Odpowiedz na ten temat

AniaMaluje swoje zycie

• gość 2017.05.17 [21:10]
    O Ankę tez się nie martwię, poza blogiem ma pracę a i wykształcenie sensowne zdobywa. Jest też bardzo bystra, ale to jak pisano w tym wątku - zobaczą tylko oczytani i zaznajomieni z szeroko pojętymi tekstami filozofii i kultury, reszta ma proste rozumowanie. Co do zarobków - kwestia dyskusyjna. Może z łatwego hajsu wycisną na mieszkanie własnościowe które można potem wynająć, łobuzy maja własna markę, budowanie społeczności to przydatna umiejętności a charyzmatyczni zawsze sobie poradzą. Za to nastolatki żyjące z hajsów z internetów za kilka lat srogo się zdziwią.
  • gość 2017.05.17 [21:18]
    "gość dziś [20:34]
    A czy praca musi być poważna? Ważne by hajs się zgadzał i zadowolenie było. " A no tak, najważniejszy jest hajs. No cóż, żyjcie szybko - umierajcie młodo, będzie mniej debili. YOLO
  • gość 2017.05.17 [21:25]
    Dziwnie rozumujesz, można pracować długo, lekko i szczęśliwie. Moja matka jest najlepszym przykładem - usmiech.gif
    Lepiej niż zasuwać w pocie czoła w imię mitycznego i obiecanego na przyszłość awansu. A jak przyjdzie co do czego, to pracownika zastąpią młodzi bo firmy mają dzisiaj w d***e człowieka, tylko hajs.
  • gość 2017.05.17 [21:27]
    No tak. Ale Twoja szanowna Rodzicielka to inne pokolenie. Gimby chcą wszystko, szybko, tu i teraz. Ania też gęga, że się martwi o budżet. Więc niech się zastanowi mieć czy być....
  • gość 2017.05.17 [21:34]
    To tylko świadczy o tym, że wykracza swoim myśleniem poza tu i teraz bo myśli o przyszłości usmiech.gif
    Twoja pogarda dla "gimbów" mnie przeraża. Wyrażasz się negatywnie o młodym pokoleniu, za jakiś czas my będziemy starzy a o ni się mogą za tę pogardę i lekceważenie na nas wypiąć, gdy zus już zbankrutuje. Daj młodym prawo do ich własnych błędów.
  • gość 2017.05.17 [21:38]
    Ja też się o nią nie martwię bo dobry bajer to ona ma. Kwestia filmu - najpierw mamy suspens - czyli wstawka o zerwaniu. Wszyscy przerażeni, rozgorączkowani, gryzą paznokcie -jak to, to nasza Ania jest nieszczęśliwa, chce zerwać? Jak on mógł jej to zrobić, już my mu nogi....
  • gość 2017.05.17 [21:43]
  • gość 2017.05.17 [21:44]
    "Gimby" gimbom nierówne oczko.gif Ja np. widzę różnicę pomiędzy pierwszym pokoleniem, które poszło do gimnazjum (rocznik '86 i okolice), a późniejszymi.
    Prawda jest taka, że liczy się bardzo wychowanie, które wynieśliśmy z domu. Jestem po 30-stce i na studiach i w pracy mam kontakt z ludźmi młodszymi o prawie dekadę. Niektórzy z nich to właśnie taka "gimbaza", yolo, itd. A niektórzy to zupełnie "normalne", "porządne" osoby. Nie chcę generalizować, ale widzę też różnicę pomiędzy tymi ze wsi z rodzin wielodzietnych, a tymi z miasta, na plus dla tych ze wsi. Podejrzewam, że młodzież z wiejskich rodzin, zwłaszcza wielodzietnych, była od dzieciństwa przyzwyczajana do pracy i szacunku do pieniądza, natomiast ci z zamożnych domów z miasta dostawali co chcieli, począwszy od komputera na komunię (w "moich" czasach nie do pomyślenia). To i obecnie chcą mieć szybko tu i teraz, małym nakładem pracy (nie wspominając o bezczelności w stosunku do wykładowców...).
