Odpowiedz na ten temat

callmeblondieee z Youtube

• gość 2017.05.19 [16:19]
    No dalej - niech jej anglojezyczni obserwatorzy się nie wstydzą i zgłoszą usmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [20:07]
    gość dziś [15:15]
    A teraz jeszcze jeden "smaczek": pod postem na fb ogłaszającym konkurs jest 0 (słownie: zero) komentarzy smiech.gif Pewnie ją szlag trafia nieźle hahaha smiech.gif
    O, to nieźle usmiech.gif
    Dziwne że marki chcą z nią współpracować. Nie wiem co gorsze czy nie mieć prawdziwych fanów tylko liczbę rzekomych zagranicznych obserwatorów. Czy też nie umieć kompletnie zaangażować fanów.
    Tak czy siak kiepsko.
  • gość 2017.05.20 [08:37]
    Widać, że CMB się skończyła i nie potrafi zrezygnować z profitów wynikających z dawnej popularności i zachwytów fanek. Kiepsko to wszystko rozegrała, bez klasy.
  • gość 2017.05.20 [10:16]
    Cytat z postu o 2 urodzinach bloga:
    "Przez te 2 lata zajrzało do mnie ponad 700 tysięcy osób, co wygenerowało niemal 7 milionów odsłon! Liczba unikalnych użytkowników, miesiąc w miesiąc, przekracza 70 tysięcy..."
    A teraz? 32 zgłoszenia-komenatrze do "fenomenalnego" konkursu z "fantastycznymi" nagrodami, buhahaha smiech.gif Na pewno hotel ucieszy się z takiej ilości like'ów na swoim fanpage'u. Tak samo jak TBS, że dali się naciągnąć na sponsorowanie takiej miernoty. Podejrzewam, że CallMePinokio podstawi jako zwyciężczynię jakąś swoją znajomą albo sama napisze komentarz z fake'owego konta, a nagrody w rzeczywistości nie będzie, bo na pewno ani hotel , ani TBS nie zapłacą za tak kiepską promocję.
  • gość 2017.05.20 [10:23]
    Poruszajacy post o alergii pokarmowej. No rzeczywiscie, chusteczki szly u mnie tonami, tak ryczałam. Czytałyście te wypociny i widziałyście post na insta, którym go zareklamowała? Żal.
  • gość 2017.05.20 [13:03]
    Może niech ten konkurs wygra Paulina Miss pk project usmiech.gif porozmawiaja sobie o teście na nietolerancje pokarmowe ktory odmienił ich życie haha usmiech.gif
  • gość 2017.05.20 [15:20]
    Twierdzi, że ma bardzo dużo włosów, ale cienkie... Cóż, ona chyba nie widziała co to jest dużo włosów. Większość dziewczyn widzi swoje słabości, ona nie.
  • gość 2017.05.20 [18:23]
    Musi tak pisać bo pomimo paru włosów na krzyż reklamuje uparcie drogiego fryzjera w Warszawie i dostaje kosmetyki loreal Professional usmiech.gif
  • gość 2017.05.21 [10:18]
    Dziś ostatni dzień konkursu, pod postem jest 38 komentarzy, w tym 3 krótkie, czyli w sumie jest 35 zgłoszeń smiech.gif Porażka. Na miejscu sponsorów bym jej już podziękowała za współpracę. Może to ją trochę otrzeźwi i zrozumie jak wielu widzów i czytelników straciła przez swoje zachowanie. Chociaż szczerze - wątpie, bo jej wybujałe ego nie pozwoli przyznać się do błędu. To prowadzenie bloga i ig na siłę jest tylko po to, żeby wyciągać kasę od różnych firm, kosmetyki do testowania i zaproszenia na eventy. Już dawno przestała być blogerką, teraz jest zwykłą pazerną babą.
  • gość 2017.05.21 [11:59]
    Zgodzę się.
    Post raz na miesiąc lub dwa i oczywiście sponsorowany. Ale na każdy event to chętna, każdą darmoszke przyjmie.
