Odpowiedz na ten temat

AniaMaluje swoje zycie

• gość 2017.03.18 [11:55]
    dziś [06:42] - to jak tak bardzo lubisz wyrzucać na innych swoje ciężko zarobione pieniądze, to podam ci numer konta, możesz mi przelewać - to przecież to samo oczko.gif Czemu myślicie tak krótkowzrocznie? Wy chyba naprawdę nie macie pojęcia jak funkcjonuje wolny rynek - to ty decydujesz czy swoje pieniądze chcesz przeznaczyć na fundacje charytatywne pomagające chorym dzieciom, czy może takie gdzie pomaga się ludziom starszym i czy wolisz oddawać je na katujących rodzinę pijaków, których jedynym celem życia jest pobieranie zasiłków (taki przykład). Jak nie przeszkadza wam, że ktoś was okrada, to świetnie - ale czemu w takim razie nie potraficie zrozumieć, że komuś innemu to nie pasuje?
  • gość 2017.03.18 [12:18]
    Bo jutro ktoś z twojej rodziny może być w takiej sytuacji - wtedy nikt nie będzie miał ochoty pomagać tej osobie i cały problem spadnie na ciebie. Właśnie o to tutaj chodzi- jak się ma farta to może nic złego cię nie spotka, ale przy takim rozwiązaniu, jak ty proponujesz ludzie by zdychali na ulicy, bo mało jest ludzi wielkodusznych, którzy chcieliby się dzielić kasą. Jesteś najlepszym tego przykładem.
  • gość 2017.03.18 [12:22]
    Dyskusja z tobą nie ma sensu usmiech.gif . Tak na cele charytatywne też wysylam pieniadze i nie gadam, że ktoś mnie wykorzystuje. Ale denerwuje mnie narzekanie na system ludzi, którzy żałują skladek i uważają, że ktos ich okrada. Ty i twoja miss aneczka nie utrzymacie wszystkiej patologii w kraju, więc nie psiocz. Nie popusuj się, bo świata nie zbawisz. Najbardziej burzą się osoby mające jak najmniej do zaoferowania oczko.gif . Żulom pod sklepem (ktorych to ania kiedys wychwalala, bo sa mili, ciul, że w domu rodzi a ma z nimi tragedię) nie pomagam i nie daje na wino. Boto jest dla mnie patola. A nie ludzie korzystajacy z nfz czy 500+.
  • gość 2017.03.18 [12:42]
    Boże, musicie wieść potwornie patologiczne życie - przynajmniej umysłowe, skoro nie dochodzą do waszych malutkich móżdżków proste przekazy - i po czym niby twierdzisz, że nie jestem wielkoduszna? Przez pół życia brałam udział w akcjach charytatywnych, poświęcając swój czas i energię na pomoc innym i fakt, że nie mam zamiaru dawać pieniędzy na żuli pod sklepem (a ty właśnie to robisz, popierając obowiązkowe składki) nie czyni ze mnie złego człowieka - raczej inteligentnego i znającego wartość pieniądza.
    Zresztą jaka moja miss aneczka, kretynko? Nawet nie czytam jej bloga, chociaż patrząc jakie idiotki na nią narzekają, podejrzewam, że musi mieć mocno poukładane w głowie, w przeciwieństwie do ciebie chociażby.
  • gość 2017.03.18 [13:13]
    Na insta pokazuje takie piękne krajobrazy a wciąż tylko krytykuje. Jedzie do innej kultury i potrafi tylko narzekać. Dziś nagrała jak płyną motorówką - łódź jak łódź nic specjalnego a ona tekst, że warunki są masakryczne. To czemu przywlokła swój tyłek do dżungli, trzeba było wywalić kasę i wynająć sobie ekskluzywny jacht, bo chyba tego oczekiwała.
  • gość 2017.03.18 [13:42]
    Co tej dziewczynie nie pasuje, ja nie rozumiem... Najśmieszniejsze jest to, że podkreśla, że nie interesuje ją zwiedzanie i modne miejsca (w domyśle - jak przeciętnych, zwykłych, nudnych ludzi), tylko LUDZIE, jedzenie, miejsca, których nie zobaczysz w przewodniku.
