Odpowiedz na ten temat

Dutki

• gosc JW 2017.03.20 [00:21]
    gosc wczoraj 22:12 Uderz w stol a
    nozyce sie odezwa!
    Gosc wczoraj 20:12 Mialas racje,
    Polak Polakowi wilkiem a nawet
    swinia jest!To przeciez Widac po
    tych "pieknych "komentarzach!
  • gość 2017.03.20 [02:35]
    Dla mnie właśnie Oliwii jest za mało i ona moim zdaniem jest bardzo fajna. Jej mamę też bardzo lubie. Nie wiem dlaczego się tak wszyscy przyczepili Oliwki
  • gość 2017.03.20 [03:01]
    Pani Eliza nie jest wozna. Jest asystentem nauczyciela, tak sie nazywa w Stanach ten zawod. Bodajze Magda z kanalu Moje Male Opowiesci rowniez pracuje/pracowala jako asystent nauczyciela w szkole Montessori. A to bardzo madra i wyksztalcona osoba.
  • gość 2017.03.20 [03:31]
    W Stanach by być pomoca nauczyciela wystarczy skończyć high school. Magda z moich małych opowieści mòwiła kiedyś, ze w kilku miejscach nie chciano jej zatrudnic, bo jej wykształcenie i doświadczenie było za duże. To jaki jest zakres obowiazkòw pomocy nauczyciela zależy od placòwki. Żadna praca nie hańbi, ale nie oszukujmy sie, że to jest nie wiem jak prestiżowa robota.
  • gość 2017.03.20 [04:02]
    Zgadzam sie, ale mysle, ze na poczatek taka praca jest ok. Jaka prace mozna wykonywac po studiach psychologicznych odrazu po przyjezdzie do Stanow?Wiesz moze? I czy Pani Eliza mowila kiedys we vlogach gdzie chcialaby docelowo pracowac?Chyba skonczyla wlasnie psychologie na swps.
  • gość 2017.03.20 [05:46]
    Dzisaj 15:31 Kobieto a Ty w kolko
    to samo!Zblizaja sie swieta wez
    sie za sprzatanie !Nie marnuj tu
    czasu na swoje wypociny!Juz wszystko
    wiemy ,wszystko do nas dotarlo,
    zeby byc wozna trzeba w Ameryce
    miec high school !No a teraz zamienilas
    wozna na pomoc nauczycielki.
    Widzisz ,ktos Ci tutaj na forum ,
    musial wytlumaczyc,ze pomoc
    nauczycielki to nie wozna!No ale jak
    widac Ty dalej nie zadowolona z
    osiagniec Elizy ?Kobieto gdzie Ty
    zyjesz!Eliza przyjechala do USA i
    podjela prace tak szybko jak mogla
    a Ty ja krytykujesz,zamiast ja
    wesprzec,ze od poczatku daje sobie
    rade jak mozesz?.Krytykuj ja za 3 lat
    jak nic nie zrobi w kierunku swojego
    zawodu?Takich Polakow na
    emigracji jak TY sie unika .Na
    emigracji potrzebujemy przyjaciol
    a nie takich zeby tylko przywalic
    na forum jak Ty!!!!Dlatego nie chce
    mi sie wierzyc,ze Ty kobieto mieszkasz
    w USA? i wiesz co znaczy emigracja?
    Pamietaj "Karma is a b***h!"
    Have a nice day!!!!!!
  • gość 2017.03.20 [12:00]
    Czytając to wszystko zastanawiam się, dlaczego tacy ludzie jak wy istnieja? Zachowujecie się jak żmije, które na każdym kroku wypominaja tej rodzinie ich błędy. Nie patrzycie na siebie, na to co robicie, jak się zachowujecie. Jest w was tyle jadu,że głowa mała. Kto was wychował? Albo lepiej zapytam, jak was wychował? Żałosne zachowanie. Myślicie,że jesteście tutaj anonimowe drogie zawistne panie? Niestety, muszę was zmartwić. Współczuje waszym rodzicom, dzieciom(o ile je macie, bo patrząc na to jak się zachowujecie to wątpię w to) i przyjaciołom. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam wasze wypociny wyciągnięte z kieszeni zazdrości oczko.gif Wy musicie siedzieć w Polsce i robić sobie dzieci tylko by mieć 500+ a ta rodzina ma jakieś wartości. Powodzenia wam życzę, oby to wszystko co tu piszecie odwróciło przeciwko wam! Szkoda mi was, może pora zacząć myśleć rozsądniej? Widać przelewającą się tutaj zazdrość i chciwość.
