Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adelina12345

zbiory truskawek niemcy-dobre zarobki

Polecane posty

Gość adelina12345

witam. wybieram sie na poczczerwca na zbiory truskawek do niemiec, firma sprawdzona, nocleg, sniadanie i obiad za 7 euro dziennie, praca na akord placa 0,6 eu. za kg. moze ktos chcialby sie wybrac ze mna? raczej dziewczyny bo chlopakow raczej nie przyjmuja.jakby ktos byl chetny podajcie nr. gg lub maila, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie sami
a czemu chlopakow nie?? To jest dyskryminacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wyjazd
i na jak dlugo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelina12345
czemu nie chlopakow-w sumie nie wiem ale pisali ze faceci moga sie dostac tam tylko z polecenia innej osoby ktora juz tam pracowala. wyjazd na 6-8 tyg do konca lipca, jada ludzie z roznych miejsc w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plis
skad mam wiedziec czy mnie nie sprzedazc do burdelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dAwId@
sory,ale to nie sa dobre zarobki.....:D bedziesz musiala niezle naginac przy tych truskawkach,o ile bedzie jeszcze na ne sezon...:D jak cinkoz truskawkami to cienko z kg...:O juz Ci wspolczuje dziewczyno....Praca przy truskawkach na akord jest przesrana....cos wiem o tym...Ale powodzenia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biatka
hej ja bardzo chętnie pojade z Toba ale prosze odpisz. Właśnie szukam kogoś z kim mogła bym pojechać. Jestem kobieta. Proszę odpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biatka
CZekam Adelino na szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkga
Nie polecam takiej pracy pod żadnym pozorem. Często pod takimi ogłoszeniami kryje się wyjazd do pracy do burdeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie. uwazajcie, zreszta do takich prac lepsi chyba sa faceci. a w Niemczech burdeli jest pelno, to kraj nihilistyczny z nutka Islamizmu. zawiaza, zamkna, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biatka
Macie racje dzieki śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, byłbym zainteresowany wyjazdem jednak jestem chłopakiem a według Ciebie nas tam nie chcą ;[. Jednak prosiłbym o jakieś informacje na temat firmy, wyjazdu. gg: 7103496 Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syskaaXP
hej mysle ze jestem zainteresowana bo własnie szukam pracy zagranića przy zbiorach więc prosiłabym Cie o kontakt 516 619 751 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w dzialie truskawek nie pierwszy raz ale przeszwego lata myśliałam że nie zdążam sezonu, ale zmogłam dobyć do końca no po tym bardzo długo odchodziłam od tej pracy, w ogólie nie miem czy pojadę w tym roku do Holandii, teraz szukam pracę w Niemczych nie wiem jako tam zaróbki,szukam na tej stronię [url="http://www.eurabota.ua/Germany/seasonal-work"]http://www.eurabota.ua/Germany/seasonal-work

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×