Odpowiedz na ten temat

DEYNN I MAJEWSKI

• gość 2016.12.06 [00:32]
    co tam u nich? hejty, hejciki ?
  • gość 2016.12.06 [00:41]
    Taka karyna i sebix
  • gość 2016.12.06 [00:49]
    dokładnieoczko.gif może nie tacy patologiczni, ze starego blokowiska, bo trochę bardziej ogarnięci życiowo. ale wciąż karyna i wciąż sebix. a majewskiego wybitnie nie lubię, bo zgrywa strasznego mądralę, choć tytanem intelektu to nie jest.
  • gość 2016.12.06 [02:11]
    Majewski to tepy buc, ktory sie wybil na fejmie swojej narzeczonej Marity bez umlautu cool.gif
    Ona co chlopak to inna pasja. Jak byla z Sulinem to wielce sluchala rapu i wystepowala w jego teledyskach, a teraz jest z Majewskim to udaje fanke fitnesu. Ale widac po niej, z eona sportu nienawidzi. Ona nic w zyciu nie robi, nawet matury nie ma. Ona chyba cierpi na kompulsy. Zre jak opetana, widac na snapach co je, a potem pisze jakies pseudo motywacyjne gadki, albo mowi jak to ona michy nie trzyma smiech.gif
    Setki razy przylapana na uzywaniu programow do przerobek.
    Jak jeszcze mieszkala chyba z pierwszym chlopakiem i stawala sie popularna to miala juz sporo za uszami z przerobkami. Sukcesywnie kasuje zdjecia z insta, a potem oskarza "hejterow", ze oni przerabiaja jej zdjecia smiech.gif
    Polecam wam profil na instagramie usunieta prawda.
  • gość 2016.12.06 [16:02]
    szkoda strzępić ryja na te dwie ameby, ale majewski to kretyn ponad kretynami... trzeba uważać co się o nich pisze, bo majewski z prokuratorem sztame trzyma i jeszcze nam bagiety do domu wjadą i wybulimy za odszkodowanie hahahah
  • gość 2016.12.08 [04:16]
    Z Majewskiego to moze i bylby spoko gosc, gdyby nie to, ze nabral strasznej maniery, i zrobil sie z niego zwykly wiejski burak. Ja mysle, ze on tak naprawde taki nie jest, tylko po prostu imponuje mu kaska (hajs - sorki), czarna fura, i taki niby gangsta. Tylko, ze ona taki nie jest, a przez to, ze strasznie sie stara na takiego gangste wygladac, jest po prostu nie do strawienia i zrobil z siebie karykature samego siebie.
    A Deynn?...Nie mozna jej odmowic, ze wykonala niezla prace nad swoim wygladem. To na pewno. Ale na pewno jest tez pare inych rzeczy, ktore mi osobiscie barzdo rzucaja sie w oczy. Moim zdaniem, Deynn ma jakies straszliwie kompleksy. Na punckie swojego ciala juz na pewno nie powinna miec, a jednak dalej az razi ten jej brak pewnosci siebie. Ogladam jej filmiki, i zauwazylam (trudno bylo nie zauwazyc), ze ona sie zachowuje, jak zastraszone dziecko. Jak juz cos powie do kamery, to robi taka mine i usmieszek, jakby sama nie wierzyla ze udalo sie jej cos powiedziec i jednoczesnie strasznie sie cieszyla, ze sie jej w koncu udalo. Zupelnie jak maltretowane dziecko ktore w koncu trafilo do dobrek rodziny zastepczej. I mysle, ze to nie jest do konca tylk analogia. Moim zdaniem ta laska jest po jakiejs maks traumie. To ,ze coraz lepiej wyglada, na pewno troche jej pomaga, ale jak widac (a widac), fajne cialo nie uleczy wszystkiego....
  • gość 2017.01.19 [21:50]
    czy ktoś w końcu ich pozwie do sądu? majewski wyżej sra jak d**e ma ... upublicznia zdjecia osób prywatnych na swoim fanpejdżu i wyśmiewa ich wygląd razem ze swoimi psychofanami. nie zazdroszcze im ani nic, ale mnie po prostu razi to co oni robią. czemu ludzie im tak sie daja oszukiwać? na każdego przyjdzie "kryska na matyska" w końcu ktoś sie w****i i złoży pozew.
