Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boryna

Za chlebem

Polecane posty

Gość boryna

Wkurwia mnie to, ze człowiek nie może normalnie żyć w swoim kraju tylko musi się wycierać po obcych landach, gdzie najczęściej musi zapierdalać od świtu do nocy i jeszcze udawać ze jest kurewsko, niewypowiedzianie szczęśliwy. W naszym cudownym , pięknym kraju nie mogłam nic znaleźć. żadnej pracy, która by choćby trochę odbiegała od tego co może zrobić małpa. Na przykład na kasie. Nie chcę nikogo obrazić, ale przerzucanie towaru przez 8 lub więcej godzin wydaje mi się zajęciem kompletnie drenującym mózg...no więc siedzę na obczyźnie i zarabiam pieniądze, które przywożę do Polski i wystarczają tam na normalne życie, ale gówno mam z tego życia bo muszę szybko wracać żeby znowu zarabiać i tak w kółko. Wkurwia mnie to, że nie mogę mieszkać w swoim domu, że wieczorem nie kładę się do własnego łózka, że nie rozmawiam z ludźmi w swoim języku, ale najbardziej mnie dołuje, że nie wiem gdzie jest koniec tego wszystkiego. Czy mam jebać tak do śmierci? kiedy wrócę i czy będę miała do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to sześć dni w tygodniu po 12 godzin w Polsce, często dłużej. Całe życie podporządkowane pracy. Brak czasu dla znajomych, rodziny, dla kogokolwiek. Niby kasy sporo, ale co z tego skoro nie ma jej kiedy i na co wydać. Nie ma na kogo, bo przy takim trybie pracy trzeba żyć w samotności, nie ma czasu na poznawanie ludzi. Jak zmienię pracę na "normalną", to niby znajomi będą, czas będzie, ale z kolei kasy mało, nie starcza na przyjemności, każdą złotówkę trzeba dwa razy oglądać zanim się ją wyda. Więc trzeba wegetować. Tak źle i tak niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było sie uczyc. A nie kamieniami w szkołe rzucac. Skonczyc dobre wyzsze wykształcenie, nie wsbzdet...=wyzsza szkoła bimbania :D nikt ci nie kazal wyjezdzac...... w PL brakuje pracownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mowi to ktos kto ma niepelne podstawowe bueheheheeee :D kpina tysiaclecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do szczescia :D to ja nigdy nie bylem szczesliwy w PLowej obesranej rutynie. Za to po przylocie do Anglii wszystko sie zmienilo. Po jakims czasie poznalem kobiete mojego zycia i zaczalem fajna robote w fabryce gdzie po jakims czasie dostalem awans i teraz robie w agencji pracy w tej samej fabryce. 3 dni w tygodniu od 5 rano do 15. :D wszystko sie zmienilo o 180 stopni. Z chu/jni w piekno. Wiec mozna byc szczesliwym za granica i miec czas na wszystko :D tego wam wszystkim zycze, nawet bingolowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy w sumie przez jakis czas myslalem ze jestem szczesliwy w PLu dzieki mojej bylej ale bylo to zludzenie szczescia ktore poznalem dopiero w Anglii. Szczescie i wolnosc, cos pieknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio wyjedź ze swojego PGRu i zobacz jak zyja ludzie w PL. Co za nieudolna świnia, gnij w uka szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w tym kraiku z obrzeży Europy, zwanym dumnie PL nigdy nie było inaczej. Miałem pecha się tu urodzić i to jest sytuacja której nie mogę zmienić. Wojny, morderstwa, barbarzyństwo. Wszystkie systemy już tutaj próbowali od królestwa przez dyktaturę, socjalizm, stan wojenny i ostatnio niby demokrację. W sumie i tak gó/wno z tego i tak. Chyba jakieś piętno historii nad tym krajem wisi, fatum jakieś. Od stuleci ludzie stąd uciekali w pogoni za normalnością i dalej uciekają. Co za ku/rwa kraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastały wredne czasu dla narodu, który musisz tułać się po świecie za chlebem, zostawiając w kraju rodzinę. Cierpią na tym wszyscy, szczególnie dzieci-eurosieoty, żony i ci co są na obczyźnie. Dla mnie to nie życie, tylko farsa życia, tym bardziej, że końca nie ma i nie widać. Za to ci wrzeszcący, notorycznie utrudniający pracę rządu chciwcy i pasożyty mają się dobrze, nawet zanadto dobrze, drenują i kiwają naród, jak