Odpowiedz na ten temat

Hanka Digitalgirl

• gość 2016.04.25 [12:43]
    Czasem zaglądam do jakiegoś jej filmiku, bo akurat interesuje mnie jego tematyka, ale zwykle zaraz wyłączam, bo nie jestem w stanie jej oglądać :/ Odpycha mnie okrutnie jej niechlujstwo. Żadnego intro, filmik rozpoczyna się w środku zdania, ona często nieogarnięta, rozczochrana, ubrana niechlujnie, nigdy nie wie jak coś się nazywa, nie umie czytać nazw (nie każdy musi znać angielski, ale nie jest problemem sprawdzenie wymowy w necie), nigdy nie kojarzy numerów, odcieni, gdzie co kupiła i ile kosztowało. W filmiku dot. promocji w rosku oczywiście nie wie kiedy się zaczyna która promocja, każe napisać w komentarzach. Nigdy nie robi żadnych opisów pod filmikiem dot. użytych kosmetyków (mogłaby się tego uczyć od Olfy lub Maxi). Poza tym moim zdaniem brzydko się maluje - tona brązera, pomarańczowe czoło, absurdalnie podkreślone rzęsy, które wyglądają jak u Żeby Moniki. Jak dla mnie - totalnie nieogarnięty niechluj!
    XX
    A co Wy o niej sądzicie?
  • gość 2016.04.25 [13:13]
    odwal sie od Hani malpo
  • gość 2016.04.25 [13:15]
    włosy ma chyba ogólnie ciężkie w utrzymaniu , czy mokre czy nieświeże, zawsze takie same. Samą dziewczynę lubię, jest merytoryczna, z paskudnymi plamami po konturowaniu się zgadzam. Brak intro jakoś zupełnie olewam za to nie lubię jej stylu - buty, brokatowe detale + bluzy dresowe , coś zgrzyta. Zresztą gdzie nie zgrzyta, wszystkie one nie potrafią się ubrać.
  • gość 2016.04.25 [13:19]
    Hahahah tak!!! Te dresowe bluzy z papuzimi makijazami wygladaja masakrycznie. Swojska dziewucha
  • gość 2016.04.25 [13:21]
    ale chociaz nie sprzedaje prywatnosci
  • gość 2016.04.25 [13:28]
    No i w ciąży jest. Zobaczymy czy się zacznie sranie-bobaskowanie i inne ciumcianie oczko.gif
  • gość 2016.04.25 [13:31]
    Ale akcje z Misiaczkiem w filmie są słabe, przyznajcie.
  • gość 2016.04.25 [13:35]
    Nie wciska kitu w swoich filmach bo ktoś jej za to zapłacił jak robi to 90 % innych dziewczyn, nie pokazuje jakiś gównianych ciuchów z chin ani świeczuszek, a co najważniejsze nie sprzedaje prywaty tylko zajmuje się makijażem. Styl ma jaki ma, ona ma się czuć dobrze ze sobą i skoro lubi taki nie ogar to mi to tam nie przeszkadza bo na prawdę z jej filmów można się wiele dowiedzieć. A czasem nawet lepszy taki luz niz przesadny perfekcjonizm.
  • gość 2016.04.25 [13:37]
    Misiaczek bardzo słaby, to prawda. No ale jak się ma misiaczka to trzeba się pochwalić oczko.gif
    I tak ją lubię
  • gość 2016.04.25 [13:52]
    A ja tam ja lubie i ogladam kazdy filmik. Troszke szkoda, ze rzadko uzupelnia opis, ale co szkodzi zapytac - mi zawsze odpowiada na pytania. A tego chlopaka to sobie darujcie, raz go pokazala i to jeszcze twarzy nie bylo widac, wiec o co wam chodzi? Zazdroscicie, ze ona ma faceta, a wy nie?
  • gość 2016.04.25 [13:56]
    jest już pierwszy wpis z zazdroscią smiech.gif nowy wątek uważam za ochrzczony legalny
  • gość 2016.04.25 [13:57]
    Nie podoba mi sie jej stylówka (ale tak naprawdę chyba nie widziałam YTuberki dobrze ubranej..nie drogo tylko stosownie do figury i okazji ..no może czasem nisiax nie źle wygląda..)
