Odpowiedz na ten temat

Fokusowana

• gość 2017.08.10 [23:00]
    No wlasnie do fokusowanej wrocilo to co zasiala. Ona ma wyj****e na tego dzieciaka inaczej by sie zajela szukaniem jak dziecku pomoc ale nie woli kosmetysie a reszte zrobi ojczym jak wroci z roboty. Ta tylko umie sie zmalowac jak tania ulicznica co szykuje sie pod latarnie do roboty.
  • gość 2017.08.11 [00:16]
    Nie lubię Fokusowanej bo dla mnie to taka polska cebula na Wyspach.Kupić tanio jedzenie a nadwyżkę spożykować na kosmetyki,zero inwestycji w rodzinę,w zdrowie,aktywność fizyczna,zadbać o figurę i zęby ale za to jest dbanie o tzw.piórka w d***e czyli sztuczne rzęsy,paznokietki,cienie do powiek.Wyglada jak przytyta Mariolka z dyskoteki.
  • gość 2017.08.11 [00:25]
    Nie zgodzę się. Typowa Polska cebula w UK pracuje od 10 lat na taśmie w fabryce, roznosi piwo w knajpie albo jeżdzi na mopie. Mieszka w shared housie, i cały jej żywot sprowadza się do pracy i wyjścia na dyske w weekend.
    Fokusowana wynajmuje dom wraz z rodziną, opiekuje się chorym dzieckiem, pracę miała dobrą w porównaniu do tego co w UK robi większość Polaków. Poszła na kurs, zrobiła kwalifikacje zawodowe w języku angielskim, chociaż nie jest super językowo rozgarnięta ale dała radę. Dzięki temu dostała lepszą pracę. Mówiła również, że na kosmetyki wydaje pieniądze zarobione na YT.
    I oczywiście, możecie przytaczać przykłady swoich znajomych którzy czeszą grubą kase w city, i używać tego agrumentu do zdyskredytowania Fokusowanej. Tyle że, Anka, jak na prostą dziewczynę, która przyjechała do UK bez wykształcenia, poradziła sobie bardzo dobrze, i jest zmotywowana i zaradna bardziej niż 80% przybyszów znad Wisły.
  • gość 2017.08.11 [03:35]
    Ona NIE WYNAJMUJE domu,ona go dostała z councilu na niepełnosprawne dziecko.Jak musiała wynajmować to nie miała z czego zapłacić,sama tak kiedyś mówiła.Ne miała męża i darnowego nieszkqnia to klepała biedę a więc trudno powiedzieć aby sobie radziła.Teraz też "radzi" sobie tylko dlatego,że mieszkaja za śmieszne pieniadze,gdyby jej przyszło wynajać na wolnym rynku do nie wiem czy by to było możliwe.Może musieliby mieszkać właśnie w shared housie jak piszesz bo tylko na tyle byłoby ich stać,tak jak Polaków nie pobierajacych benefitów.Nie mówię,że tylko praca w Canary Wharf i własna willa się liczy i to jest oznaka dobrego powodzenia się w UK ale chyba nie powiesz,że życie na socjalu to sukces?
  • gość 2017.08.11 [03:55]
    Za mieszkanie z councilu tez musi placic. Dostala przydzial, a czynsz i rachunki przeciez placi. Czepiasz sie. Dostawanie benefitow to nie ujma przeciez. Mieszkanie z councilu mogla rownie dobrze dostac gdyby byla singielka, albo sama z mezem. Dziecko nie ma tu nic do rzeczy. A benefit dostaje bo ma chore dziecko, a nie dlatego, ze ma niskie dochody lub jest nieudacznikiem zyciowym. Poza tym, kazda matka w UK dostaje benefit na dziecko, wiec nie wiem dlaczego akurat w przypadku Anki mialoby to byc jakies uwlaczajace.
