Odpowiedz na ten temat

A gdzie Hanka digitalgirl? :(

• gość 2017.10.07 [12:56]
    Mieszka chyba w Gdańsku
  • gość 2017.10.09 [23:15]
    w kartuzach
  • gość 2017.10.10 [11:14]
    No nie wiem, mi osobiscie podobaja się makijaze Hanki, uwazam ze wychodzi jej to fajnie, Maxi nie lubie i mecze sie przy ogladaniu jej. Chcialabym zobaczyc jak na zywo wyglada twarz Hanki, bo na kanale mi sie bardzo podoba a wiadomo ze na zywo bedzie to wygladac inaczej.
  • gość 2017.10.10 [11:21]
    Tak,bo Hania ładnie się maluje.
  • gość 2017.10.10 [11:26]
    a dla mnie to jakas dawna epoka makijazu. nikt sie tak juz nie maluje. lata 90 hej ho!
  • gość 2017.10.10 [11:36]
    mistrzyni używania przecinków usmiech.gif
  • gość 2017.10.10 [15:58]
    Dla mnie też Hanka zatrzymała się w latach 90 jeżeli chodzi o makeup
  • gość 2017.10.11 [07:22]
    Dla każdego coś innego. Hanka w większości robi proste, dzienne Makijaże które są w stanie odtworzyć pasjonatki makijażu, a nie tylko wizażystki jak u Maxi czy katosu, więc są to makijaże użytkowe i proste w wykonaniu. Jestem w stanie zrozumieć że się mogą podobać. A co do męża Hani, to nie Opowiadajcie bzdur jak nie wiecie. Hania nikomu nie odbiła męża. rozstała się ze swoim pierwszym mężem z którym miała ślub kościelny więc z drugim nie mogła już wziąć kościelnego dlatego brała cywilny. Na instastory opowiadała że miałaby podstawy anulować swój poprzedni ślub w kościele ale nie zrobi tego, ponieważ nie jest osobą, która działa "za wszelką cenę".
    Ja b.lubie i cenię Hanie oraz jestem zadowolona z jej nowej linii pędzli, są naprawdę doskonałe. Na większości cieni i palecie Bogini brazu się zawiodłam, choć Hani maty są ok.
  • gość 2017.10.11 [07:32]
    Makijaże na dzień? Kilogram cienia z brokatem na powiece i 2 kilogramy bronzera? Madonna w latach 80-tych by się nie powstydziła smiech.gif
  • gość 2017.10.11 [10:15]
    No ja jakos tam nie widzialam kilograma cienia na powiece.. bronzera Hanka zawsze uzywala za duzo bo tak lubi.
  • gość 2017.10.11 [16:44]
    dlaczego zawiodłas sie na bogini brązu ?
  • gość 2017.10.11 [19:03]
    Hanka jest gołosłowna. Ile razy ona juz powtarzała, że będzie się brać za youtube i wiecej nagrywać? ciagle to mowi i ciągle nic nie robi.
  • gość 2017.10.11 [20:11]
    gość dziś [07:22]
    A co do męża Hani, to nie Opowiadajcie bzdur jak nie wiecie. Hania nikomu nie odbiła męża. rozstała się ze swoim pierwszym mężem z którym miała ślub kościelny więc z drugim nie mogła już wziąć kościelnego dlatego brała cywilny. Na instastory opowiadała że miałaby podstawy anulować swój poprzedni ślub w kościele ale nie zrobi tego, ponieważ nie jest osobą, która działa "za wszelką cenę".
    X
    Heh, a skąd ta pewnosc, że to bzdury i nie odbiła nikomu męża? Po drugie: wierzysz we wszystko co mówią youtuberki w internecie? Hanka może powiedzieć widzom co tylko zechce. Przecież to oczywiste, że nawet gdyby ona w jakimś stopniu była winna, to nie przyzna się do tego, a wersji zdarzeń drugiej strony (byłego męża) nie znasz więc również nie powinnaś wyciągać pochopnych wniosków, bo Hanka"na instastory opowiadała ".
  • gość 2017.10.11 [20:43]
    Tak samo jak wy nie powinniście osądzać ze odbiła. Niewinny do póki nie udowodni się mu winy. Ja nawet nie wiedziałam ze Hania jest po rozwodzie, interesuje mnie to co przedstawia na kanale a nie jej życie prywatne. Tak samo nie rozumiem istnienia plotkarskich gazetek które piszą kto z kim teraz albo później. Naprawdę macie aż tak ubogie życie, że interesuje was prywatnosc innych osób? Nie tylko youtuberek ale aktorów, piosenkarzy? Co w ich życiu jest takiego ciekawego? Bo ja nie rozumiem zupełnie tego wchodzenia z butami w prywatne życie osób publicznych. Podkreślam, PRYWATNE, bo jak ktoś np. Na kanale reklamuje chlam (np. Boogie te koktajle mojo) to rozumiem krytykę ale żeby wręcz do łóżka z buciorami?
