Odpowiedz na ten temat

Czerwcowa Lenka

• gość 2017.09.08 [13:27]
    Do gościa z 20:02
    Jeżeli wydaje Ci się,że w taki sposób jak Artur wypowiadają osoby tylko z niskim wykształceniem to jesteś wielką ignorantką (ignorantem).
    Nie przyszło Ci do głowy,że ktoś po prostu się jąka,a może mieć doktorat?
    Artur może mówi nieskładnie,ale całkiem mądrze,a że dużo żartuje,dla mnie akurat na plus.
    Moja sąsiadka była polonistką,pasjonatką pięknej polszczyzny,a "dopadła" ją bolerioza i ledwo potrafi się wyrazić,smutne.
    Co do "czerwcowych" można się jedynie przyczepić do ich żywienia no ale to ich sprawa!
  • gość 2017.09.08 [16:53]
    Wydaje mi się, że Artur dwukrotnie wspominał że był w wojsku w 1990, a później pracował w rzeźni (czy innym miejscu z przeróbką mięsa?), więc doktoratu raczej nie ma.
    To nie zmienia faktu, że wydaje się szczery i robi wrażenie dobrego człowieka, tylko umówmy się - wykształcona, przedsiębiorcza i robiąca karierę kobieta raczej szuka innego partnera.
    I z sympatii do niego dodam jeszcze, że obawiam się o jego zdrowie patrząc na to co i ile je. A swoje lata już ma.
  • gość 2017.09.09 [08:12]
    A mi się Artur podoba,nie tylko wizualnie.Nawet jeśli ma niskie wykształcenie wydaje mi się,że jest świetnym partnerem,oczywiście zakładam,że pracuje bo dla mnie to podstawa bytu.
  • gość 2017.09.09 [09:28]
    Ciągle spekulujecie czy Artur pracuje, a przecież mówili że pracuje tylko nie będą mówili gdzie. A newet gdyby nie pracował to przecież ma dużo pieniędzy no sprzedał dom w Sopocie. W Sopocie domy kosztują po kilka milionów! Zazdrościcie, że ktoś ma tyle oszczędności że nie musi pracować? Jak lenka zechce isc do pracy to też pojdzie, a teraz nie musi i nie chce to nie pracuje i tyle
  • gość 2017.09.09 [10:16]
    gość dziś [09:28]
    Ciągle spekulujecie czy Artur pracuje, a przecież mówili że pracuje tylko nie będą mówili gdzie. A newet gdyby nie pracował to przecież ma dużo pieniędzy no sprzedał dom w Sopocie. W Sopocie domy kosztują po kilka milionów! Zazdrościcie, że ktoś ma tyle oszczędności że nie musi pracować? Jak lenka zechce isc do pracy to też pojdzie, a teraz nie musi i nie chce to nie pracuje i tyle
    X
    To jest najwiekszy ból d**y kafeterianek. Ktoś ma kasę a one nie, więc zaczynają się rozkminy niczym dochodzenie detektywistyczne w W11.
  • gość 2017.09.09 [13:39]
    Jak ktoś wspomniał domy w Sopocie są bardzo drogie więc mi się wydaje,że żyją teraz z oszczędności(Artur pojawia sie we vlogach o kazdej porze dnia).Zrobili sobie taki stop w tej życiowej gonitwie bo mieli ku temu okazję.Oboje są blisko czterdziestki więc na pewno mają już spore składki ZUS odłożone (wiem emerytur nie bedzie)jeżeli o to chodzi.Dzieci nie maja więc taki chwilowy luz blues jak najbardziej jest Ok! Sama bym tak chciała usmiech.gif
    Ogólnie pozytywni ludzie.
  • gość 2017.09.11 [22:06]
    Gość 13:39
    Też mam takie zdanie, że sobie po prostu postanowili odpocząć bo w koncu mają teraz taką możliwość. Fajnie że w Polsce ktoś sobie może na to pozwolić, a oni mogą bo sprzedali jeden dom więc za gotówkę kupili drugi i jeszcze mają pewnie pieniądze, kredytu nie mają i teraz korzystają z życia. Można tylko pozazdrościć, ale w sensie pozytywnym. Ja ich bardzo polubiłam bo nawet jeśli mają kasę to nie pokazują tego na siłę i żyją zwyczajnie.
