Odpowiedz na ten temat

Adżi vel Wymyta część III

• gość 2017.03.20 [19:21]
    Wy nie wyrażacie swoich opini wy po nich jeździcie tak ze szok żyjecie ich życiem nie macie swojego czy co nie rozumie dlaczego was ich sprawy tak interesują........to właśnie Polska mentalność człowieka podkładać tylko kłody pod nogi bo tu nikt nie wyraża swojej opinii ty chyba tego nie widzisz przezwiska wymyta wyśmiewanie drwieniny ze wszystkich to jest waszym zdaniem opinia wyrażanie swojego zdania nie Sadze
  • gość 2017.03.20 [20:18]
    Ludzie zawsze beda obrazac innych tylko po to zeby sie troszke dowaryosciowac. Nie majacy swojego zycia prywatnego skoro komentuja kazda minute filmow nagrywantch przez youtuberow. Polowa z nich nawet nie ma pojecia o czym pisze. Tak jak juz pisalam zapoznajcie sie najpierw z tematem a dopiero poZniej wyrazajcie swoja opinie.
    Po pierwsze? Rodzina zastepcza za granica???
    Proponuje sobie doczytac!!!!!!
    Po drugie. Jezeli ktos nie mowi prawdy to widocznie nie chce.
    Az tacy uczciwi wszyscy jestescie???
    Kazdy broni i chroni swoja rodzine jak moze. Szkoda ze polowie z was dalekie sa te poglady.
    Bo zamiast wchodzic buciorami w czyjes zycie, snuc domysly ( ch*j z tym ze nic nie wiem- po prostu sie wypowiem) lepiej sie cieszyc ze dziewczynka ma sie kto zajmowac.
    A jesli chodzi o wychowanie to jedyne czego mozna wspolczuc to tego jak Was Ktos wychowal. Zero taktu, kuktury, dno kompletne
  • gość 2017.03.20 [20:25]
    Sami zapracowali na takie opinie o sobie.
  • gość 2017.03.21 [02:55]
    Gość 20:18 brawo zgadzam sie z tobą w 1000% ale jak widać tym tutaj pustym bezmuzgowcom nanic sie zda cokolwiek terapia wstrząsowa tylko No bo na inne juz zapozno
  • gość 2017.03.21 [14:49]
    dziś [02:55]
    Gość 20:18 brawo zgadzam sie z tobą w 1000% ale jak widać tym tutaj pustym bezmuzgowcom nanic sie zda cokolwiek terapia wstrząsowa tylko No bo na inne juz zapozno
    xx
    Tobie by się przydało pójście do lekarza, ale niestety na głowę już za późno i leczenie na nogi pozostało. Cyrk rodzinny odpier..lają i według ciebie wszystko ok. Puknij się w łeb i tyle w temacie. Najpierw wmawiają, że W do nich przyjeżdża, a teraz już na siłę promują tą małą. Czy oni są normalni ośmieszają siebie i ta mała wciągają do tego bagna. Ja współczuje matce W, która mieszka w Polsce czy ona to widzi? Pewnie całe miasteczko gdzie mieszka siostra wymytej pieje z durnoty tych ludzi. Dla mnie to patologia i tyle w temacie.
  • gość 2017.03.21 [17:38]
    Agusiu jaka ty traume w sobie nosilas tyle czasu! Co za straszne kobiety! Agusiu tys winna isc po jakas pomoc dla swej psychiki.
  • gość 2017.03.21 [18:19]
    Gość 14:47Dlaczego sądzicie ze ma prawo sie wam ze wszystkiego tłumaczyć nie wasza sprawa nie każda z was pozwala wchodzić z buciorami w swoje życie Agi nie musi chce wam mowić tyle ile uważa to ze nagrywa na yt nie upoważnia jej do ujawniania wam swoich prywatnych rzeczy nie rozumie o co caman patologia to chyba U ciebie jest zadbaj o swoje walore pszychiczne bo napewno nie jestes w pełni rozwinięta i debilizm potęguje u ciebie bezwaeunkowo
  • gość 2017.03.21 [19:27]
    I to się nazywa rozmowa na poziomie.. Dwie dorosłe kobiety wysyłają się nawzajem do specjalistów z różnych dziedzin niczym dzieci z gimbazy.. Ręce opadają...
  • gość 2017.03.21 [21:20]
    Adzi nie denerwuj się tak z tym debilizmem to chyba troche pojechałaś. Szkoda mi ciebie, bo musisz tu co chwilę zaglądać, a potem pewnie zajadasz sobie smutki. Tylko po co ta cała szopka?
  • gość 2017.03.21 [23:12]
    Co szmaty już dwie z was hejterki Aggie odnalazła,macie przej......W końcu dziewczyny wzięły się za wasze tyłki.Karolina też wam nie odpuści i zapowiedziała że znajdzie was po IP komputera.
  • gość 2017.03.21 [23:30]
    Dziecko z downem mogło jej się urodzić za karę za to nagabywanie.
  • gość 2017.03.21 [23:35]
    Mnie zastanawia dlaczego ona sama tych filmów nie montuje, już nawet mozolna szusz to potrafi..