  • gość 2017.10.11 [21:50]
    Nie byłoby dyskusji na ten temat gdyby Hania sama nie wyciągała tego na światło dzienne. Po co? Po co wstawiała film ze swojego ślubu z byłym mężem do internetu, po co mówi o rozwodzie, o nowym mężu, kolejnym ślubie? Przecież jej kanał jest o makijażu oczko.gif Ludzie tacy są, że im więcej się pokazuje i mówi, tym bardziej dociekają, chcą wiedzieć więcej, snują domysły. Hania chyba jest na tyle inteligentna, że powinna być tego świadoma. Dokładnie to samo jest u stylizacji i jej męża. Pokazują wszystko jak leci, a później żale i pretensje, że ludzie są za bardzo dociekliwi i wchodzą z butami w ich życie. Tak to wygląda niestety. Moim zdaniem od dzielenia się tak osobistymi sprawami są rodzina i przyjaciele, a nie obcy ludzie w necie. Hania coraz więcej pokazuje i mówi o prywatnym życiu, co moim skromnym zdaniem jest błędem, bo zaczynają się właśnie takie dyskusje, ocenianie i domysły.
  • gość 2017.10.11 [23:22]
    To nic nie wiadomo czemu wzięli rozwód?
  • gość 2017.10.11 [23:37]
    A gdzie Hania o tym mowi? Może oglądam ja za krótko? Bo nigdzie tego nie widziałam... poza tym może mówi po to żeby później jakąś "życzliwa" koleżanka nie wywaliła tego na światło dziennie. Jakby się zaczęła tłumaczyć po tym jakby już to wyszło, to wszyscy by myśleli ze jej wina, no bo po co ukrywala? Niestety ten świat jest taki beznadziejny, jak nie powiesz to i tak wyniuchaja i jeszcze z ciebie zrobią najgorsza. Ja, tak jak pisałam, nigdy nie interesowałam się prywatnym życiem żadnej osoby publicznej, przykre jest to, że często nie mam o czym rozmawiać z kolezankami bo one uwielbiają ten ma nową żonę a tamta rozwód kościelny. Chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać fenomen plotek o gwiazdach. Juz prędzej jestem w stanie zrozumieć, zainteresowanie życiem sąsiada, no bo to dzieje się obok nas, czasem wymaga wtracenia się, gdy np. Ktoś jest krzywdzony. Ale gwiadki? smiech.gif Ja jakaś inna jestem ;p
  • gość 2017.10.12 [05:12]
    A skąd wam w ogóle do łba wpadło, że Hania komuś meża odbiła?! na jakiej podstawie wysnuwaie takie wnioski? ja pisząc że Hania rozstała się ze swoim pierwszym mężem i nie brała ponownie ślubu kościelnego, napisałam na podstawie tego co sama powiedziała na instastory albo udostępniala na instagramie. Jeśli ktos jest spostrzegawczy połaczy fakty, o ktorych Hania wcale dużo nie mówi. Czasem po prostu, jak każdy człowiek, ma potrzebę wygadania się , ale nie robi tego często. W mojej ocenie jest wyważona. A nawet jeśli ma ochotę sobie pogadać z fankami na instastory na tak delikatne tematy to wstydem jest później obracanie ich przeciwko niej ,zwłaszcza że rozmawia otwarcie. A wy plotkarki jedne, włazicie komuś z butami w życie i krzywdzicie. wstydźcie się!
    A co do palety bogini brązu Zawiodłem się Ponieważ większość cieni jest kiepskiej jakości, za twarde, opiłki złota się osypują, w ciagu dnia kolor blaknie, niektóre w ogóle się nie pokazują na powiece. Lubię cien Figiel ponieważ jest pięknym duochrome ale jest trochę mało nasycony jak większość duochromów Hani. Lubię także mahoń, wypieczony i matową pomarańcze. Laguna dla jasnych karnacji bedzie wygladala dobrze tylko w postaci delikatnego akcentu, typu kreska przy rzęsach, na powiekach wyglada niezdrowo. reszta cieni jest dla mnie zbędna
  • gość 2017.10.12 [07:57]
    gość wczoraj[23:37]Ja Ci muszę powiedzieć to samo.Nie tak dawno,spotkałam się ze znajomą w moim mieszkaniu.W tle był włączony telewizor,a tam jakiś program o tak zwanych celebrytach.Ja do tej znajomej coś mówię,produkuję się,a ta wpatrzona w telewizor...,,o,a ta Kurbej-Szatan to...,,Kto to w ogóle jest,ta Kurbej-Szatan?!Pożałowałam w tym momencie,że zostawiłam włączony telewizor,bo nawet nie było szansy ze znajomą którą znam już kilka lat-pogadać. pechowiec.gif
  • gość 2017.10.12 [12:58]
    gość wczoraj [20:43] to po co wchodzisz na plotkarski wątek skoro ciebie to nie interesuje ? usmiech.gif
    Hanka sama nie wie czego chce i jak prowadzić kanał. Niby tylko makijaże i recenzję, ale na ig jednak wtrąci coś, a to, że dom budują, ślub bierze itp .
