Odpowiedz na ten temat

Boogiesilver

• gość 2017.05.19 [11:10]
    Ja na prawdę nie wiem czy ona robi to z premedytacją, bo wcale schudnąć nie chce czy jest mało inteligentna ... Kiedyś jej Krzysiu się obudzi, pozna fajną dziewczynę połowę szczuplejszą niż Paula z jakimś konkretnym hobby, pracującą i otworzą mu się oczy. To na co ona go zmusza by robił na potrzeby filmików na YT to uwłacza mężczyźnie, w moich oczach to dureń i się ośmiesza. A Leo dorośnie, będzie mieć więcej czasu dla siebie to się obudzi oczko.gif
    I też widziałam ten kadr z boku u Boogie, to już jest duża otyłość sorry , ale ona znowu przytyła i jest już nie 12 kg na plusie, a jakieś 20. Ta dieta z pudełka nie jest dla niej, ona dokłada jeszcze sobie do niej rzeczy i miesza produkty, których nie powinna. Będzie tyć jeszcze bardziej.
  • gość 2017.05.19 [11:29]
    Na moje oko to ona od tego filmiku o przytyciu przybrala na wadze dobre kilka kg.Teraz jest w Polsce i na pewno sie zazera polskimi smakolykami,wszystkim tym co mama ugotuje ale na potrzeby yt reklamuje lunch boxy a w rzeczywistosci je domowe zarcie.Przeciez ona sobie nie potrafi odmowic niczego!Ani tortu ani chleba,wie,ze ma problem ale nie potrafi zacisnac podladki i przestac zazerac sie.Zero silnej woli,bedzie zawsze grubym klockiem na wiecznej "diecie".
  • gość 2017.05.19 [11:30]
    *posladkow
  • gość 2017.05.19 [13:48]
    Skomentowalam dzis zdjecie eatbox na insta, napisalam, ze nie dosc, ze brak aktywnosci fizycznej to jeszcze rezygnuje z malego wysilku przygotowania posilku i ze od siedzenia, picia kawy i jedzenia zarccia z pudla sie nie chudnie. Najpierw usunela moj komentarz, potem mnie zablokowala. Wiec jesli dziwicie sie skad same pochwaly pod filmikami i postami, macie odpowiedz. Niewygodne usuwa.
  • gość 2017.05.19 [13:59]
    13:48
    Mnie zablokowała już dawno temu, napisałam jej ,ze jej dieta Oxy jest zła (ha ha jedna z wielu), że za mało ćwiczy i napisałam też, że jak chce schudnąć to musi trochę się przyłożyć ... Mamy efekt tego, Boogie jeszcze bardziej gruba smiech.gif takich komentarzy jak nasze są tysiące oczko.gif Nie rozumiem tylko po co afiszuje się z tymi dietami, nie trzyma się ich, a jej ślepe fanki piszą jej, że chudnie w oczach smiech.gif
  • gość 2017.05.19 [14:23]
    Przyznam się, że na kanał Boogiesiver zaglądam od niedawna, tzn. dopiero teraz dzięki wpisom na Kafeterii dowiedziałam się o jej istnieniu i jestem przerażona. Ta dziewczyna wyrządza sobie straszną krzywdę i to na oczach ludzi. Nigdy nie byłam na żadnej diecie, nie korzystałam także z usług dietetyka. Jak zaczęłam się "zdrowo odżywiać" to przytyłam. Po niektórych suplementach było mi niedobrze ( np. zielony jęczmień) więc z wielu zrezygnowałam. Od czasu do czasu tyję, ma to związek ze słodyczoholizmem. Ale nie są to jakieś duże skoki, 5kg to max. Ale mam chorą wątrobę i lekarz postukał się w głowę bo chciałam z nim skonsultować te różne dobrodziejstwa typu chlorella, chia, nieszczęsny zielony jęczmień itp. Mam niestety tak, że mogę zjeść niewielki posiłek a już mam bandzioch Puchatka. Ale do rzeczy - " Mniej żreć" naprawdę działa cuda, dodatkowo zamienniki np. olej kokosowy do gotowania zamiast jakiś tam tłusty smalec. No i ruch sorry Boogie ale bez tego za cholerę nie schudniesz, cudów nie ma.
