Odpowiedz na ten temat

Fokusowana II

• gość 2017.04.28 [01:28]
    Jaka jest każdy widzi-otyła,brzydkie zęby,okropne brwi od szklanki i rzęsy ale najważniejsze,że nowe kosmetysie sa.smiech.gif
  • gość 2017.04.28 [14:26]
    Up
  • gość 2017.04.28 [18:33]
    Czołem Chomiczko!
    Stęsniłaś się? Nadwaga, zęby, brwi, kołowrotek się kręci. Następna w kolejności kasa i stare gary, z których jedzą psy w Twojej wsi.
  • gość 2017.04.28 [20:45]
    Spadsj psycholko!Idz lepiej pomóc Fokusowanej posprzatać jej chałupę z dziurami w ścianach.smiech.gif
  • gość 2017.04.28 [20:53]
    Aaa, są i dziury w ścianach. Do tego odrapane drzwi i stukające pazury psów. Standard. Biegnij, chomiku, biegnij. Powtórka z rozrywki.
  • gość 2017.05.10 [17:47]
    Temat umarl
  • gość 2017.05.12 [09:52]
    Anka opowiada o kosmetykach MAC. Puder o nazwie "Careblend" to wg Anki KERENBELD...
  • gość 2017.05.12 [14:56]
    I zapewne pokazałaś ten film swojemu chłopakowi Anglikowi, a on wyśmiał jej wymowę?
  • gość 2017.05.12 [15:14]
    14:56
    Nie wiem, o co ci chodzi. Mam meza Polaka.
  • gość 2017.05.12 [15:42]
    no i bede zamiast będę
  • gość 2017.05.12 [18:25]
    No i "męża", a nie "meza".
  • gość 2017.05.15 [12:38]
    Fajne ma te włosy. Chcę sobie takie zrobić. Tzn. Bob z ombre. A jeszcze ładniejsze miała te dłuższe z większą ilością blond na końcach. Podoba mi się.
    Kiedyś na filmie mówiła coś o subskrypcjach i współpracach: że ma mało i nie wie dlaczego. Wg mnie jest ,,za szczera,,. Tzn mówi prawdę a nie słodzi tak jak inne yt. Że nawet jak coś jest mega szajskie to i tak twierdzą, że wspaniałe. Wg Anka jest od nich lepsza pomimo, że ma mało subów. Mało jest teraz takich ludzi na yt. Czasami jak oglądam filmiki to aż mnie głową boli od tego fałszu. Teraz oglądam tylko ją i czasami Bogusie Spryszyńską. Reszta mnie drażni. Zgrywają takie ,, szlachcianki,, śmiech na sali puste krzesła
  • gość 2017.05.15 [13:03]
    Wydaje sie byc szczera, tylko niepotrzebnie nakrecila ten idiotyczny filmik o 'poka sowe'. Nie wiadomo po co to bylo komukolwiek potrzebne, po drugie, to jakby nie w jej stylu nagrywac film ktory caly jest poswiecony krytykowaniu innej osoby. Troche mnie to zniesmaczylo, bo wygladalo centralnie jak wabik na kliki. Jak wychodzi cos kontrowersyjnego w mediach, to you tuberzy masowo podlapuja i kreca filmiki gdzie komentuja sprawe - dla klikow. Ale po Fokusowanej sie nie spodziewalam.
  • gość 2017.05.15 [13:10]
    Lubię ją ale do Marriotu bym z nią nie poszła, prędzej do karczmy na piwo z beczki. Taka nieokrzesana i łasa na darmoszki.
  • gość 2017.05.15 [14:00]
    Tak. Zgadzam się ten filmik poka sowe był niesmaczny. Mogła, jak już bardzo chciała wspomnieć o tym we vlogu ,,odrobinkę,, a nie kręcić cały film o tym. Tak samo jak nakręciła dawno temu film "Skomentowana" czy cos takiego. I tam właśnie dużo mówi negatywnego na temat współpracy. Jak oglądam jej filmy wstecz to w niektórych filmach też o tym wspomina. Jeśli chce mieć współprace to nie powinna mówić takich rzeczy. Nie musi słodzić ale pewne rzeczy powinna przemilczeć.