  • gość 2017.09.11 [22:35]
    dziwna ta para.kto dzis nie pracuje? marlena zacisniete usta'kiedy on ewidentnie prze na szklo.sa oboje w domu razem;mysle,ze artura wycycka z forsy i poszuka nastepnego cebulaka.czuje-bedzie sie dzialo.i 10 reklam nie pomorze.makrele z majonezem/ost. vlog/ .
  • gość 2017.09.12 [13:29]
    gość wczoraj [22:35]
    dziwna ta para.kto dzis nie pracuje? marlena zacisniete usta'kiedy on ewidentnie prze na szklo.sa oboje w domu razem;mysle,ze artura wycycka z forsy i poszuka nastepnego cebulaka.czuje-bedzie sie dzialo.i 10 reklam nie pomorze.makrele z majonezem/ost. vlog/
    X
    Kto nie pracuje? Ten kto może sobie na to pozwolic. Wyczuwam ból d**y. Życie jest tylko jedno i nie każdy ma ochotę tyrać cały czas. A takie oszczerstwa na jej temat to nie powinnaś pisać. Znasz ich? Powinni się za d**y brac takim jak ty, rozsiewasz bzdury w necie.
  • gość 2017.09.12 [14:06]
    Do 22:35
    Sądzę,po ich wieku,że trochę się już natyrali w życiu i teraz sobie zrobili taki odpoczynek bo mogą sobie na to pozwolić,ale jak kasą się skończy to wrócą do tego codziennego kieratu.
    Jedynie może martwić,chociaż g*mi do tego,że oni żyją w konkubinacie,a oboje widać,że wkładają serce w ten dom,a co potem?w razie rozstania.
  • gość 2017.09.12 [15:43]
    Właśnie mnie to dziwi. Kobieta ma 35 lat. Wiadomo, że od początku prowadzenia kanału nie pracuje (a kto wie ile wcześniej już nie pracowała).
    Jeśli faktycznie to Artur kupił dom, to po ewentualnym rozstaniu (lub gdyby Artura nagle zabrakło) ona zostaje z niczym, bo w konkubinacie nie ma dziedziczenia i ustawa jasno o tym mówi. A dzieci, które by dziedziczyły, nie mają.
    Ja nie zazdroszczę im tego, że nie pracują. Siedzą ciągle w swoim własnym towarzystwie, a jej życie kręci się wokół zakupów, gotowania i karmienia kotów. Mnie by to na pewno nie wystarczyło. Ludzie w tym wieku są zazwyczaj u szczytu kariery, pracują na swoją pozycję, szkolą się i rozwijają. Oczywiście to ich wybór i nie mnie to osądzać, ale nie wmawiajcie innym, że im zazdroszczą.
  • gość 2017.09.12 [18:06]
    zakochałaś sie w nim, tylko artur to artur tamto artur i artur
  • gość 2017.09.12 [18:39]
    Gość 22.35
    Najpierw idz do szkoły na naukę orografii, a pozniej pisz, bo sie ośmieszasz. Swoją opinią też.
  • gość 2017.09.12 [22:31]
    Artur jest świetny!
    A Marlenka opracowała całą bombonierkę dosadnie wybijając ją z głowy Arturowi,biedaczek nie skosztował nawet co to za cudo.
  • gość 2017.09.13 [12:53]
    Ogromne zakupy na poczatku miesiaca jak dla pułku wojska-a potem mrożenie 20 paczek parowek, pasztetowej !!! i kiełbas, bo pod koniec miesiaca bedzie jak znalazł. Takie bardzo racjonalne zabezpieczenie, zeby kasa nie poszła tylko na wódkę i piwo. Nie jedzą masła, bo cholesterol, ale sery żółte i plesniowe, ktore absolutnie nie podnosza cholesterolu,sa zawsze na liscie zakupow w ilosciach hurtowych. I serkiem plesniowym, w ilosci sztuk jeden, Artur z otyłoscia brzuszna, nadziewa jedna bułe. Niech kupuja i jedza co chca, ale niech nie opowiadaja głupot na tematy, o ktorych nie maja pojecia, albo po prostu tak im wygodnie.Co innego maja w koncu do zaoferowania widzom oprócz kotow, ogrodu, gotowania kluch, wątpliwej jakosci humoru Artura i zakupow, ktore nabijaja im wyswietlen.