tylko się da, robiąc z nich niewolników, czy parobków za kawałek chleba, do tego histerycznie boja się utraty swoich dojnych posadek! To nie jest demokracja, to raj dla złodziei, bandziorów i chamów!!! W demokracji pracodawca ma swoje prawa, ale pracownik również ma swoje prawa, u nas pracownik nie ma żadnych praw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjne nieudaczniki i ich ukowskie kariery w fabrykach buehahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w tym kraiku z obrzeży Europy, zwanym dumnie PL nigdy nie było inaczej. Miałem pecha się tu urodzić i to jest sytuacja której nie mogę zmienić. Wojny, morderstwa, barbarzyństwo. Wszystkie systemy już tutaj próbowali od królestwa przez dyktaturę, socjalizm, stan wojenny i ostatnio niby demokrację. W sumie i tak gó/wno z tego i tak. Chyba jakieś piętno historii nad tym krajem wisi, fatum jakieś. Od stuleci ludzie stąd uciekali w pogoni za normalnością i dalej uciekają. Co za ku/rwa kraj! Ddddddddddd Ale kurfa przyglup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wszechczasów ku/rwa, złodziej i ksiądz dobrodziej żyli sobie tutaj w dostatku. I to się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie to, że nastały wredne czasy dla narodu. Tutaj tak było jak jest od zawsze, albo jak kto woli od Mieszka I. Stąd trzeba wy/pie/rada/lać. Chopin, Miłosz, Curie-Skłodowska, Polański i tysiące innych to rozumieli i wypię/li dooopę na ten pseudo-kraik. 3.000.000 Polaków już wyrwało stąd a drugie tyle się pakuje albo są w drodze. Ludzie oddawali życie za ten kraj a później ich rodziny załamywały ręce z rozpaczy, bo i tak nic się na lepsze nie zmieniło. Trzeba być wiejskim przygłupem żeby tego nie pojąć i nie wyciągnąć z tego wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty pedale gdzie pracujesz? Niedawno chwaliles sie szkola na maszyne cnc czyli zwykly zaklad dla roboli a ja smieciu siedze sobie glownie przy kompie i ukladam listy pracownikow :D tak cwelu wiekszosc ludzi robi w fabrykach zeby takie gowno bezrobotne jak ty (bo te bajeczki o pracy przy maszynie to bajeczki) mialy co do tych swoich paskudnych ryjow wlozyc, a ty smieciu masz czelnosc ich wysmiewac? Dzieki nim masz dach nad glowa a twoja matka co wlozyc do gara cwelu. Dzieki nim wegetujesz u mamusi na garnuszku wiec troche szacunku cwelu. Inaczej wp*****lalbys trawe i liscie ty niewdzieczna qrwo :D sram ci do ryja nieudaczniku z podstawowym niepelnym co nie rozumie jak swiat funkcjonuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedał to cie zrobił cwelu. Pracuje na tokarce CNC, a to jest roznica cwelu. Nie pracuje w fabryce smieciu z emigracji tylko w zakładzie tokarskim. Curie i Chopin nie wyjechali z Polski smieciu emigracyjny, bo Polski wtedy nie było na mapie nieuku. Bylo się uczyć to byś nie musiał być emigracyjnym śmieciem cwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srac to możesz swojej matce, która jest poniekąd kurfa bo urodzila takiego bekarta jak ty pedale. Pewnie gdzieś w krzakach musiała się wyrochac by ciebie począć syfie emigracyjny. Z Polski wyjechał sam syf i odpad społeczeństwa, czego jesteś żywym przykładem cwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za pedalicho :D dalej te bajeczki opisuje, takiego przyglupa nikt nigdy by nie dopuscil do zadnej maszyny, nawet do kasy fiskalnej :D ale nawet gdyby po znajomosci dostal to sie wywtzsza zwykly robol :D wolalbym na tasmie skladac pudelka niz byc operatorem maszyny ty je/bany przyglupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ppdobno sam wyjechales i byles tim liderem ty je/bany hipokryto, pogubil sie bingol biedaczek w tych swoich klamstwach. Ale klamstwo ma krotkie nogi i szybko wyszlo bo na lotniskach i w tunelu maja czujniki wykrywajace gejow wiec zawrocili bingola i dlatego probuje sie odegrac na kafe :D gej je/bany z wyksztalceniem podstawowym niepelnym, najgorsza zakala Polski :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na promach oczywiscie