Odpowiedz na ten temat

Fokusowana

• gość 2017.09.12 [14:25]
    14:18 a ty kretynko masz własne życie? Chyba nie skoro tu piszesz i jeździsz po Ance!
  • gość 2017.09.12 [14:26]
    14:05
    Naprawde "na prawde"?
  • gość 2017.09.12 [14:32]
    Gratuluję zabawy, "zaimponiłaś" mi swoją zayebistoscia i sprytem. Wow. Albo jak to byś ty napisała Łał ale mam fan smiech.gif
  • gość 2017.09.12 [20:41]
    dziś [14:26]
    14:05
    Naprawde "na prawde"?
    x
    Naprawdę? to aż tak ważne jak zostało napisane. Następna polonistka, która nie ma co robić.
  • gość 2017.09.12 [22:19]
    Bardzo ważne. Moim zdaniem ważniejsze niż analiza życia obcej osoby i jej komentowanie na forum.
  • gość 2017.09.13 [21:32]
    A gdzie jej dziecko? Łażenie po mieście, kosmetysie, żarcie i lajf - biedny ten mąż.
  • gość 2017.09.14 [07:24]
    Ależ nuuuuda...
  • gość 2017.09.14 [14:42]
    Nuda bo Anka ciagle robi to samo,maluje sie jak draq queen,objada,tyhe,kreci te nudne filmiki a ponoc od wrzesnia tak bardzo miala byc zajeta swoja praca jako ticzing asistent buahahaa.Zasuwaj Anka szybko do roboty zmieniac obsrane pieluchy i wycierac gile z nosa jako pomoc dzieci specjalnej troski i nie pieprz,żes nauczycielka haha.smiech.gif
  • gość 2017.09.15 [18:22]
    Nie no to co osoba wyżej napisała to już dno dna. Serio? Piszesz tak o chorych dzieciach, które nie są chore i nie mają na to wpływu. Powinno się im współczuć a nie nadziewać się z nich. Twój komentarz mówi o tobie wszystko. Pogarda z jaką traktujesz ludzi. Wyśmiewane się z niepełnosprawnych. No żałosne.. Podziwiam Ankę, że opiekuje się tymi dziećmi. Chorymi, potrzebujacymi pomocy. Nie każdy miałby tyle serca, empatii i chęci niesienia pomocy. Nie ważne kim ona jest w tej szkole. Pracuje, pomaga! Brawo! To się chwali! Nie sztuka paplać bez ładu i składu jakieś farmazony na anonimowym forum o obcej osobie i odrzucać kogoś błotem
  • gość 2017.09.15 [18:23]
    *są chore
    * nie naśmiewać się
  • gość 2017.09.15 [18:46]
    14:42
    Anka nigdy nie powiedziala ze bedzie nauczycielka. Bedzie Teaching Assistant. Widac ze nie masz zielonego pojecia o czym mowisz. Zmienianie pieluch nie nalezy do obowiazkow osoby na tym stanowisku. I tak jak ktos wyzej napisal, raczej nalezy sie jej uznanie z powodu podjecia sie wymagajacej pracy z niepelnosprawnymi dziecmi.
  • gość 2017.09.15 [19:20]
    Ja piertole, wezcie jej wystrugajcie medal z cebuli za to, ze w ogole ma ochote wstawac rano do pracy!
  • gość 2017.09.15 [19:35]
    19:20
    Wyraznie masz problem z byciem obiektywna. Dla ciebie musi byc ekstremum - albo w jedna albo w druga strone. Wszystko do przesady - albo zmyslone, nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia komentarze dewartosciujace Anke, albo medal z cebuli. Ona po prostu ma prace. Nie nalezy sie jej za to ani medal, ani ublizanie jej i przypisywanie jej deklaracji ktorych nigdy nie wyglosila.
  • gość 2017.09.15 [21:35]
    14:42
    Anka nigdy nie powiedziala ze bedzie nauczycielka. Bedzie Teaching Assistant. Widac ze nie masz zielonego pojecia o czym mowisz. Zmienianie pieluch nie nalezy do obowiazkow osoby na tym stanowisku. I tak jak ktos wyzej napisal, raczej nalezy sie jej uznanie z powodu podjecia sie wymagajacej pracy z niepelnosprawnymi dziecmi.
    xxx
    W normalnej szkole lub przedszkolu TA nie zmieni dziecku pieluchy, jednak w wiekszosci szkol specjalnych TA wlasnie zmienia pieluchy (kiedy to jest konieczne), karmi dzieci, podaje leki, ba nawet nauczyciele przewijaja dzieci jak zajdzie taka potrzeba!
  • gość 2017.09.17 [08:17]
    Materiał się mnie - nowe słowo z haula
  • gość 2017.09.17 [08:18]
    Dla dziecka szmaty z primara dla siebie zalandoo
  • gość 2017.09.17 [09:21]
    Anka wyglada tragicznie w tym filmie dzisiejszym. Makijaz jak pod latarnie, z tych ciuchow to moze w dwoch rzeczach wygladala ok, reszta dramat. I jej figura... jak mozna sie w przeciagu trzech lat tak zapuscic? I zgadzam sie z osoba wyzej - na Szymona bierze benefity i kupuje mu dresy w Primarku, a sobie koszulki Levi's, Hilfiger.
