Odpowiedz na ten temat

Za granicą to nie jest życie tylko tułaczka

• gość 2017.09.11 [21:45]
    Co prawda nie zwiedziłem całej, ani nawet większego jej skrawka, ale po tym co zobaczyłem do tej pory to nie mam najmniejszej ochoty na resztę wyspy, jak i całej zachodniej Europy. Po kolei:
    1. Ludzie (w sensie rdzenni angole) - niby bardzo mili, pomocni i serdeczni, ale to tylko fasada. Jak coś idzie nie po ich myśli, czyli wszystko, bo to straszni kretyni, szybko się denerwują i robią się nieprzyjemni. Ich pasywnie agresywna postawa jest żałosna, bo na docinki trzeba mieć trochę chociaż błyskotliwości, a że to debile...
    Poza tym występują głównie w dwóch odmianach: karykaturalnie grubi i karykaturalnie chudzi. Zdarzają się jednostki w normie, ale za często się ich nie widuje. Za to większość śmierdzi, chodzą w starych brudnych ubraniach i ogólnie są na bakier z higieną. Mają tendencje do zapuszczania włosów, których nie myją, więc widok przetłuszczonej, pozlepianej czupryny to normalka. Szczególnie w miejscach, gdzie te brudasy odpowiadają za kontakt z klientem jak galerie handlowe czy restauracje.
    Do tego straszne zachlejmordy z nich. Nie bez powodu dosłownie na każdym rogu jest pub. Nigdy nie przesadzałem z alkoholem, ale od patrzenia się na te chlory to autentycznie odechciewa się jakiejkolwiek berbeluchy. Chodzą ciągle nawaleni, codziennie trzaskają sobie zdjęcia z wódą i szlachetną według nich tradycją jest wy@@@enie tygodniówki na chlanie. W Polsce też są pijaki, ale raczej nikt nie widzi niczego ciekawego w nich, stąd określenie "żule". W Anglii nie ma żuli, są Anglicy.
    Wisienką na torcie jest ich lenistwo. Są strasznie powolni. Nie obchodzą ich ludzie w kolejce za nimi, ani ludzie których obsługują w sklepie czy w Maku. Nic im się nigdy nie chce, a jak już muszą coś zrobić to na każdym kroku pokazują jaka wielka krzywda im się dzieje. Bo nie tylko są tłuści, głupi i śmierdzą, ale także strasznie roszczeniowe z nich s@@@syny.
    Wszyscy mają się za pępki świata i choć życzliwie to traktują np. Polaków z góry. Sami oczywiście nie wiedzą gdzie jest Polska. Dla jednych to kraina gdzieś na Syberii, dla innych granica między Europą a Afryką. Mało nie zesrałem się ze śmie@@@ak jeden założył, że nie wiem co to światłowód i od razu zaczął próbować mi tłumaczyć. A że to idiota, jego definicja ograniczyła się niemal do "magic"...
    Budownictwo jest @@@owe na potęgę. Wszystko zostało zbudowane albo w średniowieczu, albo w epoce wiktoriańskiej lub jest stylizowane na takowe. Wszystko z gołych cegieł, wygląda to jak g****o, okna to każde w innym rozmiarze, drzwi osadzane kilka-kilkanaście centymetrów nad poziomem podłogi. Nie mam pojęcia, kiedy angole wynajdą tynk i elewacje. Może za 400 lat. Wnętrza pełne zgnilizny, grzyba i smrodu tychże. Za każdym razem jak idę zapłacić czynsz (w tego typu budynku mieści się agencja) to boję się, że wdycham zarodniki kordycepsa z The Last of Us.
