Odpowiedz na ten temat

Boo i Boczek

• gość 2017.10.13 [10:53]
    Informatyka to bardzo popularny kierunek teraz więc pewnie i studiuje. Duzo studentek ogląda Bogusię.
  • gość 2017.10.13 [10:54]
    jak masz na kogos donieść prokuratorowi to to zwyczajnie zrób
    nikt sie tu nie boi twoich: ciekawe co na to X, ciekawe co Y.
    mamą i tata to mnie straszyli w przedszkolu - jak masz cos zrobic, to zrob i nie zasmiecaj swoja osoba przestrzeni publicznej bez sensu
  • gość 2017.10.13 [10:57]
    A ja jestem za wolnością słowa. Jeżeli Bogusia jest dojrzała i wie kim jest, nikt z zewnątrz tego nie zmieni. Ale ludzie mają prawo potępiać kłamstwo, niedouctwo, żebranie. I w imię czego mają to tłumić?
    Nie lubię kiedy za leczenie duszy zabiera się niewykwalifikowana osoba. To jest szkodliwe. A samą Bogusię lubię. Jednak moim zdaniem powinna jako twórca być bardziej odpowiedzialna. Zwłaszcza, że jej odbiorcy są często w trudnej sytuacji i liczą na nią i jej "rady", które sprowadzają się do kupuj-kupuj-kupuj, jedz-jedz-jedz.
  • gość 2017.10.13 [10:58]
    gość dziś [10:54]
    jak masz na kogos donieść prokuratorowi to to zwyczajnie zrób
    nikt sie tu nie boi twoich: ciekawe co na to X, ciekawe co Y.
    mamą i tata to mnie straszyli w przedszkolu - jak masz cos zrobic, to zrob i nie zasmiecaj swoja osoba przestrzeni publicznej bez sensu
    X
    Dokładnie tak.
  • gość 2017.10.13 [11:00]
    Pluj jadem dalej, że cię sprawdziłam i tak mi to zwisa. Nie szanuję takich paskudnych ludzi jak ty. Wypisuj dalej na boogi fituje, otrze, hejlobuzach, Szusz. Twoje IP jest bardzo częste na tych wątkach. Współczuję braku zainteresowań głębszych poza plotkowaniem na kafe.
  • gość 2017.10.13 [13:03]
    gość dziś [11:00]
    Idź mi stąd jepana melepeto, bo psychiatrą poszczujejezyk.gif
  • gość 2017.10.13 [15:01]
    Idź mi stąd jepana melepeto, bo psychiatrą poszczujejezyk.gif
    x
    Co za chamidło z ciebie.
  • gość 2017.10.13 [15:07]
    dziś [03:18]
    No to pokaż w takim razie jaka to Bu jest zła i dodaj linka do tego wpisu z fb. smiech.gif
  • gość 2017.10.13 [15:07]
    Mam nadzieję, że ten temat wkrótce zniknie. Przez wasze głupie hejty Bogusia się zmieniła, jej filmy nie są już tak zabawne jak kiedyś. Z nostalgią wspominam czasy, gdy oglądałam ją komentującą rytualne utopienie łososia w maśle czy narzekanie na wielkośc porcji w menu degustacyjnym smutas.gif
  • gość 2017.10.13 [15:24]
    No to pokaż w takim razie jaka to Bu jest zła i dodaj linka do tego wpisu z fb. smiech.gif
    x
    A Ty myślisz, że ona po tym jak została zjechana przez publikę zachowała wpisy? Podpowiem. To był okres w którym jej głównym zajęciem poza żebraniem i obżeraniem się patelnią pseudo carbonary było kasowanie wszystkiego co niewygodne i banowanie. Sam wpis się zachował, możesz sobie poszukać na jej FB (ja znalazłam, ale nie będę ci ułatwiać tego zadania leniuszku bufańciowy usta.gif ), ale części komentarzy już nie ma, w tym mojego. Podobnie jak części filmów na których wychodziła z niech chytra baba z Podkowy Leśnej. Także daj sobie sobie spokój z tymi prowokacjami.