  • gość 2017.01.19 [22:10]
    po samej mordzie widać, że to jakiś psychiczny burak, który się podnieca na myśl, że komuś kolo dopy zrobi. nie zdziwiłabym się jakby marite gdzieś po kątach bił, bo faktycznie na filmach wygląda na zastraszoną. może lepiej było jej z sulinem zostać, on tylko pije z kolegami na klatce oczko.gif
  • gość 2017.01.19 [23:33]
    Mnie sie najbardziej podoba, jak Marita w filmikach z silowni robi miny jak w ostatniej fazie porodu kiedy pielegniarka kaze robic wydechy. Jej sie chyba wydaje, ze to jest super sexy czy cos...Ta kobita sie non stop trzesie ze strachu, i widac, ze duzo wysliku kosztuje ja kreowanie swojej medialnej postaci. I w tym kontekscie sie zgadzam, ze to jest dosc niepokojace, ze mlode dziewczyny sie na niej wzoruja. Marita leczy swoja traume na przerozne sposoby i pokazuje tego przejawy w filmikach i na instagramie. Dzieciaki mysla, ze to jest wyraz samorozwoju, a tymczasem Marita po prostu stara sie nie zwariowac...
  • gość 2017.06.26 [23:09]
    kurcze... ja tez mam wrazenie, ze ona jest strasznie nieszczesliwa. Widac po niej ten stres, ze przy Danielu sie non stop musi pilnowac, jest malomowna, jakas taka zasmucona. Wkurza mnie to, kiedys byla rozgadana, wesola...a teraz pojawilo sie tyle hejtow przez ten jej zwiazek, ze odbilo sie jej to na psychice. Nie jestem jej hejterka, ani fanka, ale zwyczajnie mi jej szkoda, bo mam wrazenie, ze to wszystko sprawa jej kompleksow - przerabianie zdjec, "toksyczny zwiazek"... ona nie widzi tego, ze ma fajne cialo, ze tylka nie ma znowu jakiegos nie wiadomo jak plaskiego - troche cwiczen i bedzie git. No i niech przestanie byc przy Danielu taka zastraszona, niech się w koncu ogarnie i wyjdzie z tych kompleksow i zacznie siebie kochac i robic to co ONA chce. Bo na silce ona sie meczy, chodzi tam bo musi, to nie jest jej pasja czy pozytywna zajawka. Mam wrazenie, ze przerabianie ciuchow, sprawy kosmetyczne bardziej ją krecily i była w swoim swiecie, duzo szczesliwsza. Deynn, jezeli to czytasz, to skup sie w koncu na SWOICH pasjach, zrob tą glupia mature czy prawko i realizuj sie, a nie przekladaj zwiazku nad szczescie osobiste.
  • gość 2017.06.27 [01:46]
    No ale wlasnie na tym polega problem Marity, ze jej sukces oparty jest wylacznie na budowaniu wizerunku przy Danielu. Gdyby miala z tego wszystkiego zrezygnowac, i przybrac choc cm tluszczu na brzuchu, to cala bajka skonczylaby sie, bo nie pasowalaby juz do obrazka. I tak zostalaby znowu bez niczego, bez szkoly, bez matury, z brakiem jakichkolwiek perspektyw na przyszlosc. To jest typowy przyklad osoby, ktora nie dorobila sie na nauce czy pracy, ale na kreowaniu wizerunki. I tym samym, stala sie jego niewolnikiem. Niestety, kiedys przyjdzie czas, kiedy nie tyle nie bedzie miala juz ochoty, ale nie bedzie miala juz sily pakowac na silowni. I co wtedy?...
  • gość 2017.06.27 [09:17]
    Wtedy sebix zrobi jej dziecko a ona będzie kreować się na fit matkę nie będąc fit. Jak do tej pory udaje jej się tyle ludzi oszukiwać że ma super sylwetkę to i później nie będzie miała z tym problemu.
  • gość 2017.06.27 [12:04]
    boze ta marita jest tak wulgarna, ze nawet nie chce mi sie jej ogladac. mysli ze schudla to boga za nogi lapie, a to nieprawda, bo widac pustke w glowie. jedyne co osiaga to okladki z joyu, co wg mnie jest smieszne, ale co tam.. jestem tylko szarym zwyklym czlowiekiem xd
  • gość 2017.06.27 [12:25]
    Wiecie ze tak naprawde Marita nie jest taka piekna. Pieknie wychodzi na zdjeciach, ktore sa pozowane, natomiast na zdjeciach z roznych zlotow jej twarz juz nie wyglada tak ladnie, wyglada jakby byla puca. To samo z jej miesniami, jedynie kiedy je widac, to kiedy jezdzi na rowerku, a poza tym ma normalny szczuply brzuch. Wiadomo, ze dopieszcza to wszystko super modnymi ciuchami, takimi ktore uwydatnia jej fit gabaryty. oczko.gif
  • gość 2017.08.18 [14:31]
    Kolejna co wypuściła książkę o.O info z fb gwiazdeczki
  • gość 2017.09.07 [08:55]
    Spełnili marzenie poszli do wojewódzkiego.
