Odpowiedz na ten temat

callmeblondieee z Youtube

• widzka callmeblondieee 2016.11.01 [08:52]
    Oglądacie Basię callmeblondieee na Youtube? Ja oglądałam ją od początku. Fajna dziewczyna oglądałam praktycznie od pierwszego filmiku . Będzie już kilka lat.
    Teraz callmeblondieee nagle przestała nagrywać. Tak bez zapowiedzi, chociaż wcześniej dawała filmy co sobotę. Jak widzowie pytali czemu nie ma nowych filmów stwierdziła że nie ma czasu. Ma 100 tys subow więc nie dziwne chyba że się ludzie pytali, ale ona się obraziła. Z pretensjami odpisywala że ile razy ma powtarzać że nie ma czasu i że nie wróci do nagrywania.
    Strasznie mnie to rozczarowało bo naprawdę ja lubiłam. Może się będziecie śmiać ale jak się kogoś ogląda kilka lat i to jest jakieś przywiązanie do tej osoby. Pasowały mi jej rekomendacje kosmetyków i różne rady. Jak się buduje zaufanie ludzi parę lat z czego jeszcze się czerpie zyski (współprace) to nieładnie tak potraktować widzów. YT to nie całe życie ale jakieś pożegnanie czy PODZIĘKOWANIE za ten czas by się przydało.
    Co o tym myślicie? Może ja tylko jestem przewrazliwiona ale mam taki niesmak.
  • kamilciak 2016.11.01 [09:20]
    Obejrzałam kiedyś jej kilka filmów i uważam że jest w tym dobra bo z przyjemnością się jej słucha i z zaciekawieniem. Natomiast myśle że jeśli ktoś ma już 100tys widzów to ma jakieś zobowiązania względem nich. Zrozumiałe że nie każdy zawsze ma czas ale qypadałoby jakoś oficjalnoe zakończyć swoją działalność na YT a nie poprzez naposanie kilku słów w komentarzu. Mam nadzieję że zobaczę jeszcze jej kilka nowych filmów.
  • gość 2016.11.01 [10:15]
    Baśki kariera się nieźle rozwija plus ślub planuje i jak ktoś nie żyje z youtuba to tak się to kończy. Oglądałam kiedyś kilka amerykańskich youtuberek, które miały osobno poza yt pracę i też to się tak kończyło. Mogła chociaż nagrać pożegnalny filmik. Nie sądzę by wróciła do nagrywania.
  • widzka callmeblondieee 2016.11.01 [12:26]
    Na blogu pisze że to jej praca więc nie wiem. Ale tak po latach olać swoją społeczność? Mogła chociaż zrobić filmik pożegnalny i jakoś to zakończyć. Zniknąć, zasłaniać się brakiem czasu a po miesiącu pytań widzów stwierdzić "że nie planuje nowych publikacji" tak po prostu? Słabe.
  • gość 2016.11.01 [13:00]
    To on a ma pracę? Chyba kanał i blog to je praca. Oglądałam kiedyś z przyjemnością, potem wydała mi się nieco zbyt zmanierowana... Tak że płakać za nią nie będę oczko.gif
  • gość 2016.11.01 [13:05]
    Ma bogatego narzeczonego a sama podobno prowadzi firmę handlującą nieruchomościami wraz z siostrą i ojcem, więc youtube to raczej hobby
  • gość 2016.11.01 [14:33]
    Faktycznie, jest spółka zarejestrowana na jej ojca, siostrę i Basię. To już rozumiem skąd miała kasę na torebkę Chanel, która ponoć jest dla niej "inwestycją", torebki LV i szpileczki Valentino usmiech.gif . Te historie o dochodzeniu do wszystkiego własną ciężką pracą. Eh...
  • gość 2016.11.01 [15:21]
    Właśnie gadka szmatka. Niby skąd zachwyty nad jakims gościem z USA który zarabia na handlu nieruchomościami. Jakoś nigdy nie wspomniala że tez siedzi w tym temacie. Gdyby ktoś o tym nie pisał na forum jeszcze długo bym nie skojarzyła skad pieniadze na Chanel. Błagam z yt?
  • gość 2016.11.01 [15:33]
    Na yt tyle się nie zarabia żeby kupować torebki po kilka czy kilkadziesiąt tys złotych. Nie oszukujmy się usmiech.gif za to na nieruchomościach już jak najbardziej jest grubsza kasa.
    Yt i blog to taka zabawa żeby się pokazać i pochwalić.
