Odpowiedz na ten temat

Andziaks

• gość 2017.09.13 [20:52]
    19:22
    Widzę, że już nie jest modne chwalenie się, że jest się studentem prawa. Teraz w wątku o youtuberce trzeba "przypadkiem" napomknąć, że studiuje się medycynę smiech.gif
  • gość 2017.09.13 [22:34]
    Ojoj taki długi wywód, a i tak nikt nie przeczyta, bo pierwsze zdanie i "TE" forum określa poziom umysłowy autorki.
  • gość 2017.09.13 [22:56]
    Oj, mój błąd, wybaczcie Panowie i Panie poligloci i poliglotki, zakładam, że to drugie, gdyż takich uszczypliwości spodziewałabym się raczej po znudzonych życiem umysłowo ograniczonych kobietkach, co każdą wolną chwilę spędzają na kafeteriach, pudelkach i tym podobnych portalach, próbując zabić nudę usmiech.gif Czyli teraz powinnam przeprosić, że studiuję, niestety nie prawo bądź kulturoznawstwo (nie ubliżając żadnemu z kierunków) a medycynę? Studiuję, kierunek na który nie łatwo się dostać,na którym niełatwo się utrzymać, a jednak moje ograniczenie umysłowe mi na to pozwala usmiech.gif Przepraszam także za wszelkie błędy językowe, języka polskiego na rozszerzeniu nie zdawałam, tym bardziej filologii polskiej, wybrałam maturę międzynarodową z wykładowym językiem angielskim. Jeszcze jakiś błyskotliwy komentarz i której z Pań żal dupkę ściska? oczko.gif
  • gość 2017.09.13 [23:02]
    Szkoda, że właśnie takowe forum pokazuje, jak człowiek człowiekowi wilkiem i właśnie dla takich przemiłych osóbek ktoś wybiera kierunek, na którym wypruwa flaki przez 6 lat, nie mówiąc o LEKu i okresie specjalizacji usmiech.gif Żeby pomagać ludziom, nawet takiego pokroju. Mam nadzieję, że dałam temat do dalszego plucia jadem, niestety już bez mojej obecności. Miłego wieczoru życzę pechowiec.gif
  • gość 2017.09.13 [23:14]
    @19.22
    Powinnaś przeczytać wszystkie komentarze, większość osób komentujących zarzuca Andziaks jej bezmyślne, puste, niefrasobliwe życie. Jest młoda i to jest najlepszy okres aby zrobić coś wartościowego w swoim życiu, ,tak aby póżniej była z siebie dumna, miała satysfakcję, źe zawdzięcza wszystko swojej pracy, swojej kreatywności, odwadze, dynamice, pasji zainteresowań.
    Jak narazie czas mija szybko, bezpowrotnie i ta pusta lala spędza czas od wakacji do wakacji, od balangi do wizyt w butikach. Jak dla mnie to wręcz deprymujący styl życia. Życie w luksusie nie powinno być synonimem tępoty, lenistwa i ograniczenia umysłowego.
    Lubi modę, niech rozwija się w tym kierunku, studiuje sztuki piękne, szkołę stylizacji ubioru itp, będąc studentką medycyny powinnaś zrozumieć gdzie znajduje się patologiczny problem osób w typie tej dziuni Andziaks.
    Najlepiej niech wzoruje się na Iwance Trump. Hahaha
  • gość 2017.09.14 [07:17]
    ona jeździ za swoje pieniądze moi drodzy bo za jeden film sponsorowany bierze ok. 10 tyś zł
  • gość 2017.09.14 [11:02]
    22:56
    Tak, wszyscy niech padną plackiem przed studentką medycyny. Ogarnij się, na nikim to nie robi wrażenia.
  • gość 2017.09.14 [11:06]
    Haha dziewczyna chyba nie ma się przed kim pochwalić, że musi na forum takie rzeczy pisać.
    To temat o Andziaks a nie studentkach z kompleksami.
  • gość 2017.09.16 [12:23]
    Co tam slychac u naszej Angeliki?
  • gość 2017.09.16 [14:59]
    Medycyna? Nikt cię tu nie zna i każdy może sobie tu pisać co mu do głowy przyjdzie. To że ja na jakimś anonimowym forum napiszę że mój kierunek to murarz tynkarz akrobata, to znaczy że to prawda?
  • gość 2017.09.16 [15:02]
