Odpowiedz na ten temat

Fokusowana

• gość 2017.10.06 [17:51]
    Jej nawet paletka za 200 funtow by nie pomogla.
  • gość 2017.10.07 [19:41]
    A co to jest 59£? To tylko 283,2 zł. Jak za paletę cieni z wyższej półki to nie tak dużo.
  • gość 2017.10.08 [14:41]
    Dokladnie, to nie jest duzo. Ale dla wiekszosci na tym forum to jednak ciezki pieniadz.
  • gość 2017.10.08 [16:09]
    No ba Anka kupuje 50 paletkę cieni, a dzieciak biega w szmatach z Primarka smiech.gif
  • gość 2017.10.08 [16:43]
    Czy w Primarku, czy w H&M, czy w Zarze - wszedzie sprzedaja poliestrowe szmaty, wiec nie wiem czym sie tak jarasz. To tylko metka.
  • gość 2017.10.08 [17:00]
    wczoraj [19:41]
    A co to jest 59£? To tylko 283,2 zł. Jak za paletę cieni z wyższej półki to nie tak dużo
    x
    Następna milionerka się znalazła. Dla ludzi zarabiających w Polsce to jest dużo, dla UK może być. To tak jakbyśmy w Polsce dały za paletkę 59 złotych to wtedy może być. Nie mówię o ludziach, którzy zarabiają ponad stan. Ale co tam dla Anki łatwo przyszło, łatwo poszło. Ona zamiast kupić coś porządnego dla dziecka, albo nawet iść do sklepu na porządne zakupy spożywcze i kupić porządny kawałek mięsa czy ryby. Jak jej się te paletki nie nudzą, ale to jej życieusmiech.gif
  • gość 2017.10.08 [17:04]
    dziś [16:43]
    Czy w Primarku, czy w H&M, czy w Zarze - wszedzie sprzedaja poliestrowe szmaty, wiec nie wiem czym sie tak jarasz. To tylko metka.
    x
    Są inne sklepy niż zara itp., dla dzieci warto kupować w innych sklepach i z porządnych materiałów. Ogólnie dla dzieciaków np w H i M są lepsze gatunkowo rzeczy niż dla dorosłych.
  • gość 2017.10.08 [17:42]
    Az z ciekawosci weszlam na ich strone. W skladzie wszedzie polister, czyli plastikowe szmaty.
  • gość 2017.10.08 [21:25]
    To co z was za ludzie, że dla niektórych 280 pln z paletę cieni z wyższej półki to dużo? Jakieś dziadówki z was czy co? I zgadzam się, że: czy to H&M czy Zara czy cokolwiek innego to poliestrowe szmaty szyte w Chinach. Ludzie kiedy wy to pojmiecie? I przestaniecie sr/ać się za tymi markami. Tak samo pie**olicie o tych ,,lepszych,, zakupach spożywczych. Czyli gdzie ma kupować Anka? Jak wszystko w marketach to odświeżany szajs. W Pl gdzie kupujecie spożywke? W Tesco? Biedronce? Frack? Piotr i Paweł? Alma? Wszędzie jest odświeżany chemiczny najgorszy gatunek wędlin i mięsa, który sprzedają jakby to był jakiś luksusowy towar. A tym czasem leżą te kiełbasy w tych chłodziarkach tygodniami! Chcąc kupić dobre mięso lub wędline trzeba ją kupić u małego producenta, rolnika rzeźnika. Ja mam taki dostęp a wy? Gość ma małą hodowlę. Zabija, obrabia i sprzedaje na rynku we własnym sklepiku. Wyrabia tylko tyle ile sprzedaje. Ma tylko kilka rodzaji wędlin: szynki, kiełbasy swojskie, salcesony i pasztety. No i mięso. A wy jak kupujecie w dużych sklepach to kupujecie to samo co Anka. Gorszy gatunek. I nie piszcie że: nie. Bo tak jest. Zresztą dla was 280 zł to Mega duża kwota za kosmetyki z górnej półki a wielkie z was panie. Śmiech!
  • gość 2017.10.09 [13:39]
    Nikt tu nie pisze, że nas nie stać na paletkę za 280 zł. Tylko ogólnie mówimy, ze w Polsce zarobki nie są, aż tak wysokie. To, że kogoś stać i nie kupuje takich paletek to jedno, a są tacy co biedę klepią ale paletkę i inne badziewia kupią. Co do żywności nikt mi nie wmówi, ze anka zdrowo się odżywia. Mięso mielone a aldika najtańsze jakie może być. Można kupic kawał dobrego mięsa i samemu zrobić mielone. Ale po co? Jest dużo innych rzeczy, które można w domy zrobić samemu.
  • gość 2017.10.09 [13:44]
    21.25
    Uwierz mi osoby o wysokich zarobkach nie kupują 100-ną paletkę i 200-ną pomadkę, bo dla nich to żaden luksus. Znam dużo osób co nie szasta kasą na prawo i lewo, tylko odłożą coś na czarną godzinę. Nic na pokaz nie robią, a co niektórzy potrafią wziąć chwilówki i inne pożyczki i szaleć, a potem płacz i lament, bo to trzeba spłacić.
  • gość 2017.10.09 [16:07]
    Co jej po szescdziesiatej paletce za 280 zl, skoro ma zeby jak menelica i jakiegos sutka pod okiem?
  • gość 2017.10.09 [16:38]
    Skoń już z tymi zębami jak menelica! Chyba nie widziałaś zębów menela. Ja widziałam. Pracuję w szpitalu na sor i meneli u nas pod dostarkiem trafia. Puknij się w głowę bo nie wiesz co piszesz. Anka ma krzywe, może trochę odbarwione (pewnie od kawy) ale do menela to jej duuuużo brakuje! W jej wypadku wystarczy wyprostować i wybielić.
