Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstrętna plotkara

A ja nie znoszę potwornego autolansa MONIKI JAROSIŃSKIEJ!

Polecane posty

Gość wstrętna plotkara

Wszędzie jej pełno - czyt. w rubrykach towarzyskich. Jeśli chodzi o dokonania "artystyczne" to kojarze ją tylko z serialem "Samo Życie", ale bywa wszedzie. Jest brzydka jak noc, gra okropnie, a najbardziej śmieszą mnie jej pozy i miny, jakie seruje do obiektywów. Naprawdę nie wiem, za kogo ona się uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangusek
Noooo, ona jest taka seksowna blondynka, zawsze trendy ubrana, zapraszana. Tylko, że na szczęke jak koń, fee i za bardzo się lansuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jest ruda
tez jej nie lubie, lalka za grosz talentu nie ma, a pcha sie..... i moglaby zafundowac sobie aparat na zeby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakt jest koszmarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto to? bo nie wiem, nie cierpie Polsatu i tych debilnych seriali w nim puszczanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupex
dajcie jakos fotke bo nie kojarze tej pani zupelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupex
lo matko... ale fakt teraz poznaje-na ostatnich stronach gali itp zawsze jest znana z tego ze jest znana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ona jedna
Liszowska też jest znana z bywania i rozbierania się a żadna z niej aktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale Liszowska grała w wielu se
rialach, pięknie śpiea, a ta jarosińska? Beztalencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak obleśnie
wydyma usta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam ją na zywo, myslę ze sie czepiacie, są brzydsze aktorki :O a u nas (bogu dzięki) jeszcze nie ma zwyczaju ciaglych liftingow, bo gdyby to byla hollywoodzka aktorka wyglądala by jak z okladki ckm-u u nas aktor to po prostu zadbana osoba, nikoniecznie z olbrzymim makijazem, czy laserowym korygowaniem zmarszczek :O czepiacie sie cholernie 😠 jakby nie byla znana to pewnie kazdy by tu pisal ze ladna jak na swoje lata, a tak? :O a swoją drogą to jak ma pozowac wg was? :O to chyba fotograf ustala, a nie tylko ona a moze miala odmowic sesji bo grala np. tylko w samym zyciu? :O chyba kazdy z nas się jakos promuje i od czegoś trzeba zacząć :O skąd u was ten ciagly krytycyzm czyjegos wygladu? :O czy sami jestescie nap[rawde tacy idealnie wymiarowi o regularnych rysach i twarzach? kurwa...mać......no juz czasami nie mogę czytac jak się czepiaja takich bzdur i wyglądu naprawde zadbanych i ladnych osób :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to obejrzcie jej zdjęcia jeszcze raz, ja tam nie widze zadnego pasztetu tylko ladną i zgrabna babke :O ale pewnie kazda ktora się tu wypowiada ma na swoim koncie tytul miss jakiegoś regionu :O w ogole na tym forum to chyba same misski :O bo tylko k....kazda zmarszczkę czy jakiś uszczerbek potrafią krytykowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...jola lipka to nie jola z samego zycia :O ale dla was to bez roznicy, wazne by kogoś zjechac :O ot cale zycie kafeterii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ze JAROSIŃSKA
gra w SAMYM ŻYCIU Jolkę, dziewczynę, która była prostytutką by ratować życie synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ze JAROSIŃSKA
a Jola Lipka to FOTOGRAF i robiła zdjecia Jarosińskiej i nie tylko to po prostu jej strona ze zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty sweet dreamsb pitolisz
jakies glodne kawałki :P i to jeszcze poswiecasz czas na wklikanie AŻ trzech (sic!) postów :D ale inteligencją zbytnio nie grzeszysz (ktoś już nawiązał do Joli Lipki) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad ty wiesz jaki ja mam iloraz inteligencji, co? :O widze ty musisz byc suuuuuuuuper inteligentna jezeli potrafisz wyciagnąc takie wnioski z kilku postow na forum :O a wszystkich postów nie czytalam :P bo naprawde nie bardzo mi sie chce analizowac bandę zlośliwych krytykantek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaa
Sweet Dreams ma racje,Jarosinska,choc za nia nie przepadam skonczyla szkole aktorska,ma wyksztalcenie,jednak do czegos doszla..glos tez ma calkiem calkiem no ale Wy fanki Mandaryny i kiczu,nieskazitelne "piekne" dziewczyny co wy mozecie o sobie powiedziec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhh
Filmografia 2005 Kryminalni 2004 Lokatorzy Park tysiąca westchnień Samo Życie Tajemnica kwiatu paproci 2003 Siedem przystanków na drodze do raju Tak czy nie? Zaginiona Samo Życie 2002 Dzień świra M jak miłość Non sono io Plebania Show Samo Życie 2001 Miasteczko Plebania Przychodnia każdego pacjenta Quo vadis M jak miłość 2000 M jak miłość Sukces 1999 Jak narkotyk Reklamy Monika była twarzą wielu kampanii reklamowych. tak jest napisane w jej portfolio wiec nie mozna zarzucić ze nie grała ( tak jak liszowska) w wielu serialach czy filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co sie zakrywa
tym kapeluszem przeciez jest płaska jak deska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asas
ona jest do MAGDY MODREJ BARDZO PODOBNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba chciałaby
nie ta liga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MGDY mODREJ
???????????????????????????????????????????????????????????? CHYBA CI ROZUM ODJĘŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Magda, a to dno to niebo a ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama pikowa
Ja kojarzę tą panią z reklamy oleju Kujawskiego jak się darła: "Mialam ci ja pieczeń, lecz ją zmarnowałam, z pierwszego tłoczenia oleju nie dałam!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a faktycznie to ona w niej
grała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosińska jest fatalna
wszyscy to widzą tylko nie ona. A to jej bywanie jest po prostu smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak oj tak....
tez nie znosze sie tego jej lansowania sie...... wszedzie jej pelno w rubrykach towarzyskich, zawsze odpicowana i wystrojona...ona sie chyba na kazde przyjecie wprasza:P przejrzycie starsze wydania "Gali" ta na koncowych stronach zawsze zdjecia popularnych(podobno:P:P:P)no normalnie co nie party, wedkowanie, grillowanie....wrrrrr wszedzie jej pelno!!! a jeszcze jedna tak z miernym talentem gra w samym zyciu i tez sie wszedzie szczerzy.... zaraz poszukam na google...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×