Odpowiedz na ten temat

Boogiesilver

• Lake Bell 2016.03.10 [08:57]
    Tyle tu sie jedzie na Susz, Stylizacje a coś cicho o Boogie. A dla mnie to ona jest na podium żenady. Kiedyś ją ogladałam głownie ze względu na filmiki o świecach ale sam kanał był męczarnią. Odkąd zaszła w ciąże, w ogóle przestałam zaglądac bo wiedziałam, że będzie coś rodem wyskakiwania z lodówy z ciążą. Ost po długiej przerwie zerknęłam na ikonki filmów i jestem w szoku. Mam wrażenie, że to dziekco uratowalo jej kanał. W głowie mi się nie mieści żeby tak męczyć temat macierzyństwa. Chyba to tylko dla fanatycznych fanów, sama jako mam a nie wyobrażam sobie by z taką intensywnością od ciąży nadużywać tej prywatnej, magicznej sfery życia.
  • gość 2016.03.10 [09:49]
    Dla mnie to jest kopia AggieIrl - totalne nic intelektualnie - wiatr między uszami, tylko świeczki, szmaty i kosmetyki.
  • gość 2016.03.10 [10:16]
    Lake Bell
    Masz rację.
    Nie wiem jakim cudem Boogie znajduje tyle czasu wolnego. Chyba ja jestem jakoś nieogarnięta. Gdy byłam z moim dzieckiem do roku, to nie miałam czasu siku, paznokci pomalować, tylko myślałam, co ugotować dziecku, jaki obiad, śniadanie, podwieczorek plus gotowanie dla mnie i męża, sprzątanie, ogarnianie mojej firmy. Gdzie tam miałam myśli o szmatach i kosmetykach? A ona chyba tydzień po porodzie vloga nagrała pechowiec.gif
  • gość 2016.03.10 [10:30]
    W tamtym roku była afera z jedną polską rodziną, która zainstalowała sobie kamery w domu czyli chcieli zrobić taki program w stylu Big Brother. I wszyscy nagle oburzeni, bo dorośli mogą w tym uczestniczyć ale dzieci już nie. OK, zgadzam się z tym ale dlaczego nikt nie protestuje jeżeli vloger nagrywa dziecko, robi mu ciągle zdjęcia, upublicznia to i zarabia dzięki temu. Czy to nie jest pogwałcenie jego prywatności? Czy te kobiety nie myślą co będzie za 10 czy 20 lat? Czy takie zachowanie pazernych matek spodoba się im?
  • gość 2016.03.10 [10:41]
    Nie tylko boogiesilver pokazuje dziecko. Są kanały typowe dla mam gdzie dzieci są non stop na pierwszym planie i co w związku z tym powinni je pozamykac? Czepianie się na siłę już tu się robi. Akurat boogie jest najmniej szkodliwa z tych wszystkich tutaj na tym forum obrzucanych gownem. Sympatyczna, a to jak żyje jej sprawa. Jest dobra gospodynia i matka więc tutaj nie można też się przyczepić. Niektóre to już na siłę widzę problemu szukają.
  • gość 2016.03.10 [11:14]
    lake bell " Ja przy moim dziecku nie miałam kiedy iść siku..."
    xxx
    to co szczałaś pod siebie?? w sumie to tylko oznacza tyle że jesteś głupia i mało zoorganizowana. nic dodać nic ująć
  • gość 2016.03.10 [11:25]
    Laski, to że wy nie jesteście zorganizowane nie oznacza, że Boogie nie jest. Poza tym widać, że u nich funkcjonuje tradycyjny model rodziny i chwała im za to. Ona wychowuje dziecko, zajmuje się domem, ma czas dla siebie i na YouTube. Krzychu pracuje i utrzymuje rodzine. Prawidłowo! Dlaczego zarzucacie Jej cokolwiek? może po prostu to jej sprawia radość. Pomijając to, co prezentuje na kanale, widać, że jest spełniona i szczęśliwa i to się liczy. Bą∂źmy dla siebie dobre i nie oceniajmy innych z góry. To tylko YouTube, a nie całe życie. Może rzeczywiście wiele ją kosztuje nagrywanie? Może jest przygotowana tylko na wolną chwilkę aby nagrać coś dla Was gdy Leo śpi? Tego nie wiecie..
