Odpowiedz na ten temat

Adwokaci youtuberek

• gość 2017.04.03 [19:27]
    Niech mi ktoś wyjaśni, dlaczego, gdy napisze się cokolwiek krytycznego pod filmikim youtuberki, zaraz znajdzie się grono nieletnich adwokatek piszac:
    - nie podoba się to nie oglądaj
    -a co cię to obchodzi
    - piszesz także bo zazdroscisz
    - nie musisz od razu hejtowac
    - załóż kanał, ale ciebie nikt nie będzie chciał oglądać
    -jak (youtuberka)będzie chciała to odpowie
    - tonie twoja sprawa
    Czy te dzieci myślą, że kogokolwiek ich zdanie obchodzi?
    Pod jednym z filmików dwie widzki nawet się poklocily, okazało się, że jakies 13 letnie dziecko tłumaczyło 30 latce, że ta nic nie wie o życiu smiech.gif
    Naprawdę jutub powinien być od 18 roku życia.
  • gość 2017.04.03 [19:29]
    Dlatego trzeba pisac na kafeterii, stad adwokaci wylatuja na kopach smiech.gif
  • gość 2017.04.03 [19:38]
    Śmiej się ale tak jest.
    Raz się jednej zapytałam, czy z partnerem pala papierosy przy jej dziecku, to jakaś smarkata napisała mi, że X jest dorosła, więc może palić.
  • gość 2017.04.03 [20:52]
    U Kobusowej na kanale norma.U innych zresztą też.Np u Karoliny Zientek,stworzyła się swoista sekta.Nic nie można napisać,bo zeżrą pechowiec.gif
  • gość 2017.04.03 [21:00]
    A moim zdaniem to pokazuje ciekawe zjawisko. I hipokryzję niektórych. Dlaczego jak ktoś wysmaży hejterski komentarz, który zostanie zjechany, to od razu biegnie się żalić na kafe i pomstuje na niedobre jutuberki i jeszcze gorsze psychofanki, zamiast wziąć to po prostu na klatę i dać innym pisać, co chcą i myślą, zgodnie z wyznawaną przez siebie zasadą, że każdy ma prawo oceniać treści z internetu? Okazuje się, że twardy tyłek i nieograniczoną tolerancję na wszelką krytykę mają mieć wyłącznie jutuberki, z komentującymi (zwłaszcza wrednie i złośliwie) należy obchodzić się jak z jajkiem, bo zaraz gorzkie żale się zaczynają, jak to je źle potraktowano.
  • gość 2017.04.03 [21:05]
    Zauważ jednak, ze hejt a krytyka - to pojęcia mylone przez wielu widzów. Dla nie na równi będą słowa: Ania jest gruba i śmierdzi jak kosz na odpadki ze słowami : nie powinnaś palić przy dziecku.
    Obydwie wypowiedzi sa uznawane przez "adwokatki" za hejty.
    A to ptrzecież zuoełnie cos innego.
    Wychodzi na to, ze można tylko napisac: kocham cię , loffff, jesteś piękna i mądra plus milion emotikonek. A jak napiszesz: miesiąc temu mówiłaś, że będziesz zdrowo żyła a teraz pokazujesz jak palisz papierosy - to juz cię widownia żywcem pożre.
  • gość 2017.04.03 [21:18]
    nie podoba się to po co oglądasz kretynko
  • gość 2017.04.03 [21:21]
    gość dziś [21:18]
    nie podoba się to po co oglądasz kretynko
    xxxxxxxxxx
    O to to smiech.gif
    Właśnie o to mi chodzi: nie podoba się to nie oglądaj smiech.gif
    Kurde, tylko naprawdę każdy ma w d***e, to , co sądzi inny widz piszący aby "nie oglądac jak się nie podoba". smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    Nie rozumiem takich adwokatówsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.04.03 [21:23]
    Szczerze mówiąc, ja wychodzę z założenia, że jak mam napisać coś niemiłego, to lepiej nie pisać nic. Bo po co? Oczywiście śmieszy mnie przesadne kadzenie jutuberkom i jakieś dziwaczne traktowanie ich jak prywatnych znajomych, ale też nie za bardzo rozumiem, po co ktoś się pcha ze swoimi złotymi radami, kąśliwymi uwagami czy krytycznymi komentarzami. Przecież to i tak nikogo nie obchodzi, a generuje wyłącznie złe emocje i inne g****oburze. W szlachetne intencje autorek tzw. konstruktywnej krytyki też nie wierzę, bo gdyby naprawdę dobro jutuberek leżało im na sercu, to swoje uwagi sformułowałyby w PW, bez szukania poklasku.
  • gość 2017.04.03 [21:24]
    gość dziś [21:05] O to właśnie tu chodzi
  • gość 2017.04.03 [21:30]
    21:23
    Tak, ale jak np coś się nie podoba, to nie można kompletnie nic napisać. I nie chodzi mi o to aby od razu pisać; aleś sie umalowała ta szminka wygląda odpustowo i tandetnie - ok, to jest chamskie i można to zachować dla siebie.