    Ale uważam że subskrypcji ma za mało. Dziwne taka Olimpia albo Myśliwiec ma koło 20 tys a ona jest od nich lepsza a nie ma nawet 15. Szkoda
  • gość 2017.05.15 [14:28]
    Tez uwazam, ze fajnie jej bylo w tym dluzszym bobie i z ombre. Niestety, ale przytyla i ma wieksza buzie, dwa podbrodki i krotkie wlosy to podkreslaja.
  • gość 2017.05.15 [14:38]
    Pierwsze filmy w ktorych miała long boba z ombre tak wysoko zrobionym: wtedy wyglądała najlepiej. Była szczuplejsza wtedy. To era zanim zrobiła brwi i rzęsy. Wyglądała najlepiej. Teraz też jest fajnie. Ale jak będzie mieć dłuższe włosy to będzie jeszcze lepiej. Lubię vlogi, takie dłuższe. Nawet takie paplanie o niczym. Rano śniadanie, krzątanie się, obiad, psy, makijaż, kawa.. Takie lubię najbardziej. Jakaś maseczka, pielęgnacja. Nie lubie houli i opowiadania o kosmetykach np teraz o mac cały długi filmik.
  • gość 2017.05.15 [15:37]
    Ja z kolei lubię te z kosmetykami, makijażem i recenzjamiusmiech.gif , a nie lubię live'ów i tych codziennych.
  • gość 2017.05.15 [15:41]
    Ogólnie przyjemna jest w odbiorze, normalna i naturalna, a nie żadna nadęta sztuczna lalka. Kobieta jakich wiele.
  • gość 2017.05.15 [17:21]
    Ja bym mogła oglądać tylko vlogi. Chciałabym żeby były dłuższe. Np. 20-25 minut. Szkoda, że na instagramie tak rzadko dodaje zdjęciasmutas.gif
  • gość 2017.05.15 [22:12]
    Co takiego kobieta jakich wiele - normalna? Prawda w Polsce jest wyjątkowo dużo ludzi bardzo prostych, dlatego ma też mało subów. Jedyne co mogę jej na plus zaliczyć to to, że jeszcze nie kłamie oceniając produkty. Kanał dla ćwoczków - jest takich kilka - jeszcze dorcia i makeupheart.
  • gość 2017.05.15 [22:33]
    Oho...zaczyna sie! Pogromco chomikow przybywaj!
  • gość 2017.05.15 [22:44]
    dziś [22:12]
    Ćwoczki oglądajom, ćwoczki komentujom.
  • gość 2017.05.15 [22:49]
    No nie zaczyna się, kochane takie same jesteście dlatego wam sie podoba. oczko.gif
  • gość 2017.05.15 [22:58]
    Urody jest niespecjalnej. Otworzył mi sie jakiś jej wcześniejszy film, bez tych sztucznych rzęs było jej dużo lepiej. Nie wyglądała tak tandetnie, miała gęste i długie rzęsy, po co to zrobiła.
  • gość 2017.05.16 [08:01]
    Tak, dokładnie - po co jej te rzęsy? Bez sensu. Brwi też nie rozumiem, dlaczego jak od szklanki zrobiła, czarne jak węgiel, zupełnie jej nie pasują. I zęby, koniecznie do wyrwania, ałt, i wstawienia nowych. Najlepiej w Polsce. Odłoży trochę, dwie wizyty w Polsce i po sprawie. Żadna hejterka czepiać się nie będzie. Do tego jeszcze przytyła, trzy podbródki, szok! Nie pojmuję jej toku myślenia. Wcześniej było zdecydowanie lepiej, LEPIEJ. Znam się na tym, bo przecież jestem super wyszkoloną Mejkap Artist po czteroletnich kursach dietetycznych. No, i wymowę ma t-r-a-g-ic-z-n-ą. Mój chłopak, Anglik, szczupły Mejkap Artist Tu, regularnie ogląda jej filmy i leje w gacie jak niepoprawnie mówi: syrup, karenbeld i jak tłusto gotuje, karczek czy schab. Non-stop. No, ludzie, jak tak można?!
