Odpowiedz na ten temat

Hania instasnapowiczka

• gość 2017.04.11 [14:11]
    Żeby nie robić bałaganu w temacie o bogatych gwiazdach Instagrama, przenoszę temat tutaj. Bo jak ktoś wcześniej napisał - koło dużych pieniędzy to ona nawet nie stała.
  • gość 2017.04.11 [14:15]
    Właśnie chciałam zaproponować, ze dla niej powinien być oddzielny temat usmiech.gif
  • gość 2017.04.11 [14:22]
    A pamiętacie snap/filmik w którym Arek mówi, że kałuże sa mokre jak Hania w nocy? smiech.gif myślałam, że się przesłyszałam.
  • gość 2017.04.11 [14:30]
    Tego nie słyszałam, ale niedawno Hania nagrywała ludzi, opowiadała jaka jest piękna pogoda i mówi swoim słodkim głosikiem "oo dziś chyba jest śmingus dyngus" a Arek ją poprawia, że nie dziś i nasza Hanka "a chu... jeden wie środy popielcowe... o ups..."
  • gość 2017.04.11 [14:31]
    Co to za Hania ?? smiech.gif
  • gość 2017.04.11 [14:34]
    Oj tak Hanczi zasługuje na osobny temat, tak rozpuszczonej dziewczyny dawno nie widziałam. 27latka, która kręci wieczorami bioderkami by się pochwalić jaka jest chuda, 27latka, która wkleja posty o minimalizmie, a potem na instastories pokazuje ile świec Jo Malone kupiła. Wreszcie 27latka, która niby ma tyle klasy, a zadaje się z ludźmi o słownictwie jak z rynsztoka - był filmik kiedyś z Arkiem i jego znajomymi, tylko k.. ch.. spier... a w tym czasie Haneczka się słodko uśmiechała do kamery. Na początku byłam w szoku, ale odkąd jej wizerunek upadł nic mnie już nie zdziwi... i to właśnie jej przypadek pokazuje, jak bardzo pokazywane na insta życie może być wykreowane i nieprawdziwe... no i wiecie dlaczego Hanczi nie robi zdjęć w pokoju wynajmowanym? bo nie jest biały!! Jak można być tak pustą...
  • gość 2017.04.11 [14:35]
    Haha to pokazała klasę...
    Mi się śmiać chciało, jak się żaliła, że ktoś kupił takie same rzeczy jak ona miała na wishlist i dlatego już nie pokazuje swoich list zakupowych. Żeby inni nie mogli skopiować. Chyba po to jest Instagram? Po to pokazuje te świeczki i inne pierdoły, żeby się pochwalić.
  • gość 2017.04.11 [14:35]
    pamiętacie czasy gdzie Hanka przyjaźniła się z Extrasmall? Extrasmall nie była nawet wtedy pod tą nazwą, było jako marymm czy coś takiego.. nagle wielka przyjaźń upadła, mam wrażenie, że Marysia, która jest bardzo cichą i spokojną osobą szybko poznała się na Hance..
  • gość 2017.04.11 [14:37]
    Nie pokazuje zdjęć pokoju, bo jest brzydki. Mieści się w nim tylko łóżko, na którym Hania spędza pół dnia.
  • gość 2017.04.11 [14:37]
    Jej post z okazji urodzin Mamy: Nigdy nic mi nie kazalas robic, razem z tata nauczyliscie mnie czerpac z zycia w 100%, nie nauczylas mnie gotowac i dobrze - Arek gotuje, ja dzieki temu mam czas dla siebie. A to odpowiedź jej Mamy: Ha, ha ... ale mnie "rozłożyłaś na łopatki"! Nic się nie marnuje z wychowania, jak Aruś mówi, "księżniczki przez księżniczkę"! Ty Wiesz, że ja też miałam luzy w domu...a panowie byli od pracy. Dziewczyny zawsze byly na piedestale. Też nie lubię gotować...za to Twój Dziadek i Tatuś robia to doskonale. Aruś też.
  • gość 2017.04.11 [14:38]
    Marysia mówiła na którymś livie, że Hania przestała się do niej odzywać po tym jak "postanowiła usunąć niewłaściwe osoby ze swojego towarzystwa". Szkoda, bo może by wzięła przykład z Marysi... Spokojna, skromna, sympatyczna, robi swoje i się nie wywyższa .
  • gość 2017.04.11 [14:39]
    Gdyby Aruś nie gotował, nie sprzątał i nie skakał wokół Hanki oraz nie zabrał jej do UK gdzie załatwił pracę, to związku by nie było. Laska rozstała się z długoletnim partnerem i po tygodniu nagle odnalazła na powrót dawną miłość w osobie Arka.... taaa.... ciekawe jak długo to małżeństwo przetrwa.
