Odpowiedz na ten temat

Fit Matka Wariatka Profil fb.

• gość 2017.07.23 [12:26]
    Śledzicie, co o niej myślicie?
  • gość 2017.07.24 [11:08]
    Kiedyś polubiłam jej profil, ale szybko zrezygnowałam, żali się ,ze nie ma kasy:
    Od starego wyłudza na podpaski, po czym je nie daje i idzie do córki. Pożycza na fryzjera ale na wczasy to kase ma.
    Serio, dziwna kobieta.
  • gość 2017.07.24 [12:05]
    Nazwa doskonale oddająca jej stan umysłu smutas.gif
  • gość 2017.07.24 [12:43]
    Dziwna jest i wyludza pieniadze od ludzi naciaga na te swoje suplemenciki i inne chyba ludzie sie na niej poznali ze nikt z nia nie chce jechac na te wakacjew tropiki A kasy ma jak lody tylko udaje biedna aby tylko wyciagnac od naiwnych grubasek
  • gość 2017.07.27 [19:18]
    mowicie o blogu Extremama?
  • gość 2017.07.28 [20:36]
    Zobacz sobie fit matka wariatka na facebooku. Wsiura jak nic, a teraz jakie pośmiewisko robi.
  • gość 2017.08.09 [17:32]
    Czytałam jej książkę- super
  • gość 2017.10.01 [15:35]
    Niech ktoś spojrzy ile dziewczyn poblokowala po zakończeniu turnusów. Przypadek? Nie sądzę. Wiedziala że dziewczyny mogą wiele powiedzieć na jej temat i mogą być dla niej niewygodne. A to co napisała poprzedniczka to sama prawda. Nikt nie wypowie się publicznie bo Aska zgnoi taką osobę i zmiesza z błotem. Na tyle ją stać. Dziewczyna wypowiedziała się poprzez konto innej osoby na temat pobytu na Teneryfie, bo została zablokowana przez Aske, to ta potrafiła napisac ze w to nie wierzy bo przecież stosunki między nimi były rewelacyjne. Więc czemu ja zablokowała?
    Nie oczekujcie że osoby pokrzywdzone będą się wypowiadaly na jej fan page'u na ten temat. Nie będą bo nie mają takiej możliwości. Aska już dawno je poysuwala i poblokowala.
  • gość 2017.10.01 [16:15]
    Byłam na Teneryfie z fit matka wariatka ,przeżyłam i nie polecam..przykre jak traktuje ludzi,swoich fanów za ich pieniądze..Jedzenie nie takie jak mówiła,mało,tanie,brak owoców,brak wogole pytania nas czy mamy np ochotę na pizzę z lidla za 2 euro czy nie.Chamstwo i sknerstwo..z fit wyjazdem nie miało to nic wspólnego poza transmisjami z ćwiczeniami na żywo dla oglądających fanów zeby napić popularność.
  • gośćKatarzyna 2017.10.01 [17:44]
    Widziałam zdjęcia produktów w lodówce, myszy w piekarniku I powiem jedno z tego piekarnika bez dezynfekcji nie zjadlabym niczego... w lodowce zepsuta zywnosc pokryta kozuchem pleśni... Odzywki do zaproszonych Pań (kazda zaplacila 200E na wstepie) ponizej krytyki.Brak wychowania I ogłady Pani Joanny. Kobiety ktore tam byly w wiekszosci stolowaly sie poza domem (choc za zywienie zaplacily), jedzenie ZDROWE kupowały same. Kilka Pan postanowilo opowiedziec o tym niestety nie moga poniewaz sa zablokowane przez oferujaca wyjazd na Taneryfe Pania J. K. Nie rozumiem postawy tejze kobiety... wyjazd ubrany w piekne slowa okazal sie obozem przetrwania dla wielu z uczestniczek smutas.gif
  • gość 2017.10.02 [14:46]
    miało być spędzenie tyg.
  • gość 2017.10.02 [18:16]
    Drogie Panie ! Niech każda z Was poinformuje US o tym incydencie. W koncu wplacilyscie kase. 5 kobiet juz to zrobilo. Nie musicie nigdzie jezdzic, wystarczy przejsc sie do najblizszego Urzedu Skarbowego, badz wyslac listownie.
  • gość 12 2017.10.02 [18:26]
    Ja nic nie uważam, ale to takie trochę słowa rzucone na wiatr i albo w to ktos uwierzy albo nie, matka wariatka pokazuje czasem przed kamerami swoje prawdziwe oblicze ale czy aż tak z nim źle?
  • katerock 2017.10.02 [22:05]
    to jest temat dla uwagi, proponuję pokrzywdzonym dziewczynom zgłosić to do tvnu. Współczuję Wam przykrych doświadczeń :/
  • gość 2017.10.03 [12:10]
