Odpowiedz na ten temat

Czerwcowa Lenka

• gość 2017.08.23 [22:17]
    Czerwcowa Lenka co sądzicie?
  • gość 2017.08.23 [22:47]
    Ona jest spoko, chociaz bylam na jej kanale moze z 2 razy. Moze wydawac sie troche dziwaczna na pierwszy rzut oka, ale jest sympatyczna i jej facet tez. Tacy normalni, naturalni.
  • gość 2017.08.25 [08:43]
    Owszem wydają sie być sympatycznymi ludźmi,Troche mi tylko nie pasuje Lenka do tej pracy jako asystentka rady nadzorczej czy sekretarka.NIe wiem jakoś tak nie widze tego.
  • gość 2017.08.26 [11:10]
    Ja trafiłam do niej przez haul z Auchan, bo byłam ciekawa, co kupują ludzie w hipermarkecie za 700 czy 800 zł usmiech.gif I obawiam się, że z czasem (jak już przybędzie im widzów) pojawi się spora krytyka na temat tego, jak się żywią. Niestety jest to jedzenie najtańsze, bardzo słabej jakości. No ale z drugiej strony (wnioskując na podstawie filmów i tego, co mówi Marlena) żadne z nich nie pracuje.
    Ogólnie odbieram ich pozytywnie. Przynajmniej na razie.
  • gość 2017.08.26 [21:06]
    obejrzałam jej 2 filmy, masakra. odpowiadała na pytania jakby się męczyła. hauli spożywczych to nawet nie bede komentować.
  • gość 2017.08.28 [12:13]
    On wiecznie albo nachlany albo na kacu a ona jakoś mało ogarnieta.Jakby miała lekkie upośledzenie.
    Rada nadzorcza hahaha serio? Nie słyszałam tego
  • gość 2017.08.29 [09:17]
    Ma strasznie zacięty wyraz twarzy ta cała Lenka.Małe waskie usta,wygląda na niezłą hetere.Ale gościu całkiem fajny
  • gość 2017.08.31 [06:13]
    Też mam takie odczucia oczko.gif
    Fajnie im,są na ciągłych wakacjach,Też tak chce usmiech.gif tylko za co będę żyć :-/
    Artur naprawdę wydaje się super facetem.
  • gość 2017.09.02 [16:06]
    Może Lenka podłap[ie jakieś stanowisko przy radzie nadzorczej usmiech.gif Kiedyś mówili,że Artur sprzedał duży dom i kupili ten mniejszy więc na razie kasa jest
  • gość 2017.09.02 [21:36]
    Ja mysle ze Artur pracuje, ale Lenka powiedziała że On nie chce o sobie opowiadać i Ona to szanuje. Lenka w Q&A mowiła że pójdzie do pracy, więc może musiała odpocząć. Różnie w życiu jest, ale wyglądają na szczęśliwych. Widać że fajnie spędzają czas w te wakacje.
  • gość 2017.09.02 [21:57]
    Artur sprzedał dom i "rządzą" jego kasą...
    Sądzę,że w końcu pójdą do pracy bo wydają się rozsądni i sympatyczni,na pewno Artur.
  • gość 2017.09.02 [22:15]
    Ja go kojarzę, dowiem się gdzie on pracuje.
  • gość 2017.09.02 [22:42]
    Ej ale od kiedy w genach jak się ma wąskie usta to to znaczy, że ktoś jest heterą? Dziwne
  • gość 2017.09.03 [00:09]
    Nie jednak pomyliłam się, on mi się kojarzył z kimś innym kto w tv pracował, ale bardzo podobny
  • gość 2017.09.03 [20:31]
    Ja do nich nic nie mam,są fajni,a Artur jest "thebeściak" usmiech.gif
  • gość 2017.09.03 [21:22]
    Tak ci się tylko wydaje. To jest facet który kręci babki na lewo i prawo
  • gość 2017.09.04 [01:09]
    Serio?A niby taki zakochany w "myszeczce" usmiech.gif
  • gość 2017.09.04 [16:12]
    może tak może nie !?a skad taki wniosek
  • gość 2017.09.04 [18:47]
    Wielka asystentka rady nadzorczej,która nie umie odczytać nazwy perfum usmiech.gif
  • gość 2017.09.04 [21:28]
    Po pierwsze nie krytykuj kogoś jeśli sama nie masz pojęcia o tym że nie ma takiego stanowiska jak asystentka rady nadzorczej tylko Asystentka Zarządu (bo takie Lenka miała ostatnio) a po drugie nie wprowadzaj zamętu i łżej bo Lenka nie pomyliła się w nazwach no wiekszości nawet nie czytała. Zwyczajnie nie masz perfum i jej zazdroscisz!