  • gość 2017.03.22 [00:54]
    A wy debilki dalej piszecie,naprawdę jesteście nienormalne,nie macie własnego życia.Weźcie się za robotę bo pewnie z d****i siedzicie i nic nie robicie.PAMIĘTAJCIE NIE JESTEŚCIE ANONIMOWE W NECIE!!!!NA SZCZĘŚCIE
  • gość 2017.03.22 [00:59]
    Aguniu nie denerwuj sie tak bo Ci zylka peknie. Zlosc pieknosci szkodzi. Glupie hejterki ja bym im pokazal gdzie raki zimuja!!!!!!!! Jak tak mozna tak cie urazily! Trzeba bylo kochana podejsc i jej z liscia wymalowac a nie uciekac z podkulonym ogonkiem. Biedna taka traume nosilas w sobie. Ja bede z toba zawsze calym sercem agusiu! To od ciebie nauczylem sie wymywania klozetu! !!!! Nie daj sie agusiu walcz!
    Pozdrawiam twoj wierny fan Roman.
  • gość 2017.03.22 [10:16]
    Jednak psychiatra wam się przyda,jeżeli jeszcze nie jest za późno,a ty podszywająca się pod faceta może zmien płeć buhahahaha
  • gość 2017.03.22 [10:56]
    Siedza tutaj te dwie bezrobotne debilki co uprzykszaly zycie Adze a pozniej szly prosic o zrobienie foty na spotkaniu?smiech.gif
    Jak sie corcia chowa? Dobrze?
    A synus Twojej siostry'?
    Staare glupie idiotki, zazdrosnice, zawistne lachony.
    Wstydzcie Cie, wspolczuje waszym dzieciakom takich mamusiek. smiech.gif Patola :-/
    0
  • gość 2017.03.22 [11:19]
    dziś [00:54]
    A wy debilki dalej piszecie,naprawdę jesteście nienormalne,nie macie własnego życia.Weźcie się za robotę bo pewnie z d****i siedzicie i nic nie robicie.PAMIĘTAJCIE NIE JESTEŚCIE ANONIMOWE W NECIE!!!!NA SZCZĘŚCIE
    x
    A ty debilko myślisz, że jesteś anonimowa i możesz ludzi obrażać? Nie wszyscy hejtują, dużo osób pisze prawdę jak jest. Nie strasz ludzi, bo raczej każdy wie, że nie jest anonimowy.
  • gość 2017.03.22 [11:43]
    Ojojojo jakie specjalistki uświadamiające o tym, że nie jesteśmy anonimowe! Kto Wam tak powiedział? Pan w serwisie jak komputer nosiłyście bo nie działał? Pewnie was tak wydymał na kasę, że współczuje, jak się jest nieświadomym w sprawie komputerów to pierwszy lepszy serwis może wam powiedzieć, że nie wiadomo co zrobił i wziął parę stów a w rzeczywistości minutę mu to zajęło. Wasze korzystanie z komputerów zaczyna się i kończy na wchodzeniu na strony w przeglądarce, więc się już nie ośmieszajcie!
  • gość 2017.03.22 [11:48]
    Wątek jest monitorowany.
  • gość 2017.03.22 [12:46]
    gość dziś [11:48]
    Wątek jest monitorowany.
    Xxx
    Przez rodzine Wymytej smiech.gif
  • gość 2017.03.22 [12:51]
    Jednak debilki
  • gość 2017.03.22 [13:27]
    https://zapodaj.net/ece7af8cea58b.jpg.html
    to co, robimy 'nalot' pytaniami dlaczego Weronika nie mieszka z mamą i zgłaszamy konto małej do YT, czy nie? Aggie nie może wykorzystywać dziecka do zarabiania. Prawnie Weronika nie powinna mieć konta na YT.
  • gość 2017.03.22 [13:54]
    13:37 a co cię to obchodzi z kim mieszka i dlaczego martw sie o siebie a nie o innych bo zawału szybciej dostaniesz
    Mozesz Weronikę w D**ę pocałować i to przez papierek gowno jej zrobicie hahahahaha nie jest jej kanał tylko ich i nie udowodnisz tego
  • gość 2017.03.22 [13:56]
    Widać ze dziecko ma radość z nakręcania filmików sama jaki z Nimi wiec o co wam chodzi czego sie czepiacie kto ja wykorzystuje niemałe z was wredne zazdrosne s****wa
  • gość 2017.03.22 [13:57]
    Agusia dzis juz po pracy jestes? WietCznie tam u was bo u nas deszczowo. A co dzis na obiad serwujesz? Bo ja planuje ogorkowa.
  • gość 2017.03.22 [16:37]
    Witaj ja dziś mam w planach pieczarkowOM a na drugie bitki w sosie pieczeniowym z surowkOM.Jutro zaś cycki z kury i placuszki z cukinii. Muszę zrobić rozpiskEM na dalsze dni tygodnia.
  • gość 2017.03.22 [18:49]
    Zobaczcie jaka ona ścieme wali w nowym vlogu, przeciesz to istna komedia z ludzi debili robi i twierdzi ze przeciesz to było wiadome wszem i wobec ze weronika z nimi mieszka. Żenada! !
  • gość 2017.03.22 [18:57]
    A co dokladnie mowi we vlogu, bo nie chce im nabijac wyswietlen.. Zawsze byla gadka, ze W. ich odwiedza-swieta, ferie itp. Ale nigdy nie slyszalam, zeby cos bylo o tym, ze ona z nimi mieszka.
  • gość 2017.03.22 [19:01]
    Jestem nowa na wątku, aggie oglądam sporadycznie. Może mi ktoś wyjaśnić, skąd ta ksywka "Wymyta"?
  • gość 2017.03.22 [19:39]
    Bo ciagle cos wymywa z predkoscia swiatla I siebie a w dzisiejszym vlogu sciemniania ciag dalszy.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...