  • gość 2017.08.11 [04:00]
    Dodam jeszcze, ze ja mam dosc dobre dochody i wynajmuje na wolnym rynku, a jednak swego czasu zarejestrowalam sie w councilu na mieszkanie, liczac na to, ze moze mi wpadnie cos fajnego i zarazem tanszego. Dostawalam oferty, ale nie pasowaly mi dzielnice w ktorych te mieszkania sie znajdowaly. Wiec czy gdybym ktoras z tych ofert przyjela i zamieszkala w mieszkaniu z councilu, to automatycznie zostalabym z tego powodu nieudacznikiem zyciowym pomimo tego ze mam dobre wyksztalcenie i dobrze platna prace?...
  • gość 2017.08.11 [04:51]
    ość dziś [03:55]
    Za mieszkanie z councilu tez musi placic. Dostala przydzial, a czynsz i rachunki przeciez placi. Czepiasz sie.
    X
    Jak masz dziecko z autyzmem to council placi za Ciebie-czynsz,council tax i dodatkowo ogrzewanie w zimie,resukujac rachunki do bardzo podstawowych typu prad czy telewizja.
    Pelne oplaty placa ludzie pracujacy,oni nie maja zadnych ulg jak maja councilowski lokal-musza placic czynsz i council tax w pelnych kwotach ale jak jestes niepelnosprawny,masz chore dziecko,jestes osoba schorowana to masz mega znizki w rachunkach.
  • gość 2017.08.11 [04:52]
    *redukujac
  • gość 2017.08.11 [14:30]
    [03:55]
    Za mieszkanie z councilu tez musi placic. Dostala przydzial, a czynsz i rachunki przeciez placi. Czepiasz sie. Dostawanie benefitow to nie ujma przeciez. Mieszkanie z councilu mogla rownie dobrze dostac gdyby byla singielka, albo sama z mezem. Dziecko nie ma tu nic do rzeczy. A benefit dostaje bo ma chore dziecko, a nie dlatego, ze ma niskie dochody lub jest nieudacznikiem zyciowym. Poza tym, kazda matka w UK dostaje benefit na dziecko, wiec nie wiem dlaczego akurat w przypadku Anki mialoby to byc jakies uwlaczajace.
    x
    To logiczne, że czynsz i media trzeba zapłacić. Jak kupisz mieszkanie to tez musisz zapłacić za czynsz itp. Tylko Anka nie musi płacic za wynajem, bo to tak jakby od niej. Każdy jednak dązy do lepszego zycia i jak Fokusowaną by było stać to na pewno by zamieszkała w innym lokum. Dla niej to jest luksus i niech tak zostanieusmiech.gif Ona nie ma swiadomości jak ludzie inni zyją i wcale nie twierdza, że mają się super. Ale anka twierdzi, że ma się dobrze, bo mąz dobrze zarabia i tak trzymać Ankausmiech.gif
  • gość 2017.08.11 [14:34]
    04:51
    Czy w związku z tym Fokusowana powinna była odrzucić możliwość mieszkania taniej albo pozbyć się dziecka, ewentualnie wymienić na takie bez autyzmu, tak, żeby być fair wobec tych, którzy mają zdrowe dzieci i mają mniejsze ulgi?...Skoro jest tak jak piszesz, to trzeba być idiotą, żeby nie korzystać z przysługujących zapomóg czy ulg.
  • gość 2017.08.11 [14:44]
    To logiczne, że czynsz i media trzeba zapłacić. Jak kupisz mieszkanie to tez musisz zapłacić za czynsz itp. Tylko Anka nie musi płacic za wynajem, bo to tak jakby od niej. Każdy jednak dązy do lepszego zycia i jak Fokusowaną by by
    X
    Co Ty gadasz?Jaki wynajem?W council falt musisz placic "rent"(z czego Fokusowana jest zwolniona na 100% albo placi na tylko 10-20%) i musisz placic council tax(podatek do gminy) i z tego tez sa zwolnienia jak jestes bezrobotny,niepelnosprawny,itd.Tak wiec Ance odpadaja dwie najwieksze oplaty a reszta to normalne rachunki takie jak prad,gaz,telefon,kablowka.W zimie jest doplata do gazu ze wzgledu na niepelnosprawnego czlonka rodziny.