tez :D dzieki technice nowoczesnej ta glupia pedalska c***a nie miala okazji wiekszego psucia opinii Polsce za granica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwelu pewnie że wyjechałem. Mam do tego prawo smieciu. Wyjechałem i wróciłem z kasa, której ty cwelu nigdy nie zarobisz. Teraz mieszkam w mojej pachnącej wiosna PL, a nie w smierdzacym starymi dywanami jukeju. Trzeba mieć nasrane w głowie, by chwalić sobie życie na wygnaniu jako margines społeczny. Ssij pale smieciu emigracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie smieciu nikt by nie postawił przy maszynie CNC bo bys sobie ręce upierdlil. Zyciowy Nieudacznik gnijacy na wygnaniu w uka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl chleba pod dostatkiem, po prostu tepakom nie chcialo sie uczyc i gnija na minimalnej w uk:D nie znam nikogo w PL po studiach co by mial mniej niz 4k i mamy domy lepsze niz angole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha co za cwel. On ma prawo ale inni nie :D jak zwykle przy kazdym poscie potwierdza ze ma podstawowe niepelne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz nikogo bo wszyscy sie na ciebie wysrali po skonczeniu podstawowki, za to ty zostales bo nie zdales smieciu. To co wypisujesz jest na to dowodem cwelu. Wiekszosc nawet po studiach w PLu robi w urzedach za 1800zl albo w zakladach czyli fabrykach za max 2000 no chyba ze robia laske szefom i dostaja te 500zl wiecej... masz minimalne pojecie o zyciu w syfie PLu. Nawet ja kto nie byl w PLu od kilku lat wiem wiecej bo mam tepakow znajomych co mi pisza co jakis czas jak to im zle i prosza o pomoc z praca w UK :D oczywiscie ignoruje dziadostwo ktore odzywa sie tylko jak czegos potrzebuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol! Ty tu jesteś dobrze znany, więc przestań już pie/rdo/lić w kółko to samo o angielskich dywanach i kurkach. Ty robisz w PL za niewolnika i ty dobrze o tym wiesz. Idź do szefa i powiedz mu żeby ci zapłacił godziwą stawkę a nie jałmużnę to zobaczymy jak zareaguje. Wróciłeś do PL i chwalisz bo nie masz innego wyjścia. Ten twój kraik z obrzeży Europy, który istnieje teoretycznie nie pachnie wiosną tylko rzyglowinami alkoholików, których tutaj jest najwięcej w Europie. Więc znalazłeś swoje miejsce na ziemi. Gnij w tym swoim raju i pracuj na twojego kapo-pracodawcę. Nic innego nie możesz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie jeszcze jeden fakt. Gdyby temu pedalowi tak wszystko wychodzilo w UK to nigdy by zlego slowa nie napisal. Kazdy normalny rozumny czlowiek to rozumie, tym bardziej zarabiajac niby 5x wiecej. No ale biedaczek musial wracac na garnuszek u mamusi wiec teraz wylewa swoje zale i jak to niby jest zle w UK. Oczywiscie w kazdym kraju jest zle jak sie jest je/banym nieudacznikiem bez zadnych umiejetnosci. Ale w UK niby kaxdy nieudacznik moze byc bogaczem. :D wiec dlaczego ty bingolu nie chciales byc bigaczem tylko wrociles do PLu zeby zyc jak zebrak :D ty je/nany bajkopisarzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym skoro tak nienawidzisz emigrantow (sam nim niby byles :D) wiec dlaczego smieciu tak pragniesz zeby wracali do twojej pieknej Polski? :D ty je/bany przyglupie z podstawowym niepelnym i zerowa inteligencja :o ciezko uwierzyc ze taki nedzny przyglup istnieje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale emigracyjny smiec się rozpisał. Myślisz przyglupie, że chce mi się to czytać. Co za nieudacznik. Gnij w uka syfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytasz kazde slowo cwelu. Ale poniewaz nie masz zadnych argumentow cwelu na usprawiedliwienie swojej hipokryzji i glupoty dlatego piszesz ze tego nie przeczytales cwelu nedzny. Niszcze cie w kazdej dyskusji bo nie masz nawet jednego dobrego argumentu ty cwelu obesrany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje argumenty są z dopy i smierdza ukowskim gownem. Idź na dach wypij ze dwie tatry buehahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×