    Ale już jak ktoś najpierw mówi: meliski noszą tylko snobki i damulki, ja nie zwracam uwagi na buty - po czym za miesiąc paraduje w meliskach - to człowiek się czasem zdziwi i skomentuje ; jak to, mówiłaś, że te buty sa dla snobek a teraz sama je nosisz - i to własnie uznane jest za hejtowanie.
    Jeszcze żeby Youtuberka coś odpisała, ale tam się rzuca cała fala adwokatek: co zazdroscisz? nie odlądaj jak się nie podoba, co nie stać cie??
  • gość 2017.04.03 [21:49]
    gość dziś [21:30]
    No ale komentując, należało by zrobić proste założenie, że skoro jutuberki muszą się liczyć z tym, że komentarze będą różne, to ta sama zasada dotyczy komentujących. Oni również muszą się liczyć z tym, że niekoniecznie będą mieć dobry odbiór. Bo ludzie są różni, głupi niestety w przyrodzie występują dość często, i dla własnego zdrowia psychicznego nie należy się specjalnie przejmować bzdetami w necie.
  • gość 2017.04.03 [21:50]
    gość dziś [20:52]
    U Kobusowej na kanale norma.U innych zresztą też.Np u Karoliny Zientek,stworzyła się swoista sekta.Nic nie można napisać,bo zeżrą
    x
    Dawno temu spytałam pod jakimś filmikiem jaki poleca podkład dla cery bardzo tłustej, bo sądziłam, że jako makijażystka ma pewnie kilka perełek dla "trudnych" przypadków. Zostałam zakrzyczana przez fanki, ze Karolina mówiła tysiąc razy w filmikach, że każdy powinien wypróbować na sobie itp. ona nikomu nie dobierze podkładu na odległość. No pewnie, że nie, ale łatwiej jest wybrać np. jakiś podkład z powiedzmy top 5 do tłustej cery polecanych przez profesjonalistkę, niż szukać na oślep. Również to napisałam i znów zostałam zakrzyczana jakimś durnym gęganiem tępych kwok. I to są dorosłe baby ... No to sobie odpuściłam ten kanał, akurat dziewczyn-wizażystek na polskim yt jest sporo a na anglojęzycznym jeszcze więcej, tam znalazłam porady.
  • gość 2017.04.03 [21:56]
    Umiejętności Karoliny nie podważam,gdzie bym śmiała!Drażni mnie tylko,i pewnie nie tylko mnie,jej wdzięczenie się do kamery,na kanale Makeup Tv. pechowiec.gif Ten piskliwy pindowaty głosik...łojezu!
  • gość 2017.04.03 [22:03]
    Bo umiejętności ma, oczywiście, ale ma też grono okropnych, puściutkich faneczek, jak już wyżej jedna osoba napisała o nic nie można zapytać (nawet neutralnie) bo zeżrą. Na szczeście jest wielu jutuberów makijażystów, którzy również mają duże umiejętności i tam sobie można dyskutować w komentarzach na poziomie. Więc przeniosłam się gdzie indziej i nie muszę użerać się z "adwokatkami" usmiech.gif
  • gość 2017.04.03 [22:11]
    Pod jednym z filmików dwie widzki nawet się poklocily, okazało się, że jakies 13 letnie dziecko tłumaczyło 30 latce, że ta nic nie wie o życiu
    X
    To jest koszmar, jak dzieciaki w internecie potrafia pyskowac i ublizac dwa albo trzy razy starszym osobom i konsekwencji zero...
  • gość 2017.04.04 [10:20]
    Zazwyczaj to dzieciaki, które maja nieograniczony dostęp do internetu i sprzętów. Top bjuti guru maja od nich dziesiątki tysięcy komentarzy i subskrypcji. Zauważcie, ze dzieciaki bez skrępowania piszą to, co chcą, niejednokrotnie szpanujac nowym "mega" słowem, które zauważyly gdzieś w otchłani internetu od swoich internetowych idoli, których język jest najlepszym przykładem na to, ze społeczeństwo głupieje.
  • gość 2017.04.04 [13:12]
    Dlatego powinno być ograniczenie youtuba dla dzieci. Chciesz komentować czy założyć kanał? Załóż profil i podaj swój pesel. I tyle.
    A potem siedzi taka banda 11 latków i człowiek słowa nie może napisać bo to g****o(czytając ich komentarze nie idzie ich inaczej nazwac) zaraz komentuje.
  • Bryha 2017.04.04 [13:29]
    trzeba dojsc do jakiegos kompromisu, z jednej strony jezeli ci sie nie podoba to nie ogladaj/komentuj, ale z drugiej strony kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie. Tym sposobem zatacza sie bledne kolo, ktore samo sie nakreca. Włala.
