Odpowiedz na ten temat

Aga in America

• gość 2017.10.12 [10:47]
    Nie oglądałam Agnieszki od maja i jeju jakie ona ma syfy na twarzy!
    Czoło, skronie, policzki i szyja w kaszakach?
    Parchy ma pod nosem, czy to blizny po rozszczepie podniebienia?
    Bruksizm się jej pogłębia smutas.gif
    Powinna szyne relaksacyjną nosić smutas.gif
    Gosia ma hollywoodzką biel zębów w porównaniu do Agi, a niby owoce zęby wybielają...
    Z tymi sztucznymi cyckami Aga wygląda jak transseksualista po operacji z galopującym AIDS smutas.gif
  • gość 2017.10.12 [11:30]
    Ja też mam takie ustrojstwa na skroniach i szyi. Jak mam się tego pozbyć?
  • gość 2017.10.12 [13:26]
    ja też nie przepadam za filmikami Agi, widać na nich zmęczoną życiem kobietę, która sama siebie krzywdzi.
    Ale ten filmik z Vegas podobał mi się bo widać na nim, że była wtedy szczęśliwa, tak po prostu szczęśliwa i roześmiana jaka powinna być młoda dziewczyna. Każdy powinien być szczęśliwy.
    Smutne jest to, że w codziennym życiu chyba nie jest szczęśliwa. Ona mnie trochę przeraża (a raczej jej poglądy) ale z całego serca życzę jej jak najlepiej.
  • gość 2017.10.12 [18:30]
  • gość 2017.10.12 [19:09]
    18:30
    Jeśli szukasz kogoś, kto poświęci ci swoją uwagę bo nie możesz na to liczyć w prawdziwym życiu to przykro mi ale pomyliłaś miejsce.
  • gość 2017.10.12 [21:41]
    gość
    10.09
    Nawet w takiej formie nic nie rozumiesz ?
  • gość 2017.10.12 [22:41]
    21:41
    To zdjęcie jest drastycznie przerysowane, łykasz wszystko jak młode pelikany .
  • gość 2017.10.12 [23:18]
    18:30 Nie wiem jakie to ma zwiazek z tym watkiem. Nikt Agi nie krytykuje za to, ze jest weganka. Jeli juz to za to, ze jest niekonsekwentwa w tym swoim " badass" weganizmie. Moze powinnas poszukac lepszego miejsaca; do rozpowszechniania swojej propagandy swiezo nawroconego weganina.
  • gość 2017.10.13 [02:45]
    Obejrzałam ostatni yt filmik i jestem w szoku Nate obraz nędzy i rozpaczy , chudy nóżki jak patyki, karykatura mężczyzny smutny widok.
  • gość 2017.10.13 [10:12]
    Nathan wygląda jak więzień z Oświęcimia, tylko pasiak zamieniony na jeansy i bluzkę
    Coś okropnego, aż przykro się robi
    April jak zwykle z zaschniętymi smarkami
  • gość 2017.10.13 [11:30]
    Ja nawet mogę zrozumiec jedzenie tylko owoców,ale czemu ich do diabła nie myje?Glisty ludzkie,tasiemce,bakterie kalowe(z brudnych rąk ludzi którzy owoców dotykali)nawozy...te syfy to przez to,ohyda.
  • gość 2017.10.13 [11:46]
    Jeśli przez to kiedyś zachoruje to i tak zapewne stwierdzi, że to skutek jej poprzedniej diety.
  • gość 2017.10.13 [13:06]
    11:30
    ktoś w tym wątku pisał jak zafascynowana Agnieszką siostra (czy kuzynka?) nie myła owoców i okazało się , że zaraziła się pasożytami i walczy z owsikami kilka miesięcy i nie da rady sie ich pozbyć smutas.gif
    ohyda smutas.gif
    w sumie ciekawa jestem czy się wyleczyła?
  • gość 2017.10.13 [13:11]
    gość 2017.10.11 [22:13]
    1. Nesja89
    2. fitblogerka
    3. Michalina i Piotr albo Diana & Damian (?)
    4. Italia moim okiem (?)
  • gość 2017.10.13 [16:59]
    do wczoraj 10:47
    jak smiesz tak beszczelnie wyzywac kogos co codziennie walczy ze swoja choroba i nazwac go transeksualista ????
    co za wredna zdzira z ciebie
  • gość 2017.10.13 [17:31]
    16:59
    Sama nie jesteś lepsza, skoro też od razu wyskakujesz z wyzwiskami.
    Poza tym z jaką chorobą walczy Aga?
  • gość 2017.10.13 [17:39]
    16:59
    " nazwac go..." - twoje słowa.
  • gość 2017.10.13 [19:12]
    gość dziś [16:59]
    jak śmiem?
    na mocy prawa jakie dała mi Papaja - wlazła w internety to niech bierze na klate co ludzie o niej myślą usmiech.gif
    i coś sie ci pomyliło, Papaja na NIC nie choruje, ma TYLKO mutacje
    i NIGDY nie zachoruje, przeciez Nathan znalazł LEK na raka - frutarianizm
    i naucz sie czytać, to nie boli smiech.gif
    napisałam 'wygląda JAK transseksualista' a nie że jest transseksualistą
    z tymi SZTUCZNYMI cycami wygląda groteskowo i tragicznie, wychudzona anorektyczka w zaawansowanym stadium choroby, albo JAK osoba transseksualna z galopującym AIDS
  • gość 2017.10.14 [15:32]
    Od kiedy nabiał jest ludziom potrzebny do życia?! Jak czytam wasze wypowiedzi na temat tego jak ona karmi swoje dziecko, to aż się we mnie gotuje. Odzywianie córki w skrajne nieodpowiedzialny sposób? Ludzie przejrzyjcie na oczy! Czy wam ktoś się wpieprza w to jak karmicie czy wychowujecie dzieci? Jesteście żałosne, dorosłe baby, ktore nie mają co robić, tylko obrażać innych na forum. Napiszcie do nej wprost, a nie wielkie bohaterki zgrywacie! Ekspertki do spraw żywienia i wychowania dzieci się znalazły.
