Odpowiedz na ten temat

Hania instasnapowiczka

• gość 2017.05.05 [17:32]
    Skad wy to wszystko wiecie? smiech.gif same to wylapalyscie czy hanczi chwalila sie romansem z kierowca busa? smiech.gif
  • gość 2017.05.05 [17:34]
    Skad wy to wszystko wiecie?smiech.gif hanczi chwalila sie romansem z kierowca busa czy same to wylapalyscie?smiech.gif
  • gość 2017.05.08 [00:03]
    Hanczi wszystkim znajomym wyjaśniła w jakich okolicznościach się rozstali, co rozumniejszy zauważył, że z tego wszystkiego więcej złego o niej można powiedzieć niż o jej ex.
  • gośćnikki 2017.05.08 [14:28]
    Jakis update co z nia sie dzieje? Mysle ze nie skasowalaby konta z 30 tys obserwatorow, przeciez nie kazdy zyczyl jej zle smutas.gif
  • gość 2017.05.08 [15:26]
    Ale jej konto było na cenzurowanym, tak samo jak tych dziewczyn z wątku o bogatych ig... No to usunęła konto, żeby nie dawać nikomu pożywki swoją osobą. Za każdym razem jak Paulina Plandowska robi live na mystory to pada jakieś pytanie o Hanię, tylko że ona mało chce ujawniać smutas.gif ale zapewniła, że jakby Hania miała wznowić konto to napewno się o tym dowiemy, wiec kto wie, może Hanczi jeszcze do nas wróci?
  • gość 2017.05.08 [16:44]
    Na instagramie jest opcja tymczasowego zamkniecia/usunięcia konta. Możliwe, że po jakimś czasie odblokuje dostęp oczko.gif
  • gość 2017.05.08 [17:14]
    Nie sadze wie ze wtedy znowu sie na nia hejty pojawia
  • gość 2017.05.08 [17:58]
    Po co by miała wracać? Jaki cel ? Pokazywać swoje życie żeby każdy wytykał palcami co robisz nie tak. Żeby obcy ludzie wylewali na nią swoje frustracje. Myślę że dobrze jej tak jak jest.
  • gość 2017.05.08 [20:02]
    Czy faktycznie dobrze? Przecież uwielbiała IG, wrzucać zdjęcia. Mogłaby wrócić ale np z postanowieniem, że będzie bardziej strzec swojej prywatności, troszkę mniej się ujawniać? nie byłoby już zdjęć z łóżka czy dziecinnych piosenek. Może nawet wpłynęłoby to lepiej na jej wizerunek? Ale jej posty to uwielbiałam czytac, jakąś fajną energię naprawdę w sobie miała usmiech.gif
  • gość 2017.05.10 [22:56]
    Dzieki krolirzyco za pozdrowienia smiech.gif nie zablokujesz swojego slitasnego konta bo nowych obserwatorow miec nie bedziesz haha rusza cie rusza skoro drazysz temat!
  • gość 2017.05.10 [23:02]
    Dobrze ze w koncu ruszyla swoj zad do cwiczen bo juz kwadratowa była oczko.gif
  • gość 2017.05.10 [23:25]
    O czym wy mowicie
  • gość 2017.05.11 [05:58]
    Załóżcie sobie osobny temat
  • asiajestgupia 2017.05.11 [10:13]
    Królirzyca robi sie tak samo spasiona jak jej królik. O ile w przypadku królilka to urocze, tak w jej przypadku juz nie. Na ostatnim filmie ma taką gębę wielką że szok. I w ogóle zbrzydła okrutnie. A najlepsze jest to, jak jara sie darmoszkami i żydzi od firm aby jej wysyłali prezenty. Dobre było jak zachwalała krem fridge i jak jej się konczył to oznaczała firmę z nadzieją, że znów jej wyślą za darmo. Bo mimo że tak go zachwalała, to sama by nie kupiła za tyle kasy. Obłuda. I bidula płacze na instastories, że jej obserwatorow ubywa i nie ma motywacji do przebywania na IG. hhahahaha nie rusza Cię to Asiu? dobre sobie usmiech.gif
  • gość 2017.05.11 [10:46]
    O kim wy piszecie to temat o hance megalomance
  • gość 2017.05.11 [10:57]
    Hahahah dobrze to ujelas! Piateczkasmiech.gif te jej zebranie jest az zalosne. A szeroka sie zrobila to fakt, ale ciagle wp*****la czekolade i slodycze a pozniej pokazuje ze je w ciagu dnia wafle ryzowe. A najlepsze jest to ze kiedys pisala ze ona po 17 godz pracuje hahahah zal i ma czas zeby wywody prowadzic na instastory smiech.gif zegnam
  • gość 2017.05.17 [14:31]
    Chyba ktoś pomylił wątki jezyk.gif
    Jakieś nowości o Hani?
