Odpowiedz na ten temat

Dlaczego youtuberki sa tak grube?

• gość 2016.10.20 [15:34]
    siostra szerokim lukiem omija sport, co widac golym okiem, mimo, ze jest w miare szczupla
  • gość 2016.10.21 [12:47]
    Bo dużo żreją.
  • gość 2016.10.22 [00:46]
    Za duzo jedzenia,za malo ruchu i tylko nagrywki w gloeie a d**a rosnie jak szafa.
  • gość 2016.10.23 [21:03]
    wrazenie robi na mnie makija bo zmienia sie w zawrotnym tempie,
    troche zal, bo wygladala lepiej na poczatku jutubowej kariery, teraz ma winde smiech.gif
  • gość 2016.10.28 [10:30]
    maxi neczka też- szok, sądzilam ze jest szczupla a tu zonk
    makija była w miare zgrabna . czas przeszły
  • gość 2016.10.29 [18:08]
    Są chude i są grube.....jak w każdej społecznościusmiech.gif
  • gość 2016.10.29 [18:26]
    Nie-wi kszosc jest jednak grubych a przynajmniej przy kosci!Prowadza siedzacy tryb zycia a stad sie biora dodatkowe kilogramy.
  • gość 2016.12.14 [12:25]
    Anioł na resorach chodzi do psychodietetyka, więc nie wiem, skąd ten pomysł, że gruba smiech.gif
  • gość 2017.01.28 [20:30]
    Panna Joanna tez była gruba ale teraz wygląda ok. Wiadomo nie ma rozmiaru XS ale przecież nie o to chodzi. Można? Można. Teraz Marzenka siostra laury się odchudza, bo wychodzi za mąż. Życzę jej powodzenia ale będzie miała ciężko, bo ma do zrzucenia ok 30 kg. Czas pokaże, pozdrawiam wszystkich odchudzających się.
  • gość 2017.01.28 [22:49]
    Jest troche tych starszych ale nie koniecznie szczuplych usmiech.gif Spruszynska przesadnie dba o siebie I ma hopla na punkcie cwiczen ale na tyle ile cwiczy to jest ogromna
  • oluskia 2017.03.26 [17:54]
    Ja po prostu nie rozumiem, jak WY KOBIETY możecie być tak wstrętne dla innych KOBIET ?! Jak? Ludzie są różni, niscy, chudzi, grubi piegowaci - RÓŻNI , rozumiecie? Nie każdy może mieć super figurę, jedni jedzą tyją a drudzy nie. Mówicie o nich jakby się kwalifikowały nie wiem pod jakieś operacje pomniejszania żołądkó, BOŻE! Wydaje mi się , że one wyglądają jak większość normalnych kobiet. Wy naprawdę wszystkie , komentujące tutaj macie rozmiar 34-36-38? sorry... wątpie... ZAZDROŚĆ ZABIJA, pamiętajcie.
  • gość 2017.03.27 [01:05]
    17:54
    Tak, boogie ktora sama sie przyznala, ze nosi rozmiar 22 (nasze 50) to faktycznie jak pierwsza lepsza polka z naszych ulic.
  • gość 2017.03.27 [17:23]
    "ZAZDROŚĆ ZABIJA, pamiętajcie"
    Ekhm. Otyłość zabija...
  • gość 2017.04.11 [22:11]
    Ja myslalam ze to stronka kafeteria a nie hej, jak zostac trolem .com jezyk.gifjezyk.gif Wrzucajcie swoje fotki modele i modelki. Oszacujemy ile macie tluszczyku. Ale leniowate trole usmiech.gif A w niedziele do kosciola ida na wielkanoc...Na krzyz z nimi, na krzyz!! jezyk.gif Hejt byl zawsze. Jestescie jedni z tych wlasnie. Ukrzyzujcie tych youtuberow jak sie wam nie podoba. A sami siedza na forach.. eh. Na silownie. Moze trolowanie wam wyjdzie z tym potem jezyk.gifjezyk.gif
  • gość 2017.04.14 [18:52]
    Kurcze nie wszystkie sa grube :/ Te ktore maja duzo za duzo, pokazuja raczej tylko twarz. Wszystko zalezy od wzrostu danej youtuberki i co rozumiec pod pojeciem "gruba" to jest 50 60 czy 80 kg?
  • gość 2017.04.14 [19:26]
    oluskia 2017.03.26 [17:54]
    Zazdrościmy? Czego? Figury? smiech.gif
  • gość 2017.04.14 [19:42]
    18:52
    A co tutaj filozofowac?Gruba yo gruba,przeciez to widac?Co wzrost ma do wagi?Kon jaki jest kazdy widzi.Taka no.Boogiesilver czy Aggi81Itl jest po prostu gruba i tyle.
  • gość 2017.04.15 [19:37]
    Skoro jesteśmy tacy różnorodni, jak ktoś stwierdził powyżej i objadanie się, otyłość to jedynie jeden z wariantów tej różnorodności, dlaczego YTuberki tak się kamuflują, kadrują, przerabiają, aby ich sylwetki było widać jak najmniej? Dlaczego wiecznie się tłumaczą chorobami - choroby się chyba leczy, prawda? I jeśli się leczy, to i waga się normizuje. Sama cenie różnorodność, ale otyłość jest po prostu szkodliwa dla zdrowia, po drugie spójrzcie jak powtarza kobiety - taka Siadam i gadam ma podobno 25lat, a ja gdy trafiłam na jej kanał byłam przekonana, że ok.40stu...