    Dziwię się jej mamie, kobieta szczupła i zadbana a nie może otworzyć córce oczu, że wszystko co robi, robi źle. Obiecanki-cacanki a potem.....kasowanie niewygodnych komentarzy, Normalnie fatal error na całego. Tak jak piszecie stosuje jakieś diety "korytkowe", które tuninguje tym co wylosuje w lodówce. Kawunia, torcik, jakieś eko sreko batony. I plaszczenie się przed kompem albo super hiper wycieczka do Biedry. Jeszcze rozumiem żeby 2 czy 4 miesiące temu urodziła dziecko i chciała zrzucić ciążowe kilogramy. Ale nie rozumiem jak posiadając dziecko, które wymaga nie lada aktywności fizycznej można przytyć bardziej niż po ciąży ?Przecież tu dochodzi w ciul obowiązków a dziecko coraz większe,******iwe. Przejrzałam Insta - od 2 lat obiecuje gruszki na wierzbie, to już wolałabym nic nie obiecywać, zatrzymać swoje wagowe problemy dla siebie a krok po kroku coś robić i zbierać od ludzi komplementy niż obiecywać, prosić o wsparcie i wpuszczać w maliny wszystkich dookoła.
  • gość 2017.05.19 [14:27]
    jak sie człowiek narobi to mu się jeść odechciewa a jak siedzi na d***e to go kusi; ja dziś machnęłam wszystkie okna i napiłam się wody a potem zjadłam jabłko, nawet nie mam ochoty na obiad...
  • gość 2017.05.19 [14:51]
    14.27
    Ochoty na obiad moze nie masz, ale sraki na pewno dostaniesz smiech.gif
  • gość 2017.05.19 [14:54]
    14:51 hi, hi u mnie niestety trudno o taki detox oczko.gif po jabłku i wodzie a obiad zrobię dopiero koło 16
  • gość 2017.05.19 [15:04]
    To, że napijesz się wody i zjesz jabłko to mit że sraczką ... Ech.
  • gość 2017.05.19 [18:37]
    Boogie szykuje się na kolejne wesele - stąd tyle vegetables ....and cakes oczko.gif
  • gość 2017.05.19 [18:59]
    Kiedyś jej Krzysiu się obudzi, pozna fajną dziewczynę połowę szczuplejszą niż Paula z jakimś konkretnym hobby, pracującą i otworzą mu się oczy
    x
    Pytanie, czy ta "fajna dziewczyna" będzie go chciała oczko.gif
  • gość 2017.05.19 [19:09]
    Ja słyszałam co najwyżej o mleku z jabłkiem (i z owocami ogólnie).
  • gość 2017.05.19 [19:50]
    Jabłka zwierają 84% wody ... czasem piszecie takie brednie, że zaczynam wątpić. Woda + woda = sraczka. Gratuluje wierzenia w babcine opowiastki smiech.gif
  • gość 2017.05.19 [19:51]
    Jak chcecie coś zbroić to polecam suszone śliwki oczko.gif
  • gość 2017.05.19 [20:16]
    Ja sie dziwie, ze ta firma od fit pudelek nawiazala z nia wspolprace.. przeciez ona im dobrej reklamy nie zrobi. Te soczki ze sponsorowanej wyciskarki.. witaminy owszem ale ile cukru.. niestety nie dla osob odchudzajacych sie, no chyba, ze robi sie sok z warzyw i doda moze jedno czy dwa jablka..a nie same owoce. Boogie jest wkrecona we wszystkie hit-fit ksiazki, poradniki, fit produkty itd itp. Co sie stalo z chodzeniem na silownie? Miala kiedys kolezanke, trenerke, pokazywala na youtube. Czy to byla tez jakas wspolpraca i Boogie za malo pokazywala trenerke i wszystko sie skonczylo? Czy o co chodzi?
    Dzisiaj na silowni, sluchalam/ogladalam kanal Pod Mikroskopem wlasnie o odchudzaniu, potem o bledach w odchudzaniu. Boogie powinna obejrzec.
  • gość 2017.05.19 [22:27]
    Mysle,ze ona ma ekstremalnie slaba wole,taka naprawde slabiutka a tylko checi ma wielkie.Niestety ale ma koszmarna sklonnosc do tycia,musi sie na cos zdecydowac-albo zarcie dalej i tycie,pograzanie sie w marazmie albo scisla dieta i ruch.Nie ma innego wyjscia,ja mam to samo niestety-tyje doslownie z powietrza i w oczach,no.w miesiac potrafie przytyc 15 kg jedzac notmalnie czyli to co moj maz ale w mniejszych porcjach.pechowiec.gif koszmar po prostu.Musialam zrezygnowac calkowicie z cukru,slodyczy,slodkich napoi,kawek,sera zoltego,masla,wiekszosci owocow,tlustego miesa,chleba,ograniczam weglowodany.Jem gora 1800 kcal dziennie,ruszam sie sporo,zamiast auta chodze duzo na piechote,nawet do pracy-3 km w jedna strone i dzieki temu waga stoi w przedziale 55-58 kg.(168 cm wzrostu).W innym przypadku(czyli jedzenie tego co je moja rodzina czy znajomi)-spokojnie wazne 90 kg w porywach do 95 kg.pechowiec.gif Po prostu niektorzy maja przesrane,ja nie mam zadnych problemow hormonalnych a tyje jak szalona,przegralam na loterii geniwej i mysle,ze Paula ma ten sam problem.Jedyne rozwiazanie to poskromienie lakomstwa i tuch,inaczej gruba d**a.smutas.gif
  • gość 2017.05.19 [23:11]
    wlasnie widzialam na insta, jej sniadanie z tego fit box.. woda z cytryna i jakis sok ( widac ze z owocow).. super, cukier, cukier, cukier.. a glodna po tym bedzie minute po spozyciu.
