Odpowiedz na ten temat

Czy sa jakies vlogerki , ktorych nie HEJTUJECIE ?

• gość 2017.02.15 [19:06]
    Bo zauwazylam, ze predzej czy później kazda jest hejtowana tutaj.
  • Barrranek 2017.02.15 [19:09]
    Żadnej nie hejtuję, nawet, jak nie przepadam to po prostu nie wchodzę na kanał i tyle.
  • gość 2017.02.15 [19:11]
    nawet kinę niedawno hejtowali
  • gość 2017.02.15 [19:12]
    Nie ma. Hejtują wszystkie predzej czy pózniej.
    Z rożnych kont, samemu rozkręcając afery.
  • gość 2017.02.15 [20:07]
    Taaaa...każda zła nie dobra...Kobus fuuuu[dla mnie zresztą też]Bogusia fuuuu,No to jestem fuuu[no jak ona może nie powiedzieć gdzie się podział jej mąż?]Naprawdę,coraz bardziej tracę wiarę w ludzi,i ich dobro jak tutaj czasami wchodzę... pechowiec.gif Smutne.
  • gość 2017.02.15 [20:14]
    Nie oglądam tego badziewia na YouTube i nawet nie jestem teraz w temacie kto na czasie itp. Nudzi mnie ten youtubowy big brother. To jakies zajęcie dla motłochu wiec jak one reprezentują i robią kanał dla motłochu to niech sie nie spodziewają dyskusji na poziomie.
  • gość 2017.02.15 [22:19]
    Jest masa fajnych vlogerek które prowadzą kanały o czymś ciekawszym niż wstałam, zjadłam i pomalowałam paznokcie. Liczne youtubowe kucharki, podróżniczki czy odnawiaczki mebli nigdy nie były tu krytykowane - bo nie zasługują.
  • gość 2017.02.15 [22:30]
    A czym zasluguja te co np wykonuja makijaze ?
  • gość 2017.02.15 [23:09]
    Ale przecież prawdziwe vlogerki makijażowe też nie są krytykowane, np. Zmalowana czy Pieczonka. Krytykowane tu są osoby które oszukują widzów, sprowadzają swoje kanały do nieszczerych reklam czy kręcą filmiki "o niczym".
  • gość 2017.02.16 [03:08]
    Ktore to sa "odnawiaczki mebli"?Mozecie podac przyjlady?To jest ciekawe a nie tylko "wstalam,zrobilam kawe i kupilam 50 szminke".
  • gość 2017.02.16 [09:46]
    Czasem czytam tutejsze wątki, ale oglądać to tych kobiet nie oglądam. No czasem Bogusię z tej towarzyskiej śmietanki. Oglądam za to regularnie YouTuberki typu Weronika Truszczyńska, Juszes, Arlenę Witt, Mówiąc Inaczej, wwwłosy etc. Kobiety z pasjami, na poziomie, które potrafią świetnie opowiadać o swojej pracy, przygodach, bez zmanierowania i znudzenia usmiech.gif
  • gość 2017.02.16 [10:28]
    No tak, ale te vlogi typu wstawalam, bylam na zakupach , taka maja właśnie konwencje. A ta krytyka zachodzi chyba troche za daleko. Rozdrapywanie spraw rodzinnych, malzenstwa, zarobkow itp itd to chyba lekka przesada. Nie udzielam sie w tym i nawet nie ogladam, ale jak czytam czasem te wątki pobieznie to dla mnie czysty hejt, ciągnący sie przez kilkadziesiat stron... masakra.
  • gość 2017.02.16 [11:29]
    wczoraj [19:12]
    Nie ma. Hejtują wszystkie predzej czy pózniej.
    Z rożnych kont, samemu rozkręcając afery.
  • gość 2017.02.16 [11:52]
    myślę, że nie hejtowanych jest więcej niz hejtowanych smiech.gif
    jest wiele fajnych dziewczyn o których nie ma tu wątków i bardzo dobrze..
  • gość 2017.02.16 [12:37]
    Czy słowo hejt nie jest nadużywane? Wg vlogerek napisanie że słabo słychać co mówi w filmiku to już jest hejt! To że ktoś stwierdzi fakt że laska nie zmyła lakieru przez tydzień to też jest hejt- kiedy to prawdziwe spostrzeżenie. To że ktoś da łapkę w dół bo mu się film nie spodoba to już hejt! Oczywiście zdarzają się wypowiedzi czysto hejterskie i ziejace nienawiścią jak np komentowanie czyjeś urody czyli coś na co nie mamy jako ludzie żadnego wpływu. Ale dlaczego kogoś dziwi że ludzie dyskutują na czyjś temat skoro on sam pokazuje każdy aspekt swojego życia? Niedługo będziemy mogli oglądać kupki ich dzieci albo co gorsza ich samych z pytaniem "kochani dajcie znać czy taka kupa jest normalna". Nie chce bronić hejterow ale też przrstanmy nadużywać tego pojęcia i zastanówmy się dlaczego ludzie którzy prowadzą tematyczne kanały a nie szit zwany lifestylem nie są poruszani w wątkach w kafe? I dlaczego jak ktoś prowadzi kanał tematyczny nie kasuje komentarzy nie odp chamsko i nie oklamuje widzów na kazdym kroku.
    Dlaczego vlogerki czują się urazone gdy ktoś złapie ich na kłamstwie lub zapyta np dlaczego nie mają dzieci kiedy jedoczesnir zabierają swoich widzów do łóżka pokazują jakiego papieru toaletowego używają opowiadają o swoich związkach poronieniach a nawet o tym że płakały bo płeć dziecka okazała się inna niż wymarzyly???