  • gość 2017.09.13 [21:41]
    Gość 12:53
    Już wyplułaś swój cały jad, czy jeszcze coś zostało? To wszystko co miałaś do przekazania mądrego? To słabo. Jak ci nie pasuje to nie ogladaj bo widze ze ogladasz wszystkie filmiki tylko po to aby tutaj krytykować i w dodatku sama babijasz te wyświetlenia. Żałosne i głupie
  • gość 2017.09.14 [13:54]
    Ja tam lubię ich haule,sama bym chętnie na takie duże zakupy jeździła,ale nie mam kasy smutas.gif Kupuję minimalnie produktów,za to co mi zostanie po opłaceniu rachunków.
    Bez przesady panie fit! Niech sobie dogadzają jak chcą!
  • gość 2017.09.16 [14:47]
    Po raz dziesiąty pasta z makreli , siekanie , krojenie i mamy film trwajacy 41 minut. Kobieta nudzi się na maxa i nie wie , co zrobic z wolnym czasem. Lepiej by Arturowi książkę poczytała.
  • gość 2017.09.16 [19:47]
    Podejrzewam,że Artur przeczytał więcej książek od Ciebie usmiech.gif
  • nicklala 2017.09.17 [16:17]
    ty się normalnie zakochałaś w ty arturze ja to widzę ty chyba masz ołtarzyk z jego plakatem i tam się modlisz
  • gość 2017.09.18 [17:51]
    Taaaa.... na każde portki znajdą się amatorki. Gimbusiarom hormony buzują i lecą na wszystko, co się rusza i udaje chłopa.
  • gość 2017.09.20 [14:17]
    Ja odkrylam jej kanal niedawno i oboje z Arturem zrobili na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Mila odmiana od tych wszystkich zmanierowanych i zapatrzonych w siebie you tuberek. Cenie w tej parze naturalnosc, swiezosc i brak snobizmu. Lenka i Artur maja to co wielu brakuje - taka pozytywna "naiwnosc", ktora cech*je ludzi mlodych, a ktora to wielu traci z biegiem lat (nie mylic z glupota). Ja ich odbieram jako bardzo szczerych i wlasnie nie zmanierowanych, ale ludzie kochaja sztucznosc, stad krytyka. I nawet przez mysli by mi nie przyszlo by zastanawiac sie z czego zyja, gdzie Artur pracuje itp. Zycze im wszystkiego najlepszego, bo fajni z nich ludzie ;.)
  • gość 2017.09.20 [16:01]
    Popieram!! Ci którzy piszą o nich źle po prostu im zazdroszczą.
    Ktoś napisze czego im ma zazdrościć? Kotów i zakupów?
    A właśnie tego,bo to im daje szczęście,takie zwykłe życie,niby nic,a jednak tak wiele...
    Teraz ludzie żyją na pokaz,pracują po 15godzin tylko po to,aby mieć więcej od sąsiada,wyjeżdżają na zagraniczne wakacje tylko po to,aby mieć zdjęcia na "fejsa" a tak naprawdę chętnie poleżeliby "u babci" w ogródku itp
  • gość 2017.09.20 [17:24]
    Nigdy nie uwierzę, że Czerwcowa Lenka podjęła pracę. Siedziała w domu, niańcząc chłopa i koty, a po przeczytaniu na Kafeterii, że zbija bąki i robi za służbę - w następnym filmiku już "poszła do pracy". I "przypomniała" sobie, że gruby też pracuje zawodowo, w domu oczywiście. Ba, podała nawet szczegóły, ile czasu zajmuje jej droga do pracy krokiem spacerowym, ile - krokiem marszowym, a ile - samochodem. Obawiam się, że powyższe detale dotyczą raczej odległości między ich domem a Lidlem, do którego Artur biega po rogale z czekoladą. Ponad 500 osób dało się nabić w butelkę - a komentarze pod filmem aż puchną od gratulacji. Lenka większą karierę niż na YT lub w "nowej pracy" zrobiłaby jako scenarzystka oper mydlanych. Ale cóż, popuściła wodze fantazji, wiedząc, że to nie do sprawdzenia. Lepiej by zrobiła, nie mówiąc nic - bo niesmak, przynajmniej we mnie, pozostał. Nikt nie lubi być robiony w konia, nawet przez Panią z "internetowej TV".
