Odpowiedz na ten temat

Boogi fituJE 2

• gość 2017.09.13 [20:03]
    17:54 no ale widać Boogie to nie wzruszyło. On chudnie a ona tyje, chyba nie zrozumiała podtekstu.
  • gość 2017.09.13 [21:48]
    Schudl,bo nawet nie ma czasu sie po d***e podrapac,przy tym leniwcu pechowiec.gif
  • Allpp 2017.09.13 [23:51]
    Boogi już nawet się opierdzielasz z filmikami... Może mama cie trochę do galopu wezmie, jak wrócisz do ojczyzny??? Za te trzy pióra powinna cie wytarmosić, wytrzepać i może byś się trochę ogarnęła. I radzę ci, a wręcz rozkazuję wez kota!!!!
  • gość 2017.09.14 [11:42]
    Jej mama twierdziła ( w którymś z filmików) ,że Paula ma piękne włosy !!!!!! Ona jest jej córką, więc przez tę ślepą matczyną miłość nie zauważa nawet jej wad. Tylko czekac aż powie,ze Boogie ma super figurę. Na pewno ja bedzie we wszystkim wyręczać. Swoją drogą mieszkanie na tzw " kupie" nikomu nie służy, chocby nie wiem jak dobre były stosunki w rodzinie. Ciekawe, czy wzięła to pod uwagę ?????
  • gość 2017.09.14 [11:46]
    11:42 no wiesz, najbardziej pokrzywdzonym na tej kupie będzie Krzyś i ewentualnie kot oczko.gif wiadomo bowiem, że zięć to nie rodzina oczko.gif
  • gość 2017.09.14 [11:52]
    Piękne włosy Fiony. Ha haha . To chyba był sarkazm z jej strony. Gdyby naprawde córke kochała to by jej zwróciła uwage że te włosy nie wygladaja dobrze. Wytłumaczyła by że zniszczone , słabe włosy trzeba sciąc i niestety zadbac od poczatku . W taki sposób jej nie pomaga napewno. No chyba że sie jej boi, co tez jest bardzo mozliwe.
  • gość 2017.09.14 [11:57]
    Mam przeczucie, że kot uciekł dawno temu.
  • gość 2017.09.14 [12:32]
    Ciekawe, czy ona by tak chętnie( jak Krzysiek) poszła mieszkać do teściów? Oj, juz to widzę, teściowa , toby tak ja pogonia do roboty ,ze z płaczem wracałaby do swoich rodziców. Myślę,że teściowie jej nie lubią, zresztą nie dziwię sie....
  • gość 2017.09.14 [18:20]
    ostatnie zdjecie na insta I te tluste oklapniete wlosy bez koloru.
  • gość 2017.09.14 [18:41]
    Nic nowego,zawsze ma takie brzydkie i przetłuszczone suche straki.
  • gość 2017.09.14 [19:05]
    Czekam na Boogie książkę smiech.gif
  • gość 2017.09.14 [20:57]
    Moi kochani juz as chwile juz za sekundke hoooollllll z Primaniego no tak dlugo wyczekiwany!pedzmy ogladajmy lajkujmy
  • gość 2017.09.14 [22:22]
    Rozmiar spodni 48, a dół u Boogi szuplejszy od góry wiec chyba nosi więcej niż xl. A zauwaozliscie jak sprytnie ulrywala naklejke z rozmiarem na wieszakach z majciochami. Bluzki wybiera fasony oversize, które i tak są na nią obcisłe wiec w główce jej sie uroiło ze nosi tylko xl
  • gość 2017.09.14 [22:49]
    Moim zdaniem specjalnie podkreślała ze coś jest w rozmiarze 18 lub 48.... żebyście nie myślały, ze nosi 20 lub 52.... kilka razy to powiedziała, zauwazylysvie?
  • gość 2017.09.14 [23:11]
    Ciasteczkowy potwór smiech.gif nie bez powodu wybrała taką pizame
  • gość 2017.09.15 [00:12]
    Mialam oisac CIASTECZKOWY POTWOR pidzamka...ale ktos mnie ubiegl haha w punkt!
  • gość 2017.09.15 [08:24]
    Ja pierdziele jaki badziew te szmaty i jeszcze te reformy wielkie w których metke zakrywa ,żeby nie było widac jakie wielkie ma dupsko. Ona do Primarka bedzie latac na zakupy . Wielka pani. To na wiosce bedzie miec poważanie teraz . Rózowa ogromna kurtka jak ptak z ulicy sezamowej i piżama w ciasteczkowy potwór na tym wielkim ciele. Czyz to nie jest oblesne ?
