Odpowiedz na ten temat

Alissvlogchannel

• gość 2016.01.23 [21:48]
    To co wypowiadamy się o Aliss smiech.gif
  • gość 2016.01.23 [21:55]
    to ta ruda?
  • gość 2016.01.23 [22:15]
    Sympqtyczna, ale oglądając jej filmy nie mogę się skupić, bo ciągle zwraca uwagę na jej nos.
  • gość 2016.01.23 [22:49]
    Fajna dziewczyna ale nie wiem co ona widzi w tym całym chłopaku z którym mieszka. Masakra, nie wiem jak można sobie układać życie z takim dzieciakiem. Wygląda i zachowuje się na poziomie gimbazy.
  • gość 2016.01.24 [00:00]
    Oboje ich lubię usmiech.gif
    Tworzą fajnie, zgraną parę. Widać między nimi uczucie usmiech.gif
  • gość 2016.05.11 [00:38]
    Chyba już się rozstali, albo mieli jakąś wielką kłótnię, bo nie ma już Emila we vlogach, ani na zdjęciach Alicji na insta. Swoją drogą Alicji się mocno przytyło od czasu liceum, szczególnie na twarzy. Obejrzałam jej stary filmik sprzed 2 lat i była o wiele szczuplejsza. Powinna zrobić sobie pełną morfologię (bo to może ze stresu studiami) i zacząć trochę ćwiczyć, bo słychać też lekką zadyszkę we vlogach.
  • gość 2016.05.11 [01:34]
    Okropnie te jej buty wyglądają po wypraniu w pralce. Mogła je od razu zabezpieczyć impregnatem, albo chociaż wyczyścić gąbką i płynem. Zniszczyła tylko buty.
  • gość 2016.05.11 [10:57]
    Nuda nuda nuda. Jest strasznie irytujaca, w kolko gada o tym samym. Z glupiero robienia kawy robi jakies 2 minutowe ujeciaz kazdej niemalze strony jakby to bylo cos fascynujacego
  • gość 2016.05.24 [21:33]
    Mała maszynka za 40zł to super wydatek, ale wkłady do maszynki chłopaka za 45zł już nie. Żelazna logika.
  • gość 2016.05.24 [21:39]
    Fajna dziewczyna, taka niezepsutausmiech.gif bardzo sympatycznausmiech.gif
  • gość 2016.06.02 [18:09]
    Jej kanał (kanały) upada. Oczywiście Alicja nie ma pojęcia dlaczego. Przytyła na studiach (szczególnie na twarzy), ciągle narzeka, nie przedstawia na vlogach/filmikach nic ciekawego. Co śmieszne Julka Kobus już ją przegoniła w ilości subów, a wcale nie ma jakiejś szalonej jakości, czy kontentu. Ludzie też są zdziwieni czemu tak nagle Emil przestał się pojawiać we vlogach. Mówi, że ma tyle pomysłów, ale nie wiem czy to co dla niej ciekawe, będzie też dla osób oglądających...
  • gość 2016.06.03 [09:49]
    Jak jej większość odradzała drugi kanał to się upierała, ale teraz przyszło olśnienie, że coś mało wyświetleń i tym samym kasy, to trzeba coś zmienićjezyk.gif
  • gość 2016.06.03 [17:15]
    Ja osobiście nie oglądałam jej filmów na głównym kanale bo nie lubię tylko vlogi podglądałam więc już jedną widzkę straciła na tym że zrobiła dwa kanały smiech.gif
  • gość 2016.06.03 [18:00]
    To jest takie typowe "powiedzcie mi co o tym sądzicie ale i tak zrobię po swojemu".
  • gość 2016.06.03 [18:46]
    a no i na fb Emil dalej ma ustawiony związek z nią
  • gość 2016.06.04 [15:51]
    nagrała film o samoakceptacji, a aż kipi z niej to że chce powiedzieć hejterom ze ma gdzies to ze ludzie jej pisza ze przytyła i caly czas sie tłumaczy ze to wszystko przez obiektyw, makijaz i td
  • gość 2016.06.06 [17:56]
    Widziałyście nowego vloga? kupiła spódnicę 38 i bluzki M, przy jej wzroście musi już niezłą kluską być
  • gość 2016.06.07 [08:23]
    Szkoda, ze tak mocno się maluje. Brwi to coraz bardziej przesadzone, przeciez ona zupełnie inaczej wygląda bez makijażu.
  • gość 2016.06.08 [11:45]
    gość wczoraj [08:23]
