Odpowiedz na ten temat

Dutki

• Kasiakasi45 2017.01.06 [19:48]
    Znacie, oglądacie? Rodzinka z USA.
  • gość 2017.01.06 [21:43]
    Oglądam z doskoku
  • gość 2017.01.07 [00:05]
    Oglądam ich trochę. jestem w szoku, że zostawili taki ładny dom i zaczynają wszystko od nowa w USA. Ale w sumie w Stanach też fajne domy oglądają więc warunki im się nie pogorszą. Mimo to są odważni zostawić wszystko i się przenieść. No ale obywatelstwo mają, język znają więc dadzą sobie radę. Z filmów zrozumiałam, że Tatko pracuje w Norwegii, ale nie wiem co robi. Jeśli wiecie to napiszcie Gdzie pracuje Tata, Mama i syn bo córcia chodzi do szkoły. Juniorek jest super no i Alvin wymiata.
  • gość3458 2017.01.07 [19:04]
    i zblazowana olivia
  • gość 2017.01.07 [20:13]
    Obejrzalam kilka vlogow ale tak mnie ta gowniara wnerwiala, ze musialam odpuscic. No i mamuska w polskim sklepie "bede kupywac". Nie, dziekuje.
  • gość 2017.01.07 [20:22]
    Nie do końca wiem do kogo adresowany jest ich kanał. Oglądałam kilka filmików, ale zrezygnowałam kiedy coraz częściej przejmowała kamerę córka ( nie mój target wiekowy). Ale trzeba przyznać , że relacje matka-córka mają świetną.
  • gość 2017.01.07 [21:16]
    Pomysł na kanał BYŁ fajny. Niestety Oliwka zaczęła przejmować 3/4 filmików. Nic do niej nie mam, normalna dziewczynka, ale to nie mój przedział wiekowy i wolałabym się czegoś więcej dowiedzieć o USA od osoby starszej niż 13 (?)latki. Ogólnie matka wymiata oczko.gif
  • gość 2017.01.16 [08:04]
    Wolę rodzinę Manki bo to fajni ludzie i ciekawe życie mają i przynajmniej ich dzieci są wspaniałe a tu córeczka i mamusia wiecznie coś trzymają w gębie i mamlaja i mówią jednocześnie ..właśnie o czym?
  • gość 2017.01.16 [18:32]
    Ja ich narazie lubie.
    Ale ta Olivia sploszy im widzow. Niby mila, do widzow odnosi sie z pogarda.
  • gość 2017.01.21 [11:06]
    Fajne maja życie na florydzie. Zazdroszczę im. A jeszcze wszyscy tacy wyluzowani i pozytywni
  • gość 2017.01.21 [11:56]
    Strasznie fajna ta rodzinka.
    Szczegolnie ta kobieta przemila, taka pozytywna, odwazna i naturalna i ladna.
  • gość 2017.01.22 [17:25]
    Ogladnelam filmiki z Alvinem swietny ten wiewior a rodzinka mądra, ze postawila na jego powrot do natury usmiech.gif
  • gość 2017.01.29 [17:02]
    Ja ich bardzo lubie ale faktycznie za duzo troszke Olivki
  • gość 2017.01.29 [20:35]
    Mam nadzieje ze beda nagrywac wiecej vlogow bo naprawde bardzo ich lubie sa bardzo naturalni
  • gość 2017.01.29 [20:55]
    I tacy optymistyczni, zaraz ma sie lepszy chumor.
  • gość 2017.02.01 [08:30]
    Sympatyczna rodzinka, chociaz faktycznie mloda czasem jest meczaca. Swoja droga przeprowdzili sie do USA, zeby byc razem a tymczasem maz dalej w Europie a oni w USA?!
  • gość 2017.02.01 [08:34]
    Bardzo fajna babka, ciekawe vlogi, ale młoda durna strasznie. Jest nadzieja, że wyrośnie, ale chyba nie jest wielbicielka nauki.
  • gość 2017.02.01 [12:23]
    Jej maz wrocil do Norwegii pozalatwiac ostatnie sprawy i zaraz wraca do nich na Floryde i juz zostaje.Taka przeprowadzka to nie jest latwa rzecz!!! Ja im kibicuje jak narazie jeden z lepszy kanalow na youtube dla mnie przedewszystkim wygrywa naturalnosc!!! zero udawania!!! Swietna rodzina!!!Mam nadzieje ze beda czesciej nagrywali bo czekam na ich filmiki zniecierpliwionausmiech.gif
  • gość 2017.02.01 [12:34]
    Fajne vlogi, tylko tą dziewczynka to nie mój przedział wiekowy. Niech się pojawia w planie, ale niech nie dominuje kanału.
    Z tego co widzę, to ogląda ich większość dorosłych. Kanały 13 latek mnie nie interesują.
    Poza tym na plus.
  • gość 2017.02.01 [15:06]
    też uwazam, że za duzo tej małolatyi jeśli nic się nie zmieni-przestaję oglądać
  • gość 2017.02.01 [15:17]
    gość dziś [15:06]
    Zgadza się, ta mała jest mega denerwująca, szkoda , że tak dużo jej we vlogach...zniechęci widzów!