  • gość 2017.03.20 [12:21]
    A czego można zazdrościć tej rodzinie?
  • gość 2017.03.20 [13:32]
    A czego można zazdrościć tej rodzinie?
    XXX
    Mozliwosci mozna im zasdroscic. Mozliwosci! Wszyscy maja swietlana przyszlosc. Mieszkaja w pieknym miejscu, darza sie miloscia i szacunkiem. W takim klimacie to az chce sie cos robic a ty i wy wszystkie krytykantki gdzie jestescie? Mieszkacie na M2, siedzicie w pokoiku 2m/2m i jaracie sie jak po kims pojedziecie. Nooo wam to mozna zazdroscic. Tylko prosze jakas madra riposte a nie: chyba mowisz o sobie :/
  • gość 2017.03.20 [13:58]
    13:32
    No Ty to chyba masz kryształowa kule. Niech Ci będzie oczko.gif
  • gość 2017.03.20 [14:18]
    Wczoraj 17:04. Proponuje nastepujaca kolejnosc : 1 . Czytanie ze zrozumieniem , 2. Chwila zastanowienia , 3. Milczenie
  • gość 2017.03.20 [14:25]
    5:46. Typowy tekst kogos kto najpierw "mowi" i dluuuugo potem "mysli". Nie masz pojecia dziecko o czym piszesz. Nikt nie powiedzial , ze Eliza jest wozna. Bylo porownanie amerykanskiego i polskiego przedszkola. Asystentka nauczyciela to nie nauczyciel , o to chodzilo.
  • gość 2017.03.20 [14:33]
    13:32. Mozliwosci , mozliwosci. Nie przyszlo Ci do glowy , ze niektore z nas mieszkaja w Stanach i nie maja czego Elizie zazdroscic ? Ja rowniez mieszkam w pieknym miejscu , w Arizonie. Mam bardzo duzy dom , ktory przy pomocy dekoratorki urzadzilam. Maz jest lekarzem , a ja pracuje w duzej instytucji finansowej jako doradca finansowy. Co roku odwiedza nas rodzina , z ktora zwiedzamy Ameryke i Meksyk. Czego mam zazdroscic Elize ?
  • gość 2017.03.20 [15:50]
    14:33
    Jak to czego? Małego, wynajmowanego mieszkania, średniej pracy, rozłąki z mężem, syna, któremu nie po drodze na uczelnie. Przecież my wszystkie tu na kafeterii mieszkamy w piwnicach, nikt nas nie kocha, nawet szczury uciekły, utrzymuje nas państwo. Szkoda odpowiadać na te komentarze, bo ich widzowie są w nich tak zapatrzeni, ze nic nie dociera, tylko się tu spinają.
  • gość 2017.03.20 [18:05]
    Utwierdzam się w powiedzeniu 'Polska to cebula'. Tak własnie się zachowujecie, powinnyscie być dla siebie wsparciem a nie nawzjem się krytykować. No tak, mieszkasz w Stanach, masz rodzine, prace ale i tak najwidoczniej coś nie gra w Twoim życiu skoro sama krytykujesz osobe, która tak samo jak Ty zaczyna swoje 'nowe zycie' w Stanach. Byłaś i jesteś taka sama, w niczym lepsza.
  • gość 2017.03.20 [19:30]
    Skad wiesz , ze krytykuje te rodzine?!
  • gość 2017.03.20 [19:38]
    Jakie nowe życie? Pani Eliza cały czas podkreśla, ze nie są emigrantami, ze maja obywatelstwo i, ze wcześniej już mieszkali w US.
  • gość 2017.03.20 [22:43]
    W ostatnim filmiku Dutki wspomniały o tej stronie i szczerze mówiąc swoim zachowaniem jestescie zalosni zastanowcie sie co mowicie i jacy z was chejterzy .... Zal mi was ogromnie . Ja natomiast jestem wielka fanka Dutkow ,a chejty o Oliwi sa zalosne jak ona jest taka mila dla was ...Boze nie macie nic do roboty ?!
  • gość 2017.03.20 [22:45]
    Ta oliwia ma taki wyraz twarzy jakby... no nie wiem, trochę opóźniona była?
  • gość 2017.03.20 [23:39]
    Nie widzialam takiej drugiej dziewczyny a jako nauczycielka zetknelam sie z wieloma.