  • gość 2017.05.17 [21:44]
    potem kolejny zabieg, ach no takie suche włosy mam, nie przygotowałam się (gawiedź szaleje - no co Ty, Anka???????????? Jesteś wspaniała ( "ach, dziękuję"), boska i wszechmocna ("ach, no cóż zdarza się"), po prostu aż musiałam napisać komentarz gdyż zazwyczaj nie komentuję ale dziś postanowiłam skomentować więc komentuję ("ach, dziękuje"). Wiadomo, że bycie idealnym, sukces, szczeście nie jest mile widziane więc lepiej zrobić na odwrót - pozować na taką zwyczajną dziewczynę, żeby inni się mogli utożsamiać, żeby nie wyjść przed szereg. Te wszystkie komentarze tak słodkie, że aż się zastanawiam czy Ci coś biorą oczko.gif
  • gość 2017.05.17 [21:46]
    Do 21:44 - zgadzam się z Tobą, trafnie wszystko ujęłaś. Może i gimbaza to słowo pejoratywne ale te dzieciaki ida na dno coraz bardziej, wątpię w ich poprawę a na to, że będa nas szanować nie czekam.
  • gość 2017.05.17 [21:47]
    Warto obejrzeć filmik? oczko.gif Kiedyś próbowałam obejrzeć jakiś jej filmik (nie youtube, nie pamiętam co to było, na pewno nie snap) i nie dałam rady, bo drażnił mnie jej sposób mówienia :/
  • gość 2017.05.17 [21:49]
    Ja kiedyś ogladając filmik odpuściłam sobie z tego samego powodu co Ty, nowego nie oglądałam więc się nie wypowiem chociaż na blogu wszyscy podjarani jak 6 grudnia
  • gość 2017.05.18 [10:04]
    Ktoś na insta pytał, kto jej zrobił zdjęcie na dworcu i jak zawsze nie chciała powiedzieć oczko.gif Ale kiedyś w komentach na blogu napisała, że to ze względu na działalność - musi udawać, że sama robi sobie zdjęcia jezyk.gif
  • gość 2017.05.18 [10:07]
    pewnie ma długi magiczny wysięgnik do cykania selfie, nawet Gandalf by takim nie pogardził oczko.gif
  • gość 2017.05.18 [10:38]
    jestem zdziwiona, ale film mi się podobał. Żadnej reklamy, miło, konkretnie.
    Ania jest dla mnie wielką zagadką, bardzo widać jak zmienia się jej twarz, skóra, włosy.
    Zdarza jej się wyglądać pięknie:
    instagram.com/p/6uB9V9qd6B/
    ale po bliższym spojrzeniu widać zapadniętą wychudzoną twarz: instagram.com/p/6hd2AbKd3s/
    Często ma inną twarz nawet w obrębie jednego tygodnia. Nie mówię o zdjęciach a o snapach
    instagram.com/p/20VjYiqd_L/
    instagram.com/p/yxLRH3Kdxy/
    Sama mam Hashimoto i po jej ostatnich snapach nabrałam do niej jakiejś sympatii. Wcześniej mnie drażniła tym ciągłym nie daj się, idź do przodu, walcz, a jak pokazała chwilę swojej słabości to było mi potrzebne.
    Ale zgadzam się z tym, że kiedyś ten blog był lepszy i ciekawszy niż teraz. Więcej o zdrowiu, nauce, jakieś wskazówki, sposoby.
  • gość 2017.05.19 [14:56]
    ania stala sie nudna jak flaki z olejem a szkoda bo tak dobrze sie zapowiadala
  • gość 2017.05.19 [15:44]
    Sama kiedyś Anię uwielbiałam, regularnie zaglądałam na jej bloga, ale od czasów jej "wielkich podróży" trochę pobłądziła. Jest inteligentna, ale chyba na siłę szuka sensu w życiu i próbuję coś udowodnić. Moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie. Ja teraz bardzo rzadko zaglądam na bloga, a szkoda, bo kiedyś niósł wartościowe treści, a dziś się zlewa z innymi "lajfstajlowymi"... Co do jej zmieniającej się twarzy, to przede wszystkim zależy od ilości makijażu(zwłaszcza sztucznych rzęs, kiedyś nie dbała tak o to) oraz filtrów. Ale faktycznie, czasami na instastories bywa bardziej lub mniej szara na twarzy.
  • gość 2017.05.20 [19:03]
    Widziałam ja dzisiaj na Meet beauty. Tiulowa spódniczka, piękna figura - z daleka rzucała się w oczy, na żywo wyglada o wiele lepiej. Bardzo ładna dziewczyna. Snapchat tak tego nie pokazuje. Z twarzy wydaje się miła.