    A widziałyście jej kuchenkę i odrapane garnki? Zupełnie jak na wsi dla bezpańskich psów i świń. I krów też. Przecież to niebezpieczne dla zdrowia jej męża i syna. O Jezu, szok i wstyd!
    Mieszkanie powinna jeszcze wyremontować, położyć pleksi na drzwi, załatać dziury w ścianach i okleinę na meble położyć. Sąsiedzi, rodzina, znajomi byliby zachwyceni. Ja bym tak nie mogła żyć, szok. Najgorsze, że nie robi tego, mimo że dostaje kasę z moich podatków. Wyobrażacie sobie? Nie? Mówię Wam, to prawda! Szok. A ona ciągle kosmetysie i kosmetysie.
    Wszystko chomiczki? Rzęsy, brwi, zęby, nadwaga, mieszkanie, kasa. Kołowrotek z okazji wiosny rozpędza się?
  • gość 2017.05.16 [08:03]
    Aha, pazury psom trzeba obciąć. Bardzo mnie to rozprasza jak oglądam jej filmy. Stukają i stukają, jak dzikie konie.
  • gość 2017.05.16 [10:03]
    Wiesz dziewczyno wyżej KOMPLETNIE Cię nie rozumiem. chodzi mi o ten fragment z zębami i plastrami wybielajacymi. To ja wcześniej to pisałam i wkurzyło mnie że teraz to wyśmiewasz!!! Nie pisałam tego prześmiewczo i to nie miał być hejt. Bo zawsze jak tu piszę to Anki bronię i dlatego mnie zaczyna denerwować takie twoje pisanie. A co, za przeproszeniem jest w tym złego że by kupiła te plastry wybielające??? Sama Ania porusza temat stomatologa w filmach więc to nie jest TEMAT TABU!! O co ci chodzi?? Z resztą się zgodzę ale co do zębów? Wtf? Czyli lepiej chodzić z brązowymi przebawieniami??? Ja używałam takich plastrów i żyje. Dlaczego twoim zdaniem to zaraz hejt? Bez przesady. Ty nie gadasz z koleżankami o takich rzeczach? Mnie się pytał czym wybielić zęby: to im mówię biała perła albo plastry na allegro, kiedyś miałam plastry Crest. I?? I to źle? Dziwna jesteś jeśli o to chodzi
  • gość 2017.05.16 [10:08]
    Nie interesują mnie jej psy, dzieci i wystrój. Uważam ją za prostą osobę, to słychać, widać i czuć. oczko.gif Wymawia fatalnie, słychać, że do szkoły miała pod górkę. Po polsku mówi tak samo niepoprawnie. Sztuczne rzęsy najczęściej podobają się właśnie dziewczynom o prostackim guście. Brwi faktycznie też wyglądają sztucznie, a zęby można założyć apart, nie trzeba usuwać. oczko.gif Wygląd w przypadku vlogerki urodowej jest wszystkim, więc zawsze dziwi mnie kiedy ludzie, którzy wybierają sobie taki sposób na życie, nie biorą pod uwagę tego jakie ich fizjonomia wzbudza reakcje. Z pozytywów - ma ładną cerę, maluje się całkiem sprawnie i na razie jest dość szczera w ocenach. Natomiast jak słyszę to "bede" i ten ton wiejskiej baby to mnie skręca, gdyby nie to mogłabym ją oglądać.
  • gość 2017.05.16 [10:26]
    Sama Anka mówi o zębach. Przez kilka filmów to poruszała. I mówiła też że drogo. Dokładnie opisała co i jak z dentystą. Serio: przyjeżdża do Pl, umawia się do kliniki Promadent, Eurodental, gdziekolwiek, tydzień dwa i ma WSZYSTKIE zęby zrobione od razu, później tylko zakłada aparat i koniec. A w Anglii będzie chodzić miesiącami za grubą kasę. Sama o tym gada, a tutaj obraza bo dziewczyny o tym piszą, no jak mogą?
  • gość 2017.05.16 [10:30]
    Rzęsy nie noszą tylko wiejskie baby! Pracuję w przychodni i nosi u nas lekarka internista rzęsy. Tyle, że nie takie grube i długie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...