  • gość 2017.03.21 [03:38]
    Wczoraj 14:25 Kobieto to Ty jestes dzieckiem .Co tu kogos obchodzi kim
    Ty jestes?Tak sie nie zachowuje kobieta
    z wyzszym wyksztalceniem?Tak
    zachowuje sie malolat.Ty sama z tej
    wscieklosci i zawzietosci nie wiesz
    co piszesz?Kto tu pisal,ze Eliza
    jest nauczyciela?Tak sie zachowuje
    zona lekarza?Tak sie zachowuje
    niedowartosciowana gowniara z
    Polski,ktora nie wie jak wyglada
    emigracja ?Chcesz sie dowartosciowac,
    otworz YT ,pisz kim jestes ,kim jest
    Twoj maz ,tak jak tu na forum
    pisalas i moze ktos zakapleksiona
    i niedowartosciowa licealistke tam
    doceni?Zaczni pomagac mamie
    myc okna na swieta!I Pamietaj!
    "Karma is a b***h"
    Have a nice day!
  • gość 2017.03.21 [03:52]
    Wczoraj 18pechowiec.gif 5 Tak masz racje ,cos
    nie jest tak z ta kobieta? Tak
    nie pisze emigrant tak pisze
    zakompleksciona kobieta z Polski,
    ktora chce sie dowartosciowac!
    Pozdrawiam!
  • gość 2017.03.21 [04:23]
    Wczoraj:22:45
    Niedorozwinieta to jestes Ty,
    popatrz w lustro!Uwazaj bo te
    slowa moga odwrocic sie przeciwko
    Tobie!
  • gość 2017.03.21 [06:43]
    Na tym forum hejterzy maja wieksza kulturę niż obrońcy. Świat stanał na głowie.
  • gość 2017.03.21 [12:06]
    06:43
    Hahaha dokładnie.
  • Lubię dutki 2017.03.21 [23:17]
    Hejka! Nie rozumiem hejtu wobec Oliwki. Jak dla mnie jest super i dodaje kolorów na ich kanale. Wyjechali też do USA żeby zapewnić Oliwce i ich synowi lepszą przyszłość i żeby mogli się rzeczywiście rozwijać usmiech.gif Pozdrawiam was serdecznie. Oliwia jesteś bardzo fajną dziewczyną i fajnie że dogadujecie się tak fajnie z mamą usmiech.gif Ci hejterzy nie mają racji, zawsze fajnie jest jak jest Oliwia usmiech.gif
  • gość 2017.03.22 [01:23]
    Ci co zle komentuja tu Olivie, poprostu zazdroszcza jej dziecinstwa i super kontaktow z matka.
    Bo normalny czlowiek, nie komentuje, poprostu nie oglada. Ten co komentuje chce ublizyc. Oglada, porownuje do swojego starego zycia i tym co maja lepiej chce dokuczyc.
  • gość 2017.03.22 [01:35]
    Dziecko drogie zamiast siedzieć po nocy na Kafeterii weź słownik do ręki. Po prostu pisze się osobno. A Oliwce nie ma czego zazdrościć. Zmiana miejsca zamieszkania to ogromna stres, a jak się dorzuci do tego problemy z językiem, inny system szkolny i fakt, że Oliwia trafiła z młodszymi dzieciakami, bo się do ròwieśnikòw nie nadawała to trzeba jej wspòłczuć. Tego co przeżywa nie zredukuje żadna koszulka Adidasa ani majtki od Vs. Może z powodu stresu dziewczynka zachowuje się dziwnie.
  • gość 2017.03.22 [01:39]
    Wczoraj 6:43 Czyzby Ci sie nie podobalo, ze tyle madrych obroncow tej szlachetnej rodziny "Dutkow"nie
    wciagnelo sie w obsmarowywanie
    tej przesympatycznej rodziny przez
    takie "inteligetne"polskie cebulki
    jak Ty?Bay away,czy Ty wiesz co
    to jest inteligencja?
  • gość 2017.03.22 [02:33]
    Dzisaj 1:35 Kobieto a co Tobie chodzi?
    Zaimi sie swoimi dziecmi jak je wogole
    masz?Tak sie zachowuje kobieta ,ktora
    jest bardzo a bardzo nieszczesliwa i
    tylko zyje aby hejtowac!Oliwka poszla
    o jedna klase nizej ,bo jezeli jak piszesz