  • gość 2017.08.11 [18:54]
    No właśnie pisze, ze nie musi płacić tak jak inni za wynajem domu ok 1000 funtów, bo tyle by płacila, albo i więcej. To co ona płaci w porównaniu do innych to są grosze.
  • gość 2017.08.11 [19:12]
    A i tak cienko przędzie.
    I o tym ciagle piszemy,że Anka ma podstawowa ludzka potrzebę czyli dach nad głowa- po taniości i zarazem najdroższy czynnik utrzymania w UK.Do tego benefity na dziecko(nie zazdroszcze ale stwierdzam fakt),powinna mieć wyższa życiowa stopę niż przeciętny Polak w UK a ma o wiele niższa.Porównajcie ja chociażby z Boogiesilver-wynajety ladny dom za £1,500 plus rachunki,czysto i schludnie a tez ma zwierzeta i to wiecej niz Fokusowana i jakos dziur w scianach nie robia.:/O Ona dla mnie jest zwyklym flejtuchem,ma za darmo a nie potrafi poszanowac.
  • gość 2017.08.11 [20:45]
    Dla mnie tez jest fleja. Na twarzy wymazana kosmetykami za kilkaset funtow, a w buzi cmentarz.
  • gość 2017.08.11 [21:14]
    Ta flejuchowatość przekłada się na wiele wszystko,jej wyglad,wyglad jej mieszkania.Racja z Boogie,ona ma 2 psy i kota i ściany czyściutkie i ogólnie ma tak świeżo i przyjemnie w domu a dziecko jeszcze małe.
  • gość 2017.08.11 [21:21]
    Pamietam jak kiedys jeczala, ze posciel jest w UK droga i ona kupuje z Primarka. Ale na podklad, rozswietlacz czy szminke to juz nie jest szkoda 40 funtow zaplacic. To samo z jedzeniem. Obiady na 3 dni, po kosztach najtansze produkty z Aldika i Tesco, ale kosmetyki musza byc.
  • gość 2017.08.11 [21:26]
    Oszczedza na dziecku. Dla mnie matki również dziecka niepełnosprawnego jest to niepojęte. Mąż się zajmuje a ona kolejne kosmetysie kupuje
  • gość 2017.08.12 [10:37]
    Tak czytam to wszystko i mysle ,kochani rodacy skad u was tyle jadu,zazdrosci,zawisci.Nie oszczedzicie nikogo nawet chorego dziecka.Ja Fokusowanej nie ogladam bo mnie kosmetyki nie interesuja,ale widzialam pare vlogow takich luznych domowych,zakupowych i byly ok.Aldi jest bardzo popularny w UK i bardzo duzo ludzi tu robi zakupy,ja tez I nie widze w tym niczego zlego.Zal mi tych ludzi co obrzucaja te dziewczyne blotem,ogarnijcie sie.Ps nie jestem Anka.Pozdrawiam i zycze wam wiecej milosci w waszych czarnych serduszkach xxx
  • gość 2017.08.12 [11:36]
    No sorry, ale jak ktoś fandzoli, ze nie musi pracować, bo mąż dobrze zarabia i same litanie pochwalne! Ludzie mają oczy i uszy i widzą jak anka zyje. Tyle kasy dostaje na małego, a jakos nie widziałam żeby dla dziecko kupiła coś lepszego. Tylko "psiaczy", że tamto drogie to drogie. Z tą pościelą to przegięła, bo 40 funtów to dla niej drogo. Jestem ciekawa jaką pościel kupuje dla małego. Żyj***ardzo biednie jak na warunki w UK, tylko ona twierdzi oj jak się mam dobrze. Musi na wszystkim oszczędzać, żeby kupić kosmetyk i pokazać na co mnie stać. Najbardziej mnie śmieszy to przelicznie funtów na złotówki.
