Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katrinaaaa12

Zasiłek rodzinny w Niemczech POMOCY

Polecane posty

Gość katrinaaaa12

Może ktoś mi podpowie, czy należy się zasiłek rodzinny w Niemczech dla dzieci studiujących zaocznie w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poki co zasilki w DE przestaly byc wyplacane dla dzieci przebywajacych w Polsce takze marne szanse czy to wroci ale zlozyc wniosek mozesz zapewne bedziesz musiala dostarczyc caly plik dokumnetow potwierdzajacych ze dzieci nie maja innych dochodow ani nie pobieraja zadnej zapomogi w PL jesli studiuja zaocznie o wszelakiej pomocy z DE mozesz zapomniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komóż to zasiłki przestały niby być wypłacane? A na jakiej podstawie niby? Bo ktoś olał i nie złożył formularza, czy Polski ZUS nie sprawdził i nie odesłał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio mowili o tym w wiadomosciach, ze zasilki nie beda przydzielane dla dzieci, przebywajacych i uczacych sie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego zamiast zgrywac wszechwiedzacego nalezy pytac jak sama autorka a nie popisywac sie brakiem wiedzy :) konczy sie eldorado wszedzie a poczatek temu dal sam Cameron w UK i bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turystyka socjalna kwitnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie konczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech? Niee. Teraz Rumuni atakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no atakuja dlatego tez rzad zmienia przepisy dotyczace zasilkow ubezpieczen socjalu ogolem :) i doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma juz zasilkow dla dzieci mieszkajacych poza granicami DE! Niech to wkoncu do was dotrze a juz tak 2 razy dla studiujacych zaocznie. Maja zjazdy co 2 tyg wiec maja czas zeby pojsc do pracy i sobie zarobic proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalezy sie kopniak w tylek i tyle!! masakra ! do pracy uczciwie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalezy sie kopniak w tylek i tyle!! masakra ! do pracy uczciwie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, że to tylko projekty i dalej są zasiłki dla dzieci mieszkających w Polsce, a jak tu któryś tatuś z uporem chce ukryć ten fakt przed zamieszkałą w Polsce mamusią, że nic się jeszcze nie zmieniło, to niech wypisuje bzdury, jakoby JUŻ tych zasiłków nie było. A one będą dosyć długo, bo prawo nie tak szybko można zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zgłosiłam do http://ergo.opole.pl/ po pomoc w uzyskaniu zasiłku. Niestety sama nie znam się na takich formalnościach, mój niemiecki też jest daleki od doskonałości i Ergo wszystkim się zajęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasilki dla osob ktore mieszkaja w Polsce sa nadal wyplacane . Wiem bo coprawie codziennie pomagam takie zasilki zalatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×