  • gość 2016.11.01 [18:11]
    A, no to fajnie. Niech się jejwiedzie. Dorosła, to i dała sobie spokój z yt. Mnie trochę razi, jak ktoś zarabia tylko reklamowaniem badziewia na yt. Niby żadna praca nie hańbi, ale bycie słupem reklamowym zwłaszcza, jak nie ma się 20 lat, tylko 35, to już tak średnio...
  • gość 2016.11.01 [21:45]
    Z odcinka na odcinek była coraz bardziej zmanierowana.
    Jest dużo ciekawszych osób więc przeżyjemy tą stratę.
    Ps ten przeskok z Sephora do guru nieruchomości (grunt to mieć rodzinkę)
  • gość 2016.11.01 [22:10]
    Nooo pamiętam jeszcze ten film Callmeblondieee o pracy w Sephora. Oburzenie że towar trzeba było wykładać i udekorować sklep na święta. To były czasy jak niedojadała żeby kupić torebkę Korsa hehe.
    A teraz to wielka paniusia. Robi YT i bloga ale już widzów nie szanuje. Fanki pytają kiedy film a ta łaskawie zaprasza na bloga bo olała YT. A na blogu 1 wpis na 2 tygodnie. Zapowiada na IG że zrobił wpis jutro po czym robi za tydzień. Taki szacunek do czytelników ma właśnie.
    Ale tak w sumie i tak nie miała nic ciekawego do zaoferowania. Jedynie haul zakupowy, ulubieńcy i tak w kółko. Jak na kobietę 27 letnią trochę mało. Ale może to wpływ przyjaźni z Olfaktoria. Odkąd Callmeblondiee ja poznała to kupiła 2 torby Luis Vuitton po ok 5 tys i torebkę Chanel za 25 tys. Skończyły się Korsy które sprzedała fankom. Pewnie jeszcze z zyskiem. Więc w sumie tęsknić nie będę. Ot, kolejna laska z bogatej rodziny się pobawiła w YT.
  • gość 2016.11.01 [22:21]
    Dla mnie ona od początku była zupełnie niestrawna i przestałam ją oglądać jeszcze za czasów Korsa, więc nie wiem, czy stała się jeszcze niestrawniejsza. Malować się nie potrafi, ubrać też nie (skłonność do kiczu i stylizacji a'la ruska bogaczka), a co najgorsze nie ma nic do powiedzenia, bo po prostu jest troszkę głupiutka. Za to ego wielkości kuli ziemskiej. I nigdy nie mogłam zrozumieć, dlaczego ona do siebie mówi w 3 osobie i to jeszcze tytułując się Callmeblondieee. oczko.gif
  • gość 2016.11.02 [00:50]
    Basia była pierwszą youtuberką, którą 'zasubskrybowałam'. Było to chyba w 2012 roku. Lubiłam w niej to, że mówiła szybko (wiem, że duże grono osób tego nie trawi) i z poczuciem humoru. Moim zdaniem wyróżniała się elokwencją na tle pozostałych vlogerek. Lubiłam jej słuchać i czasami kupowałam rzeczy, które polecała. Jednak od jakiegoś czasu jej osoba zaczęła mnie męczyć. Zrobiła się taka ąę, paniusia z torebusią, a już zakup psa (modnego oczywiście) i bombardowanie nim na filmach i insta całkowicie mnie do niej zniechęcił. [Żeby nie było sama mam psa i go kocham, ale bez przesady...]. Na bloga nie zaglądam, bo nie podoba mi się jej styl, a zdjęć uważam, że nie umie ładnych robić. Zresztą wieje tam nudą, niedługo komentarz pod postem zacznie zostawiać tylko jej siostra oczko.gif Przestała nagrywać to ok, odsubskrybuję jej kanał bez większego żalu.
  • gość 2016.11.02 [09:22]
    ja ogladalam ja w liceum, jakos 2010/11 rok. Potem wyroslamjezyk.gif
  • gość 2016.11.02 [09:33]
    Była pierwszą youtuberka, którą zaczęłam oglądać,lubiłam ją,zwłaszcza jako studentkę w Poznaniu.Szkoda że nie pożegnała się z widzami.Nie wiedzalam,że już nie będzie nagrywać.
  • gość 2016.11.02 [09:57]
    dokładnie też wolałam ja z czasów Poznania.