  • gość 2017.04.11 [14:40]
    Serio???? Tak Marysia powiedziała? Masakra :/ Hanka może Marysi czyścić buty, może Marysia nie potrafi się jakoś świetnie ubrać, ale ma sensowną karierę w korporacji, widać, że naprawdę się kochają z partnerem i przede wszystkim ma klasę w zachowaniu i w wypowiedziach. Marysia tyłkiem na insta stories nie kręci...
  • gość 2017.04.11 [14:44]
    Hania już się też nie bardzo potrafi ubrać, chodzenie cały dzień w legginsach i adidasach? Gdzie tu styl i francuski szyk?
  • gość 2017.04.11 [14:49]
    dla mnie w calej otoczce wokol hanki sie cos ostro nie zgadza, ona sie zachowuje momentami jakby miala mocne zaburzenia osobowosci... to spiewanie ala karaoke na nagraniach na instagramie, to wyginanie ciala na rozne strony, pokazywanie brzucha wrecz obsesyjne.. no i w wieku 26 lat czekanie na pokaz victoria's secret, kupowanie po to to bluzy, szampana, balonow i podniecanie sie pokazem ogladanym w telewizji??? laska ma obsesje i jest strasznie narcystyczna, ciagle wypisuje jakie sylwetki jej sie podobaja, ze kobieta ma miec male piersi i byc chuda, ze koniecznie dlugie wlosy z jasnymi pasmami - co za ograniczone myslenie, to wlasnie sprawia, ze tyle jest kobiet kopiuj-wklej na ulicach, to sprawia, ze blade dziewczyny o pieknej porcalonej karnacji siegaja po solarium i samoopalacze... dla mnie hanka to klasyczny narcyz z zaburzeniami, niby siebie kocha i obsesyjnie dba o siebie ale wewnatrz jest zakompleksiona i niepewna siebie
  • gość 2017.04.11 [14:50]
    O jest i watek o mojej "ulubienicy". Jesli to prawda, ze Hania przestala sie odzywac do Marysi, to jestem zniesmaczona. A nazywala ja przyjaciolka! pechowiec.gif I nawet chyba u niej w domu byla na weekend. Widocznie jak Haneczka wyczuwa rywalke (w koncu Marysia tez o siebie dba i ma spore grono obserwujacych), to wg Hani jest uznawana za niewlasciwa osobe w jej zyciu.
  • gość 2017.04.11 [14:52]
    O co sie zalozycie, ze Hanka znajdzie ten temat i zniknie z insta na fochu ? smiech.gif juz raz tak bylo. plakala na insta bo jakis hejter ja wyzywal i mowila, ze ona wcale nie jest taka pewna siebie, ze kazdy ma kompleksy i juz nigdy selfie nie wstawi... spoko za to bedzie robila siebie glupka na insta nagraniach - brawo hania f**k logic
  • gość 2017.04.11 [14:52]
    O jakiej Hani mowa?
  • gość 2017.04.11 [14:54]
    Hanka nawet pisała, że ma zaburzenia odżywiania - bulimię? Było pod którymś zdjęciem.
    To, że jest w sobie zakochana to jedno, chociaż dla mnie to wynika ze strasznie niskiej samooceny. Zauważcie, że wszystkie filmik są wrzucane z jakimś filtrem. Widziałam kiedyś ją na żywo i ona ma straszny trądzik.
  • gość 2017.04.11 [14:54]
    sledze ja jakis czas i czasami nie wierze co tam sie dzieje..pamietam jak ten arek krzyczal gdzies w anglii pod mostem, niech zyja katowice!! sorry ale czasami wlasnie za takie zachowywanie rodakow sie wstydze na maksa.
    hanka ma chyba obsesje na punkcie nog i chce wygladac jak aniolek VS.
  • gość 2017.04.11 [14:55]
    hanna.krymer - konto na insta
  • gość 2017.04.11 [14:56]
    Ooo jest bardzo prawdopodobne, że jak Hanka znajdzie ten temat, to już nic więcej nie wrzuci, rozpłacze się, tupnie nogą a Aruś jej zrobi mugcake i kupi batoniki w sklepie.
  • gość 2017.04.11 [14:57]
    ma byc slub, chyba w lipcu,. hanka szukala sale weselna i tez byl post o tym jak ona chce wszystko zeby jej sie podobala i na niczym innym nie zalezy.