  • gość 2017.09.07 [17:22]
    On ma 23 lata? Byłam pewna, że 3 dychy jak nic
  • gość 2017.09.07 [19:00]
    Marita u Wojewodzkiego - zal patrzec...Ona sie powinna zajac wylacznie cwiczeniami, a swiat telewizyjnej celebrycji zostawic innym, bo to po prostu nie dla niej. Zrobili sobie krzywde tym programem, bo jej nierozgarniecie zszokowalo i rozczarowalo nawet niektorych fanow, ktorzy nie mogli uwierzyc, ze to ta sama babka ktora ogladaja na YT i na Insta. Co pytanie to wieksza wtopa. Dobrze ze Majewski tam siedzial, i ratowal ja przy kazdej odpowiedzi, bo inaczej to byloby jeszcze wieksze kino (chociaz nie wiem czy to mozliwe...). Mam wrazenie ze Kuba specjalnie zadawal jej pytanie na ktore nie bedzie w stanie odpowiedziec- musial wiedziec, ze ona nie ma zielonego pojecia o polityce, wiec prawdopodobnie sie skompromituje. Troche okrutne, no ale coz. Starala sie bidulka wybrnac, ale wszyscy wiedza jak jest. Zenada. Gadki motywacyjne wychodza jej tylko jak sobie je rozpisze, wykuje na pamiec, wyrezyseruje, a pozniej wytnie co jej nie pasuje i nagra jeszcze raz. Ten program obnazyl niestety falsz w tym calym jej wizerunku.
  • gość 2017.09.07 [19:58]
    Majewski mowi, ze zabronil Maricie czytac ksiazke Piatka...hahaha. Przeciez powiedzial tak tylko, zeby jej oszczedzic kolejnej kompromitacji, i powstrzymac Wojewodzkiego przed zadawaniem jej kolejnych pytan o polityke, bo bidulka nie wydukalaby ani jednego slowa. Bronil jej jak lew...
  • gość 2017.09.07 [20:25]
    Dobrze ze bronil a nie siedzial obok i patrzyl jak sie kompromituje.
  • gość 2017.09.08 [00:24]
    On strasznie śmiesznie wygląda, konus z napuchnieta górą, taka purchaweczka.
  • gość 2017.09.08 [13:07]
    Ciagle ktos ich lubi na fb i mi wyskakuje az slabo sie robi. Racje macie ze to buc i lubi ponizac innych. Czytalam co tam pisal pod fotami i tylko tak naprawdę biedni ludzie co zarobia trochę wiecej kasy zachowuja sie tak jak wyzej wymieniony przypadek. A w ogóle to niby czym on tam sie wybil? Nasza Ewa Ch. jest rowna babka z sercem do ludzi mimo ze wiele osiagnela i ma. Z takich trzeba brac przykład.
  • gość 2017.09.08 [14:34]
    Majewski powinien sobie darowac ta Maritke. Ona go sciaga w dol. Niczego sie przy niej nie dorobi. Daniel jaki by nie byl, to ma sile przebicia, a ta ofiara losu go tylko pograza na kazdym kroku...
  • gość 2017.09.08 [14:37]
    To właśnie Marita powinna go sobie darować. Ona wygląda jakby bała sie biedna przy nim samodzielnie wypowiedzieć.
  • gość 2017.09.08 [14:40]
    Nie, ona sie po prostu nie potrafi wypowiedziec. Sama czy z nim. A on najwyrazniej stara sie jak moze zeby to nie bylo az tak oczywiste. Dlatego sie jej wcina w zdanie. A wlasciwie to sie nie wcina, bo po Marity 'yyy, jaaa, yyy' juz i tak dalej by nic nie bylo....
  • gość 2017.09.13 [01:04]
    "Fast food, czyli na przyklad czekolada" Deynn 2017...Czy ta zenada sie kiedys skonczy?...
