Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dotalota1

związek Polka-Szwed

Polecane posty

Gość dotalota1

znacie takie związki, małżeństwa.Jacy są Szwedzi dla Polek.Czy polki podobają się szwedom?Niedługo wyjeżdzam do Szwecji na stałe, jestem singielką więc może tam spotkam swoją miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja inna mentalnosc
i do tego trzeba przywyknac, ja jestem z Finem i jestem bardzo zadowolona. na plus- ie traktuja kobiet jak sluzacych, partnerstwo, wszystko po polowie, tak sa wychowani i jest super na minus - najwyzsza skala rozwodow i zdrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalot1111111
no to zdradza Cię na maksa ten twój Fin....Słyszałem też że Szwedzi jak zrobią polce dzieciaka i potem polka np chce rozwodu to dzieciaka za chiny nie zabierze do polski.A zresztą Szwedzi traktują polki jak szmaty,Szwecja tylko dla szwedow -nie słyszałyscie tego hasla naiwne kobietki-potem będziecie plakac jak wasze dzieci beda przesladowane np za ciemniejsza karnacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkawka
Szwedzi lecą na polki bo polki są ładniejsze niż szwedki.Szwedki są brzydkie jak noc-prawie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hare kriszna hare hare
Durne baby to już polak wam nie wystarcza!!!!!!!!Polki są najładniejsze a jacyś tam obleśni obcokrajowy nam je zabierają!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja inna mentalnosc
kaszalot - Ty sie o to nie marw, i lepiej popracuj nad swoimi stereotypami.... Szwecja ma najwiekszy odsetek imigrantow wsrod krajow skandynawskich wiec rasizm jest wiekszy o wiele w Polsce czy UK niz tam, poza tym co to za bzdury z tym dzieckiem.... jezeli ma kobieta warunki to bez problemu je zabierze ale jezeli decyduje sie tylko na bycie kura domowa to nic dziwnego ze jej zabieraja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
witam ja mieszkam w szwecji od 2lat,szwedzki nie sa brzydkie prawie wszysytikie jasne blondynki naturlalne a co do szwedkow to mi sie niepodobaja:(fuj~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ludziska
Moja cicia ma meza szweda i jest super facet - z klasa, szanuje ja.. Ale kazdy jest inny.. Nie ma reguly ze jak ktos jest szwedem to bedize sie zachowywal w dany sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzliii
o jaaaaaa same naturalne blondynki,pewnie jeszcze wysokie te szwedki.Jak ja chciałbym tam jechać.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa bonna
nie rozumiem jak to uroda tam się nie liczy to znaczy ze szwedzi wolą szwedki chociaz brzydsze niz polki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdury
Szewdzi wola dziewczyny z innych krajow bo nie sa tak feministycznie nastawione do zycia... potrafia zbudowac cieply dom w przeciwienstwie do wiekszosci Szwedek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groch z kapustą
Szwedzi się z polek śmieją a one głupie tego nie rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppaaa
tak, tak...krolowa a Ty co bys wolala....brzydala polaka czy ladna malpe? takie samo nastawienie do polskich kobiet maja szwedzi...niestety...i wierzcie mi jesli jakis szwed chce polke to cos z nim jest nie tak. ja sama mieszkam w szwecji od dziecka i znam ich na wylot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa bonna
Mieszkasz od dziecka w Szwecji i co jesteś sama?Dlaczego żaden Szwed nie będzie chciał się związać z Polką , przecież nie można wsadzać wszystkich do jednej beczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz2222
Uppaaa-mam pytanie do Ciebie skarbie.Jakie są Szwedki ogólnie charakter i wygląd mnie interesuje,gdyż wybieram się niedługo do Szwecji i ciekaw jestem??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mariusz
przygotuj sie na 50:50 w zwiazku... inaczej nie bedzie, Polscy panowie tego zazwyczaj nie wytrzymuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thepoet
50:50? To kiepsko, w Polsce to kobieta zazwyczaj rzadzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddoooo
