Odpowiedz na ten temat

Alissvlogchannel 4

• gość 2017.07.28 [10:15]
    Co się stało z czwarta częścią wątku o kanale Alicji??
  • gość 2017.07.28 [10:21]
    Chyba nasza ruda gwiazda nir wytrzymała fali faktów na swój temat i zgłosiła hahhaa alicjo nie dla ciebie internety
  • gość 2017.07.28 [10:24]
    Matko, jeszcze bym zrozumiała gdybyśmy tu naprawde chamstwem i wulgaryzmami leciały ale serio? Ona naprawde ma jakiś problem ze sobą
  • gość 2017.07.28 [10:31]
    niee, wcale nie było tu chamstwa, same słodkości
    wiedziałam że nie wytrzymacie i założycie nowy wątek, w końcu trzeba wypluć dzienną dawkę jadu
  • gość 2017.07.28 [10:37]
    Dziewczyno poczytaj wątek o łobuzach albo rodzinie glam to zobaczysz co to jest chamstwo i wulgaryzmy usmiech.gif tutaj były same fakty które alusia dobrowolnie pokazuje w swojej radosnej twórczości. Jej vlogi są nudne jak flaki z olejem, do tego bawi się w narzeczenstwo a obiadu nie potrafi ugotować.
  • gość 2017.07.28 [10:39]
    Prawda w oczy kole usmiech.gif Nowi koledzy z Gdańska już pewnie przeszukują internety w poszukiwaniu ciekawostek na temat rudej divy smiech.gif
  • gość 2017.07.28 [10:41]
    A ty sobie zrób ołtarzyk i wielb swoją idolkę smiech.gif
  • gość 2017.07.28 [10:42]
    Nie wiem jak dla was ale dla mnie vlogi olfy sa o wiele ciekawsze mimo że siedzi cały dzień w domu to jednak ma coś konkretnego do powiedzenia i przede wszystkim szeroki zasób słownictwa a nie to co nasza ruda gwiazda która zna tylko słowo "fajne"
  • gość 2017.07.28 [10:42]
    tak, i pisanie że jest rudą kluską nie jest obrażaniem usmiech.gif gratuluję relacji z ludźmi, skoro tak się do nich odnosisz i myślisz że jest ok usmiech.gif ona bawi się w to co się bawi a ty chorujesz na notoryczną potrzebę ulewania żółci usmiech.gif ciekawe kto ma gorzej usmiech.gif
  • gość 2017.07.28 [10:58]
    Ona ma gorzej, to chyba jasne smiech.gif
  • gość 2017.07.28 [11:03]
    Droga obrończynio, ja również wiedziałam, że jak tylko pojawi się nowy wątek to zaraz się tutaj odezwiesz... Tak jakbyś tylko na niego czekała smiech.gif sama wypluwasz tutaj swój jad na nas i również byś nie wytrzymała bez dziennego pisania mów obronnych
  • gość 2017.07.28 [11:04]
    oj szkoda mi was
    siedzicie jak te smętne marionetki i wypisujecie ten s**t z myslą, że ktoś was zauważy
    dla normalnych ludzi jesteście nic nie znaczącymi śmieciami
    skoro ona się źle zachowuje, to bierzecie z niej idealny przykład siedzenia przed kompem w domu i napierdzielania w klawiature usmiech.gif
    pozdrawiam i życzę miłego dnia i może w końcu wyjdźcie gdzieś do ludzi bo dziczejecie jak wasza idolka usmiech.gif
  • gość 2017.07.28 [11:07]
    Droga obrończynio, ja również wiedziałam, że jak tylko pojawi się nowy wątek to zaraz się tutaj odezwiesz... Tak jakbyś tylko na niego czekała smiech.gif sama wypluwasz tutaj swój jad na nas i również byś nie wytrzymała bez dziennego pisania mów obronnych
    x
    widzisz, różnica jest taka, że wolę pisać "mowy obronne" niż opluwać obcą mi dziewczynę, która tak naprawdę nic dla mnie nie znaczy oprócz tego, że lubię obejrzeć jej filmy np do makijażu rano itp usmiech.gif a Ty nie dość że jej nie lubisz, to oglądasz to i wywlekasz na siłę szukając problemu usmiech.gif to jest tak jak z prześladowaniem dzieci w szkole- nie lubię jej, ale nie dam jej spokoju, tylko będę ją gnębić dotąd, az się coś stanie. Wtedy ucieknę jak tchórz i ze łzami w oczach będę żałowała.
