Odpowiedz na ten temat

Czy sa jakies vlogerki , ktorych nie HEJTUJECIE ?

• gość 2017.02.17 [01:59]
    Nie zgodze sie - jak vlogerki pokazuja zycie to my mamy prawo je hejtowac i wlasnie do tego sluzy kafe - wiadomo hejt moze tez byc konstruktywny ale mi sie nigdy nie udalo
  • gość 2017.02.17 [02:06]
    01:59
    hehe smiech.gif
  • gość 2017.02.17 [02:18]
    Do osoby ktora zalozyla topik: dobre pytanie. Ciekawe ktorej sie jeszcze udalo ujsc uwadze kafeterianek. Mam nadzieje, ze jak najszybciej zostana zidentyfikowane i skomentowane odpowiednio. Jak sie chce zakladac kanal na you tube z mysla o osiagnieciu celu/sukcesu, to krytyka prowokujaca refleksje jest niezbedna do samorozwoju. To jest podstawowe prawo samorozwoju - chcemy sie uczyc - musimy sie uczyc na bledach. A kto ma nam te bledy wytykac, skoro na swoim kanale blokujemy lub usuwamy nieprzychylne komentarze? Skoro ktos nagrywa dla innych ale nie jest przygotowany na krytyke, to powinien sie produkowac do lustra.
  • gość 2017.02.17 [10:06]
    Malo która zniesie to, że ludziom może się nie podobać jej postępowanie. No a wtedy wszystko uznaje za hejt. Nie ważne czy ktoś napisze"jesteś brzydka czy glupia", czy "dlaczego nie pracujesz a innych ludzi namawiasz do wzięcie życia w swojej ręce i pójścia do pracy" .obydwa zdania są dla niej hejtem. A jak ta cała dzieciarnia broni swotch idolek to już szok. Jak one się tak do rodziców zwracają to już jest zgroza.
  • gość 2017.02.17 [10:07]
    nie ma - poniewarz po to sa vlogerki rzeby je hejtować ćmoku - kiedy w końcu zrozómiesz?
  • gość 2017.02.17 [10:16]
    Wg mnie jest sporo hejtu, ale jest też krytyka lub stwierdzenie faktu np., że dana vlogerka się zaniedbała, oszpeciła (Szusz, Karo), przytyła itd. Kazdy to widzi, nawet gdyby zaklinały rzeczywistość na tysiąc sposobów, że jest inaczej. Podobnie, gdy im się zwraca uwagę, że mówią nieprawdę, nie mają wiedzy na dany temat, gdy się mylą, ale idą w zaparte - wszystko to dla nich hejt, a to tak naprawdę odpowiedź zwrotna od widzów na ich brednie niektóre. Czy jeśli ktoś pierniczy farmazony albo wciska ciemnotę to trzeba mu tylko przyklaskiwać? Nie sądzę.
  • Edziaaaaaaaa 2017.02.17 [10:20]
    Jeśli jakiejś nie hejtują tzn że jej nie znają po prostu
  • gość 2017.02.17 [11:54]
    Odkryłam to forum przez przypadek, szukając informacji o pewnej vlogerce, jak przejrzałam kilka wątków tutaj, to się podłamałam... 80% wypowiedzi na tym portalu to hejt lub bardziej po polsku mowa nienawiści. Jeżeli ktoś dzień w dzień obraża jakąś dziewczynę z internetu, to moim zdaniem ma GIGANTYCZNE deficyty w swoim życiu. Np. toksyczny związek, kiepską pracę, brak wykształcenia, brak wiary w siebie, ogólną niechęć do ludzi. Jeżeli ja kogoś nie lubię to wspominam o tym raz i nie oglądam, kropka. Pisanie o kimś przez 100 wątków i wyszukiwanie każdej wady jedzie mi potężnymi problemami emocjonalnymi, niczym zdrowym. Podniecanie się kimkolwiek z internetu, obojętnie czy pozytywne czy negatywne uważam za mocno zaburzone.
