Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zoola

Brainstorm kocham.....

Polecane posty

Gość Zoola

Czy oprócz mnie jest jakaś fanka Brainstorm, a szczególnie cudnego Reynarda i jego elektyzującego głosu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapucynka
a ja jak miałam jakieś 10 lat, to też ich uwielbiałam. Teraz trochę o nich ucichło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoola
Ja ich uwielbiam, ostatnio byli nawet na festiwalu w Sopocie na molo. Mam nadzieję że wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na ich koncercie w Lubllinie 2 lata temu. Z Reynardem nawet udało mi się zamienić kilka słów. bo koncert był o pólnocy, a ja z kumpelą, zupełnie tergo nieświadoma, dotarłam pod scenę o 17...Braistorm miało wtedy próbę a Reynard zszedł ze sceny i pogadałyśmy z nim trochę. Sympatyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfri
Ale miałaś szczęście, to niewiarygodne, mi pewnie nigdy by się coś takiego nie przydażyło. Ja niestety nie widziałam ich nigdy na żywo, nawet na koncercie, a co dopiero pogadać z nimi...uhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfri
A powiesz coś więcej na temat Reynarda. Jaki jest na żywo. Fajnie się gadało, pewnie? Szczęściara z Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest? yy chudy:) serio, ale sprawia zupełnie inne wrażenie w rzeczywistości niż w TV. Był onieśmielony, ale sympatyczny. Normalny czlowiek, nie jakaśtam gwiaZDA, to się dało wyczuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annelini
To fajnie że nie zgrywał gwiazdy i jakiegoś super kolesia. Na pewno jest bardzo sympatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×