Odpowiedz na ten temat

Alissvlogchannel 4

• gość 2017.10.08 [13:09]
    Mowilam jak dalej bedzie zadzierac nocha to w Gdansku też bedzie powtorka z rozrywki. A cos czuje, ze ona zadnych wnioskow nie wyciagnela i będzie to samo.
  • gość 2017.10.08 [13:14]
    tu masz link //zalukaj.com/polecony,7671453/
  • gość 2017.10.08 [13:35]
    Na szczęście znajomi z uczelni już zapoznali się ze wspaniałymi produkcjami rudej królowej
    x
    taa? a niby skąd to wiesz? widzę zakrzywia Ci się rzeczywistość z wirtualnym światem, to się leczy
  • gość 2017.10.08 [18:06]
    Przeczuwam, że Ala teraz będzie przez jakiś czas ciągle vlogować na mieście. Coś czuję, że będzie jej głupio siedzieć całymi dniami na tyłku kiedy 3 pozostałe osoby pracują. I będzie wychodzić na spacerki, na zwiedzanie, kawki na spokojnie na mieście. Tylko po to żeby przed siostrą i jej chłopakiem udawać taką zabieganą. Będzie się bała, że jej kiedyś siostra przygada, że siedzi z dupą na mieszkaniu całymi dniami.
    Ale tak będzie do czasu aż dostanie swoje mieszkanie. Wtedy już będzie miała cały Gdańsk obcykany, pełną swobodę więc znów będzie kisić się w mieszkaniu całymi dniami smiech.gif
  • gość 2017.10.08 [18:45]
    Na szczęście znajomi z uczelni już zapoznali się ze wspaniałymi produkcjami rudej królowej
    x
    taa? a niby skąd to wiesz? widzę zakrzywia Ci się rzeczywistość z wirtualnym światem, to się leczy
    x
    Ala, kiedy ty zrozumiesz, że nikt cię nie lubi? usmiech.gif
  • gość 2017.10.08 [18:51]
    Jak jej to odpowiada to niech się kisi w mieszkaniu, studiuje jeszcze przecież wiec nie wiem co wy z ta praca, ja jej życzę aby nigdy nie musiała pracować
  • gość 2017.10.09 [14:47]
    A ja jej życze żeby życie dało jej popalić i zdjeło ten ochronny klosz i wreszcie zobaczyła co to dorosłe życie.
  • gość 2017.10.10 [15:48]
    Kolejny ambitny film smiech.gif shopping i żarcie na mieście usmiech.gif czyli powtórka z rozrywki jak w Toruniu. Ruda klusia się toczy toczy po Trójmieście.
  • gość 2017.10.10 [15:55]
    a pysk puchnie usmiech.gif
  • gość 2017.10.10 [15:59]
    no pysk to juz ma na pół kadru smiech.gif
  • gość 2017.10.10 [16:33]
    Pysk to ewentualnie masz Ty, nie douczona istoto. Taka mądra ale jezor jak ostatnia wiesniara.
  • gość 2017.10.10 [20:17]
    Ala wielka inteligentka z dziennikarstwa smiech.gif trzymajcie mnie bo padne ze śmiechu. Wieśniackie zachowanie ma też co najwyzej Ala, która ekscytuje się Trójmiastem jakby była w LA. To bardzo małomiasteczkowe.
  • gość 2017.10.10 [20:45]
    Pierdyliard ujęć targów z balkonu, ja nie mogę. Dramat.
  • gość 2017.10.11 [13:10]
    i w ogóle mega ambitna produkcja wyjscie na shopping kosmetyczny smiech.gif i jeszcze to narzekanie do siostry czy chłopcy zrobią obiad księżnej pani, bo wraca umęczona z shoppingu
  • gość 2017.10.11 [14:43]
    Ta siostra to starsza po studiach?
  • gość 2017.10.11 [14:54]
    Tak 7 lat starsza, skończyła architekture na politechnice gdańskiej.