  • gość 2016.03.10 [11:30]
    lakr bell czy jak ci tam idź swoje żale wylewać gdzie indziej pechowiec.gif
    to, że ty byłaś/ jesteś nieudolna nie znaczy że każdy taki jest. A to chyba normalne, że pokaże czasem dziecko które jest częścią jej życia. Wcale nie ma tego dziecka tak dużo, raptem kilka sekund w filmikach, nie przesadzaj. Ja boogie lubię, może nie jest super elokwentna ale co z tego? jest sympatyczna, uśmiechnięta, szczęśliwa. Nagrywa bo to lubi, nie kasuje każdych krytycznych uwag.
  • gość 2016.03.10 [11:31]
    Oczywiście, że tradycyjny model jest fajny ale do czasu, aż się coś stanie jednemu żywicielowi rodziny. Niestety kobieta opuszczona lub zaczynająca zarabiać, bo np. mąż uległ wypadkowi, zostaje z ręką w nocniku. CV puste przez parę lat nie napawa optymizmem. Ja jestem chyba inaczej wychowana ale lubię pracować i sama zarabiać.
  • gość 2016.03.10 [11:35]
    lake bell hehe no właśnie robiłaś pewnie pod siebie a jak bahor poszedł spać siedziałaś niedomyta, śmierdząca i oglądałaś miedzy innymi boogi.
    głupia dziefka z ciebie
  • Lake Bell 2016.03.10 [11:41]
    Nie robiłam pod siebie. Dziewczynki dorosniecie, bedziecie miały prawidziwe obowiazki itp to może zkaumacie to zinnej perspektywy. Hasło BAHOR też nie jest potrzebne. Mnie irytuje Boogie i tyle. Ale rozumiem, ze wiele z was ja lubie i sie utożsamia z nią. Na ulicach pelno takich Boogie.
  • gość 2016.03.10 [11:48]
    lake bell, ty jakos nie doroslas, bo osoba dorosla odpowiedzialna i zarobiona nie zaklada tematow o boogie
  • gość 2016.03.10 [11:51]
    Lake jedyna żyjąca prawdziwym zyciem i zapracowana w tym watku. Reszta tylko lezy i śmierdzi (i hejtuje). Boogie nie jest moze geniuszem ale zawsze mi poprawia humor, jest szczera i wesola, wcale sie nie dziwie krzychowi, ze zakochany, z taką osobą milo przebywać. I nie sadze , zeby nie zarabiała oczko.gif spodziewalam się, ze poza dzieckiem nie bedzie miala innych tematow a jednak mylilam sie. Traktuje ją kompletnie inaczej nisz szusze karolajny i laury, bo mimo, ze przekaz ma ten sam to ma jeszcze charyzme i coś fajnego , szczerego w sobie
  • gość 2016.03.10 [12:25]
    Dziewczyna jest super. Może niezbyt atrakcyjna, daleko jej też do idealnej sylwetki i stylu ale super sobie życie układa i może akurat to was boli... Bardzo dobrze zorganizowana, bije od niej szczęście i ciepło. Sama zazdroszczę, ale potrafię przyznać że w pozytywnym znaczeniu. Dziecka nie pokazuje aż tyle, nie histeryzujcie. Sama nie mam i drażni mnie nadmiar o dziecku, ale ona utrzymuje zdrowa równowagę. Fajna babeczka ogólnie. Może nie zostałaby moja koleżanka, ale darze ja sympatią. Akurat czepianie się jej to przegięcie, bo to szczera dziewczyna. Już widzę szukacie na siłę jak ktoś napisał.
  • gość 2016.03.10 [12:30]
    Typowa matka polka naszych czasów to właśnie taka autorka haha. Nie miałaś czasu się wysrac? A widzisz, ona ma dziecko,zwierzęta, YouTube, zawsze czysto w domu, zakupy, obiady, makijaże i uśmiech na twarzy do tego. To cie tak boli?
  • gość 2016.03.10 [12:33]
    I nie zaklina rzeczywistości, widzi jak wygląda i nie wstydzi sie o tym mówić. Estetyka nie moją ale wielki plus za szczerość .