  • gość 2016.11.02 [11:52]
    CMB to była jedna z pierwszych polskich subskrypcji na yt. Sama nie wiem czemu ją polubiłam chyba za taką energię optymizm i umiała się ładnie wysłowić.
    Z czasem oglądałam już z przyzwyczajenia. Z fajnej dziewczyny która miała coś ciekawego do powiedzenia zmieniła się w laskę dla której liczy się tylko metka. Jak kupiła torebkę Chanel mimo że nie ma samochodu ani nawet prawka a już pomijam braki w urządzonym mieszkaniu to mi się odechcialo oglądać. Też lubię zakupy ale jednak mam inne priorytety.
    Rozbawiło mnie jak ostatnio wrzuciła zdjęcia na Instagram że moknie, nie lubi jesień i wszędzie chodzi z parasolką. Ups, na przystanku autobusowym torebka Chanel moknie. Ciekawe w jakim będzie stanie ta "inwestycja" usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • gość 2016.11.02 [12:16]
    Oj tak zza czasów "studenckich" bardzo często ją oglądałam, potem pamiętam że zerwała z chłopakiem, po jakimś czasie poznała obecnego. Nie chcę pisać że jest taka sama jak szusz ale napewno jest mniemanie o sobie w obu przypadkach wzrosło tak samo wysoko.
    Prawie nieskazitelna cera to mi się w niej zawsze podobało. Nie pokazywała nam się w szlafroku czy w łóżku jak kładzie się spać, ale z tego co zdawkowo wrzucała podjrzewam że to kwestia jedzenia. No cóż INNE BJUTU YOUTUBOWE GÓRU POWINNO BRAĆ Z NIEJ PRZYKŁad i nie jak szlachta serwować się na mieście od śniadania, po kolacje.
  • gość 2016.11.02 [12:40]
    Pokazywała się nie raz w szlafroku usmiech.gif we vlogach z hoteli. A co do gładkiej cery, faktycznie prawda. Dlatego wiele dziewczyn uwierzyło że to przez clarisonic, kosmetyki clinique czy co tam pokazywała. To kwestia raczej genów bo pokazywała kiedyś co ma w lodówce. Normalne rzeczy serki hohland itp.
    Ja lubiłam Basię najbardziej za czasów jak studiowała. Miała taki progres i coś do powiedzenia. Potem to już tylko zakupy, zakupy, co kupi, co kupiła, co chce kupić, co wypada kupić, trendy w modzie więc co kupić... Miałam subskrypcję ale często włączyłam film i nie obejrzałam do końca bo nie mogłam już słuchać o tym samym.
    Poza tym ten zachwyt nad innymi blogerkami. Poznanie blogerki Lindy to spełnienie marzenia, jak ciuchy to z kolekcji innej blogerki, jakaś bransoletka projektu Youtuberki. Niee, to już nie dla mnie. Nawet dobrze że sobie dała spokój z kręceniem, ale bez pożegnania i zapowiedzi to chamsko niestety.
  • gość 2016.11.02 [12:47]
    Mnie najbardziej irytowało to nabożne podejście do zakupow - robiła sobie listę marzeń i z wielką (aż zbyt wielką jak na tę kwestię) konsekwencją to realizowała. Niby okej, ale co to za marzenia. Torebkę za 10 tysięcy sobie wymarzyć i potem przez rok o tym myśleć aż się kupi?? Wszystko podporządkować marzeniu o torebce? Dla mnie - słabe i zły przykład.
  • gość 2016.11.02 [13:09]
    Jaka by nie była dla niej to tylko in plus ,że zajęła się normalną , przyszłościową pracą.. Bo vlogowaniem prędzej czy później by się tylko pogrążyła.
    Większość lasek których jedynym zajęciem jest vlogowanie powinno to przemyśleć i iść jej śladem.
  • gość 2016.11.02 [13:22]
    No faktycznie, dobrze powiedziane - podejście do zakupów nabożne, wręcz obsesyjne usmiech.gif
    Ale skoro tyle lat budowała relacje z widzami i zaufanie do nich, a także kontakty z markami z którymi współpracowała to słabo jest to wszystko przekreślać. Wiele osób już NIE BĘDZIE MIEĆ DO NIEJ ZAUFANIA, tak samo firm. Teraz porzuca youtuba i odsyła na bloga. Spoko ale jej blog jest nuuudny i niedopracowany technicznie a w mediach społecznościowych chwali się że tak suuper popularny. Jakoś w to nie wierzę.