  • gość 2017.02.17 [12:00]
    Widać wiele osób widzi ta jej hipokryzje dlatego zbiera tyle krytyki.
    Cóż patologia szerzy się i na yt.
    Szkoda tylko że dla młodych dziewczynek jest to wzór.
    Rodzice powinni kontrolować treści internetowe. Bo teraz każdy może wrzucać głupoty a dzieci to oglądają.
  • gość 2017.02.17 [15:01]
    Do gosc 11:54: aha, czyli wszyscy krytycy filmowi i literaccy, managerowie ktorzy udzielaja wskazowek swoim pracownikom, nauczyciele korygujacy bledy uczniow, oraz matki strofujace swoje dzieci to sa osoby z poteznymi problemami emocjonalnymi? "Jeżeli ja kogoś nie lubię to wspominam o tym raz i nie oglądam, kropka." - aha, to spoko ze masz takie podejscie, ale to jest twoje podejscie i nie oznacza ze jest to jedyne sluszne a cala reszta to patologia emocjonalna. A jesli tak uwazasz, to bylby z ciebie niezly material na vlogerke...Nie zapominaj o tym, ze kanaly na You Tube sa DLA WIDZOW. I w naturalny sposob beda prowokowac komentarze osob, do ktorych sa skierowane. Jesli wlaczam filmik z nadzieja, ze sie z niego dowiem o czyms co mnie interesuje, a w trakcie ogladania pomysle ze autorka gada glupoty albo wyglada nieciekawie, to jest ok, ale napisac juz nie wolno, bo wtedy to jest nagle hejt. Niestety wiele vlogerek ludzi sie, ze beda zarabiac kase za suby i bedzie milo. Zapominaja tylko o tym, ze to dziala w dwie strony. Proponujesz cos innym z nadzieja ze bedziesz na tym zarabiac, to musisz sie liczyc z tym, ze osoby na ktorych zarabiasz beda chialy wyrazic swoje zdanie na temat proponowanych tresci. To jest taki sam biznes jak kazdy inny, i widzowie You Tuba, niczym sie nie roznia od kazdego innego konsumenta. Komentarze na Trip Advisor to tez jest hejt???
  • gość 2017.02.17 [18:09]
    Do gość 15.01, Nie, krytycy filmowi, recenzje na Trip Advisor itp.to co innego, tam chodzi o merytoryczne kwestie i ludzie się tego w większości trzymają. Tu na tym forum, mam na myśli konkretnie Kafeterię, widzę często komentarze nie mające NIC wspólnego z tym co jest związane z treścią kanału. Podam przykłady : rozkminy dlaczego jakaś laska nie ma dzieci i hejtowanie jej tylko za to, albo dlaczego zjadła takie danie, a nie inne, albo skąd jej chłopak ma kasę, albo dlaczego mama jest taka czy śmaka, a krzywo spojrzała na kogoś... To już przegięcie, nie akceptuję z moralnego punktu widzenia plucia na kogoś tak po całości, bo tak... Przejrzyj tu wątki i policz ile jest naprawdę MERYTORYCZNYCH komentarzy... Nikogo nie zmienię, ale przykro się patrzy jak ludzie całymi miesiącami jadą po kimś dla samego jechania... Mi by się nie chciało codziennie gdzieś logować i po kimś jechać. Jest cienka linia między merytoryczną krytyką i konstruktywną, a pluciem na kogoś. W moim odczuciu na tym portalu ta granica jest mega często przekraczana co sprawia, że powątpiewam w stabilność emocjonalną niektórych piszących... Ale to ja i tylko i wyłącznie moje zdanie.