  • gość 2017.09.20 [17:58]
    A ja mysle, ze niektore komentarze tutaj sa bardzo wredne! Co wam ta dziewczyna zrobila? Jesli nawet nie pracuje i facet ja utrzymuje to jej sprawa nie sadzicie? Poszukujcie sobie tez takiego i po klopocie!
    To nie jej wina, ze niektorzy nie maja co do garnka wrzucic i obliczaja wszystko od oplat za dom, po zakupy ktore pokazuje w filmiku. To ze ktos nie trabi co chwilka we vblogach o pracy i nie spedza poza domem 9 godzin, nie znaczy - ze nigdzie nie pracuje! Moze nie chca o tym mowic ( i sie nie dziwie)? Na pewno nie zyja z zasilkow jak to niektorzy tutaj twierdza. Maja dom i to calkiem nienajgorzej urzadzony, co widac chocby po meblach w kuchni itp., a wiec ktos musi na to zarobic. Z tego co mi wiadomo, pieniadze nie rosna na drzewach, a utrzymanie domu wymaga stalych dochodow. Moj kumpel tez pracuje z domu, a w garazu ma magazyn - towar sprzedaje przez internet!
    Jedno jest pewne, takie siedzenie komus w portfelu swiadczy tylko o waszym nieudacznictwie. Bo ktos kto ma dobre zarobki nie zaglada innym do koszyka z zakupami. Poprostu nie musi, a vblogi oglada dla przyjemnosci. I to nie Lenki wina, ze niektorzy z was musza gniezdzic sie w malych mieszkankach z dziecmi i mezem, podczas gdy ona - mieszka w domu i wiedzie takie a nie inne zycie. Kazdy jest kowalem wlasnego losu i ma to na co sobie zapracowal.
  • gość 2017.09.20 [18:41]
    Gość 17:58
    Ależ ty musisz być nieszczęśliwą, zakompleksioną , niedowartościowaną i podłą osobą. Żal mi takich osób, bo żyją tylko pogardą i nienawiścią. Żal oj żal
  • gość 2017.09.20 [19:17]
    Do 17:24
    Uważam,że jesteś znerwicowaną babą która musi tyrać od rana do wieczora za marne grosze bo twój stary nie potrafi zapewnić ci godnego życia,dlatego jesteś tak cięta na Czerwcową bo jej zwyczajnie zazdrościsz,że ona nie musi pracować,a ma pieniądze.
    Jesteś tą zawistną osobą,która zostawia jej takie same komentarze pod filmami,zwyczajnie cię ściska z zazdrości.
    Ona nie musi pracować w przeciwieństwie do ciebie i to cię tak bardzo boli,ale chyba jesteś masochistką skoro oglądasz jej każdy film usmiech.gif
    Nie tędy droga,ogarnij się kobieto bo karma WRACA!
    Dla mnie "Czerwcowi" są naturalni i za to ich lubię.
  • gość 2017.09.21 [12:16]
    Naturalne kłamczuchy z tych czerwcowych. Takie " bogate państwo" a musi dorabiać do zycia reklamami z YT ? Stąd te długieeee i" mrożące" krew w żyłach filmiki, co by więcej reklam wlazło. I co ty na to Marlena?
  • gość 2017.09.21 [19:53]
    A co ty myślisz? Że ludzie nagrywają dla radochy? Każdy chce mieć jakiś zysk z filmików,naturalne.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...