Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo ważne

zmiana pracodawcy a zasiłki

Polecane posty

Gość bardzo ważne

Jakiś czas temu składaliśmy formę o working tax credit.3 tygodnie temu o child benefit.12 wrzesnia moj chlopak zmienil prace,ale pan z revenue doradzil aby tego nie zglaszac jesli zarabia tyle samo lub mniej,bo procedura sie przeciagnie,dopiero zglosic jak dostaniemy WTC. to jak to jest,mozemy nie dostac wyrownania? w tej nowej i tak chlopak zarabia duzo mniej. Jakie mogą być konsekwencje niezgłoszenia Dziekuje z góry za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ważne
Jakiś czas temu składaliśmy formę o working tax credit.3 tygodnie temu o child benefit.12 wrzesnia moj chlopak zmienil prace,ale pan z revenue doradzil aby tego nie zglaszac jesli zarabia tyle samo lub mniej,bo procedura sie przeciagnie,dopiero zglosic jak dostaniemy WTC. to jak to jest,mozemy nie dostac wyrownania?bo na forum wyczytalam,ze w ciagu miesiaca dziewczyna nie zglosila zmiany pracodawcy i nie dostala wyrownania z child benefit. w tej nowej i tak chlopak zarabia duzo mniej. Jakie mogą być konsekwencje niezgłoszenia Dziekuje z góry za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden przepis do roku czasu bycia tu i pracowania legalnie kazdego pracodawce trzeba zglosic aby nie utracic zasilkow,mozliwe procedura moze sie przeciagnac,ale wtedy jestescie pewni ze wyplacic musza,bo jesli nie zglosisz a minie 30 dni to tracisz zasilki od tego momentu,poniewaz pracujesz nie legalnie.W mojej sytuacji bylo inaczej pracowale i szukalem innej pracy weszlem do agencji przeszlem interwiu dostalem odpowiedz ze otrzymam telefon,jak sie okazalo po paru tygodniach,otrzymujem wiadomosc ze agencja ma mnie zatrudnione,takie cyragiely byly ze chcieli mi wepchnac ze mam dochody z innej pracy,a ich o tym nie powiadomilam.ze mam drugiego pracodawce.Powiedzialem ze umowy zadnej niemam ,ale prawdopodobnie on mial miec-krozylo to przynajmniej miesiac ze pracodawce mam.z tego powodu tak przypuszczam ze nie mam wyplacone za stary rok 2005 tax creditu(narazie sa to moje przypuszczenia)czekam do dzisiejszego dnia na pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ważne
dzieki bonik za odzew,ale troszke nie zrozumialam. to tylko zarejestrowales sie w agencji a pozostales w starej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ważne
bonik a pisałeś jakieś odwołania i pytałeś dlaczego nie otrzymałeś wyrównania za 2005 rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra123
myślę, że lepiej poinformować i trochę dłużej poczekać niż zatajać. może też w twoim przypadku uznają, że masz dwóch pracodawców. A jak długo zwlekają to dręczyć, dręczyć i jeszcze raz dręczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bonik
jesli chce sie wzic pieniadze za stary rok,trzeba forme zlozyc do 5 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakiej formie piszesz,ja skladalam o zasilek CHTC i WTC w pazdzierniku 2005 ,pierwsze pieniadze otrzymalem w maju 2006 i napisali ze otrzymujem od 5 kwietnia 2006, a za 2005 rok wyplaca pozniej,dzwonilam juz tyle razy i pisalam listy,a oni tylko przepraszaja bo maja balagan i to tyle co wiem.I co mam teraz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa12345
jak się ma rezydenta w uk nie trzeba juz zglaszać zmiany pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ważne
bonik mozesz sie tylko wku******ć i bez przerwy dzwonić i nie wiem czy to coś da. My kilkakrotnie prosilismy o poprawienie nazwiska i dopisanie dzicka,bo w trakcie oczekiwania na WTC nam sie urodziło. bezskutecznie. Ciagle widnieje ze złym nazwiskiem a dziecko dalej nie widnieje,wiec nie wiem co robić, czy wysłac od nowa forme o CTC czy walczyć z wiatrakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mozna na nowo pisac,bo bedzie od daty napisania liczyc sie,wam bym radzila napisac list i wyslac list listem poleconym,bedziecie mieli jakis dowod ze zglaszaliscie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×