  • gość 2017.04.11 [14:57]
  • gość 2017.04.11 [15:00]
    Wszystko ma być białe i czarne, z klasą jak u Paryżanek jezyk.gif niestety styl Hanki to nie styl Paryżanek, które noszą dużo beżów, brązów, czerwieni, kolorów, a nie tylko biel, czerń, biel czerń... Hanka się ubrać nie potrafi, to stworzyła sobie "mundurek", bo biel i czerń zawsze dobrze wygląda.. podziwiam tego Arka, zakochany bo Hanka o wiele ładniejsza, niż on przystojny... pytanie czy tak samo zakochany będzie po 10 latach skakania wokół żony nieudacznika, która nic nie potrafi ugotować
  • gość 2017.04.11 [15:02]
    O jest i watek o mojej "ulubienicy". Jesli to prawda, ze Hania przestala sie odzywac do Marysi, to jestem zniesmaczona. A nazywala ja przyjaciolka! pechowiec.gif I nawet chyba u niej w domu byla na weekend. Widocznie jak Haneczka wyczuwa rywalke (w koncu Marysia tez o siebie dba i ma spore grono obserwujacych), to wg Hani jest uznawana za niewlasciwa osobe w jej zyciu.
    xxx
    Jest nasza "ulubienica" usmiech.gif Ja śledzę obie od dawna, Hania była u Marysi chyba z tydzień, były razem na sylwestra. Nie ładnie się zachowała, jeśli tak traktuje przyjaciół, to nie dziwne, że nie ma za wiele koleżanek.
    Mnie drażni w niej wszystko - śpiewanie, machanie gołym tyłkiem, opowiadanie o minimaliźmie po to by zaraz kupić pierdylion rzeczy. Chwalenie się tym, że nie oszczędza i wydaje całą wypłatę na luksusowe świece i spa?!? ( żeby jeszcze było się czym chwalić).
  • gość 2017.04.11 [15:03]
    Dla Hani paryski styl to baletki+szorty. No szyk i klasa. Albo sukienki z kokardką i do tego baleriny. Nawet jej szczupłe nogi wyglądają wówczas na klockowate, szczególnie łydki.
  • gość 2017.04.11 [15:04]
    Do paryżanki kiedys pretendowała, teraz już nic z tego dawnego stylu nie zostało. W sumnie nie zostało już nic, co jej ściągnęło tak liczne grono obserwujących. Z resztą chyba coraz więcej osób robi unfollow, bo zamiast jej rosnąć ilość obs. to jej spada. Nie ma się co dziwić, bo mam wrażenie, że od kiedy skończyła studia to jest coraz głupsza.
  • gość 2017.04.11 [15:06]
    Mnie najbardziej wnerwiają jej posty o tym jak jest na dobrej drodze, jak to odnalazła siebie, żyje w harmonii bla bla.... Zastanawia mnie jej odżywianie, bo Hanka zawsze się zdrowo poza cheatami odżywiała i miała fajną sylwetkę - szczupłą, smukłą z zaokrąglonymi biodrami - teraz na biodrach niesamowicie wystają jej kości, brzuch jest aż wklęsły, a uda też są strasznie słabiutkie... wydaje mi się, że to nie jest jej "naturalny" wygląd, ewidentnie nie ma tego w genach, może poza pizzami faktycznie się głodzi i potem jest wielkie obżarstwo i znów głodzenie
  • gość 2017.04.11 [15:08]
    Dokładnie - nic nie zostało z francuskiego szyku. Lubiłam ją, bo jak na studentkę wydawała się bardzo rozważana, poukładana, miała fajny styl - wydawało się, że w kierunku klasyki pójdzie i w UK zacznie inwestować w mniej ciuchów, ale lepszej jakości. Niestety nic z tego, teraz tylko legginsy, shorty i sukieneczki jak dla gimnazjalistki. Jednego jej pozytywnie zazdroszczę - włosów, ma je naprawdę niesamowite, choć poza wizytami u fryzjera ewidentnie przesuszone, powinna bardizej o nie zadbać. Jestem ciekawa jak będzie wyglądała na ślubie i czy to pokaże.
  • gość 2017.04.11 [15:11]
    Mnie najbardziej wnerwiają jej posty o tym jak jest na dobrej drodze, jak to odnalazła siebie, żyje w harmonii bla bla.... Zastanawia mnie jej odżywianie, bo Hanka zawsze się zdrowo poza cheatami odżywiała i miała fajną sylwetkę - szczupłą, smukłą z zaokrąglonymi biodrami - teraz na biodrach niesamowicie wystają jej kości, brzuch jest aż wklęsły, a uda też są strasznie słabiutkie... wydaje mi się, że to nie jest jej "naturalny" wygląd, ewidentnie nie ma tego w genach, może poza pizzami faktycznie się głodzi i potem jest wielkie obżarstwo i znów głodzenie
    x
    Jej rodzice nie są szczupli (pokazywała kiedyś zdjęcia), więc dużo wysiłku musi ją kosztować utrzymanie sylwetki, a tym bardziej doprowadzenie się do takiej chudości.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...