Odpowiedz na ten temat

A gdzie Hanka digitalgirl? :(

• gość 2017.08.16 [13:17]
    Tez mam takie odczucie, że w realu raczej przyjaciół nie ma bo jest wredna. Z resztą ona nawet miedzy jutubem z nikim nie trzyma jakoś. Jedynie Karolina Zietek i DressinMint robią promocję jej kosmetyków, ale to dlatego bo się znają z avonu. Hanka nie bez powodu nie jest nigdzie zapraszana na eventy, zloty itp.
    Chociaż po tym ślubie jakoś mam wrażenie,że filmy ciekawsze są. Nawet mi się ją przyjemnej ogląda.
  • gość 2017.08.16 [13:18]
    Ja jestem ciekawa, czy ona sie pokłóciła z Maxi, czy po prostu się nie lubią. Ani jedna ani druga nie uzywa produktów ''konkurentki''
  • gość 2017.08.16 [15:37]
    Youtube się "trzyma między sobą" w ramach promocji.
    Hanka nie jest nigdzie zapraszana, bo do sieci nie należy (chyba, nie śledzę wnikliwie).
    Dla mnie to szczera babka z pomysłem na siebie i biznes.
  • gość 2017.08.16 [15:39]
    RLM też polecała cienie i pędzle z glam-shopu.
  • gość 2017.08.16 [15:52]
    Stylizacje polecała jej pędzle kiedyś.
    Może nie ma potrzeby dostawać darmochy i marnować czasu na słuchanie o kolejnej marce azjatyckiej czy jakie są teraz modne że to najwspanialsza marka? Może woli ten czas spędzić na doskonaleniu produktów?
  • gość 2017.08.16 [23:57]
    Maxineczka pokazywała jej cienie i chyba była zadowolona. W ostatnim filmiku też testuje chyba rzęsy, ale jeszcze nie oglądałam.
    A Hania nie pokazuje innych pędzli poza swoimi już od bardzo dawna.
  • gość 2017.08.17 [17:13]
    W wątku, który został usunięty było napisane, że Hania ma trochę za uszami..jest troszkę wredną suką.
  • gość 2017.08.17 [18:08]
    Największymi sukami są hejterki.
  • gość 2017.08.17 [19:54]
    Gdzie ty tu dziewczyno hejterki widzisz ? To chyba jedyny wątek na poziomie. Wejdź sobie do hejłobuzów, Olfaktorii tam to jest hejt bo jeżdżą po nich jak po autostradzie.
    A tutaj (jak i w usunietym temacie) nikt Hani nie wyzywa i nie obraża w taki sposób. A to ,ze ktoś napisze,ze ma za dużo kg czy coś z jej cerą, włosami to chyba nie jest hejt ani kłamstwo.
  • gość 2017.08.17 [22:33]
    Ja tam ją lubię. Nie pokazuje jak wyciąga zakupy z siaty z lidla, nie jara się darmochą, nie robi big brothera ze swojego życia tylko zajmuje się tym na czym się zna.
    Nie wszystkie jej makijaże mi się podobają, moim zdaniem używa baaardzo dużo bronzera, ale ma filmiki krótkie i na temat. Kupiłam z ciekawości kilka cieni z glamshopu i mi się świetnie sprawdziły.
  • gość 2017.08.18 [10:31]
    gość wczoraj [22:33]
    X
    Ja także ją bardzo lubię.Czasem jak mam więcej czasu,odpalam sobie jakiś jej stary filmik z makijażem,i oglądam z zainteresowaniem.
  • gość 2017.08.20 [00:00]
    Matko, czemu ona zawsze tak ucieka wzrokiem od obiektywu? Wyglada to tak jakby strasznie niekomfortowo sie czula nawiazujac kontakt wzrokowy i co jakis czas z bolem sie zmusza na ulamek sekundy. Wzbudza to we mnie jakis niepokoj i nie moge jej ogladac, chociaz uwazam ze jest recenzje sa dobre. No ale co mi po nich bez obrazu...
  • gość 2017.08.20 [02:22]
    Szkoda, że pokasowała tyle filmów, szczególnie ze starego kanału.
  • gość 2017.08.31 [13:45]
    Hanka to mnie tak wkurza,że szok. Jest ona wielkim nygusem, aż się dziwię, że jej sklep tak funkcjonuję.
    Gadała już kilka miesięcy temu , że nagra film o tym jak dobrać róż do cery, o rzęsach, przegląd poszczególnych produktów. Ale nie ona woli nagrywać jakieś brzydkie makijaże co wyglądają zazwyczaj karykaturalnie.
  • gość 2017.08.31 [14:00]
    Jest zapracowana, avon, dzieci, sklep, mogła zapomnieć.
    Ale szkoda, przydałby mi się film o różach.
  • gość 2017.08.31 [17:06]
    Ty się opanuj trochę.Zrobi w swoim czasie pechowiec.gif
  • gość 2017.08.31 [23:02]
    Ale u Hani to już dawno zauważyłam, że jakieś filmiki obiecuje, a potem tego nie spełnia. Mam wrażenie, że jej kanał staje się powoli głównie platformą reklamową jej sklepu. Lubię jej filmiki, ale jej kosmetyki mnie nie interesują, więc trochę szkoda, że wrzuca głównie makijaże swoimi produktami.