  • gość 2017.10.09 [16:43]
    Dokładnie, wszystko wszystkim ale do menela ance daleko. Nie obrażajmy się w ten sposób, można jej sporo rzeczy zarzucić, ale nie wyzywać od meneli.
  • gość 2017.10.09 [21:04]
    Skoro znacie tylko H&M i Zara to nie mamy o czym gadać oczko.gif
  • gość 2017.10.09 [21:14]
    16:38, 16:43
    Nie wiem skad jestescie i z kim sie zadajecie, ze uwazacie zeby Anki za normalne. Wsrod mojej rodziny, znajomych blizszych czy dalszych nikt nie ma takich zebow, a warto dodac, ze jestem tylko rok mlodsza od Anki, wiec nie mowimy tu o osobach w podeszlym wieku. Chyba jestescie z jakiejs patologii, skoro brazowo-zolte zeby u 31 latki to dla was norma.
  • gość 2017.10.10 [09:45]
    Kto pisze, że zęby anki to dla nas norma! Ochłoń trochę kobieto do menela jej daleko. Nie każdy będzie świecił białymi zębami, bo są różne choroby itp. My nie wiemy dlaczego dana osoba ma takie zęby, a nie inne. Nie oceniaj ludzi po okładcesmutas.gif
  • gość 2017.10.10 [10:02]
    09:45
    „Sa rozne choroby itp.“ - No uwielbiam po prostu, jak ktos zwala lenistwo i zaniedbanie na „rozne choroby“, albo na lekarstwa. Dziewczyno, Anka sama powiedziala to kilka razy w swoich filmach, ze odkad jest w Anglii (Czyli juz 11 lat!!!) jeden jedyny raz byla u dentysty! JEDEN RAZ. A zapytaj jej ile razy byla w Primarku, w Sturbacksie czy w MACu.
  • gość 2017.10.10 [20:43]
    No cóż jedni wolą wydawać kasę na kosmetysieusmiech.gif
  • gość 2017.10.11 [16:14]
    Jpdl jakie brązowo- żółte? Idź do okulisty. Tak już wyolbrzymiasz te zęby, że niedobrze się robi!
  • gość 2017.10.11 [20:18]
    Witam serdecznie
    Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie
    Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać!
    Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link:
    http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=762 15207
    i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.).
    Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł).
    Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.
  • gość 2017.10.12 [09:18]
    Haha, jak czytanie kafeterii Anke zmotywowalo? Nowa kanapa, pralka, garnki, odrestaurowane drzwi. Anka, jeszcze schudnij i zrob cos z zebami usmiech.gif
  • gość 2017.10.12 [22:15]
    Dziś 9.18
    Boli d**a ze coś robi a jak schudnie i założy aparat do czego wtedy się przyiebesz tępa dzido? Spójrz sama w lustro jaka żeś brzydka
  • gość 2017.10.13 [00:23]
    Nie rozumiem skąd ten cały ból d**y, każdy żyje jak chce i wydaje SWOJE pieniądze na co chce. Nie rozumiem takiego zagladania do portfela, mam wrażenie że większość komentarzy pochodzi od lumpiar i patologii - zero klasy w Waszych komentarzach. Zazrdość i jad tryskają z Waszych wypowiedzi, a przecież jak nie lubicie kobietki, to wystarczy nie oglądać jej filmów. PROSTE rozwiązanie, a jednak oglądacie dalej i komentujecie. Jednak ból d**y i zardrość bywa silniejsza. Mimo że nie opływa ona w luksusach, to żyje na dobrym poziomie. Pokażcie foty Waszych mieszkań socjalnych i Waszych pięknych buzi.
  • gość 2017.10.13 [03:24]
    Ale o co bol düpy? O brzydkie zeby, kalekie dziecko i 30 kg nadwagi? A moze o prace na szkolnej stolowce i brak znajomosci ang po 11 latach w UK? Posralo cie??? Bol düpy to ma Anka, ktora juz w kolejnym filmie zali sie, ze firmy nie wysylaja jej paczek, ze nie zapraszaja na eventy, ze ona tyle na yt nie zarabia. No sorry, ale jak marketingowcy widza takiego ulanego, wulgarnego babo chlopa, to nie chca miec nic wspolnego z taka youtuberka.
  • gość 2017.10.13 [07:17]
    Jak się Anka wylaszczy, to znajdziecie coś innego by ją hejtować. Dopiero będziecie wkurzone.
  • gość 2017.10.13 [07:40]
    Anka wylaszczy, ahhahhahhaha! Sorry kochana, z göwna bata nie ukrecisz!
  • gość 2017.10.13 [09:34]
    gość dziś [07:40] No to same sobie przeczycie, skoro tak bardzo chcecie ją upiększać a potem i tak twierdzicie, ze to nic nie da?
  • gość 2017.10.13 [09:48]
    To nie chodzi o „upiekszanie“. Zadbane zeby i brak nadwagi, to chyba jakies minimum, ktore kazda szanujaca sie i dbajaca o siebie kobieta powinna posiadac. A Anka w dodatku twierdzi, ze ma kanal urodowy, wiec to troche zobowiazuje.
  • gość 2017.10.13 [14:07]
    A mnie interesuje to, ze tak piała o tym że bedzie miała dużo pracy ,cały etat i ze filmy nie będą az tak często. A tu proszę Anka pracę zaczyna na 9 konczy o 13-14 wraca do domu pije kawusie..a filmy jak byly tak są smiech.gif Noo taaka to pozyje kilka godzinek dziennie popracuje i wielce umęczona.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...