    Myślę, ze ona jeste osobą, która lubi żeby ja chwalono, współczuło się jej i głaskało .
    Ona w ogole ma jakies kolezanki ? (poza yt bo tam tez ich nie ma)
  • gość 2017.10.12 [12:59]
    Wie ktos co sie dzieje z kanałem avonu (zapomnialam nazwy)?
    Nagrywała tam Hania, Karolina Z. i DressMint. Hania kiededys napisała ,ze jej wspolpraca z avon jest pod znakiem zapytania. Ale ciekawe, czy to sam avon nie chce ,czy dziewczyny cos ''odwaliły''
  • gość 2017.10.12 [13:21]
    Myśle, ze Hanka nie bedzie sie chwalila tak mam kolezanki.. to jej zycie prywatne, nie wiemy czy ma czy nie, to są domysły..
  • gość 2017.10.12 [13:24]
    Na kanale Makeuptv ostatni film byl dodamy 3 miesiace temu.
  • gość 2017.10.12 [13:54]
    12:58 Bo nie wiedziałam że jest plotkarskismiech.gif wpisałam w Google hania digitalgirl, bo szukałam zdjęcia pewnego makijażu a ze nie zaznaczyłam grafika to mi wyskoczyło to forumjezyk.gif Jeśli chodzi o inne społeczności Hanki, to nie mam, nie mam jej nawet na fb. Oglądam tylko na YT, może dlatego mam o niej taka opinie jaką mamoczko.gif
  • gość 2017.10.12 [15:15]
    Instastory Hanki ''orKeStra'' ''BEdzie''
  • gość 2017.10.12 [21:41]
    gość dziś [12:58]
    gość wczoraj [20:43] to po co wchodzisz na plotkarski wątek skoro ciebie to nie interesuje ? usmiech.gif
    Hanka sama nie wie czego chce i jak prowadzić kanał. Niby tylko makijaże i recenzję, ale na ig jednak wtrąci coś, a to, że dom budują, ślub bierze itp .
    Myślę, ze ona jeste osobą, która lubi żeby ja chwalono, współczuło się jej i głaskało .
    Ona w ogole ma jakies kolezanki ? (poza yt bo tam tez ich nie ma)
    x
    Coś w tym jest, ze Hania potrzebuje uwagi od widzów. Na początku trzymała się twardo tego, żeby za bardzo nie pokazywać życia prywatnego i nie mówić o nim. I tutaj była cisza, raz na jakiś czas tylko ktoś skomentował jej makijaż, kosmetyki czy filmy ogólnie. Później się zaczęło. Coś tam wtrąciła od czasu do czasu "przez przypadek". Kiedy się rozkreciła i postanowiła mówić o życiu prywatnym coraz więcej to i wątek odżył, zaczęły się dyskusje o mężu, ślubie itd. . Hanię kusi pokazywanie życia prywatnego, widocznie ma taką potrzebę, nie wiem, pewnie ma swoje powody. Ale za to płaci się wysoką cenę. A propo gwiazdek, o których ktoś wcześniej napisał. Gwiazdki /celebryci może i tak mają jak opisujesz, że każdy komentuje i wchodzi z butami w ich prywatne życie, ale sami na to zasłużyli w pewnym sensie, opowiadając o prywatnych, czasem bardzo osobistych sprawach na prawo i lewo. Ci, którzy z dziennikarzami rozmawiają tylko i wyłącznie o swojej pracy czy pasji, nie mają tego problemu i nikt na temat ich rozwodów, żon, mężów dzieci itd. nie mówi, nie pisze. Oczywiście ploty są i zawsze będą, Taki jest świat i nic na to nie poradzisz. Trzeba po prostu uważać co i komu się mówi w życiu, a tym bardziej w internecie, gdzie nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie. Widocznie taka przypadłość większości youtuberow, każdy wcześniej czy później się złamie, to się najlepiej sprzedaje i przyciąga widzów. Jak widać oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...