    Tylko potem narzeka.
    Robienie zdjęć butów człowieka i komentowanie, że jest biedny - poniżej krytyki. Czym to się różni od strony "Faszyn from Raszyn", którą ona krytykowała o ile dobrze pamiętam, albo Pudelka (a nie, czekajcie, Pudelek chyba jest na wyższym poziomie ;P).
    Wiecie, znam różnych ludzi, dobrze zarabiających i tych biedniejszych. I buty naprawdę nie świadczą o kasie. Mam bliską osobę, która na co dzień chodzi w znoszonym starym obuwiu (przyzwyczajenie do modelu, którego już nie produkują, plus ogólny brak przywiązywania wagi do tego), a wydaje grubą kasę na profesjonalne obuwie do chodzenia po górach i na to stać ją bez problemu. Znam zamożnych, którzy nie przywiązują wagi do ubrania, historie z życia o np. prezesie, którego potraktowano z góry w drogim sklepie, bo wg kretynki-ekspedientki był ubrany zbyt biednie czy synu prezesa chodzącym całe studia w rozciągniętym swetrze, bo miał taki kaprys. No i nie każdy ma hopla na punkcie butów jak Ania. Sama mam kilka par, dbam o buty, kupuję porządne skórzane, które wystarczą na kilka sezonów, a nie chiński szajs, który wywalę po roku. Wolę wydawać kasę na coś innego.
    Ona pisze, że niby sama nie ocenia po wyglądzie, ale doskonale się wpisuje w ten system.
    x
    Macie to z wpisu o racja jest jak d**a
    Carie • 15 dni temu
    A czy mówienie, żeby nie mówić innym jak mają żyć nie jest narzucaniem?
  • gość 2017.03.18 [13:44]
    Cd.
    Macie to z wpisu o racja jest jak d**a
    Carie • 15 dni temu
    A czy mówienie, żeby nie mówić innym jak mają żyć nie jest narzucaniem?
  • gość 2017.03.18 [13:45]
    No q r va...
    Cd.
    Ania na to odpowiada
    Moim zdaniem nie, ponieważ mówię to tylko tym, którzy chcą tego wysłuchać, prosząc mnie niejako o wypowiedź. Mój blog nie wyskakuje jako strona startowa ani pop-up bez krzyżyka smiech.gif "
    x
    Naprawdę warto czytać komentarze. Tu z tekstu "nie odłożę swojego życia na później". Czytelniczka pisze, że dla niej kredyt i kupno mieszkania jest super, że chce stabilności dla swojego dziecka. A Ania komentuje " Natalia, ale ja nie piszę, że to jest źle. Po prostu sama stojąc na progu takiego życia z niego uciekłam. Bo poczułam, że to jak wyrok śmierci dla mnie, osobiście. Została mi po tym masa sprzętów kuchennych w kartonach, stół kuchenny z czterema krzesłami iinne rzeczy gotowe na przeprowadzkę.."
    Czyli zaraz... Miała się przeprowadzać i nagle co? Uciekła? Ciekawe co było PRAWDZIWĄ przyczyną. Jakaś niestabilność emocjonalna? Sorry, ale są ludzie, którzy mają kredyty, mieszkanie, dom i PODRÓŻUJĄ, korzystają z życia, mają jakieś hobby, zajęcia dodatkowe. Przecież Anka jest mega ogarnięta życiowo i uważa, że zawsze można godnie zarobić, sama wciska ludziom głodne kawałki, że jak nie chcą pracować na kasie, to niech idą do pracy za 10 tys., więc w czym ONA ma problem. Że nie zarobi na kredyt? Oh wait, a może nikt jej go nie udzieli, bo nie ma zdolności kredytowej, więc wciska kit innym, że wcale go nie chce smiech.gif A sama poucza innych na temat takiego zabiegu, że jest fałszywy (kwaśne winogrona czy coś w tym stylu) usmiech.gif
    Zamiast tego za y e biste jest korzystanie uprzejmości koleżanek-blogerek, żeby ją przyjęły za free na chacie w egzotycznym kraju, sępienie na airbnb i ubera. Kraje, do których ona jeździ, nie są drogie. Najdroższe są bilety. Mam znajomą, która podróżuje od kilku lat, ale nie bawi się w takie pierdoły jak Anka albo przynajmniej nie rozpisuje się o tym w necie, bo czym się tu chwalić. Normalnie porobiła za "niewolnika" w korpo (och jakie to straaaszne) i po zarobieniu konkretnej kasy zawinęła się za granicę do Indonezji, Tajlandii, itd. Bez dorabiania jakiejś pieprzonej ideologii.