  • gość 2017.03.09 [13:32]
    Red Lipstick Monster
    Odette Swan
    nieesia25
    Monika Szatkowska
    Vroobelek
  • gość 2017.03.12 [19:35]
    Tu na tym forum, mam na myśli konkretnie Kafeterię, widzę często komentarze nie mające NIC wspólnego z tym co jest związane z treścią kanału. Podam przykłady : rozkminy dlaczego jakaś laska nie ma dzieci i hejtowanie jej tylko za to, albo dlaczego zjadła takie danie, a nie inne, albo skąd jej chłopak ma kasę, albo dlaczego mama jest taka czy śmaka, a krzywo spojrzała na kogoś... To już przegięcie, nie akceptuję z moralnego punktu widzenia plucia na kogoś tak po całości, bo tak... Przejrzyj tu wątki i policz ile jest naprawdę MERYTORYCZNYCH komentarzy... Nikogo nie zmienię, ale przykro się patrzy jak ludzie całymi miesiącami jadą po kimś dla samego jechania... Mi by się nie chciało codziennie gdzieś logować i po kimś jechać. Jest cienka linia między merytoryczną krytyką i konstruktywną, a pluciem na kogoś. W moim odczuciu na tym portalu ta granica jest mega często przekraczana co sprawia, że powątpiewam w stabilność emocjonalną niektórych piszących... Ale to ja i tylko i wyłącznie moje zdanie.
    x
    prawda i tylko prawda
  • gość 2017.03.12 [20:42]
    aha, czyli wszyscy krytycy filmowi i literaccy, managerowie ktorzy udzielaja wskazowek swoim pracownikom, nauczyciele korygujacy bledy uczniow, oraz matki strofujace swoje dzieci to sa osoby z poteznymi problemami emocjonalnymi? "
    x
    Chryste Panie, ale odjechałaś! Jeśli nie widzisz różnicy między udzielaniem wskazówek, korygowaniem błędów uczniów i resztą, którą przytoczyłaś, a zwyczajnym ordynarnym hejtem, jaki na tym portalu odchodzi, to obawiam się, że twoje problemy emocjonalne są tak potężne, że już nic nie zrozumiesz. Wyobraź sobie nauczyciela, który koryguje błędy ucznia, nazywając go debilem, wyszydzając jego wygląd, czepiając się jego matki, a na koniec stwierdzając, że rzygać mu się chce, jak go widzi, bo taki jest obleśny. Też twierdziłabyś, że wszystko jest ok, bo przecież nauczyciel po prostu wyraził swoje zdanie, do czego ma prawo?
  • gość 2017.03.13 [10:45]
    nie widziałam hejterstwa ani nawet zadnego tematu o Wenie chociaż już długo na Youtube działa usmiech.gif
  • momosinka 2017.05.11 [13:46]
    Tak, kilku nie hejtuje a nawet powiem ze lubie. Nissiax83, mon.tea, Agata Ucinska. Nie jest tak zle z Polskim YouTube!
  • gość 2017.05.11 [16:06]
    Wszystkie się ośmieszają
  • gość 2017.05.11 [16:53]
    nie hejtuje
    a lubie bardzo:
    Kącik Hani (za Australię, busz, przepisy, motywację! to była i jest! najlepsza youtuberka ever)
    Nesja89 (za Szwajcarię, polszczyznę, zorganizowanie, fajne pomysły i przepisy)
    Ajwen (za ciekawe informacje, motywację)
    Coco Collection (za przepisy, cieply glos, kawę, słodkości, Massimo, Enzo i koty)
    KAZIK.TV (za angielski i genialne tłumaczenie o co chodzi w angielskiej gramatyce)
    Pod Mikroskopem (za wiedzę)
    Arlena Witt (za angielski, wiedzę)
    Nasza Emigracja (za Australię)
    Maria Creager (za motywację, rady, Australię)
    Michał Undra (za wiedzę)
    Ukulelosa (za chwyty i Italiano usmiech.gif )
    Naucz się grać (za chwyty)
    fitblogerka (za Szwajcarię, dążenie do celu)
    Agnieszka_MP Vlog (za humor, podróż i Szwajcarię)
