Odpowiedz na ten temat

Andziaks

• gość 2016.02.11 [22:21]
    Zapraszam do dyskusji usmiech.gif
  • gość 2016.02.11 [22:26]
    bardzo ładna dziewczyna
  • gość 2016.02.12 [11:16]
    strasznie dziecinna, najlepsze było to jak woziła dzieci bez prawka i bez zapiętych pasów
  • gość 2016.02.12 [11:28]
    Piękna i ciekawe vlogi. Nie ciągle takie same jak u innych na yt. A ze dziecinna - prawo wieku. Malolata jeszcze się wyrobi.
  • gość 2016.02.12 [12:55]
    Ile one ma lat?Bo ktos tu mowi cos o prawach mlodosci,a ona mi na bardzo mloda nie wyglada oczko.gif
  • gość 2016.02.12 [13:19]
    Bo wygląda na dużo starszą niż w rzeczywistości. W tym roku będzie mieć 20 lat.
  • gość 2016.02.12 [13:24]
    20 lat?To chyba ta kreska eyelinerem jak tak postarza.
  • gość 2016.02.12 [20:31]
    Bardzo ładna dziewczyna. Plus kasiasta rodzina. Zazdro pewnie wielu d**e ściska, ja ją lubię. Może nie jest mega mózgiem, ale ma w sobie coś ciekawego.
  • gość 2016.02.12 [21:39]
    Jestem w wieku mamy Andżeliki a jednak lubie jej kanał. Ze swoim chłopakiem tworzą fajna parę i na pierwszy rzut oka widać że się kochają. A jej ojczym jest chyba ciekawym człowiekiem i przede wszystkim wygląda na sympatycznego, mógłby sie częściej pojawiać z jej mamą w filmikach.
  • gość 2016.02.13 [09:33]
    Up
  • gość 2016.02.13 [19:28]
    liczą się dla niej tylko metki. Kolekcja torebek Korsa, jak dostałą bransoletkę Tiffanny to przeżywała jak nie wiem. co rusz victoria secret, kors, tous, lv, chanel itp itd
  • gość 2016.02.13 [19:59]
    Ma kasę? Kupuje rzeczy dobrej jakości lub markowe. Proste. W*****a mnie jak kogoś ściska gdy kto inny może zainwestować w droższe rzeczy. Sama nie mam na tyle ale nie sapie że ktoś kto ma sobie kupi. Chora polska mentalność.
  • gość 2016.02.13 [20:12]
    No rozumem nie grzeszy. Jak dostała książkę na urodziny to było widać że jej sie nie podoba i powiedziała że i tak książek nie czyta.
  • gość 2016.02.13 [20:22]
    tu nie chodzi o to, że ona może sobie kupować drogie ciuchy. Ma kasę to spoko że ją ma i ją stać nikt jej nie broni, chodzi o jej podejście do markowych rzeczy, o to jakimi wartościami się kieruję i dużo rzeczy wskazuje że jest pusta, po pierwsze szuka ludzi na snapie którzy jej zrobią zadania z matmy i polskiego, wozi malutkie dzieci bez prawo jazdy nieprzypięte do siedzenia, rzuciła szkołę i poszła do weekendowej żeby mieć więcej czasu na filmiki
  • gość 2016.02.13 [21:22]
    Tez nie lubię czytać a nie uważam się za idiotke. Studiuję chemię, nie każdy musi to lubić, uwierz.
  • gość 2016.02.13 [21:38]
    gość dziś [20:06]
    Bo wy jesteście popieprzone. Jak któraś vlogerka kupuje w sieciowkach lub tanich sklepach to wiesniara bez gustu ubiera szmaty. Z kolei taka która ubiera się w dobrych sklepach to meciara i lansiara. Ogarnijcie się ludzie, bo to już gruba przesada.
    x
    w dobrych sklepach? słabe jakościowo, poliestrowe ciuchy - sieciówki albo chińskie stronki. no tak, ale tu metki nie widać, więc ciuchy kupuje tanie. logo widać na torebce i bransoletce od tiffaniego - więc akurat w te rzeczy "inwestuje".
  • gość 2016.02.13 [21:41]
    gość dziś [20:12]
    No rozumem nie grzeszy. Jak dostała książkę na urodziny to było widać że jej sie nie podoba i powiedziała że i tak książek nie czyta.
    x
    jej mina, jak rozpakowywała prezent świąteczny i zobaczyła...grę strategiczną - bezcenne oczko.gif biedna, pewnie liczyła na paletkę cieni, albo śliczne majteczki.
  • gość 2016.02.13 [22:10]
    mama dała jej grę pod choinkę, bodajże o biznesie , a ta minę miała jakby dostałą czekoladę za złotówkę
  • gość 2016.02.14 [09:14]