  • gość 2017.10.14 [15:41]
    Wszyscy jesteście tak k***a p**********i, że aż słów brakuje. Nikogo nie obchodzi co myślicie, więc łaskawie zamknijcie k***a te fałszywe mordy i zajmijcie się sobą.
  • Universum 2017.10.14 [16:02]
    Mnie obchodzi co myślą usmiech.gif lubię czytać ten wątek i proszę nie podważać wolności słowa z łaski swojej albo założyć swój własny wątek smiech.gif
    Moje otoczenie codziennie udowadnia, że życie bez mózgu jest jednak możliwe
  • gość 2017.10.14 [16:44]
    15:41
    Rzeczywiście kultura wypowiedzi godna naśladowania. Jeśli nie obchodzi Cię nasze zdanie to po co tutaj wchodzisz? Mnie i pewnie wielu osób nie obchodzi twoje.
    Poza tym myślę, że nie jedna osoba z forum wyraziła już swoje zdanie u Agnieszki na blogu/youtube i kilka osób już pisało o tym jak szybko takie komentarze znikały więc darujcie sobie.
  • gość 2017.10.14 [16:52]
    Smutne to, że jakieś forum internetowe i obce osoby wzbudzają w kimś tyle emocji. Każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii na określony temat. Jest tutaj dużo osób, które potrafią wyrazić swoje zdanie w kulturalny sposób i mają do tego prawo. Jeśli Ci się nie odpowiada ale nie potrafisz prowadzić rozmowy bez obrażania osoby z którą się nie zgadzasz - nie wchodź i nie czytaj. Wiem, że to tylko forum ale to jak się wypowiadamy w internecie świadczy też o tym jakimi jesteśmy osobami w prawdziwym życiu. Dla mnie prosta sprawa. Jeśli masz natomiast problemy z kontrolowaniem własnych emocji/złości/frustracji to polecam wizytę u psychologa albo koleżanki.
  • gość 2017.10.14 [16:54]
    15:32
    Do Papaji nie da się wprost, albo usunie bez czytania, albo przeczyta ale i tak nie zrozumie jezyk.gif
    15:41
    Ze swoim agresywnym stylem bardzo pasujesz do Papaji, ale wyluzuj troche (przysiady porób, albo pompki) bo nerwicy sie nabawisz oczko.gif
    16:02
    smiech.gif
  • gość 2017.10.14 [18:13]
    dziś [15:32]
    Od kiedy nabiał jest ludziom potrzebny do życia?! Jak czytam wasze wypowiedzi na temat tego jak ona karmi swoje dziecko, to aż się we mnie gotuje. Odzywianie córki w skrajne nieodpowiedzialny sposób? Ludzie przejrzyjcie na oczy! Czy wam ktoś się wpieprza w to jak karmicie czy wychowujecie dzieci? Jesteście żałosne, dorosłe baby, ktore nie mają co robić, tylko obrażać innych na forum. Napiszcie do nej wprost, a nie wielkie bohaterki zgrywacie! Ekspertki do spraw żywienia i wychowania dzieci się znalazły.
    x
    Owszem,wpieprzają się.Gdy ktos głodzi dziecko to ludzie sie wpieprzają,gdy dziecko ma wielka nadwage tez sie wpieprzają,więc maja prawo sie wpieprzac(choc tylko komentuja a powinni sie wpieprzyc) gdy widzą ze dziecku dzieje sie krzywda.Rozwijający się organizm dziecka nie rozwinie sie prawidłowo na samych owocach,mózg sie nie ukształtuje prawidłowo.Powinni sie zatem wpieprzyc
  • gość 2017.10.14 [22:28]
    Pare miesięcy nie oglądałam wegańskich oszołomów, czyli Aga in america i Maya the bee i właśnie jestem po kilku i jestem w szoku jak MayaTB dała czadu diecie surowej!
  • gość 2017.10.14 [22:31]
    Nawet wspomniała Agnieszke i właściwie to co w tym temacie było wielokrotnie pisane - że Aga ma zaburzenia odżywiania, że jest zapatrzona w ideologię, że wierzy w surowe jak w religię, że NIE ma naukowego potwierdzenia że dieta surowa jest faktycznie zdrowa, o starzeniu, traceniu mięśni, że zaburzenia miesiączki to problem, a nie jak Agnieszka mówi - nie ma co sie przejmować, o niedoborach, witaminie B12, suplementacji, o mikro i makro składnikach....
  • gość 2017.10.14 [22:33]
    Nie żebym miała Maye za guru, bo tak nie jest, ale skoro weganka, która była na surowej, RT4, 90-10 i innych odmianach wege jest przeciw frutarianizmowi i mądrościom Agnieszki to tylko cieszy usmiech.gif może dotrze to do niemyślących fanów Agnieszki i jej fatalnego stylu życia.
  • gość 2017.10.14 [23:59]
  • gość 2017.10.15 [06:21]
    Zawsze lubila sie nad soba uzalac i robic z siebie ofiare, zeby inni jej wspolczuli. Post zanim sie dowiedziala o mutacji gen. Egocentryczka.. http://www.againamerica.com/pl/2015/09/03/jak -mi-sie-zyje-gdy-nie-czuje-sie-szczesliwa/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...