Odpowiedz na ten temat

Agasava i jej uroczy małżonek Pan Michu

• gość 2016.12.30 [23:46]
    Piękni, młodzi, ambitni i dość zamożni z domu, ale przekonani, że wszystko zawdzięczają sami sobie. Czy taka jest większość polskich par studenckich? Aga, dla której występ w telewizji jest megaważny, ważniejszy niż to co się dzieje na ulicach Warszawy. Pan Michu, który udziela małżonce wsparcia technicznego, a jak trzeba arogancko odpisze jakiemuś nieudacznikowi, który najwyrażniej nie stara się w życiu dostatecznie, skoro nie ma tak jak oni mają. Czy volgmas 5 stanie się rysą na ciepłym wizerunku pary?
  • gość 2016.12.31 [00:05]
    Autorze, jesteś puknięty. Albo to pewnie jakaś autorka, która zazdrości rozwoju kanału. smiech.gif
  • gość 2016.12.31 [00:10]
    saga jest dziecinna, nie jej wina, że nie miała trudnego dzieciństwa, no chyba, że zdechł jej chomik oczko.gif
  • gość 2016.12.31 [00:15]
    Czy zamożny zrozumie niezamożnego, czy zapieprz na full etat studenta dorabiającego w markecie po nocach pozawala na opłacenie wynajmu mieszkania i czy zostaje jeszcze coś na rozwijanie pasji?
  • gość 2016.12.31 [00:24]
    Nie mam nic przeciwko jej poczynaniom makijażowym, natomiast jedna prośba - niech przestanie wyć, zapisze się do jakiegoś chóru. Czy w każdym filmie musi się popisywać jak ona pięknie śpiewa. Te śpiewy są w wyjątkowo marnym guście. Zdaje się jest taki przesąd, że jak się śpiewa przy jedzeniu to się będzie miało głupie dzieci lub głupiego małżonka, ciekawe jak z malowaniem się.
  • gość 2016.12.31 [00:29]
    Baptyści chyba lubią śpiewać smiech.gif
  • gość 2016.12.31 [00:48]
    Mam znajomą udzielającą się w jakiś kościelnych chórach, ma mierny słuch i fałszuje, też wiecznie coś nuci, bo jej się wydaje, że pięknie to robi. Oj chyba zniszczysz jej karierę na youtubie informacją o odmiennym wyznaniu. oczko.gif
  • gość 2016.12.31 [10:49]
    Przecież pokazuje to na snapie.
  • gość 2016.12.31 [12:11]
    nie wszyscy sanpuja, tak jak nie wszyscy śledzą regularnie kanal, ale jak czasem czlowiek wejdzie to mu ręce opadają
  • gość 2016.12.31 [13:32]
    jacy oni są infantylni, vlog z ich rodzinami - taki sztuczny miód, że aż tu podchodzi
  • gość 2016.12.31 [13:53]
    Niektórzy mają problem z opłaceniem akademika, nawet zaoczni pracujący po sklepach za 1200. Jak to dzieje, że dziewczyna po szkole średniej zostaje administratorem domu opieki, ktoś ją chyba polecił do tej pracy?
  • gość 2017.01.28 [11:08]
    włosków nie suszy bo to im szkodzi, ale lokówka to już im nie szkodzi
  • gość 2017.01.31 [16:10]
    nie wyglądają na bardzo zakochanych. pewnie taki szczeniacki wyskok ten ślub
  • gość 2017.02.14 [13:01]
    Płacz i wrzask. Nie znasz życia jeśli nie popracujesz w hipermarkecie na kasie, nie znasz życia jeśli wyjdziesz czasem wieczorem ze znajomymi, nie znasz życia jeśli nie robisz dokładnie tego co ja.
    Praca za polecenie? Sam polecam moich znajomych gdziekolwiek mogę kiedy tylko mogę, bo wiem że kiedyś bedę sam tego potrzebował, jak antyspołecznym i nie myślącym osobnikiem trzeba być żeby uważać to za coś gorszącego?
    Utrzymanie się samemu jest drogie, jasne. My z narzeczoną jeszcze na studiach posiłkowaliśmy się kredytem studentkim, sam dawałem korepetycje z fiki, matematyki i prace w sklepach, ale jeśli po ukończenu dyplomu inżyniera dalej zapieprzasz za 1200 na kasie to może należało przemyśleć ścieżkę dyplomowania a nie lecieć za kolegami na pierwsze lepsze g****o?
    Polecam wszystkim jakikolwiek artykuł zbliżony do:
    http://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/galer ie/868503 ,duze-zdjecie,10,co-po-maturze-10-kierunkow-studiow-po-k torych-znajdziesz-prace.html
    W trójmieście informatyków zatrudniają w ciemno nawet na 1-2 drugim roku studiów, trochę chęci i uśmiechu. Polecam też zeby nie wpieprzać się innym do portfela, jeśli masz ciężką sytuację i musisz pomagać bliskim, rozumiem. Ale jaki promil społeczeństwa jest w takiej sytuacji, a ilu podjeżdza mercedesami pod uczelnie? Dziewczyna zarabia robiąc to co lubi, więc krzyk i wrzask, bo nie zna życia...
  • gość 2017.02.14 [14:06]
    Michu to Ty skarbie ?
  • gość 2017.02.14 [16:21]
    Dobrze mówi, polać mu.
    Przy okazji, za dobre lokowanie produktu można dobre parę tysięcy wyciągnąć od filmu wyciągnąć, także tylko trzymać kciuki.
  • gość 2017.02.22 [10:46]
