Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pieniadze

ZLOTOWKI W ANGLII co zrobic, poradzcie

Polecane posty

Gość pieniadze

Mam niewielkie oszczednosci w zlotowkach, a mieszkam w Anglii. Chcialabym cos z nimi zrobic. Nie chce ich wymieniac na funty w tej chwili, bo jest zly kurs, nie wiem, co innego moge zrobic. Moze powinnam zalozyc konto zlotowkowe w Anglii? Co mozna z tymi pieniedzmi zrobic, aby nie stracic? Prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakiej dokładnie kwocie mówimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniadze
A kwota ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo duże znaczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okolo 40000zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniadze
Jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy tak sporej kwocie możesz dogadać sie w kasntorze na dobry kurs , ale xczy w angli są w ogóle kantory ? bo nigdy nie byłam ,z bankiem sie nie dogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniadze
Wymiana złotego na funty jest obecnie tragiczna, funty są bardzo drogie, wiec duzo stracę. Na pewno nie uda mi sie dogadać na tyle, aby mialo to sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj ! zostaw kontakt do siebie w kantorze bo moze okazac sie że dzis nie ale np jutro oni będa miec klienta na te złotówki i zapłacą tak żebyś była zadowolona i oni zarobili. Mówię Ci ,ja pracuje w kantorze w polsce i raz gosć przyniósł peso ,którego w ogóle nie kupujemy,nawet na tablicy nie mamy,ale zostawił wizytówkę ,kilka tygodni pozniej małżeństwo szukało po całym miescie peso ,wiec zadzwoniłam i gosć był wniebowzięty i kupujace małżeństwo również sa w angli kantory takie jak u nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniadze
Tak, tu tez są kantory... Myslalam o założeniu konta złotówkowego, ale nie wiem, czy oprócz Barclays takie coś istnieje w innych bankach i gdzie sie opłaca. A moze warto w coś zainwestowac, chociaż to pewnie za mało pieniędzy. Nie chce tez ryzykować ich utraty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz kantory internetowe; jak będziesz śledzić ich kursy, to w końcu trafi się dobry i wymienisz, przeleją od razu funty na twoje konto. na pewno lepiej na tym wyjdziesz niż wymieniając w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mógłby ktos polecic jakis rzetelny kantor internetowy? nigdy w ten sposób nie wymieniałam pieniędzy.. Również mam wieksza sume pieniedzy które potrzebuje wymienic na funty. Nie wiem tylko gdzie i jak aby jak najmniej stracic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×