    Szkoda, ze tak mocno się maluje. Brwi to coraz bardziej przesadzone, przeciez ona zupełnie inaczej wygląda bez makijażu.
    xx
    to, że mocno to bajka, Maxineczka też się mocno maluje. Tylko u Aliss widać, tą różnicę pomiędzy twarzą a resztą ciała. Najgorzej jak nałoży pomarańczowy podkład, albo taki, który jej oksyduje.
  • gość 2016.06.13 [14:47]
    bo to jeszcze dziecko, mysli o notesikach, organizerach, piciu kawy, matko az tak trzeba lubiecc to co wszyscy? i zawsze odpadniety lakier na paznokciach to jest mega obrzydliwe smutas.gif
  • gość 2016.06.13 [15:12]
    Przesuszone usta chyba są gorsze i to jeszcze zawsze w zbliżeniu..
  • gość 2016.06.15 [16:11]
    Nie chce jej się nagrywać, nie ma żadnych pomysłów na filmiki, to przeniosła kanał vlogowy do głównego. Filmiki nadal pojawiają się równie często co wcześniej ale są to praktycznie same vlogi. Genialne.
  • gość 2016.06.15 [19:31]
    gość 2016.06.13 [15:12]
    Przesuszone usta chyba są gorsze i to jeszcze zawsze w zbliżeniu..
    Masz rację. W dzisiejszym vlogu wyglądają najgorzej. Jeszcze takich u niej nie widziałam...
  • gość 2016.06.26 [17:14]
    Haha, widzę, że Aliss zaczyna mieć wielki ból d**y, że Mediakraft się nią nie zajął. I chyba jeszcze większy, że Julka przekroczyła już 100 tys. a ona ma ledwo 78 na większym kanale.
    Co z tego, że ma lepszą jakość filmów (montaż muzyka, dźwięk) jak ZERO ciekawego kontentu? Ciągle gada o tym samym, zamknęła drugi kanał (mimo sprzeciwu widzów), który otworzyła mimo sprzeciwu widzów. Narzeka, że robi więcej filmów, a tak naprawdę nagrywa tylko vlogi i jakieś pogadanki. Zamknęła stare serie i mam mnóstwo pomysłów na nowe, tylko 'szkoda' ze ich nie realizuje. Nie rozwija się w ogóle. Nic a nic.
  • gość 2016.07.12 [17:23]
    Dlaczego sądzicie , że ma ból d**y? Już nie współpracuje z tą siecią partnerską? Ja oglądam ten kanał, oczywiście nie wszystkie filmy. Mnie trochę denerwuje to, że rzadko odpisuje na komentarze. Teraz to się trochę zmieniło, bo kilka osób jej zwróciło uwagę że olewa widzów. Druga sprawa to fakt, że ja nigdy nie słyszałam, żeby coś skrytykowała. Ona zawsze się tak wypowiada, że wszystko ok a później już tych produktów więcej nie pokazuje czyli chyba nie są takimi ulubieńcami. Trzecia rzecz to już nie moja sprawa, ale dziwi mnie to, że taka ładna twarz, młoda dziewczyna a tak zaniedbuje swoje ciało - niezdrowe jedzenie, brak ćwiczeń i niestety zaczyna to być widać po figurze.
  • gość 2016.07.12 [20:13]
    Był vlog pogadankowy o tym. Przez większość czasu była w nim dość rozgoryczona.
  • gość 2016.07.26 [07:59]
    Rodzice Emila się rozwiedli?
  • gość 2016.07.27 [09:50]
    Najprawdopodobniej tak i to zapewne już jaakiś dłuższy czas temu, bo w Niemczech ma tate, a we Włocławku rodziców ( a nie wydaje mi się, że facet w jego wieku mówił by to nowego partnera mamy tato). Nie wiem może go chował od małego, nie wiadomo.
  • gość 2016.07.27 [14:13]
    Ja nie lubie u Ali takiego wyśmiewania się z innych np. jak coś Emil zrobi.
  • gość 2016.07.27 [16:21]
    Mnie tylko raz wkurzylo jak powiedziała gdzieś że ma 163 wzrostu a to gówno prawda bo ja mam tyle a Alicja jest ode mnie o głowę niższa śmieszne trochę
  • gość 2016.07.27 [17:08]
    Albo kręci Emila od razu po wstaniu, czasem nawet jak jeszcze spał..czułam się jakbym tam między nimi była:/ Trochę przesadza z pokazywaniem wszystkiego, zwłaszcza swoich suchych ust

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...