  • gość 2017.09.13 [01:09]
    Deynn u Wojewodzkiego...Daniel sie pyta Kuby dlaczego zadajac pytanie patrzy na niego a nie na Marite. A Marita na to - boisz sie mnie. Nie no, padam po prostu. Kuba sie dosc szybko zorientowal ze nie ma po co kierowac pytan do Marity, bo i tak nic nie odpowie, i i tak Daniel bedzie musial sie wtracil po paru yy-yy.
  • gość 2018 2017.09.13 [20:07]
    W moim przekonaniu jest to parka z kategorii "One Night Stand".
    Czyli bardzo szybko zaczynają i bardzo szybko kończą.
    Mam wrażenie, że są osobami które nabrały maksymalną ilość realnego bankowego zadłużenia i przeznaczyły wszystko na reklamę samych siebie.
    Sylwetki to wytwór sterydów anabolicznych, których skutki są koszmarne, ale przyświecał im jeden cel pod tytułem "zaistnieć".
    To istnienie jest na poziomie "Popka" albo "Soboty".
    Są to osoby, które mają świadomość, że nie nadają się do prowadzenia życia odpowiedzialnego. Postawili wszystko na jedną kartę i wychodzą z założenia, że co ma być, to będzie.
    Ogólnie mają wye...ane na następstwa.
    Kredyt spłacają różnymi możliwymi sposobami ze świadomością, że go nie spłacą. Dzieci będą mieć odziedziczone zadłużenie i będą żyć nie spełnione.
    Ponadto sterydy i zdrowe żywienie, to jak palenie papierosów i bieganie.
    I tak rzeźbę i masę wyrabiają odpowiednią kompozycją dobrania tych środków i spalaczy. Dieta, to 1/3 sukcesu.
    Kostucha nadchodzi w przyspieszonym tempie ale jak już wspomniałem jest to taki styl życia.
    Osobiście nie podzielam ich sposobu na życie, bo jest niezrównoważony. A my jako obywatele nie istniejemy po to, by się nad nimi litować. Bo niby czemu?
    To tak jakbym specjalnie się rozpijał wpadając w alkoholizm, bo liczę na to, że ktoś odmieni moje życie.
    Pytanie dlaczego miałbym być taki bezczelny?
    Przecież to chamstwo ze strony takiej osoby, bo wciąga mnie na dno swoim świadomym traktowaniem siebie.
    Nie jestem tak zwanym "hejterem" ale uświadomić chcę co niektórym osobom, że nawet ich kontakty zagraniczne i inne deski ratunku są próbą ratowania tonącego okrętu, którym są.
    Pieniądze znikąd się nie biorą.
    A banki nie po to istnieją aby dawać ale po to, by zarabiać.
    Są to instytucje dedykowane dla ludzi przezornych, ostrożnych i przede wszystkim dojrzałych. Z wyobraźnią i umiejętnością racjonalnego przewidywania.
    Niestety dużo osób woli ciągnąć kasę ile wlezie, bo im nie zależy.
    Są to próby okradania banku, które generalnie kończą się klęską.
    Niby można prosić o akt łaski u Prezydenta lub próby umorzenia części długu w zamian za coś na prawdę użytecznego społecznie, ale byłoby to zbyt proste aby było możliwe. Byłby to sposób aby kraść cudze pieniądze za pośrednictwem budżetowych.
    Ogólnie rzecz biorąc, nie polecam nikomu takiego stylu życia.
    Pozornie jest to "High Life". Szybki start i podobnie szybki i to desperacki koniec. Perspektyw w takim funkcjonowaniu na próżno szukać.
    Zwróćcie uwagę na ich wiek.
    Przecież on wygląda o co najmniej 15 lub 20 lat starzej od tych sterydów. Ona z resztą też wygląda na mniej więcej 30 lub 33.
    To z całą pewnością nie jest droga do spłacenia zadłużenia.
  • ungjfyuo 2017.09.14 [19:20]
    Męska sylwetka wygląda jak poniżej w załączonym linku a nie jak u Majewskiego.
    https://i.pinimg.com/736x/c3/29/1c/c3291c111a 15e8481686edb0258a464b--pierce-brosnan-hairy-men.jpg
  • gość 2017.09.14 [21:21]
    Komercyjna misja Deynn i Majewskiego to motywacja. Po ich ostatnich wystepach ja czuje sie bardzo zmotywowana do cwiczen umyslowych...Nie chcialabym skonczyc jak ta parka....

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...