    x
    Podobają mi się jej dyskusje z niejakim S., który tak naprawdę potrafi ją "zaorać", mimo że ona i tak odwraca kota ogonem ;P
  • gość 2017.03.18 [20:38]
    Są już komenty pod ostatnim postem, więc bądźcie czujni, może Ania znowu coś wtopi oczko.gif
  • gość 2017.03.18 [20:46]
    Zadawała się istatnio z Adolfą i są efekty oczko.gif zachowuje się jak zbuntowana gimnazjalistka.
  • gość 2017.03.18 [21:32]
    Tak, zdecydowanie wpływ Adolfy. Im więcej te celebrytki w necie siedzą , tylko bardziej im odbija.
    Najlepsze , mówi dziś będzie mało snapow, a mi się wyświetla pierdylion , jakby nic innego tam nie robiła.
    Naśmiewa się Non stop z tubylców, z butów, Łodzi. Jest strasznie powierzchowna i pusta.
    Te wszystkie puste zdjęcia jej facjaty i jej mądrości z Azji przekonały mnie tylko ze to pusta i infantylna dziewczyna.
    Przestaje ja śledzić na insta i na blogu. Ta dziewczyna to pozerka. Szkoda na nią mojego czasu.
    Pozdrawiam wszystkie tu komentujące. Otworzylyscie mi oczy usmiech.gif
  • gość 2017.03.19 [19:01]
    Co tam na snapach?
  • gość 2017.03.20 [07:34]
    Marudzi na wszystko. Była w dżungli i marudzi ze było Mokro, niebezpiecznie, o rety, tam są jadowite węże. A to niespodzianka. W dżungli. A ona myślała ze kotki i pieski?
    Dzisiaj wyjeżdża. Nie umie się spakować. Ola jej pomogła.
  • gość 2017.03.20 [08:25]
    Dokladnie - dodatkowo sprawdzcie sobie jak przytyła
    x
    https://zapodaj.net/f46f5574c6fa3.png.html
  • hejterkax 2017.03.20 [10:18]
    Czy ona nie ma internetu albo mózgu, żeby pomysleć, że ta wyprawa to nie dla niej była?
    Też by mnie pewnie coś podobnego nie interesowało, ale ja po prostu się na coś takiego nie piszę.
    Znalazła się wielka pani z kraju pierwszego świata smiech.gif Po co gdzieś jeździć jak można z Olfą co 3 dni chodzić do LV smiech.gif
  • gość 2017.03.20 [10:59]
    LV nie jest w Ani stylu, sama pisała oczko.gif żenada tyle wydać na podróż, a potem marudzić jezyk.gif
    x
    Nie klikajcie w linka, to znowu ten świr :/
  • gość 2017.03.20 [17:20]
    W ciagu całego wyjazdu tylko marudziła i marudziła. A to , a tamto jej nie pasowało. Kilka razy sama powiedziała, ze mama jej mówiła, ze strasznie narzeka i sie tłumaczyła ze jest zmęczona i dlatego marudzi. Nie wiem po co nagrywać snapy, jak sie tylko marudzi i nie ma sie absolutnie nic ciekawego do powiedzenia.
  • gość 2017.03.20 [18:46]
    Anka wróci z podróży i będzie nas zasypywać mądrościami życiowymi jezyk.gif Na pewno będzie o biedzie tych ludzi i o tym, żeby docenić to co się ma, dach nad głową. Tylko jak to odnieść do "c*****o, ale stabilnie"? jezyk.gif Zobaczycie - będzie sama sobie zaprzeczała. Wstyd jej korzystać z usługi nastolatka, a zawsze miała wyj****e na to, że kupuje produkty z Chin, bo przecież jest wolny rynek.
