Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alisssa26

zalety życia w Wielkiej Brytanii

Polecane posty

Gość alisssa26

jakie są zalety życia w Wielkiej Brytanii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjusz26
1. Bezpieczenstwo pracy (jesli juz masz prace to szanse ze Cie zwolnia sa bardzo male) 2. Znacznie wieksza sila nabywcza a nizeli w PL (zarobki sa wyzsze a koszta zycia porownywalne) 3. Doskonale polaczenia lotnicze (mozliwosc taniego wyjazdu na wczasy) 4. Mozliwosc poznawania ludzi z roznych zakatkow swiata. 5. Restauracje z kuchnia z calego swiata. 6. Doskonale rozwinieta ifrastruktura - podrozowanie po UK to czysta przyjemnosc podroz z Londynu do Lake District to niecale 5 godzin (500 kilometrow). Dla kazdego cos innego... Dodam tylko ze jak masz splacone mieszkanie to koszta zycia sa naprawde niskie i wtedy mozna powiedziec ze "zyjesz jak paczek w masle". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjusz26
Do biedny dziad Zalezy ile zarabiasz i na co Cie stac... nie kazdy mieszka w starych budynkach itp itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanie a dom to
lucjusz wszystko wypisal. ja kocham fakzt ze cokolwiek chce sobie kupic to zawsze znajde spsob zeby to dostac czy to prze net- amazon,ebay, czy w sklepei- argos, boots, dixon etc. ze wszystko jest coveneient located przyanjmniej w centrum londynu gdzie pracuje- bank, sklep i boots ;-) wszystko jakies 10m od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmgcbc
przykład, kiedy psuje ci się lodówka to zarabiając najniższą krajowa, stać cie żeby iść z miejsca i kupić ja bez rat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie dla tego tu nie bierze się kredyty na kupno lodówki czy markowego tv bo to jest nieopłacalne idziesz i kupujesz;-) zalety mieszkania w Anglii. Nie zastanawiaj się, bo tu na pewno możesz polepszyć sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w polsce nie mieliscie nic
ja nie wiem jak zyjecie, ze wydajecie kase tak lekka reka... jestem w anglii od 2 lat, wynajmujemy z mezem dom, wiec to juz jest dla nas spory wydatek, do tego 2 samochody. i zawsze, ale to zawsze zastanawiamy sie czy akurat to czy tamto jest nam potrzebne! w polsce akurat mniej sie zastanawialam, co prawda nie mialam samochodu, ale wynajmowalam mieszkanie i nie bylo tak ze stresowalam sie kasa. tutaj jest inaczej. niby pieniadze sa, ale jak paczki w masle nie zyjemy. zastawiam sie czy lepszej sytaucji w polsce nie mialam jednak nie mam juz tam powrotu ze wzgledu na mojego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdesperowanej zony
a jakim cudem ciebie stac na siedzenie na tylku w domu i nic nie robienie?lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe gigi
No jak to jak ja stac?? Konkubent ja utrzymuje heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdesperowanej zony
no przeca benefity zycie z podatkow innych eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rizzoli22
zalety: (oprocz wyzej wymienionych) - darmowe muzea i inne galerie - uprzejmi sprzedawcy oraz urzednicy - mozliwosc doszkalania i zdobywania nowych kwalifikacji w krotkim czasie - zasilki (tak wiem ze wszyscy siada mi na glowe, ale nie chodzi mi o o zeby ciagnac od kraju, ale np jesli stracimy prace to jest takie bezpieczenstwo ze nam chociaz panstwo pomoze oplacic czynsz dopoki nie znajdziemy pracy), podoba tez mi sie idea WTC dla ludzi o niskich dochodach - duzo udogodnien dla ludzi niepelnosprawnych - super rozwinieta komunikacja ( szczegolnie londyn) niestety bardzo droga co juz nie jest zaleta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlin monroł
łatwo dostępny SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zdesperowanej zony
No zgaduje zdesperowana jak narazie siedzisz na forum I pociskasz pierdoly zamiast pracowac hihi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiiii
ebay i wszystkie marki ciuchow jakie sobie bym zazyczyla;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ZDZ jest landlordem
a z tego idzie sie utrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssa26
a jak wygląda sprawa pracy przez agencję pracy ?... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzonstka..
nie odmawiajacy mi NICZEGO facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssa26
No i co z tego, że ZDESPEROWANEJ niczego facet nie odmawia ? Fajnie, też bym tak chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zony
Widzialam twoja sweet focie heh obskubamy leb nie prezentujesz sie dobrze nie masz inteligentnego wyrazu twarzy cwaniaro do potegi!taki typowy co tylko stac za lada potrafi heh rusz ten wielki tylek do pracy a nie udawaj ze pracujesz pff 20 godz hehe sie dorobili wynajmujac jakies slumsy w uk buhaha idz z mezulkiem na studia zdobadz edukacje I wtedy sie chwal Bo narazie nie masz czym!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zony
Utrzymanka buhaha wstydz sie! Kobieta powinna byc niezalezna!!!!!!hehe chlop kopnie w tylek I bedzie lament I placz I trzeba bedzie wrocic do lania piwska I uzerania sie z zasikanymi pijaczynami w barach ot Cale rozumowanie zonki!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet to romantyk
Do zony-ty jakis ograniczony jestes! a w poslce to kobiety wychowujace dzieci albo bezrobotne to niby co? idz stad chlopie bo tylko utwierdzasz ludzi ze jednak polacy to sa bardzo tepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binatone
ale durnie jestescie, co was obchodzi jak sie utrzymuje jakas tam zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×