  • gość 2017.05.20 [15:37]
    ja schudlam juz 6 kg, jem co chce doslownie oprocz cukru, i waga leci, na wszystko sobie pozwalam ale licze 1450-1850 kcal dziennie max zalezy na co mam ochote, chcialam to nawet zjadlam kanapke z kfc ale odliczylam sobie to jako obiad i dalej bylo na minusie, a ona ja nie wiem jak ona to robi ze odchudza sie i tyje, to chyba od tych jej fit soczkow i to ze ona ciagle je weglowodany, i organizm jedynie spali jej miesnie i pojdzie troche wody, wystarczt po prostu jesc wszystko oprocz cukru i liczyc kalorie i to wszystko, masakra z nia
  • gość 2017.05.21 [15:53]
    filmik urodzinowy .. .czy większość vlogerek musi tak wszytko, wszystko wyolbrzymiać ? Caly filmik " mam urodziny .... mam urodziny ...moje urodziny " i tak w kółko i jeszcze ten szumnie zapowiadany grill :d zjazd kamerą na pusty stół i pokazywanie przez 2 min pustych talerzyków jednorazowych . Talerzyków 6 (żeby bogaciej na stole ) osób 4 no, no mega impreza. smiech.gif Bedzie ją pewnie jeszcze przeżywać ze 3 filmiki .
  • gość 2017.05.21 [16:13]
    Ale oni teraz okropnie razem wyglądają. Krzychu wychudzony na maksa a Boogie masakrycznie wielka z głową jak wiaderko.
  • gość 2017.05.21 [16:20]
    Boogie poszła zdmuchnac race smiech.gif
  • gość 2017.05.21 [16:24]
    Dziwicie się ze ona nie chudnie ? Jakby jadla chociaż samo to co dostaje w tych pudełkach, ale ona
    A) dokłada inne produkty
    B) w niedziele pudełek nie ma, więc mamy cheat meal w jej przypadku chyba cheat day. Ona chyba nie wie jaka jest idea takiego posiłku na diecie i jak często powinien się on pojawiać.
    To co może uda jej się schudnąć do soboty, nadrobi w niedziele.
  • gość 2017.05.21 [17:37]
    Schaboszczaka miala zacnego na tym talerzu w restauracji...
  • gość 2017.05.21 [21:46]
    ten ćwiek w języku jest obrzydliwy. pechowiec.gif
  • gość 2017.05.21 [21:58]
    oj tak, ten cwiek w jezyku.. masakra! no ale skoro jej sie podoba. Sluchajcie dziewczyny, najwyrazniej Krzyskowi nie przeszkadza jej tusza. Ja znam kilka par, gdzie zona jest duzo duzo grubsza niz maz.. i byla/byly grube przed malzenstwem.. sa faceci co lubia takie kobiety i dobrze.
  • gość 2017.05.21 [21:58]
    Jestem w szoku.Jaka ona wielka...
  • gość 2017.05.21 [22:08]
    21:46
    Ona cala jest obrzydliwa, taka prawda. Poczawszy od hipopotamiej wagi, wiecznie tluste wlosy z odrostem az do ucha, twarz nalana tluszczem, szaro zolte zeby, jakis metal w jezyku, ten tatuaz na wielkiej lapie... Przeciez Krzysiek razem z Leo mogliby sie za nia schowac... Ja nie wiem, matka lepiej wyglada od wlasnej corki. A ta cuduje tylko, diety srety, pudelka. Za robote by sie wziela, to by schudla, a ona tylko siedzi, tu kawusia tam torcik, a podgardle rosnie...
  • gość 2017.05.21 [22:32]
    Boogie jak się pokazuję w całości na vlogach!smiech.gif
  • gość 2017.05.21 [22:36]
    najwyrazniej Krzyskowi nie przeszkadza jej tusza. Ja znam kilka par, gdzie zona jest duzo duzo grubsza niz maz..
    x
    ona sapie jak stary parowóz kiedy ma pokonać kilka schodów. to nie jest ani normalne, ani zdrowe. nie chodzi o to, że komuś się takie puszyste osoby podobają. ktoś jej powinien przemówić do rozumu. najlepiej rodzina, bo chyba tylko oni są w stanie jej wytłumaczyć co się, za przeproszeniem, odp******i za kilka/kilkanaście lat jak się nie ogarnie. no ale nie moje zdrowie i nie mój problem.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...