  • gość 2017.09.01 [10:33]
    Przecież ostatnio wrzucała makijaże z paletkami UD czy ABH, więc bez przesady.
  • gość 2017.09.01 [17:05]
    Ale zamiast kiczowatego majkapu mogłaby zrobić inny film.
    Jakoś zmalowana ma dwojkę małych dzieci, youtube, szkolenia, sminko i potrafi nagrać ciekawy film. Mozna ? Mozna, tylko trzbea chcieć i szanować widza.
  • gość 2017.09.02 [16:08]
    Hania sie za rok bedzie przeprowadzac o.O przeciez mieszka w nowym duzym domu
  • gość 2017.09.02 [16:22]
    To teraz będzie mieszkała w nowszym i jeszcze większym usmiech.gif
  • gość 2017.09.07 [05:32]
    Hania jest w porządku. Równa babka z dystansem do siebie i poczuciem humoru. Kręci na luzie. Szanuje ją, i w dodatku na tle reszty wyróżnia się elokwencją.
  • gość 2017.09.07 [06:22]
    gość 2017.08.04 [20:17]
    gość dziś[19:33]Te bezrobotne hejterki obgadują niepełnosprawne youtuberki,lżą z nich w najlepsze i wyśmiewają osoby które w odróżnieniu od nich coś osiągnęły i mogą się czymś pochwalić.Wstyd mi za takie polskie społeczeństwo.
    x
    o, tępa bufanka lata po wątkach o wszystkich jutuberach i pluje jezyk.gif
  • gość 2017.09.07 [07:41]
    gość 2017.08.17 [18:08]
    Największymi sukami są hejterki.
    gość 2017.08.17 [19:54]
    Gdzie ty tu dziewczyno hejterki widzisz ? To chyba jedyny wątek na poziomie. Wejdź sobie do hejłobuzów, Olfaktorii tam to jest hejt bo jeżdżą po nich jak po autostradzie.
    A tutaj (jak i w usunietym temacie) nikt Hani nie wyzywa i nie obraża w taki sposób. A to ,ze ktoś napisze,ze ma za dużo kg czy coś z jej cerą, włosami to chyba nie jest hejt ani kłamstwo.
    X
    Tępa kretynka lubi poobrażać. Monitoruje większość wątków w tym dziele i zawsze tak porzyguje. Teksty zawsze te same, jest zbyt ograniczona, żeby wymyślić coś nowego. Ot, prymityw kafeteryjny bez ambicji, w tym się wyżywa.
  • gość 2017.09.07 [08:50]
    Hanka od innych youtuberek rożni sie tym, ze robi to na czym sie zna. Dodaje tutorial i tyle. Stylizacje milion reklam, wieczny sponsoring, itd.. Hanka doda film, zrobi makijaz i tyle. Nie spamuje odcinkow reklamami.. nie vloguje, nie pokazuje swojego prywatnego zycia. Stylizacje pokazala cale swoje zycie a potem ma pretensje ze ktos sie wtraca... Hanka na + .
  • gość 2017.09.07 [09:36]
    gość dziś [08:50]
    X
    Dlatego wolę oglądać Hankę,niż jakieś tam Stylizacje-sracje. smiech.gif
  • crowley 2017.09.07 [19:20]
    Bardzo ją lubię, może niekoniecznie mi się podoba jak na miniaturkę filmu z recenzją walnie niewymiarowe zdjęcie produktu, ale można to przełknąć.
    Poza tym podoba mi się, że używa namiętnie swoich produktów bo można zobaczyć je w akcji w wielu filmikach i wyrobić sobie opinię. Szczera, ma przyjemny głos i nie pokazuje nadmiernie swojego życia prywatnego. Mimo, że na początku miałam opory oglądając ją bo wydawała mi się zbyt smętna tak teraz jest jedną z moich ulubionych youtuberek.
  • gość 2017.09.13 [18:00]
    Hanka jak się chwali nowym domem. Pokazuje widoki, a niby przypadkiem widać dom, tak żeby każdy zauważył smiech.gif . Nigdy nie zrozumiem, po co youtuberki pokazują obcym ludziom takie rzeczy. Rozumiem, jest szczęśliwa, ale nie ma rodziny, przyjaciół, znajomych, żeby dzielić się tym z nimi? Wedlug mnie to jest zwykłe chwalenie się, bo jaki jest sens pokazywania takich rzeczy ludziom, których nawet się nie zna? To utwierdza mnie w przekonaniu, że osoby, które dzielą się takimi rzeczami, albo nie mają przyjaciół, albo po prostu potrzebują komplementów, współczucia, próbując tym samym podnieść poczucie własnej wartości. A Hania niby nie chce pokazywać nic z życia prywatnego, a z drugiej strony kusi ją oj kusi smiech.gif
  • gość 2017.09.13 [19:50]
    Gdzie Hania pokazuje dom? Przecież nic takiego nie było.
  • gość 2017.09.13 [22:12]
    Na instastory

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...