  • gość 2017.10.12 [10:06]
    Co tak tu cichio, nie ma co poczytac smutas.gif
  • gość 2017.10.12 [10:38]
    kluski z serem, d**a rośnie smiech.gif
  • gość 2017.10.12 [11:01]
    Zupełnie nie rozumiem jej idei, żeby przeprowadzać się do Gdańska. Jedyną zaletą jest większy rynek pracy, ale tak to... korki, słaby klimat, wysokie ceny mieszkań, latem masa turystów. Toruń to super ośrodek akademicki, w miare spokojne miasto i miała blisko do rodziców. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ale chyba życie w Gdańsku nie będzie się różnić wiele od tego w Toruniu. Może więcej w korkach będzie stała. Już nie mogę doczekać się jej nowego mieszkania - swoją drogą szkoda, że nie pokazuje jego wykańczania. Remont swojego pierwszego mieszkania to jeden z bardziej ekscytujacych momentow w zyciu.
  • gość 2017.10.12 [16:42]
    Gdańsk jest bardzo ładnym miastem ale ja za Chiny Ludowe nie przeprowadziłabym się nad polskie morze przez paskudną pogodę. Pojechaliśmy sobie z mężem nad morze w środku lata - jakieś 15 stopni, wiatr, że łeb chce urwać, dzwonie do mamy a ta do mnie, że u nas na południu tropikalne upały. Tak poza tym to Gdańsk nie oferuje tak dobrych płac jak południe kraju. Liczy się tylko Wrocław, Kraków no i Warszawa a reszta jest dużo w tyle. Obecnie mieszkamy we Wrocławiu, ale obydwoje tego miasta nie lubimy, przeprowadzamy się wkrótce do Krakowa - uważam, że to najpiękniejsze miasto w Polsce.
  • gość 2017.10.12 [18:55]
    Gdańsk jest bardzo ładnym miastem ale ja za Chiny Ludowe nie przeprowadziłabym się nad polskie morze przez paskudną pogodę. Pojechaliśmy sobie z mężem nad morze w środku lata - jakieś 15 stopni, wiatr, że łeb chce urwać, dzwonie do mamy a ta do mnie, że u nas na południu tropikalne upały. Tak poza tym to Gdańsk nie oferuje tak dobrych płac jak południe kraju. Liczy się tylko Wrocław, Kraków no i Warszawa a reszta jest dużo w tyle. Obecnie mieszkamy we Wrocławiu, ale obydwoje tego miasta nie lubimy, przeprowadzamy się wkrótce do Krakowa - uważam, że to najpiękniejsze miasto w Polsce.
    x
    Aha.
  • gość 2017.10.12 [19:21]
    Nie znam się na Gdańsku, ale studiowałam w Toruniu i Poznaniu i Toruń wygrywał pod każdym względem.
  • gość 2017.10.12 [20:55]
    Takiej osobie jak ona wszędzie bedzie źle. Ona jest aspołeczna a do tego chamska, pod żadnym względem nie przyciaga ludzi do siebie. Dlatego w ogóle nie dziwi, że ludzie w Toruniu od niej stronili.
  • gość 2017.10.12 [23:18]
    W Gdańsku również wiele osób trzyma się od niej z daleka usmiech.gif
  • gość 2017.10.13 [08:04]
    No to w końcu też jest jakiś talent, zrazić do siebie ludzi w przeciągu tygodnia to też sztuka jezyk.gif
  • gość 2017.10.13 [08:38]
    widzę że albo jesteś jakąś prześladowczynią albo z główką już naprawdę nie bardzo.
  • gość 2017.10.13 [08:45]
    Myśle, ze ona ma takie zdolnosci odpychania ludzi nawet w ciagu tygodnia. Pewnie zaczeła gwiazdorzyć jaka wielka z niej youtuberka i jaka dziedziczka fortuny i ludzie kopneli ja w dupsko.
  • gość 2017.10.13 [08:58]
    Oj tam, nie kraczmy, pewnie niedługo zobaczymy vloga z jakiejś'integracji' jezyk.gif no co najmniej GRWM
  • gość 2017.10.13 [10:04]
    I doda filmik z ludźmi z roku, a potem go zedytyje po zapytaniu, czy kogoś zapytała o chęć występu w jej marnych produkcjach smiech.gif
  • gość 2017.10.13 [15:06]
    A wydaje sie tala milusia z twarzy a tak na prawde wredna z niej zolza.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...