Odpowiedz na ten temat

Fokusowana

• gość 2017.03.20 [20:21]
    20:14
    Dziewczyna ma rację, pracuje jako dental nurse od 7 lat i niestety Polacy przychodzą tylko, gdy ich boli ząb, a potem już nie wracają. Rzadko tez na przegląd co 6 miesięcy umawiają się. A o tych kredytach pierwszy raz słyszę ... pracowałam w Polsce też przed przylotem tutaj i bardzo dużo ludzi z UK u nas bywało no i usługi w Polsce nie są tak drogie jak w UK. I nasi dentyści są lepiej wykwalifikowani.
  • gość 2017.03.20 [20:25]
    dziś [20:14]
    Ja o dentystach. Mam dentystę w Londynie , prywatnego, czyli nie przyjmuje pacjentów na NHS . Plomby 100-220, zależy jak duże wypełnienie. Kanalowka 600-700 , moze piza Londynem taniej. Standardy światowe, wiec prosze nie mówcie ze tu prywatnie nie da sie zrobić zębów, w Londynie na światowym poziomie zrobisz wszystko, nie róbcie żenady , ze tylko w Polsce co 6 miesięcy dzwoni do mnie Pani z recepcji i umawia na usuwanie kamienia ok 60£ plus check up u dentysty kolejne 50£. Błagam nie wypowiadajcie sie na tematy o których nie macie pojęcia. Rozumiem ze w Polsce taniej, ale to UK i jak masz odpowiedni budżet to każda usługę na najwyższym poziomie tu znajdziesz
    x
    Dokładnie ta dziewczyna co pisze wyżej o tym, że w UK nie ma dobrych dentystów jest żenująca. To typowe myslenie polaczków po co leczyć w UK jak lepiej w Polsce, bo taniej. Najlepsze jest to, ze wszystko przeliczają na złotówki. W Polsce dla Polaków dentysta tez jest drogi i ludzie chodzą i płaca. Nie rozumiem jak ona pisze te dyrdymały, że 200-400 funtów to majatek. Chyba zarabia w funtach, a nie w złotówkach. Nie rozumiem tego jak zyjąc tam nie pójść do dentysty. Tylko narzekać, że drogo.
  • gość 2017.03.20 [20:41]
    dziś [20:14]
    dziś [18:12]
    17:03
    A ja nie rozumiem jak można wydać £400 na jednego zęba, że aż ludzie kredyt na to biorą ?! A jak mają 3 do wyleczenia i koszt ogólny £2000 ? Weź się zastanów co piszesz .Zastanawiające jest to , że u Anglików i Szkotów pełno braków w uzębieniu, bo ich nie stać na to, a oprócz zębów trzeba rachunki opłacić. Ludzie mają dzieci, rodziny i wyobraź sobie , że każdy z nich ma coś, życie na kredycie ? Tylko na dentystę . Umarłam ze śmiechu. Brytyjczycy do Polski latają robić sobie protezy i leczyć zęby jak i do Niemiec, bo tutejsze usługi dentystyczne są na słabym poziomie i drogie. Oni nawet kolorowej plomby nie widzieli u dziecka
    A potem czytają te twoje farmazony ludzie w Polsce i nic dziwnego, że mają inne niż rzeczywiście jest wyobrażenie o Uk.
    x
    Puknij się w łeb dziewczyno. W Polsce ludzi też nie stać na dentystę, to tez jest duzy wydatek. Co cie tak śmieszy, że kogos nie stać na dentyste i musi się zadłużyć. Wystarczy, że ma braki w uzębieniu. Nikt nie pisze, że jak idzie do dentysty wyleczyć jeden ząb to bierze pozyczke, Durna ty musisz być i tyle. Przebiłaś fokusową i tak trzymaj.
    x
    Ona pewnie myśli, że w Polsce ludzie żyją na takim poziomie, że każdy smiga do dentysty. Jak by tak było to każdy by chodził z pięknymi ząbkami. Ludzie tak samo kasy nie mają na dentyste, albo im żal wydac kase. Nie jedna osoba jest zmuszona aby skorzystać z usług banku, bo jak ma duże problemy z zębami to musi się zapożyczyć, bo wszystko kosztuje. Np. implant koszt ok 5 tys, aparat na zęby tez kosztuje. Wybielanie profesjonalne ok 2tys. Wszystko kosztuje i dla Polaków to są bardzo duże pieniądze. Leczenie kanałowe ok 700zl. Można tak wymieniać i wymieniac.