    Rozumiem profity z bloga ale taka skrajna pazerność jest dla mnie żenadą, więc...
    Bye, bye callmeblondieee. Nie obserwuje na ig, na bloga już nie wejdę no i też żegnam Was na tym wątku o cmb. Szkoda czasu na jej osobę.
  • gość 2017.05.21 [13:08]
    Kiedyś usłyszałam że jak ktoś ciągle mówi POWIEM WAM SZCZERZE/ SZCZERZE MOWIAC to wcale taki szczery nie jest oczko.gif a ona często tak opowiada
  • gość 2017.05.22 [12:41]
    Wow, dorobiła się 42 zgłoszeń do konkursu, hahaha smiech.gif Czekam na ogłoszenie wyników i relację ze wspólnego weekendu smiech.gif CallMePinokio (ale ktoś tu wymyślił trafioną ksywkę! jezyk.gif ), będzie tak jak z poprzednimi konkursami? smiech.gif
  • gość 2017.05.22 [13:08]
    Pod postem o rzekomej chorobie i cudownym badaniu niektóre dziewczyny jadą po niej jak po łysej kobyle smiech.gif A ta dalej swoje, że post nie był sponsorowany i to zupełny przypadek, że jej psiapsiółka MissPKproject też pisała o tym badaniu, że odmieniło jej życie pechowiec.gif
  • gość 2017.05.25 [16:24]
    "Jesteśmy tak podobne, że aż różne" - padłam smiech.gif Tylko cmb mogła wybrać taki żałosny komentarz. O ile sama go nie napisała, bo z nią to nigdy nic nie wiadomo haha smiech.gif Też czekam na relację z weekendu, ciekawe czy w ogóle cokolwiek wrzuci do sieci...
  • gość 2017.05.25 [22:16]
    Też jestem ciekawa. Pożyjemy, zobaczymy. Chociaż biorąc pod uwage wybujałe ego Callmepinokio (padłam po tej trafnej ksywce) i hiperbole tekstowe wszystko jest możliwe. Wyobraźnie oderwaną od rzeczywistości to ona ma oczko.gif
  • gość 2017.05.25 [22:19]
    Też jestem ciekawa. Pożyjemy, zobaczymy. Chociaż biorąc pod uwagę wybujałe ego Callmepinokio (padłam po tej ksywce), bufonadę i hiperbole tekstowe wszystko jest możliwe. Wyobraźnie oderwaną od rzeczywistości to ona ma oczko.gif
  • gość 2017.05.26 [15:08]
    Czy ona jest szczera z nami?
  • gość 2017.05.26 [17:16]
    Do gość 15:08 - ależ oczywiście, masz jakieś wątpliwości? smiech.gif hahahahaha smiech.gif
  • gość 2017.05.31 [16:13]
    Ostatniomohą uwagę na jej IG zwrócił jej nos. Zawsze był lekko krzywy... ale teraz?? Czy ona czasami nie miała jakiejś nieudanej operacji plastycznej?? jezyk.gif Dla porównania wrzucam foty:
    1. z 2013 r.:
    https://zapodaj.net/60483c98444a4.jpg.html
    2. z maja 2017 r.:
    https://zapodaj.net/65217b36b9b43.png.html
  • gość 2017.05.31 [17:00]
    nie, nie miała operacji plastycznej, po prostu inne ustawienie twarzy - tam gdzie nos jest lepszy, jej twarz ujęta jest całkowicie z profilu, na drugiej gorszej focie jest bardziej obrócona do kamery aż jej rzęsy drugiego oka widać, kwestia kadrowania a Basia jest w tym mistrzynią, zawsze ucina swoje ogromniaste czoło i zakola usmiech.gif
  • gość 2017.05.31 [17:11]
    Sluchajcie, na pewno nie jedna z nas zrobila cos, kupila cos, pod wplywem kolezanki. Jezeli Baska zrobila te badania pod wplywej missPK to dlaczego nie napisac na blogu czegos w rodzaju...'moja przyjaciolka, misspk, zrobila sobie testy na alergie pokarmowa i dzieki jej namowa i ja sie skusilam...'... No chyba, ze obie panie dostaly darmoche od laboratorium..