  • gość 2017.10.13 [15:33]
    A pamiętacie jak kiedyś Byka brała udział w konkursie na jakiegoś człeka roku, czy coś w podobie i wygrała z ludźmi, którzy mieli naprawdę duże osiągnięcia (himalaiści itp.), tylko dlatego że udostępniła info wśród swoich widzów? Teraz robi to samo, tylko na FB dr. Marchewki, żeby wygrać okulary. Sprawdziłam dziś. Ma najwięcej głosów. A jej fota jest najbrzydsza wśród zdjęć smutas.gif Chytra baba z Podkowy Leśnej nadal w niej siedzi.
  • gość 2017.10.13 [15:34]
    Wstaw zdjęcie a nie chrzanisz po próżnicy na kafe. Oczerniasz, nie pokazując dowodów.
  • gość 2017.10.13 [15:36]
    Wejdź na jej IG i FB tego dr, a nie lecisz na łatwiznę.
  • gość 2017.10.13 [15:40]
    Wstaw zdjęcie a nie chrzanisz po próżnicy na kafe. Oczerniasz, nie pokazując dowodów.
    x
    Oj zapienił się leniuszek bufańciowy smiech.gif Wszystko do znalezienia, podałam wszystkie wskazówki, poszukaj sobie bo zacznę wierzyć, że IQ bufanek jest wysokości @męża.
  • gość 2017.10.13 [15:42]
    A pod konkursem komentarz:
    "Pani Bogusiu nie wstyd Pani zebrac o glosy na instagramie?" Niestety prawda pechowiec.gif
  • gość 2017.10.13 [15:51]
    9:35
    Trollu człekopodobny, jeśli kryształowa kula odmawia posłuszeństwa tak samo jak twój mózg, to może zacznij wróżyć z fusów, bo bredzisz od rzeczy? Ja nikogo nie straszę prokuraturą, bo to dla mnie śmieszne. Pisze tu kilka osób, które wciąż mylisz błaźniąc się jednocześnie, agresorko.
    xxxxxxx
    15:24
    Ludzie się zmieniają, dojrzewają, uczą na błędach. Sama zainteresowana przyznała, że kilka lat temu była buńczuczna i pyskata. Teraz stonowała. Jak długo więc będziesz ją rozliczać z dawnych "grzeszków"? Nie liczy się tu i teraz?
  • gość 2017.10.13 [15:54]
    Ludzie się zmieniają, dojrzewają, uczą na błędach. Sama zainteresowana przyznała, że kilka lat temu była buńczuczna i pyskata. Teraz stonowała. Jak długo więc będziesz ją rozliczać z dawnych "grzeszków"? Nie liczy się tu i teraz?
    x
    Ja po prostu nie wierzę w jej "cudowną przemianę" i tyle. Nie mówię tego złośliwie, po prostu widzę w tym fałsz i grę pod publiczkę.
  • gość 2017.10.13 [15:54]
    dziś [15:24]
    Jak się coś pisze to się dodaje źródło jeżeli nie było to jeszcze poruszane w tym temacie. Nie życzę sobie żebyś nazywała mnie leniem. usmiech.gif
  • gość 2017.10.13 [15:57]
    Ależ podaję Ci źródło. FB AnR, więc nie imputuj mi tu ściemy leniuszku oczko.gif
  • gość 2017.10.13 [16:07]
    dziś [15:57]
    Prawda, kto szuka - ten znajdzie. A kto jest zbyt leniwy, obejdzie się smakiem. Ja też znalazłam. Faktycznie część dyskusji wyparowała. Ale o tej akcji było głośno, może jeszcze gdzieś zostały jakieś echa?
  • gość 2017.10.13 [16:10]
    Ludzie się zmieniają, dojrzewają, uczą na błędach. Sama zainteresowana przyznała, że kilka lat temu była buńczuczna i pyskata. Teraz stonowała. Jak długo więc będziesz ją rozliczać z dawnych "grzeszków"?
    X
    To jest KAFETERIA.Tutaj 5 lat temu jakaś dziuńka pierdnęła-to jej to wypomną za lat 25 pechowiec.gif poziom kloaki.Albo i gorzej.