  • gość 2017.03.20 [20:56]
    Byłam u dentystki w Sokółce. Zrobiła mi skaling, piaskowanie, nałożyła plombę na odkrytą szyjkę zęba i uzupełniła plombę w zębie trzonowym. Zapłaciłam 230 zł. To dużo czy mało?
  • gość 2017.03.20 [21:45]
  • gość 2017.03.20 [21:56]
    20:41
    Ty to sama ze sobą piszesz smiech.gif
    Poza tym, gdzie tak drogo u dentysty w Polsce ???? Skąd ty te chore ceny wzięłaś ?
  • gość 2017.03.20 [22:00]
    gość 20:41
    Co ty za brednie wypisujsz ?
    Proszę cennik u mojego dentysty:
    http://www.stomatologianaksiezymmlynie.pl/cen nik
  • gość 2017.03.20 [22:00]
    [21:56]
    Ona ma racje tyle kosztuje w W-wie profesjonalne wybielanie zebow
  • gość 2017.03.20 [22:08]
    Nosilam 2 lata aparat. W sumie mnie kosztowal ponad 2 tys z tymi wszystkimi zmianami i dokreceniami. I implant 4200. Pewnie w wiekszych miastach jest drozej.
  • gość 2017.03.20 [22:24]
  • gość 2017.03.20 [23:48]
    gość dziś [22:08]
    Nosilam 2 lata aparat. W sumie mnie kosztowal ponad 2 tys z tymi wszystkimi zmianami i dokreceniami. I implant 4200. Pewnie w wiekszych miastach jest drozej.
    Xxx
    Piszesz o funtach czy zlotowkach?
    Bo w zlotowkach to w zyciu nie wyleczysz sie ortodontycznie za takie pieniadze!
  • gość 2017.03.21 [02:18]
    Fokusowana bardzo przytyla ostatnio.
  • gość 2017.03.21 [07:47]
    gość wczoraj [23:48]
    Xxx
    X
    O zlotowkach. Za malo? Dla mnie to duzo zreszta zgryz juz mam ok. Teraz tylko przeglady i naprawa jak by mi sie jakis popsul.
  • gość 2017.03.21 [09:29]
    wczoraj [20:21]
    20:14
    Dziewczyna ma rację, pracuje jako dental nurse od 7 lat i niestety Polacy przychodzą tylko, gdy ich boli ząb, a potem już nie wracają. Rzadko tez na przegląd co 6 miesięcy umawiają się. A o tych kredytach pierwszy raz słyszę ... pracowałam w Polsce też przed przylotem tutaj i bardzo dużo ludzi z UK u nas bywało no i usługi w Polsce nie są tak drogie jak w UK. I nasi dentyści są lepiej wykwalifikowani.
    x
    Pewnie chodzi o bardziej konkretne uzupełnienie zęba. Jak "musisz "wstawić np 2-3 implanty to mało kogo na to stać. tak więc albo trzeba mieć odłożona kasę albo pozostała jakaś pożyczka. Niestety, osoby mieszkające W UK mogą przyjechać do Polski i dla nich to taniej. Tylko my Polacy gdzie mamy jechać aby było taniej? Chyba na Ukraineusmiech.gif Tak więc nie rozumiem Polaków którzy mieszkają w UK, a jeszcze na wszystko narzekają.
  • gość 2017.03.21 [09:34]
    dziś [07:47]
    gość wczoraj [23:48]
    Xxx
    X
    O zlotowkach. Za malo? Dla mnie to duzo zreszta zgryz juz mam ok. Teraz tylko przeglady i naprawa jak by mi sie jakis popsul.
    x
    2 tys ogólnie za ortodontę to mało. Znam osoby, które miały aparat i cały koszt ok 10 tys ale ze wszystkim. Trwało to kilkanaście miesięcy. Ale tak co miesiąc, dwa wizyta i za każdym razem trzeba płacić i jak się zliczy to kosmos. (mówię o Polsce). Jak ktoś ma mała wadę to jeszcze obejdzie, ale jak zęby naprawdę krzywe to potrzeba naprawdę dużo kasy.