    Wyskok nie wyskok - jedno dość zamożne i drugie też - pod tym względem do siebie pasują. Do tego jeszcze przecież wierząca bardzo - protestantka? nie mogła bez ślubu. Ci co nigdy na kasę w biedronce nie trafią nawet nie zdają sobie sprawy ze swojej uprzywilejowanej pozycji. I proszę nie obrażać ludzi, którzy pracują na kasach, bo nie mają znajomości, ani rodziców, którzy ich poupychają tu i tam. Jak czytam komentarze obojga to ręce opadają, zadufanie w poczuciu własnej nadzwyczajności. Coś w sam raz dla gimbazy +.
  • gość 2017.02.22 [10:48]
    Praca za polecenie? Sam polecam moich znajomych gdziekolwiek mogę kiedy tylko mogę, bo wiem że kiedyś bedę sam tego potrzebował, jak antyspołecznym i nie myślącym osobnikiem trzeba być żeby uważać to za coś gorszącego?
    xxx
    Kochanie nic nie rozumiesz i nigdy nie będziesz rozumiał/a. Polecanie i kolesiostwo jest właśnie antyspołeczne, bo ty będziesz potrzebował - no właśnie.
  • gość 2017.02.22 [11:06]
    gość 2017.02.14 [13:01] Po pierwsze nie w każdym mieście w Polsce jest tak jak w Trójmieście, nie wszyscy muszą być informatykami, po trzecie nie zawsze można wyjechać i wybrzydzać w ofertach. Mało jeszcze wiesz po tych studiach dziś to jakby się ze szeczeniactwem gadało. I najprawdopodobniej twoja sytuacja nie jest aż tak trudna, możne być w trudniejszej. A może jeszcze tatuś załatwił posadkę na uczelni, hm, no to wtedy można chłapać dziobem o swojej zaradności? Czyż nasz kochany Michu nie jest grafikiem amatorem - no jasne przecież jest programistą i pewnie zna corela i łatwo przyswaja aplikacje. oczko.gif Wiecej takich rzutkich młodzienców, którzy arogancko odpowiadają w komentarzach - że poszukują ludzi do pracy - ach wy nieroby cicho być. Wiesz z takim aroganckim gnojkiem to niech pracują tacy sami jak on - w podobnym wieku - jesteście pokoleniem nieobytych egocentryków. A niech sobie dziewczyna zarabia tak jak lubi, byleby nie śpiewała. usmiech.gif I byleby nie wdawała się w poważniejsze tematy, bo do nich nie dorosła, tak jak ty z resztą. Uprzedzę atak, mam wyższe wykształcenie i nigdy na kasie nie pracowałam. Nie każdy kto komentuje na nie, wpisuje się w stereotyp ciemnej masy żyjącej z zasiłków.
  • gość 2017.02.22 [16:12]
    A czy tu przypadkiem nie pisze jej wspierająca rodzinka & friends? Już taki ból, że jej wątek założyli.
  • gość 2017.03.11 [19:55]
    Widać osoby które komentują chyba nie są ani na bieżąco z jej kanałem, ani specjalnie nie interesuje ich nic innego oprócz hejtu. Szczerze, to ja nigdy nie rozumiałam po co się wpieprzać ludziom do tego ile mają, skąd mają i jak to pożytkują - koniec końców, boli to kogoś oprócz ich samych? Może i nie każdy ma w życiu górki i kłopoty, ale to tylko należy pozazdrościć, że są ludzie którzy nie muszą przeżywać smutków. Naprawdę żenujące jest to, że z zawiści się kreuje takie g****o, zamiast wziąć kontent takim jaki jest, to się przypieprza ktoś o byle g****o. Nie podoba Ci się, to nie oglądaj. Serio tak trudno to zrozumieć?
  • gośc aaaa 2017.03.21 [00:37]
    A co ona wgl studiuje ? I gdzie pracuje ?
  • gość 2017.03.21 [15:10]
    Co za język, kto cię zrozumie chyba tylko równieśnicy. Nic nie rozumiesz, to ta urocza para wzięła się za ocenianie innych w komentarzach pod swoim filmikiem żałosnym o tym jak się bawili w sotolycy. A tam gdzieś ktoś protestuje haha. Ręcę opadają dwudziestoparlotkowie to są dorośli ludzie, a zachowuję i jak dzieci i takie też jest ich rozumienie rzeczywistości. A wracanie się do ludzi, którym tatuś nie zała twił posadki tu czy tam i nie doradza jak tam karierą synka czy córusi pokierować jak do nieudaczników czy nierobów jest oburzające i świadczy o gówniarstwie zapatrzonym w siebie. Wiem wiem idolka małolatów do 20+.
  • gość 2017.03.21 [15:12]
    A taka miła, a taka fajna, a taka ładna. Nie oglądam jej, czasem coś mi się zdarzy, ale jak widzę jak tam cała rodzina za nią murem to sobie myślę ci to polują  z nagonką. Kiedyś do was to dotrze.
  • gość 2017.03.21 [15:14]
    One pewnie sama nie wie co studiuje i tak za ciężki i masakra. Micho będzie ją utrzymywał, a ona będzie malowala mordki.
  • gość 2017.03.21 [19:41]
    jakiś czas temu broniła inżyniera, chyba. a magisterka taka trudna i nie bywa na zajęciach zbyt często - tak cos mi się kojarzy ze snapów xd
  • gość 2017.05.07 [17:42]
    Wszyscy się tak zachwycają jej urodą, a mnie ona się jakoś tak bardzo z wielką urodą nie kojarzy.
  • gość 2017.05.07 [17:44]
    dziewczyna mówi o sobie biedna studentka, ona nie ma pojęcia co to znaczy
  • gość 2017.06.01 [18:17]
    czy ona musi ciągle śpiewać? -.-
  • gość 2017.06.01 [18:29]
    no właśnie
  • gość 2017.06.01 [18:35]
    bardzo irytujące

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...