  • gość 2017.09.15 [08:35]
    08:24 hahaahahahahahhahahahahhahaahahahahhahah dobre smiech.gif
  • gość 2017.09.15 [10:06]
    Nosz k.....a jego mać, jak ta czapka jest baby blue to ja jestem Wanda Panfil-González. Ja pierdykam, czy Boogie wszędzie musi dorabiać tą słoją słodko-pierdząca ideologię, że to wszystko tak sromotnie piękne i natchnione? Mały Leo, baby pink, stylóweczka, mega inspiracja, rose gold, ożywiające dodatki, pastelowy ałtfit, dekoracje, jesienne stylizacje - jeszcze tylko penetracji nie ma. Matko ona tak to zachwala jakby to była najnowsza kolekcja Valentino , której jeszcze nie ma w sklepach.
  • Monotonna 2017.09.15 [10:12]
    Boogie się obawia, że ją wiatr z krzeslem porwie.. Jej by nawet Irma nie dźwigla...
  • gość 2017.09.15 [10:15]
    Dylemat widzek:
    "Paula, czy te gatki trzymaja ci wkładki higieniczne?"
    W tym filmiku Bugi podała tyle odmian słowa Primark , że głowa mała. Nie zaglądam nikomu do portfela ale nasza leniwa boogumiłcia i jej latanie do Prajma po bawełniane gacie - no zapachniało mi "Dynastią" tylko, że tam Alexis Colby była odziana w futra i piła szampana. Oj Boogi boogi, weź Ty się puknij i policz koszt biletu na samolot, weź ty sie babo do jakiejś roboty bo ciekawe skad bedziesz miałą emeryturę, chyba, że czychasz na schedę po męzu
  • gość 2017.09.15 [10:40]
    ona męża ma w d***e. Jest po to żeby ją utrzymywać i już. Chłopina ledwo nogami już powłóczy a ta dale po nim jeździ . rano do roboty a później sprzątać, gotować i usługiwać królewnie co szpony piłuje. Zakupy zrobić z 3 kg kiełbasy na jedno posiedzenie. A potem siedzi taka maciora i tłuszczem ocieka począwszy od włosów a na grubych kostkach skończywszy. Kupuje wstrętne spodnie z dziurami że taka modna niby , a może ludzie nie chcą oglądać tego białego sadła wylewającego się ze wszystkich stron.
  • gość 2017.09.15 [10:42]
    nóż k***a rozwodzą się nad wielkimi obrzydliwymi gaciami czy utrzymają jej pampersa bo taki spaśluch na pewno nie trzyma juz dawno moczu.
  • gość 2017.09.15 [10:47]
    Z tym primarkiem dowalila ze bedzie latać z Polski pechowiec.gif Takie ciuchy i dekoracje to u nas w Pecpo są i kik pechowiec.gif
  • gość 2017.09.15 [10:52]
    W Pepco nie ma jej rozmiaru. Czemu ona nie kupuje ubrań z Zary, Reserwed , H@m ? Bo takich wielkich rozmiarów nie ma w żadnej Galerii.
  • gość 2017.09.15 [11:00]
    W Pecpo p*****ly do domu, a w kik ciuchy, tam już są wielkie.
  • gość 2017.09.15 [11:18]
    A co z rzęsami i paznokietkami? na nie tez trzeba będzie do Londynu lecieć no bo tu na wiosce nie wiedzą co to bejbi blu , a Grażynę tylko takie kolory kręcą . A ten kolczyk w tym jęzorze wygląda obleśnie kiedy tak rozdziawia paszcze na tych miniaturkach i kiedy mieli tym jęzorem w każdym filmie. FUUUUUUj
  • gość 2017.09.15 [12:58]
    Latanie do Anglii po Brexicie będzie utrudnione, będzie potrzebaowala wizy za kazdym razem.... A pobyt stały, nawet jesliby poczekali do jego uzyskania w Anglii ( jakiś rok z okładem jeszcze), traci się po 2 latach od emigracji ..... Powie na przejściu granicznym,ze do Primarka przyleciała !!!!! A swoją drogą po tylu latach w Londynie nie umiec wymówić nazwy Primark !!! O zgrozo !
  • gość 2017.09.15 [13:04]
    W tym różowym ubraniu a la kołdra ta kurta jest wielkości kołdry)( będzie promieniała i wyglądała jak milion dolarów !!!! Pompon na czapeczce doda jej słodkiego czaru. Nie znamy się na modzie, laski, trudno. Nie kumamy tego.
  • gość 2017.09.15 [16:44]
    Do Niemiec pojedzie na zakupy wiza niepotrzebna.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...