  • gość 2017.09.17 [11:07]
    Dla mnie też ten makijaż to tragedia. Wyglada okropnie! Kto normalny na co dzień się tak maluje. Kilo tapety i ona myśli, że to ładnie i super jest. Co do wagi to już jej sprawa. Ma lustro i widzi jak wygląda. Ona tak jeszcze dosyć dobrze wygląda w porównaniu do Boogiesilver. Ona to naprawdę tragedia, a na dodatek twierdzi, że zdrowo się odżywia itp. (żyje w takim przekonaniu), masakra.
  • gość 2017.09.17 [11:12]
    Czepiacie się mejkapu, może brała udział w castingu do nowej serii Adamsów smiech.gif
  • gość 2017.09.18 [17:55]
    Ona tak na serio?! Tyle szmat sobie kupiła, a dziecku kupuje najgorsze szmaty za £1.50?! Co z niej za matka? Wstyd.
  • gość 2017.09.18 [17:57]
    I oczywiście ulana jest jak nie wiem co... Jak można nosić te bluzki, które ukazują sadło, ogromną doope i tłuste uda, które obleśne się o siebie ocierają ...
  • gość 2017.09.18 [18:00]
    A co bedzie dziecku porzadne ciuchy kupowala, jeszcze by nie starczylo na 176 rozswietlacz.
  • gość 2017.09.21 [15:09]
    Co tu nagle taka cisza?
  • gość 2017.09.21 [15:52]
    Szok, że Anka kupuje łachy z Prajmaniego dla dziecka, a sama robi hołle w Zara i Cos oczko.gif
    Na marginesie, Prajmani na szmaty, mimo, że nie jestem bogata to nie ubieram tam dziecka...
  • gość 2017.09.21 [16:18]
    Ale wsiórskie te ubrania kupiła,notmalnie wieś tańczy i śpiewa.Wielkie,krzykliwe loga,Koszula z jednorożcem,bluza z jednorożcami,żółty nietoperz w którym wyglada jak ptak z Ulicy Sezamkowej,wszystko prawie przyciasne.Wszystko tandetne,jak dla szczupłej nastolatki a nie wypasionej baby po 30-tce.Nie mówię,że ma nosić garsonki ale coś mniej pstrokatego i w odpowiednim rozmiarze byłoby estetyczniejsze dla oka.
  • gość 2017.09.21 [16:59]
    16:18
    To samo pomyślałam, jestem mniej więcej w jej wieku, ale tych ubrań bym nie kupiła. Też nie noszę garsonek ani dresu. Można fajnie wyglądać, można i założyć np. żółtą koszulę czy już ten cardigan, ale żeby ona/on chociaż ładnie się układała/ układał i pasowała/ pasował do figury oczko.gif
  • gość 2017.09.21 [17:12]
    Czego wymagacie od takiego bezguścia?Ona ma w głowie tylko to jak się wymalować jak drakula,kupić 200-setna szmineczkę i nagotować wielki gar żarła na 3 dn.I potem siedzieć na d***e i wpieprzać i tak dzień w dzień.
  • gość 2017.09.21 [19:34]
    Zgadzam sie, kiedys mi sie nawet jej makijaze podobaly, a teraz to zmierza w jakims chorym kierunku. Na twarzy biala, wielkie pasy rozswietlacza, oczy jak na Halloween i szminki podkreslajace brzydki kolor jej zebow.
  • gość 2017.09.22 [17:57]
    Wrzuciłam sobie jej filmik z 2014r. Uważam że teraz robi ładniejsze makijaże, tzn są ,,za mocne,, ale są bardziej dopracowane i lepszej jakości (lepsze, trwalsze produkty). Jednak jeśli chodzi o samą Anke. No cóż. Widać, że mocno przytyła. Te parę lat temu była nawet całkiem ładną kobietą. Podobają mi się jej włosy. W krótkich jest jej ładniej niż w tych czarnych długich. Tylko niech z tuszą coś zrobi. Nie będą prawić, że: dla zdrowia. Ale dla ładnego wyglądu. Zakrywa się niedoczynnością tarczycy. Ok. To tym bardziej powinna uważać na to co i ile je. Przecież jak tak dalej pójdzie to dobije do 100 kg! Już nosi rozmiar 16!
  • gość 2017.09.23 [21:30]
    Nic dziwnego,że przytyła tak bardzo,pierwszy lepszy blog i tak -na "śniadanko" 2 smażone na maśle jaja posypane kopa słonecznika,3 wafle ryżowe posmarowane całym awokado,do tego smoothie z pół pinta mleka sojowego,banana,masła orzechowego,szpinaku,na popicie kubek herbaty i butelka wody.Tak,to jest TYLKO śniadanie,gdzie jej się to mieści to nie mam pojęcia,kto normalny pije do śniadania jakieś ok.700 ml płynów? Na obiad była ryba w gęstym śmietanowym sosie,kopa smażonego ryżu z warzywami i micha sałatki z pomidorów,w międzyczasie zjadła paczkę ciastek czekoladowych...pechowiec.gif Niestety nie pokazała co było na kolację ale zapewne było równie obficie jak pozostałe posiłki.Która kobieta tak ż

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...