  • maffalover 2017.03.21 [09:37]
    jakie tutaj są wypisywane brednie
    nie rozumiem kompletnie skąd u was tyle zawiści i zazdrości
  • gość 2017.03.21 [10:15]
    Ale ktos bajdurzy o aparacie ortodontyczny
    za ponad 2 tysiace zl! SAM aparat na jeden luk to jest minimum 1.500 zl za najtanszy metalowy a gdzie jeszcze drugi luk,a wyciski,zdjecia,konsultacja,wizyty kontrolne,piaskowanie,skaling w trakcie noszenia,retencja? Ja za 3 letnie leczenie we Wroclawiu zaplacilam 15 tys. zl.
  • gość 2017.03.21 [11:00]
    gość dziś [09:29]
    Nie rozumiesz Polakow z UK ktorzy narzekaja? Uwazasz, ze fakt ze masz 2000 kilometrow do dentysty na ktorym mozesz polegac i na ktorego cie stac to nie problem?
  • gość 2017.03.21 [11:37]
    gość 09:29
    UK jak się wielu wydaje to nie kraina mlekiem i miodem płynąca. To co tu czytam na forum zupełnie nie zgadza się z rzeczywistością, mieszkam 15 lat w UK, kupiłam dom z mężem, mamy dziecko. Nie wiem kto tu czasem pisze jakie ma wspaniałe życie, zarobki - owszem zdarza się tak, nie mówię, że nie. Wystarczy wejść na stronę dotyczącą poverty w UK - jest ogromne. A tu wynika, że każda ma lukratywną pracę i jak to ma wspaniale. Mając swój dom, za wszystko trzeba płacić ' mortgage, house insurance, bills. Coś ci się popsuje ? Musisz sama naprawić, to nie jak w Council house, że przyjdą i ci zrobią. Zarobki wcale nie są tak super, wystarcza na opłaty, życie, ale luksów nie ma. Tak jak i w Polsce. Np. dwa lata zachorował mój pies, ogólnie leczenie plus operacja kosztowały nas prawie £4000. Czy w Polsce weterynarz też tyle kosztuje ? Piesio ma się dobrze do dziś usmiech.gif Opieka dla dziecka również koszty ogromne więc zamiast iść i pracować na childcare ja opiekuje się dzieckiem dopóki nie pójdzie do przedszkola. Dodam, że owszem pracowałam na pół etatu i z tygodniówki zostawało mi £20 po opłaceniu opieki ... I co z tego nawet na paliwo nie wystarczało. Można tak pisać w nieskończoność, ale chcę tylko nadmienić UK kraj jak każdy inny, gdzie jest bezrobocie i drogie usługi. Ja również leczę zęby w Polsce i np. ginekologicznie. Tutaj ginekologa nie widziałam już 2 lata od porodu, cytologia jest co 3 lata itp. itd.
  • gość 2017.03.21 [11:40]
    10:15
    Tez robilam aparat orto we Wroclawiu. Dwa lata metalowe luki, koszt 1 to 1400zl, czyli razem 2800 sam aparat. Plus co miesiac wizyta 150 zl plus zdjecia, wyciski itp. Bylaby za to nie jedna torebka LV, ale ja wybralam ladne i proste zeby.
  • gość 2017.03.21 [11:50]
    dziś [11:40]
    10:15
    Tez robilam aparat orto we Wroclawiu. Dwa lata metalowe luki, koszt 1 to 1400zl, czyli razem 2800 sam aparat. Plus co miesiac wizyta 150 zl plus zdjecia, wyciski itp. Bylaby za to nie jedna torebka LV, ale ja wybralam ladne i proste zeby.
    x
    No i dobrze zrobiłaś, bo żadna torebka tego nie wynagrodzi. Piękny uśmiech to podstawa. Nie rozumiem tego jak anka tyle lat kupuje pierdoły, a aparatu jak nie ma tak nie ma. No i oczywiście u niej to wybielanie zębów by się przydało. Ja bym była załamana z takimi brzydkimi zębami i wszystko bym zrobiła, a by tylko mieć lepszy uśmiech.
