Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabraliscie dzieci z UK do PL? Żałujecie?

Polecane posty

Gość gość

My zabralismy. Tragedia i żal, że tak nam sie losy potoczyly, ze nie mozemy juz wrocic do Anglii. Polska bo ziemniaczono- buraczono-pseudokatolickie mentalne zad***e europy. To prowincja prowincji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się stało? Coś z dziećmi? Dlaczego nie możecie wrócić do Anglii? Ja jestem właśnie takim dzieckiem (już teraz dorosłym, i to bardzo) które wychowało się w UK i nie wyobrażam sobie powrotu do PL w żadnym momencie, od kiedy moja noga postała w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl jest wszystko. Pyszna kuchnia, otynkowane i ocieplone domy , podwojne szyby w oknach i jeden kurek i piekna pogoda lasy i jeziora dostepne dla kazdego na biwak. Wszystko jest tansze. W uk tego nie ma. Ja zabralam dziecko z uk do pl i nie zaluje bo za przedszkole place teraz grosze mam 500+ i ma lepiej niz bawic sie z jakimis malymi ciapatymi terrorystami, corka plakala po powrocie z przedszkola w uk a w pl jest radosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol wczoraj prawik a dzisiaj ma juz corke w przedszkolu buehehehehr :D w simsach cwelu w simsach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i stał się kobietą :D normalnie fenomen na skalę światową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia   89
Ja nie zaluje bo w polsce place 200zł miesiecznie na dziecko a w uk placilam 300funtow czyli 1500zł. Wybor jest prosty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką masz piękną pogoed w PL? albo +30 w cieniu ( i nie ma czym dychać), albo -20 w zimie i się idzie pos..ać. Ja płaciłem za przedszkole w UK 600 funtów /full time i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha 600funa za przedszkole :D czyli 3000zł to w polsce mozna dziecku ponad rok oplacic a nie miesiac. A w uk ciagle pada no fantastyczna masz pogode hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 stopni to piekne lat i wtedy wszyscy w polsce sa na basenie nad woda albo odpoczywaja w gorach gdzie jest chłopdniej debilu. teraz mam 19 stopni u mnie bezchmurnie i jest miodzio i nie pada jak u ciebie haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chcę aby dzieci wychowały się w Polsce, proste. Pieniądze i pogoda drugorzędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa ale w UK nie zarabiasz w złotówkach więc po co przeliczasz? Pisz 1:1 albo zamknij dziubek ;) To tak samo jakbym stwierdziła, że za moją miesięczna pensję żyłbym jak królowa w Indiach. Czy to znaczy że mam się zaraz przeprowadzać do Indii? Włącz myślenie, człowieku bo z takimi argumentami to możesz się schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W indiach jest syf i bieda a w pl mucha nie siada, rozumiesz to swinio? Czy za ciasny mozg masz swinio po lizaniu jajec u pakola aby to skumac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polsce do Indii niedaleko :p Polska to takie Indie Europy. :) Żyj dalej w przekonaniu o świetności Polski, razem z resztą polskich prosiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to nie Indie...no s**t Sherlock. Polska mentalność jest daaaaleko za indiami. Waluta też pewnie niedługo się zrówna. Polska to super przykład na posiedzenie "z wierzchu strój a w środku gnój" i to aplikuje się to wszystkiego. W Indiach przynajmniej widać czarno na białym jak jest a Polacy jeszcze się łudzą że Polska liczy się na tym świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W linku pieknie wyjasnione i w komentarzach youtube przygłupie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to ze tobie nie wyszło w kraju wsiowy przygłupie to nie znaczy ze inni sa tacy nieudacznicy siedzacy na benefitach jak ty:D gnij w uk, kocham cie pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie zalujemy. Dzieci sa wreszcie u SIEBIE i maja duzo rozrywek. Dzis bylismy w aquaparku i ciastkarnii a w uk nie ma takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest 30 C to odpoczywacie nd wodą? ile razy w roku? bo ja musze cieżko pracować w tym kraju i nie mam wolnego i dość pieniędzy, zeby tak sobie wyjechać nad wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, w UK nie ma aquaparku i ciastkarni. Nie, wcale nie ma. W ogóle. No nie ma i koniec. Nie, nie, po prostu nie. :P Tylko głąby chwalą się rozrywkami które dla 99% ludzi są codziennością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocilem
Jasne ze nie zalujemy, dzieci sa w koncu z rodzina blizsza/dalsza. Swieta nie swieta zawsze razem, czy to koledzy czy kolezanki. Nareszcie wszystko leci normalnym biegiem, a nie taka pozoracja jaka byla na emigracji. Najlepsze co nam moglo sie przytrafic, to byl wlasnie powrot z dziecmi do swojego ojczystego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam dzieci więc nie zabieram ich do PL. Nie mam po co :p święta czy koledzy i koleżanki nie są najważniejsi na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koledzy i kolezanki to falszywe qrwy. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak te gowna ktore zostaly w syfie plu (i nie tylko) obrabiaja z zazdrosci doopy tym co wyjechali a jak odwiedzaja to udaja najlepszych przyjaciol. Je/bane smiecie. Ja zakonczylem znajomosci z tymi szmatami i zycie stalo sie przepiekne :D aaa nie w sumie masz tu probke w postaci bingola cwela, dokladnie to robia ci co wyjechac NIE MOGLI bo np nie znaja jezyka albo wyjechali ale musieli wrocic bo im nie wyszlo. Z zazdrosci wychwalaja polski syf i szczerze nienawidza emigrantow ktorym wyszlo, zawistne gowna bingolskie :D sram wam do tych wstretnych skrzywionych z zazdrosci ryjow, gnic w pl zasrancy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa i cieszcie sie gnoje bo polaczki zaczely masowo wracac i mniej wyjezdza dzieki brexitowi (jesli chodzi o moje ukochane UK), tak wiec wasza nedzna zawisc odniosla skutek :D a skutek wiadomy, wiecej polaczkow w plu, trudniej o prace a bingol przyglup sie cieszy bo mu matka doope podciera i obiadki gotuje ale do czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@12:34 tak taaak znamy już tą historię. Tu chodzi o koleżanki i kolegów dzieci...coś ci tym razem nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łódź to patologia kradnę sklepowe i ochroniarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś boli doopa boli ale to fakty tepaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty ze ci nie wyszlo w pl i musiales spiertolic na zmywak pedale:D i nikt cie do znajomych nie chcial przyjac wiec do dzisiaj masz uraz jako podworkowe popychadło hahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa cwelu bingolski, rozgryzles mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze cie rozgryzł kundlu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×