Odpowiedz na ten temat

Fokusowana

• gość 2016.02.01 [22:47]
    Czy jest ktoś taki jak ja kto nie trawi tej dziewczyny? Brzydka jak noc, wredna i niechlujna a w dodatku nie potrafi mówić po polsku.... oto Fokusowana usmiech.gif
  • gość 2016.02.03 [19:38]
    Nie da się na nią patrzeć. Jest brzydka gruba z tymi swoimi okropnymi brwiami i gadzina sarkastyczna haha haha
  • gość 2016.02.03 [22:04]
    Próbowałam oglądać, jednak za bardzo mnie irytuje...Bardzo często jest też wulgarna w swoich filmikach, obejrzałam kilka i kiedy usłyszałam jakimi rzuca tekstami to zrezygnowałam..okropna baba !
  • gość 2016.02.03 [22:13]
    Sarkastyczna?
    Chyba tylko według niej to co mówi, to sarkazm. Dla mnie to brak wyrachowania.
    To taka wieśniaczka, której wydaje się że jak pojechała do UK to nie musi siedzieć w PL na szmacie tylko "yntelygencja" .
  • gość 2016.02.03 [22:22]
    Znam ją z mojego miasta na Śląsku i wierzcie mi jej synem zajmuje się głównie mąż. Zauważcie że to dziecko nie ma zabawek w pokoju. A dom to ona dostała od Państwa bo ma właśnie niepełnosprawne dziecko. Uważa że się jej wszystko należy. Dlatego ona do Polski nie jeździ bo w rodzinnym mieście każdy ja zna i wie jaka jest naprawdę.
  • gość 2016.02.03 [22:29]
    To nic złego, że dzieckiem zajmuje się facet. Do tego to dziecko jest niepełnosprawne, dzieci autystyczne zwyczajnie takie są... Może jej syn czuje się lepiej i bezpieczniej z ojcem? Nie wiem, dlatego nie chcę się odzywać, bo jej syn nie ma nic wspólnego z jej kanałem i nie nam to oceniać.
    Denerwuje mnie jej taki prostackie zachowanie. Nie przyjeżdża? Nic dziwnego, mam wrażenie, że jest bardzo pretensjonalna i uważa, że każdy jej zazdrości UK. Podejrzewam, że tak też traktuje ludzi, którzy mają w głębokim poważaniu czy jest w UK czy w PL.
  • gość 2016.02.03 [22:35]
    Jest bardzo pretensjonalna i nienawidzi Polski i Polaków. Poza tym nie przyjmuje krytyki. W tych brwiami wygląda komicznie
  • gość 2016.02.03 [22:49]
    Mnie wkurza tym, że ciągle robi jakieś błędy językowe. I to nie jest tak, że powie coś w ramach "żartu" np... "zdejm to" (jak czasem zdarza mi się osobiście powiedzieć do znajomych, bo to akurat taki żart sytuacyjny) tylko ona posługuje się takim słownictwem normalnie. Jak ktoś jej zwraca uwagę to broni się tym, że nie jest polonistką. Serio? Ja też nie jestem polonistką, robię błędy, brakuje mi słów ale żeby aż takie byki walić i jeszcze się przy tym upierać używając tak żenującego argumentu?! Really?
    Wiocha straszna. Mam wrażenie, że ona nie dość, że nie jest polonistką to raczej nie skończyła niczego sensownego jeśli chodzi o jakąkolwiek edukację. Wiem, to nie świadczy o człowieku no ale u niej to aż bije po oczach
  • gość 2016.02.04 [08:55]
  • gość 2016.02.04 [08:58]
    ten jest lepszy - zobaczcie na grzywkę:
    padłam ze śmiechu smiech.gif
    https://www.youtube.com/watch?v=WliY-y5NXPY
  • gość 2016.02.04 [09:17]
    Ja natomiast bardzo lubię Fokusowaną. Pomijając te wszystkie kosmetysie, które mnie nie interesują, uważam, że to bardzo fajna, zaradna babka. Ma takie zdrowe realistyczne podejście do życia. Różni się się od tej masy wiecznie jęczących youtuberek, które mimo, że nie mają dzieci, stałej pracy to ciągle zbolałym głosem opowiadają jakie to one zmęczone, zarobione itd. Podziwiam ją. Jej 8-synek choruje na głęboki autyzm i padaczkę, z tego co mówiła to Szymon zatrzymał się w rozwoju na poziomie 2-latka.Mimo, że jest to ogromne obciązenie psychiczne i fizyczne to Anka nie skarży się swoim widzom na swój los. Czasem coś wspomni, gdy jest naprawdę żle, ale nie jest to w żaden sposób nachalne czy przesadzone.Uwielbiam jej sarkastyczne poczucie humoru, ale wiem, że nie każdemu ono podchodzi. Nie zauważyłam też, żeby uważa się za lepszą dlatego, że mieszka w UK. Kiedyś tylko wspominała, że woli mieszkać w Anglii, bo tutaj ludzie są bardziej tolerancyjni wobec osób niepełnosprawnych (prawda) i że może liczyć na większą pomoc ze strony państwa podczas opieki nad Szymonem (też prawda, w Polsce mam kuzynkę która wychowuje niepełnosprawne dziecko i jej życie to raczej wegetacja i ciągła walka z urzędami o odrobinę godności dla niej i małej... aż szkoda gadać). Do tego jej mąż Andrzej, mimo, że pojawia się bardzo rzadko i jeszcze rzadziej się odzywa to wydaje się fajnym facetem, tworzą z Anią fajną parę i widać, ze się kochają. Ja serdecznie polecam Fokusowaną usmiech.gif
  • gość 2016.02.04 [14:34]
    Dlatego jak jej osobiście nie lubię tak nie zamierzam odzywać się na temat dziecka.