  • gość 2017.03.21 [12:42]
    dziś [11:50]
    dziś [11:40]
    dziś [10:15]
    V
    Tak, bardzo dobrze zrobiłaś. Ja też zrobiłabym wszystko dla zdrowych, białych, prostych, po prostu pięknych zębów i ładniejszego uśmiechu. Wszystkie torebki świata, nie tylko LV, nie są warte tych pieniędzy, które można zainwestować w zdrowie, biel, prostotę i piękno zębów oraz olśniewający uśmiech.
  • gość 2017.03.21 [14:36]
    Ja nie rozumiem zupelnie postepowania i logiki Fokusowanej.pechowiec.gif Ona to jest dla mnie taka przasna Maryna,zawiesze se kolczyk i sztuczna rzese przykleje i jestem pinkna...Przeciez najpierw(w/g Fokusowanej PIERW) trzeba dbac o zeby,skore,wlosy i cialo a dopiero pozniej mozna zajac sie cala reszta czyli ozdobkami,doczepami i innymi "upiekszaczami".Ona niby i skore dba ale dusi ja tonami podkladow i pudrow,zeby to szkoda gadac-juz wszystko zostalo napisane na ich temat,nadwaga duza a moze juz 1stopien otylosci nawet.Co jej w takim stanie dadza rzesy na 5 cm czy torebka matkiwa?!smiech.gif Czy przyciagnie tym uwage facetow na ulicy?Niezyjaca Anna Przybylska kiedys powiedziala bardzo fajna rzecz-najwieksza ozdoba kobiety jest piekna skora,cialo,zeby i wlosy i NIC wiecej,wszystko ponadto to fanaberie.
    http://www.pomponik.pl/plotki/news-przybylska -najwieksza-ozdoba-kobiety-jest-jej-cialo ,nId,374106
    Mozna miec i 1000 szminek ale PO CO?
  • gość 2017.03.21 [16:17]
    Szczęśliwi ci, którzy widzą piękno w miejscach zwykłych, tam gdzie inni niczego nie widzą! Wszystko jest piękne, wystarczy tylko umieć dobrze spojrzeć. - Camille Pisarro
  • gość 2017.03.21 [16:45]
    Nic nie czyni kobiety piękniejszą, niż jej wiara w to, że jest piękna - Sophia Loren
  • gość 2017.03.21 [17:02]
    gość dziś [16:45]
    Nic nie czyni kobiety piękniejszą, niż jej wiara w to, że jest piękna - Sophia Loren
    Zgłoś
    Xxx
    Wiara w siebie to jedno ale sa jednak jakies standardy i tego sie nie przeskoczy.Chyba dla nikogo piekna nie bedzie kobieta bez zeba na przedzie albo wazaca 250 kg.smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [17:09]
    gość dziś [17:02]
    Wiara w siebie to jedno ale sa jednak jakies standardy i tego sie nie przeskoczy.Chyba dla nikogo piekna nie bedzie kobieta bez zeba na przedzie albo wazaca 250 kg.smiech.gif
    V
    Skoro chyba, to może komuś się podoba
  • gość 2017.03.21 [22:16]
    Jesteście wszystkie podłe. Zajmijcie się swoimi pięknymi domami, prostymi białymi zębami, myciem wspaniałych drzwi z szybami z kryształu pewnie.
    Zero empatii, jestem tu pierwszy i ostatni raz. Teraz się o takich mówi po prostu tępe dzidy.
    Aniu, jeżeli tu wchodzisz i czytasz te brednie to wiedz, że nie warto.
    Pozdrawiam Cię serdecznie.
  • gość 2017.03.21 [22:28]
    Tak Aniu,kup sobie jeszcze wiecej szmineczek bo niewazne zeby i drugi podbrodek smiech.gif najwazniejsze,ze Ci hejtery zazdroszczo smiech.gif
  • gość 2017.03.22 [18:05]
    Napiszcie co ciekawego u anki słychać, bo ją nie oglądam. może cos ciekawego powiedziała? Czym tym razem nas zaskoczyła?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...