  • gość 2016.03.10 [13:01]
    Teraz obejrzalam jej filmik i rzeczywiscie jest swietna . Zgadzam sie z 12.25, dziewczyna jste mega pozytywna i ma charyzme. Nawija jak nakrecona, energicznie z usmiechem, nie ma wady wymowy, nie mlaska, nie pindrzy sie. Milo sie slucha i oglada.
  • gość 2016.03.10 [18:21]
    Ta Boogie to kolejna rozkrzyczana gruba kwoka obok aggie i obleśkilapka.gif
  • gość 2016.03.10 [20:10]
    rozryczna gruuba kwoka oprocz oleski i aggie to fokusowana, to jest do[iero wiocha smiech.gif ani po polsku nie umie gadac ani po angielsku
  • gość 2016.03.11 [04:26]
    Ciekawe jest tylko to, jak Krzysiek daje rade sam utrzymac wszystko w Londynie, jednym z najdrozszych miast Swiata. Samo mieszkanie to jest ogromny wydatek, a oni mieszkaja w dobrej okolicy ( gdzies miedzy Canary Wharf, Canada Water, Surrey Quays) w ktorej czynsz to lekko 1,500 funtow mc za male mieszkanie. A przeciez dochodza do tego jeszcze rachunki (council tax , gaz, prad, woda, internet, telefony, telewizja), chemia , jedzenie, paliwo, ubezpieczenie samochodu. Maja dziecko, psy to tez kosztuje. Jezdza na wakacje, kupuja sprzety, dobre buty , ubrania , kosmetyki... Watpliwe by tak mlody facet zarabial ze 4,000 funtow do reki mc, tyle spokojnie w Londynie potrzeba... Boogie nie pracuje, ma pewnie jakies pieniadze z YouTube, ale to raczej grosze. Jak pracowala to cudow tez raczej nie miala, bo w knajpie/restauracji czy firmie typu direct line/mail czy jakos tak, gdzie byla zatrudniona dobrze sie nie zarabia, to okolice minimalnej co w Londynie jest niczym...
  • gość 2016.03.11 [09:11]
    Strasznie cie to trapi i przez to spac nie mogles o 4.26?..
  • gość 2016.03.11 [09:18]
    Krzysiek podobno jest menadżerem wiec ma dobre zarobki.
  • gość 2016.03.12 [02:36]
    W Londynie nie ma czegoś takiego jak dobre zarobki
  • gość 2016.03.12 [06:00]
    Jak ktoś jest ogarniety to i zarabia dobrze. Twoim zdaniem skąd on bierze na to wszystko? Drukuje sobie te funty? Nie, po prostu dobrze zarabia.
  • gość 2016.03.12 [06:52]
    Jak nie pracuje przecież wspominala w którymś z filmików ze pracuje. Teraz pewnie na macierzyńskim jest
  • gość 2016.03.12 [08:22]
    W Londynie macierzyński pobiera się od 20 tyg ciąży
  • gość 2016.03.12 [09:41]
    Lubię ja jako osobę Ale jak widzę jak ktoś opowiada o swoim życiu i wszystko nagrywa nawet żarcie a niedługo sranie na wc pewnie to od razu przekreslam taka osobę.
  • gość 2016.03.12 [15:02]
    Do osoby 8.22 " w Londynie" macierzyński mozna pobierać po 20 tyg ciazy jakos tak ale mozna zacząć równie dobrze tak jak ja to zrobiłam 3 dni przed porodem i w ten sposób siedzisz dłużej w domu z dzieckiem i byc moze Boogie tak zrobiła
  • gość 2016.03.12 [15:59]
    Krzysiek to mi trochę na takiego pantofla wygląda, znalazł sobie mamuśkę w postaci Boogie..
  • gość 2016.03.12 [16:06]
    zenujace sa te fragmenty gdzie boogie mowi ze sie bija z matka o to ktora wozek bedzie prowadzic albo ktora bedzie z dzieckiem siedziala z tylu. Haha serioo>?????
  • gość 2016.03.12 [16:16]
    Ci w tym zenujacego? To chyba oczywiste że żartuje, myślałaś że naprawdę się biją? Poza tym jej mama mieszka w pl, rzadko widzi wnuka. Normalne jest ze chce chwytać każdy moment. Nie szukaj na siłę...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...