  • gość 2017.05.17 [14:37]
    Nie ma i nie sądzę by kiedykolwiek Hani pojawiła się na insta. Może mieć najwyżej prywatne konto dla bliskich i obserwowania innych i to tyle.
  • gość 2017.05.17 [17:20]
    Nawet pinteresta swojego skasowała, wszystkie polubienia i posty, a było tego sporo.
  • gość 2017.05.17 [17:39]
    Jak dla mnie wiekszosc dziewczyn tak czy siak przesadza z tymi postami, hashtagi wszedzie i przy wszystkim, chwalenie sie rzeczami nabytymi, laseniorita, neecik,asia pok, czy one maja cos do zaoferowania oprocz kolejnego zdjecia ubranek/torebek/kosmetykow?
  • gość 2017.05.18 [13:18]
    Wszystkie wyżej wymienione są nudne i bez wyrazu. Może dla niektórych Hania była irytująca, ale ja obstaję przy tym, że czuć było z jej zdjęć i postów fajną energię, zwłaszcza ze lubię jak ktoś się rozpisuje. Tęsknię za dawną Hanią - tą z białego pokoiku w domu rodzinnym przed wyjazdem do UK
  • gość 2017.05.18 [15:43]
    Oj tak Hanczi przed wyjazdem do UK była mega inspirująca!
  • gość 2017.05.18 [16:17]
    A przepraszam bardzo... co Hania miała do zaoferowania poza kolejnymi zdjęciami kupionych torebek/ubranek/kosmetyków? Do tego służył jej profil - pokazywania co nowego sobie kupiła, na co wydała pieniądze. Faktycznie, bardzo inspirujące.
  • gość 2017.05.18 [18:12]
    Ktos tu wspomnial o Asi od krolika. No to mamy hit. Pazerna Aśka wlasnie opowiedziala ze ma wlosy niemyte od 3 dni. Chyba czas na noea ksywe: Aśka-brudaska. Fuj
  • gość 2017.05.18 [19:50]
    Ja też myję włosy raz na 3-4 dni. Jest to na pewno zdrowsze dla włosów niż szorowanie ich codziennie.
  • gość 2017.05.18 [21:54]
    Asiapok uzala sie nad soba ze spasla sie jak swiniasmiech.gif zre to i sie spasla hahahah a stado obronczyn jej lukruje no rzygam tęczą
  • gość 2017.05.18 [23:28]
    Od powietrza niby tyje hahaha usmiech.gif wpierdziela to i tyje, co sie dziwi? usmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [21:33]
    Musicie wszystkie prowadzić bardzo nudne życie, że poświęcacie od kwietnia czas, na pisanie takich infantylnych rzeczy na czyjś temat. Dziwi mnie, że nie żal Wam własnej energii na zajmowanie się robieniem screenów z czyjegoś konta i analizę życia tej dziewczyny. Życzę Wam więcej radości z własnego życia, żebyście nie musiały pastwić się na forach takich jak te tylko. To niesamowite jak czyjeś szczęście, uśmiech i pozytywne nastawienie wzbudza w innych nienawiść. Dużo dobrego dziewczyny :* oby Wam się karma do brała do tyłków
  • gość 2017.05.19 [21:38]
    Asiapok nie bylo szkoda energii na robienie screenow z kafe i wrzucanie ich na insta story, to dlaczego nam by mialo brakowac energii? smiech.gif Nie mam 80 lat, mam duzo sil i wystarcza mi ich na wieeele rzeczy. Pozdrawiam i duzo dobrego :* Muah muah.
  • gość 2017.05.19 [22:29]
    Tęsknię za Hanią, szkoda, że tym wątkiem sprawiłyście, że zniknęła z insta. Z drugiej strony mocno się dziwię, była pewna siebie, mogła Was olać i robić swoje, szkoda, że tak się nie stało smutas.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...