  • gość 2016.02.04 [18:06]
    Co ona robi w UK?
  • gość 2016.02.04 [19:27]
    Pracuje na część etatu w jakiejś knajpie.
  • gość 2016.02.04 [22:23]
    To ciekawe bo chyba nigdy o tym nie mówiła
  • gość 2016.02.11 [11:12]
    Tak sprząta w knajpie i mówi, ze o pracy nie mówi, bo wstydzi się tego. Poza tym mówi, ze nie bierze kredytów a wzięła na samochód i swoje kosmetysie. Nie lubię jej i wierzcie mi lub nie jest antypatyczna do potęgi entej bo pracowałam z nią. W dodatku ma okropne rzesy i brwi, pół Jaworzna się z niej śmieje smiech.gif
  • gość 2016.02.15 [12:01]
    Skoro pracuje tylko na pol etatu w kawiarni/kafejce/przy sprzataniu to zarobki z tego sa marne. 16-20 godzin, ze 6.70-7 f/godz. A ona ciagle kupuje drogie kosmetyki MAC, Clarins, St Tropez, Charlotte Tilbury , Essie... Chodzi do fryzjera, zrobila sobie makijaz permanentny brwi, ktory kosztowal ponad 300 f + poprawka ze 150-200, przedluza rzesy i regularnie je uzupelnia co tez tanie nie jest . Ma drogie rzeczy typu Obag, converse itd.... To z tej pracy niby wszystko? A za mieszkanie, rachunki, leki, jedzenie itd to kto placi? Maz tylko?
  • gość 2016.02.15 [16:53]
    Ona jest z Jaworzna? To my sasiadki usmiech.gif
  • Gryzilda 2016.02.16 [17:51]
    Myślę że jej syna nie powinno się wmieszać , bo co jak co ale to jej kanał a nie jego . Ja można lubić , lub nie lubić łatwy wybór . Ale oceniać jej dziecko to już chore , nikomu do tego czy ma duzo czy mało zabawek . a rozliczanie kto ile zarabia i ile wydaje to jej sprawa , przecież jej mąż jest w UK kamieniarzem a to naprawdę dobry zawód opłacalny . Uszanujcie jej dzieciaka chociaż , nie tylko z tytułu tego że to chore naprawdę chore dziecko ( na pewno mało kto z was orientuję sie jak to jest być rodzicem takiego dziecka ) ale że to jest dziecko , i nie może sie obronic. Chociaż podejrzewam że przywoływanie tu kogokolwiek do opanowania i tak nic nie da .
  • gość 2016.02.16 [19:05]
    Oj nie przesadzaj.Ogolnie dziewczyny na Kafe sa spoko,jest tu moze jedna albo dwie co im w zyciu nie wychodzi,i te zazwyczaj rzucaja wyzwiskami,sa chamskie i czepiaja sie dzieci jutuberek.Ale to margines(takze spoleczny).
  • gość 2016.02.20 [21:31]
    Według mnie najbrzydsza z YouTuberek. Nie chodzi nawet o wygląd, ale charakter. A ta jej kolezaneczka Anesuk patologia na maxa.
  • gość 2016.02.25 [20:41]
    na początku ogladałam i lubiłam. Wydawała sie taka naturalna, fajna... yhm, do czasu kiedy w komentarzu wyraziłam swoje zdanie. Odpowiedziała mi w taki sposób, że w pięty poszło.. Nie znoszę jej i nie mogę na nią patrzeć. Irytuje mnie okruuuuuutnie!