  • gość 2017.05.22 [07:47]
    taaa ona i te jej tiulowe tutu oczko.gif
  • gość 2017.05.22 [09:12]
    No, Majka Jeżowska ver 2.0 usmiech.gif
  • gość 2017.05.22 [09:47]
    A w czym to wam przeszkadza? Oglądałam wczoraj live Odpowiadała po imieniu, nie unikała pytań. Zero arogancji. Ktoś jeszcze oglądał? Zaskarbiła sobie mój szacunek. Jestem ciekawa co sądzicie o tym występie bo ja jestem w szoku. Lepiej się jej słucha niż czyta ostatnio
  • gość 2017.05.22 [09:58]
    Miałam jeden zgrzyt. Ktoś zapytał jak ona i Olfaktoria się poznały to powiedziała ze jej zdaniem Olfa jest bardzo inteligentną kobietą i nie rozumie hejtu na nią. Ania jest chyba naiwną osobą.
  • gość 2017.05.22 [10:04]
    ja nie czytam juz jej bloga więc tym bardziej nie biorę sie zasłuchanie bo mi jakoś na nerwy działa (a tylko po Instagramie tak stwierdzam), co do Olfy to one wielkie psiapsióły więc Ania nie tylko jest naiwna ale jeszcze się osmiesza tą znajomością, bo taka niby inteligentna a nie wie, że pół Polski leje z Olfy i ma ja za "anty-guru" - zreszta odnoszę przykre wrażenie że wizerunkowo to chyba Olfa zaczela Ani doradzac stad ta zmiana co kloci sie z tematyka jaka Ania poruszała. Tak wiem powiecie, że człowiek się zmienia, rozwija, idzie do przodu, szuka własngo stylu bla bla bla - dla mnie Ania dziecinnieje, to taki Benjamin Button usmiech.gif
  • gość 2017.05.22 [20:14]
    Jesteście bezdennie głupie i żałosne, wypisujecie jakieś bzdety na durnym forum i liczycie że ona faktycznie to przeczyta. W każdym poście doszukujecie się tłumaczeń i dowodów na to, że zagląda na to miałkie forum więc ostudzę Wasz zapał - wykluczyła tego pseudopudelka z monitoringu i nie przeczytała ani jednej waszej durnowatej wiadomości. Możecie więc przestać walić sobie niczym Pinokio zanim coś Wam się podpali.
    Weźcie się do jakiejś roboty zanim wszystkie szare komórki Wam ze łbów wyemigrują.
  • gość 2017.05.22 [20:43]
    Aniu ochłoń
  • gość 2017.05.22 [21:12]
    Do 20:14 Coś Ci powiem. Pinokio się zakochał i chciał żeby Gepetto wystrugał mu dziurę w dupie. Uzyję ulubionego zwrotu Twojej Ani - widać sama też masz jakiś ból d**y. Wiesz co? Kup sobie takiego Pinokia w zabawkarskim w zapakuj jego długi nos w Twoją bolącą d**ę, może wtedy Ci wściek przejdzie. Muszę Cię zmartwić ale mam na zapleczu czy Ania tutaj wchodzi i czym się aktualnie niezdrowo ekscytuje. Noe podlizuj się bo jeszcze się zajadów nabawisz.
  • gość wczoraj [10:39]
    20:14 - masz bardzo dokładne informacje jezyk.gif z których wynika, że jednak CZYTAŁA jezyk.gif
  • gość wczoraj [11:18]
    10:39 no właśnie ja też wczoraj odniosłam takie wrażenie. "Możecie więc przestać walić sobie niczym Pinokio " Yyyy....to Pinokio miał wacka? Nie miałam pojęcia, że moje szkolne lektury aż tak się zdezaktualizowały......oczko.gif
  • gość wczoraj [18:13]
    Nie, no nie wierzę. Czyżby nam się jakiś tajemniczy Don Pedro przyplątał na wątek? A może to kolejna odsłona schizofreniczki, która tutaj co rusz wyskakuje z wyzwiskami pod naszym adresem? Nie wierzę droga sekciaro, że nie stosujesz się do przykazań swojej idolki. Pamiętasz, hmmmm? 1. Nie trwoń czasu swojego - omijaj Pudelka wstrętnego. A Ty na Kafeterii siedzisz (tak, tak wiem, znalazłaś ten wątek przez przypadek oczko.gif )i bzdury wypisujesz? Jak Ania się dowie to po Tobie usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • gość wczoraj [18:20]
    2. Masz zły dzień? Po co spina. Lepiej se posłuchaj Kłina
    3. Gdy Cię dręczą jakieś ciule, na złość wszystkim przywdziej tiule
    4. Niskie libido, zero podniety? Prędziutko zakup chińskie gadżety

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...