    Kanalizacja rodem ze średniowiecza. Rury wąskie i wystarczy jeden słowiański kloc mocy, żeby zapchać kibel na amen. Sytuacja jest tak absurdalna, że nawet na ręcznikach papierowych są oznaczenia, czy nadają się do spuszczania w klopie. Żeby było weselej i jeszcze bardziej średniowieczniej to często rury odpływowe na zewnątrz budynków nie wchodzą do ziemi tylko kończą się parę centymetrów nad jakąś dziurą. Jarasz sobie szluga kulturalnie w ogródku, a tu nagle leci ten cały syf i obrzydza ci resztę życia.
    Dwa osobne krany to już klasyk i każdy o tym wie. Woda ma dalej tylko dwa tryby - piekło roztapiające skórę lub zero absolutne.
  • gość 2017.09.11 [22:42]
    gość dziś [21:45] pieknie napisane
  • gość 2017.09.12 [15:19]
    Te! Filozof! Jak ci się nie podoba nasza piękna GB to wy/pier/dalaj do chlewa w PL. Tam jest twoje miejsce.
  • gość 2017.09.12 [16:27]
    No widocznie dalej go boli ze w UK mu nie wyszlo. Wypisuje epistoly wylewajac z siebie zale jak na kozetce psychoanalityka. Musi sobie ulzyc.
  • raj gdzie nas nie ma 2017.09.13 [02:53]
    Jakie to życie za granicą, 99% ma tak: praca, dom, spanie, sranie i spłata niekończących się kredytów, koniec
  • gość 2017.09.13 [09:07]
    A w pl jak jest cwelu?
  • gość 2017.09.13 [09:09]
    Czekam na teksty o ogniskach, grillach i cudownych znajomych BUEHEHEHE smiech.gif
  • gość 2017.09.13 [11:57]
    dziś [02:53]
    Jakie to życie za granicą, 99% ma tak: praca, dom, spanie, sranie i spłata niekończących się kredytów, koniec
    Nie znam nikogo kto wiedzie takie życie za granicą (tu, gdzie mieszkam).
  • gość 2017.09.13 [13:58]
    No wlasnie, obowiazkowa wklejka dlugiego tekstu juz byla, bluzgi tez, teraz czas na teksty o grillach, kuligach i kielbasie.
  • gość 2017.09.13 [14:44]
    Kuligi sa najlepsze smiech.gif a wy swinie w jukeju nie macie takich rozrywek swinie smiech.gif
  • gość 2017.09.13 [15:26]
    Ale mamy renifery smiech.gif
    widziałam je, dotykałam, karmiłam (w terenie, najpierw trzeba było iśc, iść, i iść i je wołać - super sprawa, co tam kulig jezyk.gif
    http://www.coolplaces.co.uk/system/images/126 61/cairngorm-reindeer-centre-see-do-walks-large.jpg
  • gość 2017.09.13 [17:11]
    Piekny!
  • gość 2017.09.13 [20:04]
    Reniferami sie podnieca debilka smiech.gif jak dziecko liazkiemsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.09.13 [20:25]
    Jak dziecko kuligiem smiech.gif
  • gość 2017.09.13 [20:32]
    Kulig jest full wypas nie macie w uk sniegu szwinio. Idz odmawiaj mouhammedki
  • gość 2017.09.13 [21:17]
    Mniam kaszanka z cebulką z grilla i keczapem az mi sie zachiało zrobie jutro na balkonie
  • gość 2017.09.13 [21:54]
    nie mogą być wszyscy bogaci bo na bogatych ma 98% jèbać, tak se elita ustawiła bydło, więc nie pękajcie
  • gość 2017.09.13 [22:21]
    W Uk, w Szkocji w górach zimą jest sniegu po kolana i wyżej, tępaku
  • gość 2017.09.13 [23:29]
    No przeciez uk to on nie widzial. Siedzial w jednym pokoju i oszczedzal pensy to i nic nie zobaczyl poza lotniskiem i droga do pracy. To skad moze wiedziec czy w Szkocji jest snieg?
  • gość 2017.09.14 [01:05]
    W górach w Szkocji owce pastrze zapinają, bo bab nie mają, a dziura to dziura

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...