  • gość 2017.10.13 [16:14]
    15:54
    Ja nie znam Bogusi od lat tylko od niedawna. Nie wiem jaka była wcześniej i czy gra pod publiczkę czy nie, ale ta jej wypominana "chytrość" czy "roszczeniowość" może być wynikiem doświadczeń życiowych. Tego, że nauczyła się oblekać w grubą skórę i iść do przodu jak taran, by "przetrwać", poradzić sobie w życiu. Gdyby była potulna i wycofana nie zaszłaby tu gdzie jest. Może nadal żyłaby w Podkowie z rodzicami i gnuśniała.
    Każdy widzi ją po swojemu. Dla kogoś może być ona przykładem zaradności życiowej, dla Ciebie liskiem chytruskiem i wyłudzaczem.
    Jedno jest pewne, że człowiek sam musi się dla siebie o wszystko postarać. Nic mu z nieba nie spadnie. Ja akurat nie posunęłabym się do próśb o głosy, byle coś wygrać, ale nie oceniam innych, jeśli nie znam ich motywacji i intencji.
  • gość 2017.10.13 [16:44]
    dziś [15:57]
    To czemu nie skopiowałaś na forum tego wpisu jak już znalazłaś? usmiech.gif Buniefanki też można nazwać leniuszkami, bo gdy dostałyście link na yt, by zobaczyć komentarz Małgorzaty to miałyście problem by w niego kliknąć. Piszę o tym w liczbie mnogiej, bo może akurat ty przeczytałaś.
  • gość 2017.10.13 [16:55]
    gość dziś [16:44]
    Nie klikałam w twój link, bo jesteś chora psychicznie i piszesz sama ze sobą.
  • gość 2017.10.13 [16:58]
    To jest KAFETERIA.Tutaj 5 lat temu jakaś dziuńka pierdnęła-to jej to wypomną za lat 25 pechowiec.gif poziom kloaki.Albo i gorzej.
    xxx
    Spacja ubikacja.
  • gość 2017.10.13 [17:02]
    xxx
    Spacja ubikacja.
    Sracja
  • gość 2017.10.13 [17:08]
    dziś [16:55]
    A ty czasem nie piszesz sama ze sobą? dziś [16:58] ten post jest twój. Na podstawie takiej jak krótki odcinek czasu też mogę kogoś oskarżać, że pisze sam ze sobą. Póki nie masz IP nie możesz powiedzieć czy ktoś pisze sam ze sobą. Tego linku nie wysyłałam. Nie chcesz coś odpowiedzieć na pytanie czemu nie skopiowałaś wpisu Bu tylko wolisz nazywać chorym psychicznie. smiech.gif Pani psychiatro bez licencji.
  • gość 2017.10.13 [17:20]
    I znów pudło. Nie wiem komu odpowiadasz, ale to ja znalazłam wpis o przeprowadzce. Pisałam już dlaczego go nie skopiuję - nie chcę Ci ułatwiać. A Ty aż piszczysz, żeby go zobaczyć, ale widocznie nie potrafisz znaleźć smiech.gif
  • gość 2017.10.13 [17:38]
    Nie ma dowodów, nie ma oskarżenia. P*****lety buniefanek pomijam
  • gość 2017.10.13 [17:49]
    "Wiecie, że okulary są teraz dla mnie ważne, więc fajnie by bylo wygrać kolejną parę, Ray Banów zwłaszcza".
    I tu wyłazi to nieprzerobione dzieciństwo. Dzieciak nie myśli czy rodziców stać. On chce. Nie ma jeszcze empatii i jest egocentrykiem. Dlatego gadanie "zjedz, bo dzieci w Etiopii głodują" gumno daje.
    Niestety choroba odebrała Bu dzieciństwo. I ta blisko 30letnia kobieta zawiesiła się w wieku paru lat.
    Konkurs powinna wygrać NIE Bogusia, ale osoba, która zasłużyła swoim zdjęciem. To, że okulary są ważne dla osób z wadą wzroku to banał. Dla pozostałych w tym konkursie również, prawda? Czy jest konieczność, żeby posiadała trzecią parę? Czy musi rozwalać konkurs swoimi cheatami? Czy to uczciwe? Czy 3 pary okularów to taki standard i niezbędnik? Chytre i konsumpcyjne.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...