  • gość 2017.04.04 [13:34]
    gość dziś [10:20]
    Zazwyczaj to dzieciaki, które maja nieograniczony dostęp do internetu i sprzętów. Top bjuti guru maja od nich dziesiątki tysięcy komentarzy i subskrypcji. Zauważcie, ze dzieciaki bez skrępowania piszą to, co chcą, niejednokrotnie szpanujac nowym "mega" słowem, które zauważyly gdzieś w otchłani internetu od swoich internetowych idoli, których język jest najlepszym przykładem na to, ze społeczeństwo głupieje.
    xx
    jak wiekszość wizażu
  • gość 2017.04.04 [13:42]
    A myślisz autorko że kogo Twoje zdanie obchodzi ?!
  • gość 2017.04.04 [13:45]
    Tu autorka. Moje zdaniem obchodzi mnie, ale jak widać nie tylko mnie, bo innych też denerwuje ta gromada nieletnich, która rozbija każda dyskusje.
  • gość 2017.04.04 [14:55]
    Dlatego powinno być ograniczenie youtuba dla dzieci. Chciesz komentować czy założyć kanał? Załóż profil i podaj swój pesel. I tyle.
    A potem siedzi taka banda 11 latków i człowiek słowa nie może napisać bo to g****o(czytając ich komentarze nie idzie ich inaczej nazwac) zaraz komentuje.
    x
    Dokładnie - mozliwość oglądania by mieli, a przynajmniej nie irytowaliby swoimi idiotycznymi przemyśleniami smiech.gif
  • gość 2017.04.04 [15:13]
    Ale to przerażące, myślałam, że dużo moich znajomych przesadza, ale dzieci są naprawdę głupie.
    Czy może być mądra 12 latka, dla której idolem jest niepracujaca, nieuczaca się osoba, ktora żyje z benefitow? Czym ona imponuje?no chyba nie tym, że ma kolczyk w nosie, może pić alkohol i mieszka z chłopakiem, mama nie każe jej sprzątać i nie musi chodzić do szkoły.
  • gość 2017.04.04 [15:55]
    Mi to chce się smiac z tych you tuberek które sa przekonane ze wulgarne komentarze piszą o nich tylko nastolatki. Tymczasem one same są ze słowna i nie tylko kultura ostro na bakier i wtedy już nieważne ze sa po trzydziestce. Za to innym dojrzalym kobietom to tak się dziwią usmiech.gif
  • gość 2017.04.04 [16:56]
    Te nastolatki, 12 i 14 letnie, to tyle przeżyły i tak się wymadrzaja , że ja nie wiem, co z nimi mają ich rodzice w domu.
    Z resztą nie wiem, jak można nie sprawdzać co ich dzieci robią w sieci. Jeszcze 17 latek umie się ukryć. Ale komentarze od 10 latków w filmach przeznaczonych dla dorosłych? ??
  • gość 2017.04.04 [21:42]
    A ja mysle, ze jest to trik psychologiczny. Zawsze znajdzie sie grono osob, ktore tak identyfikuja sie z kanalem/prowadzaca, ze tworza cos w rodzaju sekty, tworzy sie taka wiez z gospodarzem kanalu i innymi fanami. To troche jak z kosciolem, ludzie ida do swojej swiatyni rowniez ze wzgledu na ten spoleczny aspekt.
    Dla mnie bardziej interesujace jest pytanie dlaczego you tuberzy (szczegolnie ci mali) sa przewrazliwieni jak ktos napisze np. krytyczny komentarz. No bo ile mozna kogos wychwalac pod niebiosa. Pod wieloma daily vblogami sa tylko takie wychwalajace wpisy. Dla mnie to troche sztuczne, bo kurcze rozumiem, ze kazdy z nas potrzebuje pozytywnych slow, ale bez przesady. Dlatego wydaje mi sie, ze wiele you tuberek majacych niskie poczucie wlasnej wartosci zaklada vbloga, zeby sie dowartosciowac. Dlatego to glownie one mowia o hejcie.
  • gość 2017.04.04 [21:46]
    Bo dla nich hejtem będzie każdy komentarz, w którym ktoś wyrazi inne zdanie. Teraz nic nie możesz powiedzieć, bo jesteś od razu hejterem.
    Nawet jak vlogerka np zachwala pomadkę, ze nawilżająca a ty napiszesz, że tobie ona akurat wysusza usta - to już adwokatki ci napisza, nie chcesz to nie oglądaj.
    Tzn nieletnie adwokatki takie szkola podstawowa-gimnazjum, bo dorośli (tzn ci kulturalni) po prostu wyrażą swoje zdanie.
  • gość 2017.04.05 [06:06]
    Wy to macie zmartwienia-pogratulować tylko
  • gość 2017.04.05 [10:59]
    Powiedziała mądrala o 6:06 rano wisząca na kafe hahahah
  • gośćŁukasz 2017.08.07 [09:24]
    Witam ja polecam adwokata http://www.adwokat-radom.com.pl bardzo profesjonalne podejście

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...