  • gość 2016.03.04 [13:41]
    fokusowana... wieśniara jakich mało. nie trawie jej, nie moge jej sluchac. nie umie gadac ani polsku, ani po ang. dziwi mnie, ze tak z******ta babka jak pinkrook sie z nia kumpluje, co ona w niej widzi.
    smiac mi sie chce jak anka fokusowana gada, ze ona jest TAKA PRAWDZIWA, NIKOGO NIE UDAJE. hmmm a po czym poznac ze jakis jutuber udaje kogos kim nie jest? przeciez znam ich tylko z komputera, nie wiem jacy sa naprawde, szczyci sie tym. a temat forum powinien nazywac sie BEKA Z FOKUSOWANEJ smiech.gif
  • gość 2016.03.04 [13:48]
    zapomnialam dodac, ze jest ohydna, te jej brwi.. fuuj i sztuczne lalkowate okropne 3 d rzesy, oj przepraszam 6D smiech.gif aha, jakby tego bylo malo, teraz pierdyknela se kolczyk w nosie. niech jeszcze wroci do rozowych wlosow i bedzie git oczko.gif
    ale to jej wypowiadanie sie, ojej ojej, prostaczka do kwadratu, nawet do szescianu
  • gość 2016.03.04 [14:01]
    fokusowana nigdy nie wroci do polski, bo w uk ma benifity hahaha tak mowie o benificiarach, ktore biora benefity, laska przeciez nie pojdzie do roboty tyrac na 40 h tyg bo jej sie to nie oplaca, skoro dostaje hajs na dom, niskie zarobki, child benefit i inne, mnie zabieraja co miesiac 600 funtow podatku m.in. wlasnie na takie beneficiary, az dziwota, ze sie hajtnela, bo wtedy mailaby benifity na samotna matke smiech.gif zreszta ona nieraz mowila o tej pomocy socjalnej, jaka ona z******ta w anglii i jak duzo jej to daje, mnie by bylo wstyd ciagnac tyle kasy od rzadu, ale nie tylko ona taka. a jej poziom slownictwa najbardziej zenujacy na yutube, i te angielskie wtracenia, typu łerewer smiech.gif
  • gość 2016.03.04 [21:40]
    Ty glupia pissssdo przeciez ona ma dziecko chore to jak ma isc do pracy na 40h. Duzo ludzi w takiej sytuacji nie pracuje wogole. Ja jej wspolczuje z calego serca bo nie wyobrazam sobie mojego dziecka tak chorego jak jej synus. A ze bierze benefity to zle? Jak juz napisalam ma chore dziecko to dostaje socjal tak jak kazdy inny mieszkaniec uk. Nalezy sie jej pomoc. A ty wredna krowo wsadz d**e w swoja kieszen a nie grzeb w portfelu innych. Tutaj sie ocenia jej udzial na youtube a nie to ile ma kasy!!!! Ciewaka jestem jak ty bys zyla i dawala sobie rade gdybys sie znalazla w takien sytuacji jak ona. I nie, nie jestem jej fanka,ogladam baardzo sporadycznie jej filmiki ale az mi sie zygac chce jak jakies wredoty wylewaja swoja zolc!
  • gość 2016.03.05 [10:54]
    fokusowana to taka prostaczka, wypowiada sie jak wiesniak. taki polaczek cebulak z niej. a co do kasy- pewnie, ze nie nalzey mnikomu zagladac do portfela, ale ona tez to robi... zreszta sama ostatnio powiedziala, ze moglby byc youtube platny, bo policzyla sobie ze gdyby zarabiala 800 funtow to nie musialaby pracowac smiech.gif ciagle mowi o hajsie z jutuba. w ogole cala jest wnerwiajaca. ciagle te psióry pokazuje, kupila se psa za 300 funtow, jakby nie mogla wziac ze schroniska. i ciagle sie szczyci tym, jaka ona jest ekspertka w pielegnacji ryja. co z tego, że gęba bez syfow jak reszta ryja niewyjsciowa, masaakryczne sa te jej brwi, rzesy kolczyk i kłaki. a jeszcze sie dziwi, ze waga jej nie spada... no sorry jak po tygodniu rzucila silownie, żre same swinstwa, kawki kapsulki same syfy to jak moze chudnac.
  • gość 2016.03.05 [11:00]
    aha, jakbym miala juz te benefity i wydawala co chwile kupe kasy na kosmetyki, to wolalabym czesc kasy przeznaczyc na zeby, zęby ma tez szkaradne, jakies czyszczenie by jej sie przydalo, wyleczenie, nie mowie o aparacie, bo diasteme mowila ze lubi wiec ok. no ale to kwestia priorytetow oczko.gif
  • gość 2016.03.06 [12:31]
    Ona moze kradnie te kosmetyki, Polki bardzo duzo kradną w UK.
  • gość 2016.03.06 [16:36]
    fokusowana prostaczka jakich mało
    zaraz bedzie pokazywac jak pierdzi i beka, bo przeciez ona taka prawdziwa nie udaje nikogo, widac ze liczy na hajs i tylko patrzecz jak bedzie zebrac o kosmetyki a pozniej robi wyprzedaze uzywanych kosmetykow sprzedaje za 50 funtow a glupie laski kupuja
  • gość 2016.03.07 [12:25]
    Kase musi miec... Te brwi drogo kosztowaly (podala w filmie link do salonu, gdzie je robila ), ciagle przedluza/uzupelnia sztuczne rzesy, co tez tanie nie jest. Kupuje drogie kosmetyki do makijazu i pielegnacji, buty, torebki...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...