  • gość 2017.09.04 [22:33]
    Sama masz jskies starocie i szpanujesz
  • gość 2017.09.05 [11:39]
    A ten zarząd to Artur i dwa koty oczko.gif
  • gość 2017.09.05 [23:08]
    Przepraszam Artur Adonis? Może z 15 kg temu...
    Zresztą gdyby tak było to byłby z "taką myszką" bez urazy.
    Fajny z niego facet,nawet przystojny,ale bez przesady.
  • gość 2017.09.05 [23:50]
    Co zazdrość robi z człowieka! Fajna para, widać że się kochają, a was szlag trafia bo akurat teraz Lenka nie pracuje i mają fajne spokojne życie i wymyślacie jakieś głupoty na ich temat a gó..no o nich wiecie
  • gość 2017.09.06 [07:58]
    E tam...ja ich bardzo lubię.Widać,że mają duży dystans do siebie,czego akurat mi brakuje: -/
  • gość 2017.09.07 [13:20]
    Według mnie to oni są na rencie , obydwoje , chociaż sympatyczni, wydają się z lekka ...no powiedzmy dziwni, może w niewielkim stopniu upośledzeni ?
    Można popatrzeć , ale nie za długo bo strasznie przeciągane , każdy dialog, każdy opis, trochę to męczące .
  • gość 2017.09.07 [16:15]
    Na rencie to jak juz to lenka bo on jakąś robote ma bo czytałam w komentarzu po lorna coś tam że on w budownictwie pracuje i może właśnie dlatego te spotkania jakieś. Widać też że bogaći są muszą mieć dużo kasy. Ale kto to wie im bogatsi tym bardziej ukrywają tak było jest i będzie. Jak by miał coś dać to prędzej by sie w ręke ugryzł .
  • gość 2017.09.07 [16:47]
    Na rencie?! Chyba żartujecie,nie żyli by na takim poziomie.
    Przecież oni są całkiem normalni,a że Artur się zająknie czy zażartuje o niczym to nie świadczy wręcz przeciwnie wydaje się być rozsądnym i mądrym facetem.
  • gość 2017.09.07 [20:02]
    Trochę mnie dziwi ta Wasza fascynacja Arturem. Po tym jak się buduje wypowiedzi i jak się zachowuje widać, że raczej jego wykształcenie pozostawia wiele do życzenia. W dodatku dość często sięga po alkohol. Ja nie mówię, że prości ludzie są źli, ale naprawdę chciałybyście takiego partnera? Co więcej ja odnoszę wrażenie, że Marlena często wstydzi się / złości kiedy Artur zaczyna coś mówić. To łatwo wyczytać z mimiki twarzy.
    Natomiast, jako rówieśnica Marleny, nie potrafię zrozumieć, że kobieta w tym wieku nie ma jakiś ambicji zawodowych i się nie rozwija. W dodatku oni żyją w konkubinacie i może się okazać, że gdy zabraknie Artura, zostanie bez niczego.
    Każdy ma prawo żyć jak chce, ale ja uważam, że zdecydowanie nie ma im czego zazdrościć.
  • gość 2017.09.07 [20:25]
    A ja uwielbiam Ich oglądać! Są mega pozytywni i nie interesuje mnie to czy są na rencie, czy pracują czy żyją z oszczędności. Polacy mają to do siebie co jest żałosne żeby innym do portfela zaglądać. Yt jest do oglądania filmów, a nie do sprawdzania czyjejś kasy albo zatrudnienia. To nie Urząd pracy! Opanujcie się ludzie!
  • gość 2017.09.07 [21:46]
    Wam naprawdę się wydaje, ze w naszym kraju ludzie w takim wieku są na rencie?? I do tego mają wielki dom, auto, niemałe pieniądze na zakupy itp? Zejdźcie na ziemię, bo głupoty już wymyślacie. A pomysł, że są niedorozwinięci, to już naprawdę żenada. Po prostu widać, że Artur ma taki sposób bycia, takie poczucie humoru usmiech.gif Fajni są, naturalni, nikogo nie udają, a wy z zazdrości jadem plujecie. Fee

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...