  • gość 2017.04.15 [19:38]
    *normalizuje *postarza oczko.gif
  • gość 2017.04.17 [22:14]
    A lisie piekło? Niedawno zauważyłam na zdjęciu całej figury ze nieźle się ukrywała!!!
  • gość 2017.04.18 [16:57]
    Wiekszosc z nich pokazuje sie od pasa w gore :/ Te ktore byly przy kosci sa utuczone jeszcze bardziej a te ktore przytly tez sie nie pokazuja bo siara usmiech.gif Powiedzcie ktore youtuberki rozczarowaly Was po czasie swoim wygladem?
  • gość 2017.05.11 [21:20]
    https://zapodaj.net/3972ccb99406e.jpg.html Olciak złapała z zaskoczenia...
  • gość 2017.05.19 [20:29]
    ja p*****le, rzygac mi się chce jak patrze na tej jutuberki, wp*****lają syfy, haule zakupowe, focie z restauracji, a wyglądają jak wieloryby z wylewającym się tłuszczem i niezdrową cerą...nawet tona tapety i filtry na insta nie ukryją ich zaniedbania
  • gość 2017.05.19 [21:01]
    lisie piekło jest przy kości, choć twarz ma smukła
  • gosciowawwwa 2017.05.19 [22:04]
    na pewno brak ruchu jest najistotniejszy to nawet widać jak sie pracuje w pracy z klientem a inaczej jest w biurze, wtedy wszystko co nawet kalorycznego sie zje jakos sie pali.. jezdzenie samochodem,uberami, taksowka, alkohol, slodycze, siedzenie i montowanie vlogow,czesc byla od dziecka przy kosci, ale nie uwazam aby to bylo cos nad czym nie da sie pracowac, zbytnia chudosc tez wyglada chorobliwie.
    Zuzanna Borucka, Aliss (coraz bardziej), Szarlot t (choc schudla to jojo), Creme de la cremme, Z grubsza
  • gosciowawwwa 2017.05.19 [22:06]
    Ale lapanie niekorzystnych ujec przez szczuplejsze kolezanki jest slabe usmiech.gif Olciaak sama jest brzydula ktora sie po prostu wziela za siebie, wklada w to duzo kasy kosmetyczki, ortodonta, fitness, makeup, paznokcie, dietetyk jezyk.gif
    Jessica Mercedes tez je owsianke na wodzie na sniadanie bo musi dobrze wygladac, choc na plus ze ona sie nie uwaza za pieknosc, choc bywa fotogeniczna
  • gość 2017.05.21 [02:30]
    wiekszosc dziewczyn nagrywa z kamera ustawiona bardzo wysoko i skierowana w dol...wtedy wyglada sie duzo szczuplej.
    RLM kiedys byla gruba, potem schudla (jest film na youtube) a teraz znowu duzo przytyla
    Boogie..wiadomo
    Oleska.. matko! po raz pierwszy widzialam jej zdjecie jak byla normalnych rozmiarow..teraz to juz masakra
    Panna Joanna..jak zaczela nagrywac i byla brunetka to byla wielka, potem schudla..a teraz nowu idzie w gore
    Maxineczka na filmach wyglada szuplo bo ma kamere dobrze ustawiona ale jak przejzy sie insta innych osob, i ona na nich jest, to widac, ze tez ma nadwage
    Katosu, tez kiedys duzo schudla ..i mimo, ze nie jest gruba, to do szczuplych tez sie nie zalicza.. nie patrzcie na filmy tylko na insta ale innych osob niz youtuberki
    Kretka ma szczescie ze ma takie geny, bo przy jej chorej tarczycy i tym smieciowym jedzeniem to bogu powinna dziekowac za taka super figure
    Szusz idzie w gore.. dzieki Lwu i pizzy
    Olfa trzyma linie.. nie wiem jak ona to robi, ze tyle je na wieczor a trzyma taka figure..a widac ze starych zdjec ze kiedys byla troszeczke wieksza ale nigdy gruba
    Stylizacje.. jest w ciazy to wiadomo. Ale przed ciaza, nigdy nie wierzylam jak pokazywala ubrania M, zreszta jak Andzi..zawsze kupuje M-ki..
  • gość 2017.06.20 [15:19]
    Baby Jane Hudson bardz duzo schudla. Wystarczy zerknac na jej insta teraz jest tam jako fattinomore. Obserwuje od dawna ale metamorfoza super. Boogie tez by mogla sie za siebie zabrac.
  • gość 2017.08.28 [17:47]
    Boże robienie g****o burzy z niczego
  • gość 2017.08.29 [21:31]
    Aggie z Irlandii / Dembicy twierdzi że schudła. Ona już nie nosi eMeczki ale eskę przecież.
    Olfaktoria jak kręci vloga to pokazuje że sporo zjada w restauracji ale pewnie je taki posiłek raz max 2 razy dziennie, sama nieraz mówiła w porze późnego obiadu ze to jej pierwszy posiłek. Ja tez stosuje IF jem 2 góra 3 posiłki dziennie między 16 a 21 i jestem szczupła.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...