  • gość 2017.02.16 [13:04]
    Nie hejtuję (czyt.krytykuję ) rozsądnych, normalnych dziewczyn. Ostatnio odkryłam rewelacyjną dziewczynę Czarszka, prowadzi też vlogowy kanał Czarszka inaczej. Polecam serdecznie!
  • gość 2017.02.16 [14:40]
    Nie hejtuję Neti Aneti - facet od naukowo próbuje pomóc nam ciemnej masie wyjaśniając to i owo - z zakresu zdrowia. Jak naciągają nas marketingi lajfstajlowo prozdrowotne i pseudomedycyna. Od lat na tle tej samej boazerii i lodówki, w przeciwieństwie do tych, które na opowiadaniu bzdur o pielęgnacji, o której nie mają pojęcia i wciskaniu kosmetyków i odzieży - domy pobudowały.
  • gość 2017.02.16 [15:06]
    Nissiax
    Zycie w Tajlandii
    Nudziara
    No to jestem
    Magda szpilka
    Kosmetyczny koktajl
    Aleks
  • gość 2017.02.16 [15:08]
    12:37
    Dla niektórych jestem jest każde odmienne zdanie.
    Napiszesz o kobusowej dlaczego nie pracuje czy się nie uczy i to już jest hejt. A najbardziej się kłócą te nieletnia gląby, aż strach co to będzie jak będą powielać model życia swojej idolka.
  • gość 2017.02.16 [15:17]
    dziś [15:08] a co ciebie obchodzi czy ktos nie pracuje czy sie nie uczy ? zajmuj sie swoim zywotem
  • gość 2017.02.16 [16:02]
    14:40 popieram w 100% ten młody lekarz bardzo mi pomógł jak miałam problem. Zrobił to zupełnie za darmo i bardzo rzetelnie a sprawa była dość skomplikowana. Ma świetne filmy, ogromna wiedzę i przesympatyczna żonę. I zawsze dziwilam sie Że ludzie wola słuchać jakiejs dziuni która nie ma pojęcia na dany temat niz tak oczytanych ludzi.
  • gość 2017.02.16 [16:06]
    Magdalena Szpilka tez jest rewelacyjna. Ona jest chyba psychologiem z wykształcenia. Niesamowita kobieta, super inteligentna z ogromna wiedza.
  • gość 2017.02.16 [16:11]
    Ja uwielbiam Naukowy Bełkot, SciFuna - tutaj pojawiają się naukowe rzeczy, interesują mnie.
    Lubię ThePinkRook, Nissiax83, KatOsu. Martyna Banasik (od diety i psychologii), PinkCandy (od seksualności, ale przeciwieństwo SexMasterkijezyk.gif )
    Jest wiele kanałów na YT, ja chyba nigdy nie założę, bo widzę ile jest hejtu
  • gość 2017.02.16 [16:31]
    15:17
    No jak ktoś nie pracuje i sie nie uczy to chyba nie powinien robić pogadanek o kobiecej niezależności i głosić hasełka rusz du-pe z nieba nie skapnie jezyk.gif
    I motywować ludzi do działania gdy samemu siedzi się i zbija bąki
  • gość 2017.02.16 [16:42]
    nie ma poniewarz każda vlogerka która osiągnie sukces zasługuje na hejt - czy wam się to podoba czy terz nie
  • gość 2017.02.16 [16:48]
    Ta. Tylko, że mało która odnosi sukces.
    Ile z nich wydaje książki czy występuje w tv, w reklamach, udziela się na różnych imprezach i ma współpracę z firmami np kosmetycznymi za prawdziwe, spore pieniądze, a nie za pudełko kosmetyków raz na miesiąc.
    Chyba że sukces to 100 tys subow od dzieci z podstawowek i gimnazjum.
  • gość 2017.02.16 [16:49]
    Tez lubię pink candy. Byłam nia mega zaskoczona. W takim prawilnym i katolickim kraju "takie cos" hahaa żartuje. Rewelacyjna, otwarta dziewczyna.
  • gość 2017.02.16 [17:15]
    gość dziś [16:49]
    Tak, mega, że mówi otwarcie, że pracuje w sex-shopie i pokazuje takie rzeczy, o których ja nie wiedziałam (np. ostatnio film o kobiecej prezerwatywie - uwierzcie lub nie, tyle żyje, dla mnie seks jest normą, ale nie słyszałam o tym do tej pory jezyk.gif ) i sama to wypróbowuje.
  • gość 2017.02.16 [23:15]
    Ja z kolei hejtuje nissiax i nudziare wiec odpadaja z listy
  • gość 2017.02.17 [00:49]
    wszystko zaraz hejt bo tak szybciej a to jest konstruktywna krytyka ,inne odmienne zdanie wiec tytul z zalozenia jest niepoprawny ,bo doputy beda filmy na yt zawsze krytyka bedzie bo czlowiek ma taka nature zeby o kims mowic a tu pisac ,czy was to dziwi ?
  • gość 2017.02.17 [01:41]
    bo czlowiek ma taka nature zeby o kims mowic a tu pisac ,czy was to dziwi ?
    x
    tak mnie ale moze dlatego ze nigdy nie interesuje sie czyims zyciem tylko swoim a gdy mi sie cos nie podoba po prostu nie ogladam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...