    Jej mama jest bardzo ładna i ma świetna figure. ten majątek to jednak coś za coś. Przecież Andziaks mówiła, że wychowywała ja babcia, a z mamą nie za bardzo sie dogadywały.
  • gość 2016.02.14 [10:38]
    Własnie widać, ze nie ma między nimi takich ciepłych relacji. A sama mama - typowa blondi, co poleciała na kasę starca. Pusta laleczka, która rży, jak usłyszy coś śmiesznego.
  • gość 2016.02.14 [12:02]
    no jej mama przecież nie jest jakaś stara no to bez przesady, bardzo ładna kobieta a to że ma zrobiony biust i twarz to przecież normalne, każda kobieta chce zatrzyma młodość. I nie uważam że poleciała na kasę bo sama dobrze zarabia podobno
  • gość 2016.02.14 [12:21]
    No nie wiem, czy ostrzykiwanie ust czy sztuczny biust są takie "normalne". Mam koleżanki, które na to stać (mnie też) i żadna tego nie robi. To po prostu kwestia tzw. środowiska. Moim zdaniem jej twarz wygląda sztucznie - typowa lala z nowobogackiej warszawki. Jestem w wieku jej mamy i bez tego nie wyglądam od niej gorzej (może poza brakiem absolutnie płaskiego brzucha, ale to już moje lenistwo). I w życiu nie związałabym się z takim starszym panem, dla mnie moi rówieśnicy są za starzy...
    Jeśli chodzi o autorkę kanału - jeśli ona faktycznie nie ogarnia j. polskiego lub matematyki na poziomie liceum (a poziom obecnie i tak jest żenująco niski) - to ja nie mam słów. Ale to też jest wynik zaniedbania rodziców.
  • gość 2016.02.14 [12:26]
    no nie ogarnia i na dodatek na pytanie na jakie studia idzie, odpowiedziała, że jeszcze nie wie ale na pewno na jakieś idzie. Bo wiecie, ona zdaję sobie sprawę , że nie musi się zbytnio wysilać bo i tak rodzice załatwią jej pracę gdzieś w swoich firmach albo firmach przyjaciół, albo np kupią salon kosmetyczny dla niej - ona po prostu ma łatwiej więc jej się nie chce wysilać
  • gość 2016.02.14 [12:31]
    większość osób w klasie maturalnej wie, na jakie studia chce iść - czy są to ludzie z biednych czy bogatych rodzin.
    a to, co ona prezentuje to jest niestety bieda mentalna.
  • gość 2016.02.14 [12:32]
    No i super ze tak ma. Ma, więc czemu ma nie korzystać? Tak naprawdę każda z was by korzystała, tylko nie macie takiej okazji ani kasy ani urody. I stąd tyle jadu powyżej.
  • gość 2016.02.14 [12:34]
    ale głupiutka jesteś, są ludzie którzy mają bogatych rodziców a jednak sami do wszystkiego dochodzą ciężką pracą. Ale oczywiście ktoś skrytykuję to już biedny i brzydki hahaha
  • gość 2016.02.14 [12:39]
    Niech korzysta mądrze. Uważasz, że to normalne, że ktos prosi na snapie o odrobienie matmy? Skoro ma z tym problemy, niech poprosi rodziców o korepetycje. Oglądałaś kiedyś filmiki "matura to bzdura"? Ona własnie taki poziom reprezentuje.
  • gość 2016.02.14 [13:45]
    Dlatego też nie prowadzi na swoim kanale serii wykładów z fizyki kwantowej tylko zakupy i inne d**erele... A skoro ja na to stać to proszę bardzo. Teraz się przyczepily do szkół znowu. Pewnie każda z doktoratem haha. Ludzie życie i dajcie żyć innym. Paranoja.
  • gość 2016.02.14 [15:18]
    Czy tylko ja mam wrażenie, że widziałam gdzieś w telewizji tego ojczyma Andziaks? Nie wydaje mi się, że jej mama leciała na jego kase. Mam wrażenie, że ona była zawsze skupiona na pieniądzach i zarabianiu jak najwięcej, przez co miała zły kontakt z Andziaks.
  • gość 2016.02.14 [15:28]
    ostatnio jej mama była na wakacjach z Natalia Siwiec w Meksyku jezyk.gif możliwe, że był gdzieś w tv bo Milowicz ten aktor był na 18stce Andziaks i na urodzinach jej mamy
  • gość 2016.02.14 [15:29]
    a Andzia sama przyznała, że w dzieciństwie mieszkała z babcią bo jej mama wyjeżdżała często za granicę

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...