    Skonczcie o tym juz bo nie idzie czytac tego
  • gość 2017.09.18 [14:59]
    O proszę nasza Andzia znowu na wakacjach smiech.gif
  • gość 2017.09.19 [01:14]
    Zazdro?
  • gość 2017.09.19 [09:10]
    Podobna do boogiesilver. A poza tym nie jej wina, ze ma kase.
  • gość 2017.09.19 [10:32]
    Jej wina, ze od kasy jej sie w doopie poprzewracalo i utyla jak prosiak
  • gość 2017.09.19 [21:58]
    Andzia I Luka sa ze sobą, odebrał ja z lotniska i dawał jej kwiaty. Swoją droga ciekawe czemu Luka na insta nie obserwuje olciiaka, dg i Karoliny ze stylizacji, a oni jego, na fb tez nie maja siebie w znajomych. Czyżby jakis konflikt?
  • gość 2017.09.19 [22:16]
    Luka zauwazyl ze Dg to nie wart obserwowania.
  • gość 2017.09.19 [22:30]
    Ale kolegowali sie i jeszcze niedawno obserwowali siebie nawzajem.
  • gość 2017.09.19 [22:43]
    A mnie ciekawi jak niektore osoby od razu zauwazaja kto kogo juz nie obserwuje na jakims portalu ;D
  • gość 2017.09.19 [23:14]
    A Ciebie tak wszystko ciekawi, że co chwila musisz tutaj zaglądać czy nie ma o nich jakiegoś newsa ;D
  • gość 2017.09.19 [23:33]
    gość 2017.09.13 [19:22]
    Przez przypadek znalazłam te forum, ten temat i szczerze (...)
    x
    To znajdź jeszcze przez przypadek słownik, TO forum, TE fora.
    Ile razy można ci tłumaczyć?! Na każdym wątku wypisujesz i to z błędami.
  • gość 2017.09.20 [08:03]
    Luka nie ma ich juz w znajomych, bo jak mial przerwe z Andziaks to zabieral sie za Olciak. Podejrzewam, ze stad ten powrot w trybie pilnym- Andziaks pewnie nie mogla patrzec jak jej eks lata za jej kolezanka. Pies ogrodnika...Teraz sa razem, i Andziaks nie chce sie juz bujac z laska na ktora leci jej facect.
  • gość 2017.09.20 [10:21]
    Andziaks z Olciiakiem nie trzyma juz od urodzin Andzi i jakos tak tez Andzia rozstała sie z Luka. Moze Olciiak był powodem ich zerwania.
  • gość 2017.09.20 [10:33]
    Musialby ten caly luka byc slepy, bo olciak jest brzydka jak noc, a Angelika calkiem ladna (jak schudnie oczywiscie )
  • gość 2017.09.20 [12:03]
    Andziaks nie jest tez jakaś najgrubsza. Juz nie przesadzaj usmiech.gif
  • gość 2017.09.20 [12:04]
    Zobacz sobie jej ostatnie zdjęcie na insta, fajne ma ciałko. Nie jest gruba ani przesadnie wychudzona. Taka w sam raz usmiech.gif
  • gość 2017.09.20 [12:22]
    Wiadomo ze grubasem jakims nie jest, ale jednak te pare kilo moglaby zgubic. Jak byla szczuplejsza to byla atrakcyjna dziewczyna, teraz tez jest ale troche mniej moim zdaniem jezyk.gif ale pewnie szybko zgubi kg i bedzie ok smiech.gif szkoda tylko ze wrocila podobno do tego pozera... raz wlaczylam sobie jego filmik, masakra :/ nic ciekawego nie pokazuje, a andzia owszem-jak nie przesadza z reklamami to bardzo lubie ja ogladac
  • gość 2017.09.20 [12:35]
    A zauwazylyscie ze Olciiak ma co chwile inny kolor oczu bo tak zmienia soczewki? oczko.gif teraz sie wyprowadzila do innego mieszkania - nie wiem czy to juz jej kupione czy wynajem?, ale mieszka tam z kolezanka i dwoma kotkami oczko.gifoczko.gif
  • gość 2017.09.20 [13:39]
    Tej Olciiak nie lubię, dziwna jest, nie lubię jej filmików, Andziaks lubię oglądać i to bardzo usmiech.gif Ciekawe kiedy Andzia z Luka przestaną sie ukrywać, ze do siebie wrócili.
  • gość 2017.09.20 [16:36]
    Luka jest bardzo dziecinny. Nie ma pomyslu na siebie i na kanał . Nie wiem co Andziaks z nim robi

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...