  • gość 2017.08.12 [11:52]
    10:37
    Przepraszam, a czy moglabys doprecyzowac swoja wypowiedz? CZEGO zazdroscimy i zawiscimy Ance? Bo ja ogladajac jej filmy nie doszukalam sie ani jednej rzeczy, ktorej moglabym zazdroscic, a wrecz przeciwnie, sa rzeczy, ktorych jej wspolczuje. Np chore dziecko, brak prawa jazdy, brak znajomosci jezyka, oszczedzanie na jedzeniu, mieszkanie w ruinie.
  • gość 2017.08.12 [13:30]
    Dokładnieusmiech.gif mam jej zazdrościć pościeli z primarka? Kosmetyków jej mam zazdrościć? Nie mam 15 latusmiech.gif Ja nie muszę oszczędzać na jedzeniu, aby kupić jakiś kosmetyk. Zresztą dla mnie to jest śmieszne i wręcz żenujące, że dorosła kobieta kupuje tyle tych mazideł, a na pościel nie kupi porządną, bo szkoda kasy. Lepiej spać pod syfem z primarka, kupować wszystko śmieciowe itp. Kanapy nie kupi, bo po co jak trzeba następną paletkę cieni kupić. Przecież ona większość tych kosmetyków ma już przeterminowanych i dalej je trzyma. Strach pomyśleć o innych rzeczach.
  • gość 2017.08.12 [13:44]
    O to to! Sa kosmetyki, ktore ona pokazuje juz od poczatku kanalu, a nagrywa juz okolo 3 czy 4 lat. Wezcie swoj puder, albo cienie i spojrzcie na symbol z tylu. Wiekszosc jest wazna 12, 24 lub 36 miesiecy. A u Anki to lezy latami i ona sie jeszcze szczyci, ze maluje tym syfem kolezanki...
  • gość 2017.08.12 [17:37]
    Ona ma kosmetyki jeszcze parę lat przed nagrywaniem vlogów. Co do kosmetyków to nie mam starych, na bieżąco staram je przegladac i wywalam bez skrupułów. Wiadomo czasem sentyment się ma i coś zostawi, ale nie kupuje masowo bo po cousmiech.gif Pomadki zawsze u mnie się nazbieraja, a potem szok, że się tyle ma. Ale co najważniejsze pościel mam nie z primarkausmiech.gif
  • gość 2017.08.13 [03:49]
    Anka,niech chłop Ci ściany pomaluje i dziury w salonie załata bo aż wstyd gości przyjmować.
  • gość 2017.08.13 [10:30]
    Jak nie lubicie tej Ani to po co ogladacie.Ja lubie jolkag78 i ogladam kazdy odcinek a dla tych co lubia kryminalne opowiesci polecam stanowo.com.A Wy co kogo lubicie I mozecie polecic?
  • gość 2017.08.13 [10:36]
    Ja ostatnio kupilam posciel w Tk maxx za 23£ ,100% bawelny byla przeceniona ze 120£.Jest rewelacyjna.
  • gość 2017.08.13 [10:41]
    23£ to tez dla Anki za drogo, moze miec za to pomadke z MAC.
  • gość 2017.08.13 [14:02]
    Ja jolki nie ogladam, taki sam poziom jak anka, 15 lat w uk kupili jakis najtanszy dom obdrapany, zakupy zywnosciowe tez tylko w aldi zeby jak najtaniej bylo, typowa polska cebula co pracuje na nocki pewnie w jakiejs fabryce ale oczywiscie wszystkowiedzaca
  • gość 2017.08.13 [14:18]
    Jolka pracuje w banku akurat...
  • gość 2017.08.13 [15:09]
    Jako sprzataczka chyba!!!
    W banku trzeba mieć minimalna prezencję a ona jest zabiedbana.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...