    Dziewczyny jest tu jeszcze ktoś???
  • gość 2017.10.03 [13:54]
    Większość komentarzy została usunięta. To też interesujące
  • gość 2017.10.03 [16:24]
    Tak samo jako usunięty linki do tego został z FB.
  • gość 2017.10.03 [16:51]
    Nie jestem fanką Fit Matki Wariatki, ale to co wypisują tutaj te osoby które była na Teneryfie jest żenujące!!! 200 euro za tygodniowy pobyt !?!?! i jeszcze jakiś problem macie?!?!!? Byliście jej gośćmi , a wypisujecie o jakiś zgłoszeniach do urzędu skarbowego?!?!?! Żenujące to za mało.... dno... Podpiszcie się chociaż może Fit Matka Wariatka wyśle Wam dopiero wtedy realny rachunek...
  • gość 2017.10.03 [17:01]
    Gosci to sie ciocie czy kuzynkę. Tu jest biznes.
  • gość 2017.10.03 [18:05]
    cichy biznes oczko.gif
  • gość 2017.10.03 [19:25]
    Ciekawa jestem która z was tak by skakała wokół obcych kobiet, sprzatala czyscila kibel itd. Przed wyjazdem jakoś nie pytalyscie czy to jest jako wyjazd z ubezpieczeniem czy jest opodatkowany, tylko patrzylyscie że tanio. Najlepiej i najprościej kogoś obsmarowac na internecie.
  • gość 2017.10.03 [19:45]
    tu chyba odpowiada FMW tylko pod " gość "
    a US jest zawiadomiony smutas.gif
    mogłaś być dla nas taka jak na wizji to nie było by gadania....
  • gość 2017.10.03 [19:49]
    Sama też jesteś gość hahahahah
  • gość 2017.10.03 [19:59]
    200€ sam pobyt tam, plus bilety które kosztowały minimum drugie 200€. Razem to już 400€. Za tyle już znajdziesz wczasy na Teneryfie w hotelu 3-4 * z wyżywieniem. Choćby za darmo były te wakacje to szacunek należy się każdemu a nie tylko podczas transmisji. To trzeba było przeżyć żeby można było coś powiedzieć na ten temat.
  • gość 2017.10.03 [20:04]
    Po Ch....? Pojechalas do matki było do chotelu sobie jechać, robisz z g****a problem
  • gość 2017.10.03 [21:12]
    po co tyle chamstwa w odezwaniu ..
    A hotel nie chotel !!!!!
  • gość 2017.10.04 [02:51]
    Niestety widać jak fit matka jest podla i fałszywą szkoda bo juz myślałam że w końcu trafiłam na normalną osobę która nie gwiazdorzy jest po prostu jedna z nas a tu kłamstwo goni kłamstwo niby biedna bez pracy ale jakoś sobie radzi kogo stać żeby ciągle przebywać na teneryfie dorobiła się na naiwnych fankach i sodowka uderzyła do głowy ale kiedyś upadnie i nikt jej ręki nie poda
  • gość 2017.10.04 [05:42]
    Dla mnie to ona od poczatku swojej pseudo kariery była dziwna
  • gość 2017.10.04 [08:46]
    To nie ogladajcie jej profilu i zajmijcie się własnymi tylkami do roboty się weźcie a nie z nudów w lepek się wali
  • gość 2017.10.04 [09:01]
    Odchodząc na moment od przepychanek mam pytanie do zorientowanych dziewczyn.
    Czy warunki tego wyjazdu na Teneryfe byly gdzies podane. Tzn. jakies ramy planu dnia, warrunki noclegu, wyzywienia itp? Czy to wszystko bylo na tzw. gębę?
  • gość 2017.10.04 [12:22]
    To co przeczytałam o tej Pani woładowarkę o pomstę do nieba. Dziwię się kobietom,które znając osobę tylko z Facebooka zdecydowały się na wyjazd . A tu zonk. Niemiłą niespodzianka. Jak zaczęła reklamować ten swój Bio fit, każdej z Pań powinna zapalić się czerwona lampka, że jednak nie jest taką filantropką jaką się mieni. Nikt nie będzie poświęcał własnego czasu na transmisję za free. Tylko naiwniary uwierzyły ze to swojska i miła osoba. Biznes musi się kręcić. Nie widzę powodu dla którego tyle dziewczyn miało by kłamać na temat pobytu na Teneryfie. Oszustwo i chamstwo powinno zostać ukarane. Ale swoją drogą to trzeba mieć tupet. Przecież musiała sobie zdawać sprawę ze sprawą wreszcie wypłynie jak woda z jej cudownego basenu

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...