Odpowiedz na ten temat

callmeblondieee z Youtube

• gość 2017.05.19 [15:15]
    A teraz jeszcze jeden "smaczek": pod postem na fb ogłaszającym konkurs jest 0 (słownie: zero) komentarzy smiech.gif Pewnie ją szlag trafia nieźle hahaha smiech.gif
  • gość 2017.05.19 [16:19]
    No dalej - niech jej anglojezyczni obserwatorzy się nie wstydzą i zgłoszą usmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [20:07]
    gość dziś [15:15]
    A teraz jeszcze jeden "smaczek": pod postem na fb ogłaszającym konkurs jest 0 (słownie: zero) komentarzy smiech.gif Pewnie ją szlag trafia nieźle hahaha smiech.gif
    O, to nieźle usmiech.gif
    Dziwne że marki chcą z nią współpracować. Nie wiem co gorsze czy nie mieć prawdziwych fanów tylko liczbę rzekomych zagranicznych obserwatorów. Czy też nie umieć kompletnie zaangażować fanów.
    Tak czy siak kiepsko.
  • gość 2017.05.20 [08:37]
    Widać, że CMB się skończyła i nie potrafi zrezygnować z profitów wynikających z dawnej popularności i zachwytów fanek. Kiepsko to wszystko rozegrała, bez klasy.
  • gość 2017.05.20 [10:16]
    Cytat z postu o 2 urodzinach bloga:
    "Przez te 2 lata zajrzało do mnie ponad 700 tysięcy osób, co wygenerowało niemal 7 milionów odsłon! Liczba unikalnych użytkowników, miesiąc w miesiąc, przekracza 70 tysięcy..."
    A teraz? 32 zgłoszenia-komenatrze do "fenomenalnego" konkursu z "fantastycznymi" nagrodami, buhahaha smiech.gif Na pewno hotel ucieszy się z takiej ilości like'ów na swoim fanpage'u. Tak samo jak TBS, że dali się naciągnąć na sponsorowanie takiej miernoty. Podejrzewam, że CallMePinokio podstawi jako zwyciężczynię jakąś swoją znajomą albo sama napisze komentarz z fake'owego konta, a nagrody w rzeczywistości nie będzie, bo na pewno ani hotel , ani TBS nie zapłacą za tak kiepską promocję.
  • gość 2017.05.20 [10:23]
    Poruszajacy post o alergii pokarmowej. No rzeczywiscie, chusteczki szly u mnie tonami, tak ryczałam. Czytałyście te wypociny i widziałyście post na insta, którym go zareklamowała? Żal.
  • gość 2017.05.20 [13:03]
    Może niech ten konkurs wygra Paulina Miss pk project usmiech.gif porozmawiaja sobie o teście na nietolerancje pokarmowe ktory odmienił ich życie haha usmiech.gif
  • gość 2017.05.20 [15:20]
    Twierdzi, że ma bardzo dużo włosów, ale cienkie... Cóż, ona chyba nie widziała co to jest dużo włosów. Większość dziewczyn widzi swoje słabości, ona nie.
  • gość 2017.05.20 [18:23]
    Musi tak pisać bo pomimo paru włosów na krzyż reklamuje uparcie drogiego fryzjera w Warszawie i dostaje kosmetyki loreal Professional usmiech.gif
  • gość 2017.05.21 [10:18]
    Dziś ostatni dzień konkursu, pod postem jest 38 komentarzy, w tym 3 krótkie, czyli w sumie jest 35 zgłoszeń smiech.gif Porażka. Na miejscu sponsorów bym jej już podziękowała za współpracę. Może to ją trochę otrzeźwi i zrozumie jak wielu widzów i czytelników straciła przez swoje zachowanie. Chociaż szczerze - wątpie, bo jej wybujałe ego nie pozwoli przyznać się do błędu. To prowadzenie bloga i ig na siłę jest tylko po to, żeby wyciągać kasę od różnych firm, kosmetyki do testowania i zaproszenia na eventy. Już dawno przestała być blogerką, teraz jest zwykłą pazerną babą.
  • gość 2017.05.21 [11:59]
    Zgodzę się.
    Post raz na miesiąc lub dwa i oczywiście sponsorowany. Ale na każdy event to chętna, każdą darmoszke przyjmie.
    Rozumiem profity z bloga ale taka skrajna pazerność jest dla mnie żenadą, więc...
    Bye, bye callmeblondieee. Nie obserwuje na ig, na bloga już nie wejdę no i też żegnam Was na tym wątku o cmb. Szkoda czasu na jej osobę.
  • gość 2017.05.21 [13:08]
    Kiedyś usłyszałam że jak ktoś ciągle mówi POWIEM WAM SZCZERZE/ SZCZERZE MOWIAC to wcale taki szczery nie jest oczko.gif a ona często tak opowiada
  • gość 2017.05.22 [12:41]
    Wow, dorobiła się 42 zgłoszeń do konkursu, hahaha smiech.gif Czekam na ogłoszenie wyników i relację ze wspólnego weekendu smiech.gif CallMePinokio (ale ktoś tu wymyślił trafioną ksywkę! jezyk.gif ), będzie tak jak z poprzednimi konkursami? smiech.gif
  • gość 2017.05.22 [13:08]
    Pod postem o rzekomej chorobie i cudownym badaniu niektóre dziewczyny jadą po niej jak po łysej kobyle smiech.gif A ta dalej swoje, że post nie był sponsorowany i to zupełny przypadek, że jej psiapsiółka MissPKproject też pisała o tym badaniu, że odmieniło jej życie pechowiec.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...