  • gość 2017.05.31 [19:52]
    No ale aż taka różnica w garbie na nosie? jezyk.gif Dla mnie to mocno podejrzane smiech.gif
  • gość 2017.05.31 [20:02]
    dziecko jeśli sądzisz, że tak wygląda nos po operacji plastycznej to ja nie mam pytań
  • gość 2017.06.01 [00:12]
    Przecież on/ona napisał/a o nieudanej operacji plastycznej... Miałam koleżankę, która zrobiła sobie plastykę nosa - spiłowanie garba, niby wszystko poszło ok, ale jak nos się wygoił to efekt był zdecydowanie gorszy od zamierzonego.
  • gość 2017.06.01 [13:15]
    ale baśka nie robiła żadnej operacji kwestia zdjęcia światła/cienia no ale myślcie co chcecie
  • gość 2017.06.01 [14:35]
    A kto ja tam wie? Może zrobiła oczko.gif to by tłumaczyło jej nieobecność na YT… Zawsze może wciskać, że nos wypiękniał po testach na alergie pokarmowa oczko.gif
  • gość 2017.06.01 [21:55]
    Mnie zastanawia jak tępym trzeba by było być, żeby przez 7 lat, przy tak łatwym dostępie do internetu, książek itd., nie znaleźć związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy jedzeniem pewnych produktów a atakami duszności czy tam domniemanego wstrząsu anafilaktycznego? Ona naprawdę myśli, że ktoś łyknie taki kit? Przecież alergia to pierwsze co podejrzewałby każdy lekarz POZ, nawet żółtidziób zaraz po studiach. Testy na alergię pokarmową są powszechnie dostępne w laboratoriach i kosztują od kilkudziesięciu do 200 zł. Nie trzeba wykonywać żadnych cudów na kiju za 1500 zł, bo nietolerancje pokarmowe mogą co najwyżej powodować sraczkę czy bóle brzucha, a nie wstrząs anafilaktyczny!!! CMB choruje na nerwicę, stąd te ataki i wyolbrzymianie problemów zdrowotnych. Zamiast robić te testy, powinna wybrać się do dobrego psychiatry.
  • gość 2017.06.01 [21:56]
    dziś [21:55]
    Na czym polega nerwica przecież ona zachowuje się normalnie?
  • gość 2017.06.01 [22:30]
    Podejrzewam, że u niej polega ona na natrętnych myślach i lęku o swoje zdrowie, które wywołują atak paniki i duszności. Może faktycznie miała kiedyś jakieś epizody z alergią i tak sobie wkręciła, że jest ciężko chora, że z byle powodu wpada w panikę, a każdy kolejny atak zwiększa lęk przed następnym. To samonakręcająca się spirala. Na to wszystko wskazują kwieciste opisy jej "alergii". Anafilaksja nie występuje po x godzinach czy dniach od kontaktu z alergenem, nie występuje po produktach, które do tej pory normalnie spożywaliśmy, nie jest wynikiem nietolerancji pokarmowej, ataki nie pojawiają się kiljadziesiąt razy dziennie z niewiadomej przyczyny (tak to wszystko opisywała CMB). To szybka, gwałtowna reakcja bezpośrednio po kontakcie ze substancją, która nas uczula. A tak na marginesie - znam kilka osób z alergią pokarmową czy astmą. Dbają one bardzo o to co i gdzie jedzą, żpopanie mieć akcji z dusznościami. Gdyby CMB była taką silną alergiczką jak twierdzi, to nie rozbijałaby się tak często po knajpach i eventach z żarciem na czele (wystarczy popatrzeć na jej galerie na ig).
  • gość 2017.06.02 [22:51]
    No na tym ostatnim zdjeciu na insta w stroju kapielowym Basia nie wygląda zbyt fit smiech.gifsmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...