    Venus PolNocy Islandia (za Islandię, walenie prosto z mostu)
    Diana & Damian (za Islandię)
    Samuel and Audrey - Travel and Food Videos (za podróże i jedzenie)
    Mark Wiens (za jedzenie i podróże)
    Lucie Tvrdonova (za zumbę)
  • gość 2017.05.11 [18:42]
    Hejtuję czy też krytykuję - może ze 3-5, z czego 1 ma wszystkie te cechy, których u ludzi nie znoszę, także są jakieś vlogerki, których nie hejtuję. oczko.gif Na niektórych wątkach udzielam się wkur...ąc hejtujące, bo kompletnie mi nie pasuje to co one sobie ubzdurały na temat pewnych vlogerek, tak chyba mają wszyscy? oczko.gif
  • Ania_www_pkndl_pl 2017.08.30 [01:20]
    Lol, czytam te wątki i nie wierzę. Naprawdę sądzicie, że to, że ktoś pokazuje jakąś część swojego życia, to przyzwolenie na hejt? xD Podchodzicie do obcych ludzi na ulicy i mówicie: "ch*jowa bluzka"? xD
    Jak trwoga, to do bloga:www.pkndl.pl
  • gość 2017.08.30 [12:54]
    A są jakies jutuberki, które nie hejtują swoixh widzów? Te, o których ja słyszałam są mega chamskie w komentarzach dla ludzi a pózniej dają im bana. Najlepszym przykładem na to jest Laura Ogr. Dowód:
    https://zapodaj.net/52479e0339c2e.png.html
  • gość 2017.08.30 [13:12]
    Prosta zależność,hejtu nie ma na osoby, które są specjalistami w swoich dziedzinach i nie ma jak podważyć ich zdolności : Arlena Witt, Mówiąc inaczej itp najczęściej hejt leci w stronę pierdziuszkowatych kanałach o niczym typu Panna Joanna, Karo
  • gość 2017.08.30 [13:51]
    Prosta zależność,hejtu nie ma na osoby, które są specjalistami w swoich dziedzinach i nie ma jak podważyć ich zdolności : Arlena Witt, Mówiąc inaczej itp najczęściej hejt leci w stronę pierdziuszkowatych kanałach o niczym typu Panna Joanna, Karo
    X
    W punkt. Jest masa ciekawych, inspirujących wnoszących coś w życie kanałów np. Langus, Gonciarz, wspomniane przez Ciebie Arlena czy Mówiac Inaczej . Kanały pokroju solkjujow, szanelki czy eMki wiele osób ogląda właśnie po to by się pośmiać i komentować. Same usuwają wszystkie komentarze które nie są slodkopierdzace stąd taka mnogość tematów na kafe bo pod ich produkcjami cenzura. Jaki kontent taki hejt
  • gość 2017.08.30 [14:29]
    Mówiąc Inaczej, Po Cudzemu, Radzka, Magda Pieczonka, Adrianna Grotkowska, Angelika Grabowska, Milena Makeup, dressedinmint, agasava - praktycznie zero hejtu.
    O Karolinie Zientek czasem ktoś napisze, że się za bardzo wdzięczy do widzów i to w zasadzie koniec na jej temat. Na temat Hani digitalgirl też rzadko ktoś się negatywnie wypowie.
    Innymi słowy jak ktoś jest dobry w tym co robi, nie robi ze swojego życia cyrku, nie oszukuje widzów to i hejtu wcale albo mało.
  • gość 2017.09.13 [21:20]
    Lisa Eldridge usmiech.gif
  • brokeninside87 2017.09.13 [21:29]
    Lisie Piekło mimo bycia zj**aną konsumpcyjną lewaczką
    Jola Szymańska, mimo katolstwa w hipsterskim wydaniu, the worst
    Niesia mimo rozpłodniactwa
    Nisiax, mimo bycia sztuczną i wegezj**em i promującą bycie androidem (zawsze perfect, fit, health high american style)
    x
    tych vlogerek nie hejtujęusmiech.gif
    Więc tul mnie i pieść... Aniołów to pieśń.
  • gość 2017.09.14 [07:32]
    1:20 nie, bo ten ktos ja tylko nosi, a nie poleca taki szajs by inni też zakupili.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...