  • gość 2017.07.28 [11:07]
    Obrończynio, niczym swoja idolka nie przepadasz za zasadami pisowni w języku polskim? usmiech.gif
  • gość 2017.07.28 [11:11]
    pozdrawiam i nie będę Cię karmiła i dawała powodów do ataku usmiech.gif
  • gość 2017.07.28 [11:13]
    Widzę ze koczowałas na Kafe w oczekiwaniu na nowy wątek o swojej idolce smiech.gif i to my niby mamy wyjsc na spacer smiech.gif
  • gość 2017.07.28 [11:32]
    Dziewczęta, pora na spacer do Biedry (a może jednak jazdę samochodem?) po pierogi z paczki usmiech.gif
  • gość 2017.07.28 [11:44]
    Hahhaa a może ta obronczynia to nasza Alusia? Nie rozumiem jak nawet w wakacje można siedzieć i pierdziec w stolek? Przecież ona nie ma nawet co pokazywać, wiecznie kawusia i spacery do sklepu po gotowe obiadki
  • gość 2017.07.28 [12:04]
    Maskara, cały czas tylko czytam 'az cos sie stanie', 'ludzie popełniają samobójstwa przez takich jak wy' - czy ty próbujesz nam grać na uczuciach? usilujesz manipulować? smiech.gif juz pisalam - jak ktoś jest za słaby psychicznie na krytykę, to niech sobie da siana z upublicznianiem swojego życia w internetach łącznie z informacja kiedy ma sie okres.
  • gość 2017.07.28 [12:45]
    Hahhaa a może ta obronczynia to nasza Alusia? Nie rozumiem jak nawet w wakacje można siedzieć i pierdziec w stolek? Przecież ona nie ma nawet co pokazywać, wiecznie kawusia i spacery do sklepu po gotowe obiadki
    X
    "Ta obronczynia" ? Nie rozumiesz a tak robisz- popadasz ze sprzeczności w sprzeczność usmiech.gif i radzę trochę popracować nad poprawną polszczyzną usmiech.gif
  • gość 2017.07.28 [13:16]
    Sio trollu!
  • gość 2017.07.28 [13:37]
    ktoś tylko grzecznie zwrócił Ci uwagę usmiech.gif ale widać nie przyjmujesz do siebie żadnych rad usmiech.gif
  • gość 2017.07.28 [13:50]
    Idź zapal świeczkę przy ołtarzu Alicji
  • gość 2017.07.28 [13:52]
    wiesz, trochę niepoważnie piszesz o jakichś świeczkach i ołtarzach
    to jest jawne naśmiewanie się z wiary, ale skoro ty tak robisz, to rób dalej
    ktoś Ci pisze, że nawet nie lubi Ali, ale tu chodzi o zwykłe człowieczeństwo, a Ty nadal gderasz o tym samym jakbyś nie rozumiała nic usmiech.gif trochę śmieszne to jest usmiech.gif
  • gość 2017.07.28 [13:55]
    smiech.gif
  • gość 2017.07.28 [14:12]
    Obrończynio, nie widzisz, że sama jesteś żałosna i to ty siedzisz tutaj cały dzień i tylko czekasz na jakiś komentarz? Oj oj hipokrytka
  • gość 2017.07.28 [14:35]
    Naśmiewanie się z wiary - od kiedy wszyscy w t kraju są wierzący?
  • gość 2017.07.28 [14:38]
    Nie ma co zwracać na nią uwagi, czepialstwo każdego słowa hahhaa
  • gość 2017.07.28 [14:40]
    A czy ja napisalam cokolwiek o wierze? Jesteś ślepo zaopatrzona w swoje guru Alicję i to była przenośnia, "mądra" głowo
  • gość 2017.07.28 [15:02]
    Ty nie masz pojęcia jak używać metafor. Polecam również zacząć stosować odpowiednie znaki w swoich wywodach. usmiech.gif
  • gość 2017.07.28 [18:04]
    podlinkowałby ktoś link do wątku o rodzinie glam?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...