  • gość 2017.02.01 [19:34]
    Bez przesady Olivka nie jest taka zla tylko za bardzo sie wyglupia Za to jej mama ma dar do nagrywania i powinna to kontunuowac bo jest ciepla opanowana osoba i duzo daja radosci jej filmiki takze DUTKI wiecej vlogow please!!!!!
  • gość 2017.02.01 [19:55]
    Hej a co sie stalo z ostatnim filmikiem byl do polowy go odtwarzalo a pozniej czarny ekran? a pozniej juz wogole go nie bylo????!!!! Ktos cos wie?
  • uomo 2017.02.01 [19:57]
    Mnie to najbardziej u nich ta wiewiórka interesuje usmiech.gif
  • gość 2017.02.01 [21:31]
    ość dziś [19:55]
    Hej a co sie stalo z ostatnim filmikiem byl do polowy go odtwarzalo a pozniej czarny ekran? a pozniej juz wogole go nie bylo????!!!! Ktos cos wie?
    v
    to blad w montazu, na samym koncu Oliwka macha usmiech.gif
  • gość 2017.02.01 [21:48]
    Aha dzieki mam nadzieje ze pojawi sie niebawem kolejny vlog!!usmiech.gif
  • gość 2017.02.02 [09:47]
    19:34
    Nie jest zła, tylko że matka rozkręci la kanał i ciekawie opowiada, o życiu w pl, o spostrzeżeniach życia w Ameryce. Przyciągnęła dorosła widownie. 13 latka ich sploszy7jesli przejmie kanał. Nie mam ochoty słuchać przemyśleń 13 latki bo mnie to zwyczajnie nie intereuje.
  • gość 2017.02.02 [11:38]
    Bardzo fajny kanał. Pozytywni, uśmiechnięci ludzie miło się ogląda i bardzo wciąga, ale komentarze pod filmami piszą w większości same dzieci a szczególnie to widać pod ostatnim filmem. Wszystkie się wystraszyły, że Dutkom coś się stało, bo filmik****ało w połowie oczko.gif
  • gość 2017.02.02 [13:28]
    Tak pisza dzieci ze wzgledu na Olivke stala sie dla nich autorytetem dzieciom sie ona podoba bo jest smieszna i przebojowa moim zdaniem powinna zaczac krecic swoje vlogi wtedy dzieciaria bylaby szczesliwa.Niezapominajmy ze jest to kanal o ich rodzinie a nie tylko o mamie Olivki taki byl zamiar chyba!?
  • gość 2017.02.02 [15:00]
    gość dziś [09:47]
    19:34
    Nie jest zła, tylko że matka rozkręci la kanał i ciekawie opowiada, o życiu w pl, o spostrzeżeniach życia w Ameryce. Przyciągnęła dorosła widownie. 13 latka ich sploszy7jesli przejmie kanał. Nie mam ochoty słuchać przemyśleń 13 latki bo mnie to zwyczajnie nie intereuje.
    x
    No właśnie ja nie do konca wiem dla kogo ta pani kreci te vlogi.....jeśli dla dorosłej widowni to córka powinna być faktycznie tylko tłem, a ona zagarnia większość filmiku (jest męczaca, przerywa matce, gada głupoty -wiadomo jak to nastolatka), ale pani dudek powinna się jasno okreslić..albo kreci vlog opowiadający o życiu w stanach, albo vlog jest dla jej dzieci..jesli tak, szkoda czasu na oglądanie . Nie interesują nas problemy gimbazy, denerwujące jest również to kiedy np mąż tej pani zaczyna coś opowiadać, a ona mu przerywa i to przerywanie rozmówcy te dzieciaki mają własnie po niej, trochę to słabe. Nie czepiam się, że żle wychowane ,a matka psycholog, bo ona chyba tego psychologa ma od niedawna..z glam L chyba razem konczyły, było w jednym z filmików i była tam L glam, ale jeśli vlog jest matki, dzieciaki powinny znac swoje miejsce, raczej. Albo vlogi dla gimbazy, albo dla starszych widzów, nie da się tego pogodzić i mnie np jej dzieci już lekko zniechęcają do oglądania.
  • gość 2017.02.02 [19:30]
    Dokładnie, bardzo lube sluchac jaki punkt widzenia maja nowi ludzie przybywajacy do USA. Pani Dudek (?) jezyk.gif jest swietna kobieta. Kamera jest dla niej. Niestety popieram tu wiekszosc odnoszaca sie do wpychajacej sie nastolatki. Mnie rowniez - juz albo jeszcze nie interesuje swiat 12 latki I jej przemyslenia. Okey rozumiem gdyby Olivka opowiadala o ludziach, klimacie I jakis ciekawostkach, ale ona opowiada jedynie o glupotach. Szkoda, bo moga na tym stracic. Tak czy inaczej kanal godny polecenia.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...