  • gość 2017.03.21 [17:10]
    Już zaczęła się uzewnętrzniać na insta jezyk.gif
  • gość 2017.03.21 [18:06]
    o czym mowi?
  • gość 2017.03.21 [18:24]
    Na jej insta snapie widać na spotkaniu Laurę w tej pięknej białej bluzce z Zary co ma rozmiar xs smiech.gif
  • gość 2017.03.22 [09:40]
    Ona ma naprawdę faceta? Bo zastanawia się już nad następną podróżą. Moim zdaniem ona przed czymś ucieka.
  • gość 2017.03.22 [14:15]
    Może się rozstała z facetem i stąd te jej publiczne rozterki "nie chce żyć jak zwykły (gorszy od niej) człowiek, nie wezmę kredytu, broń boże nie pójdę pracować na etat"? Taka jest niezwykła, a spotkały ją przeciętne problemy, no przykre jezyk.gif
  • gość 2017.03.22 [15:35]
    Najgorsze, ze dajecie sie nabierac na jej chwyty marketingowe. Anka tylko zarabia na swoich "kliknij tutaj", "przeczytaj ten artykul, a dowiesz sie, ze..." jestescie tacy naiwni jako jej murzyni, ze doopa boli usmiech.gif
  • gość 2017.03.22 [15:42]
    Najgorsze, ze dajecie sie nabierac na jej chwyty marketingowe. Anka tylko zarabia na swoich "kliknij tutaj", "przeczytaj ten artykul, a dowiesz sie, ze..." jestescie tacy naiwni jako jej murzyni, ze doopa boli usmiech.gif
    x
    Jak cie boli d**a, to ogranicz seks analny, z tymi swoimi murzynami oczko.gif
  • gość 2017.03.22 [16:16]
    Ja tam nie klikam w linki, które ona poleca.
  • gość 2017.03.22 [22:12]
    Mam wrazenie, ze aneczka sama trolluje swoj temat smiech.gif to by pasowalo do jej prymitywnej jadowitosci oczko.gif
  • gość 2017.03.22 [22:28]
    Po prostu wiedziałam, że w najnowszym wpisie będzie o głodujących dzieciach smiech.gif między wierszami, ale zawsze jezyk.gif
  • gość 2017.03.23 [07:49]
    jej blog to jeden wielki slup z ogloszeniami i linkami- kliknij tu, a tam, a to mam z tej stronki, a o tym dowiesz sie tu, itp.
    Linki, ktore poleca do blogow to tez sponsorowane teksty. Weszlam raz na jakis post innej blogerki, a tam kolejna wspolpraca. Link goni link, do tego multum niepasujacych zdjec no i Anka od kazdej strony, gora, dol, bok, itp.
    A swoimi instastories zblaznila sie na maxa. Jest infantylna, prosta i bez kultury. Nasmiewala sie z kultury, mieszkancow. Ja rozumiem, ze wiele rzeczy moze bc dla nas obcych. Ale , albo jade tam i to akceptuje, albo zostaje w Europie.
    Mam wrazenie, ze wyrwala sie raz w zyciu i gwiazdorzy.
    Ja jezdzilam za granice juz jako nastolatka i widzialam sporo, dlatego mnie te "egzotyki" tak nie kreca, bo wiem, ze w kazdej chwili gdzies moge pojechac. I tak , nie poluje na tanie loty, ubery, airbnb itp. tylko wsuadam do auta i jedziemy, np. do Wloch.
    Anka ma w ogole prawo jazdy???
    A nie sorry, ona jest za wolnoscia, i dlatego wbiera autobus, pociag, etc.
  • gość 2017.03.23 [07:51]
    kliknijcie koniecznie, zebym zarobila na UBERA; AIRBNB i inne smiech.gif
    a tak w gole u innych blogerek dostanie sie wiecej niz u Anki za zalogowanie sie na stronie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...