    A tak w ogóle to dziwne że ich firma jest pod tym samym adresem co Stara Mydlarnia którą Basia tak wychwalała na YT że tak lubi.
  • gość 2016.11.07 [00:13]
    Nuda, nuda, nuda. Jest wiele ciekawszych blogerek niż CMB. Z resztą co to za pseudonim.
  • gość 2016.11.07 [09:57]
    Niestety Basia wg mnie w blogowaniu się zupełnie nie sprawdza. Jej posty są zbyt długie, a o nowym pudrze pisze jak o wynalezieniu leku na raka...te wszystkie ozdobilo stylistyczne sprawiahą, że czyta się to bardzo, ale to bardzo ciężko. Jednym słowem brak lekkiego pióra. Poza tym Basia kiedyś wydawała mi się bardziej dojrzała niż teraz, w tej chwili zachowuje się jak nuworyszka, która po raz 1 widzi coś markowego i może sobie to kupić, więc pieje na ten temat na pół Polski.
  • gość 2016.11.07 [12:36]
    Od jakiegoś czasu przeczuwałam, że Baśka zniknie z youtuba. Nie skończył się jeszcze rok, a ona wydała 30 000zł na same torebki - torebka Chanel to nie 10 000zł, a 20 000zł, natomiast 10 000zł kosztuje jej skórzana torebka LV. Teraz Baśka pisze, że chce markowy szal i kolczyki - kolczyki zapewne Chanel, a szal LV albo Burberry. Widać, że jej się świetnie powodzi, pracuje w firmie Ojca i pewnie radzi sobie co raz lepiej, wiecie w takich biznesach posiadanie konta na yt, gdzie się pieje nad szminką Rimmel nie jest dobrze widziane. Blog jeszcze ujdzie, ale yt? Trochę brak powagi. Według mnie dobrze wybrała, ma super pracę dzięki Ojcu i fajnie, każda by tak chciała.
  • gość 2016.11.07 [12:40]
    a idźcie mi z nią..... jak już kupuje te szanele to niech przestanie nosić te szmaty z zary i hm bo co z tego że torebka za 10 tysi jak wygląda tandetnie i tanio reszta stroju
  • gość 2016.11.07 [15:42]
    Widziałam Baśkę na żywo tydzień temu w Bydgoszczy - ona tutaj mieszka???? Z twarzy jest według mnie ładna, choć wygląda dość "wyniośle", natomiast na żywo rzuciło mi się w oczy coś, co się nie rzuca w filmikach - jej włosy... matko jedyna, jakie to są strąki... w filmikach zauważyłam, że ona często je zgarnia na jedną stronę jak Szusz, albo nie wiem używa suchego szamponu dla objętości, bo na żywo te włosy są niestety cienkie i to jest bardzo widoczne, według mnie taka długość włosów nie jest dla tak cienkich włosów. Figura też bez szału, Basia jest raczej szczupła, ale niestety kształtu nóg nie zazdroszczę i nawet w jeansach to widać :/ Poza tym jest zadbana, ale jako widzka nigdy bym do niej nie podeszła, wieje chłodem i zarozumiałością na kilometr.
  • gość 2016.11.07 [16:24]
    ktos wie jaki kierunek studiow basia skonczyla?? slyszalam, ze zaocznie cos ale nie jestem pewna czy to prawda
  • gość 2016.11.07 [16:32]
    oglądałam basie od dawna i zauważyłam jak ostatnio widzowie zaczęli się jej czepiać o to, że kupuje drogie markowe dodatki, że nagrywa ciągle zakupy, że się zmieniła - myślę, że to jest prawdziwy powód zakończenia działalności na yt, miała po prostu dość, dla niej to było hobby plus jakiś dodatkowy zarobek, ale na pewno nie żyła z yt, zaczęła być krytykowana, a wie, że w przyszłości będzie kupowała kolejne luksusowe rzeczy i stwierdziła, że nie ma co się męczyć, w sumie nie dziwię się jej, a szkoda... bo ja właśnie ją polubiłam ostatnio, jak zaczęła pokazywać szpile Valentino itp bo sama robię podobne zakupy
  • gość 2016.11.07 [16:38]
    dla wszystkich co nie mogą zrozumieć dlaczego: 1) baśce ciągle coś dolega zdrowotnie, 2) baśka będzie brała ślub, 3) baśka nie ma odnowionego swojego mieszkania bo budują dom, 4) jej kariera się rozwija, 5) miała dość yt.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...