macie steoretypowe myślenie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddoooo
stereotypowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z Finem
i nigdy nie bylam szczesliwsza! Finowie bardzo sie przywiazuja do kobiet. fakt, rozwod tutaj to bulka z maslem, ale nie ma sie czemu dziwic-Finki to lenie jakich malo. pizza z zamrazalki na obiad jak lala ma ochte cos ugotowac. tragedia. Kiedys jeden Fin mi powiedzial, ze Polki to najpiekniejsze kobiety na swiecie i on do Polski po zone jedzie. moj nigdy nie jadl domowego ciasta, nikt nigdy o niego nie dbal jak ja. wielu Finow zeni sie z Tajkami. nie rozumiem tego bo to dziwne kobiety no ale kazdy bierze to co lubi.. taka Tajka przyjedzie z biedy i jak zobaczy to czy tamto to w domu jak sluzaca.. dla Finow to nowosc bo jak wczesniej wspomniano wszystko jest 50:50. moj jest bardzo spolszczony juz. i bardzo podoba mu sie nasza mentalnosc. a brzydkie wyrazy wypowiada bez akcentu, ku radosci chlopakow z rodziny czy znajomych.. mieszane malzenstwa to fajna sprawa, ale trzeba dobrze trafic bo czasem bariera jest trudna do pokonania i wiecej problemow niz radosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka12
uppaaa to jak Ty wytrzymujesz tam w Szwecji.Jak jesteś traktowana? Wiesz bo ja mam ciocie związaną ze Szwedem, mają dorosłe dzieci i z opowieści cioci wiem jaka jest kochana i szczęśliwa w tym kraju.Byłam tam parę dni i w życiu czegoś podobnego nie słyszałam.A co do Szwedek to nie są wcale jakieś tam brzydkie, widziałam nawet parę ładnych. Dodam, że moja ciocia to brunetka, dzieci również.Nie są wogóle dyskryminowani. No jedynie Szwedzi nie są zaciekawi jeśli chodzi o wygląd. Ale słyszałam też że lubią polki, które nie dość, że ogólnie urodziwe to jeszcze potrafiś stworzyć dla faceta prawdziwy dom(posprzątają, ugotują itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserka.
"ja jestem z Finem", twierdzisz, ze kobieta, ktora nie gotuje mezowi jest leniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z Finem
odpowiem moze za koleznake - to juz nie chodzi o gotowanie mezowi - gotuje sie sobie. To co ona napisala to prawda, tutaj wszyscy wpierniczaja jakies mrozonki, nikt nie robi swiezego jedzenia... Co dla mnie jest dziwne. Ja jakos nie gotuje tylko dla swojego Fina ale gotuje dla nas, a on gotuje ze mna i tyle. I ja uwazam ze jezeli ludziom sie nie chce zrobic choc raz na tydzien porzadnego obiadu to jest nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotalota 1
Jestem przerażona waszymi wypowiedziami. Ale pojadę i dowiem się czy jest tak jak piszecie.Jak będzie zle to wrócę.Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z Finem
przy okazji - ja jestem z Finem gdzie mieszkasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z Finem
do dotalota - sluchaj nie przejmuj sie, jakies stereotypy to moze na wsiach jak jedziesz do jakiegos miasta to zobaczysz jak Ci sie spodoba, ja tam mam nadzieje ze zostane tu juz na stale a te opowiesci o biciu, zdradach, ponizaniu bo jest sie z innej nacji to pisza chyba jakies spoleczne wyrzutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotalota 1
do uppaa-Dlaczego uważasz, że Polki to ladne malpy.Obrażasz tym samą siebie.A niby w czym te Szwedki są lepsze od Polek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z Finem
bo uppaa ma generalnie cos z glowa - nienawidzi szwedow ale pewnie jest z jednym z nich i tam mieszka, polakow tez nie cierpi :D moze stara panna jest i dlatego taka sfrustrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielka
Czy to prawda, że w Szwecji ciągle pada i nie ma upałow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzinka000000000
Skoro jest taki temat to zadam pytanie dla znających dobrze Szwedów-Jakie mają podejście do polskich kobiet?Czy podobnie jak włosi uważają że polki to kurwy,odrazu wskakujące do łóżka facetowi?A jakie są Szwedki jeśli chodzi o te sprawy?Czy od razu "dają"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×