    Makijaże też za bogate.
    Ale uważam,ze śliczna jest.
    Największy plus to że sama kupuje kolorówkę do testów..I można uznać w takiej sytuacji, że recenzja jest wiarygodna jak nie stoi za nią kontrakt i wynagrodzenie.
    Dwa ma własny biznes który zbudowała od podstaw - szacun!
    Zaparła się i schudła - szacun!
    Nie pokazuje pierdów ze swego życia typu kawki, zakupy i otwieranie paczek jak większość vlogerek obecnie.
    Nie jest idealnie ale n tle "konkurencji" wypada naprawdę na plus!
  • gość 2016.04.25 [14:05]
    [13:56] bo to widac, ze jej zazdroscisz wiesniaro.
  • gość 2016.04.25 [14:07]
    [13:13]
    [14:05] Wpisy na poziomie... Gratki!
  • gość 2016.04.25 [14:27]
    co najciekawsze wśród drobnych zarzutów wszyscy piszą że Hankę lubią, ale co tam, psycho z klapkami na oczach a jednak wszystkowidząca musi wtrącić swoje mądrości smiech.gif
  • gość 2016.04.25 [15:14]
    Lubię ją mimo jej kiepskiego stylu. Testy są zawsze rzetelne
  • gość 2016.04.25 [15:57]
    Według mnie nic nadzwyczajnego nie robi jeśli chodzi o makijaże. W porównaniu do np. Katosu czy Zmalowanej wypada bardzo słabiutko. Nie inspiruje mnie "makijazowo"dlatego rzadko zaglądam. Od zawsze wydawała mi się w swoich filmach taka jakby zarozumiała, nie polubiłam jej jakoś.
  • gość 2016.04.25 [16:03]
    Zmalowana "artystka" to jest dopiero zrozumiała...
    Katosu moim zdaniem ma spore umiejętności ale zero wyczucia koloru.. Chłodne włosy do tego ciepłe odcienie makijażu.. Itd...
  • gość 2016.04.25 [21:52]
    Dla mnie ona jest spoko.
  • gość 2016.04.25 [22:28]
    Aha, skoro Katosu ma chłodny odcień włosów to musi robić tylko chłodne makijaże? Ale tok myślenia pechowiec.gif Ona prezentuje makijaze (przepiękne zreszta) dla różnych typów urody. Oglądają ją nie tylko chłodne blondynki ... Gdyby nie miała wyczucia koloru to raczej nie byłaby wizażystka :/
  • gość 2016.04.25 [22:38]
    Jakby miała wyczucie koloru to by se włosów na taki kolor nie pofarbowała :]
  • gość 2016.04.25 [22:44]
    Zobaczcie jej włosy na snapczacie one wyglądają zupełnie inaczej niż na filmach YT
  • gość 2016.04.27 [16:40]
    Ludzie gratuluja Hani na Insta zareczn, ale czy ona nie byla mezatka? Wrzucala kiedys na yt filmik ze slubu.... Cos przegapilam?
  • gość 2016.04.27 [17:51]
    Była mężatka i wrzucala film ze ślubu i chyba podróży poslubnej nawet. Widocznie znalazła kogoś lepszego i to dość szybko smiech.gif niech jej się dobrze żyje <3 no i pierscionkiem trzeba się tak zupełnie "przez przypadek" pochwalić na insta smiech.gif
  • gość 2016.04.27 [20:16]
    Hania przynajmniej nie reklamuje całej tej chińskiej tandety, nie robi jakiś vlogów gdzie pokazuje jak je i wiesza pranie tylko jest merytoryczna i dobrze przygotowana. Jej recenzje są czasem chaotyczne i nie podaje nazw produktów, ale widać, że dziewczyna jest zalatana( ma swoj biznes a oprocz tego pracuje dla avonu, pracowała też w tvn style )więc na tle tych wszystkich beauty guru od 7 boleści, Hania odniosła duży sukces. Dziewczyny, czy któraś z tych lasek pracowała kiedyś w tv , albo chociaż była prowadzącą danego programu, twarzą kampanii. No może Ewa RLM, ale ona też się fajnie rozwija i pby tak dalej...Bloga o makijażu to i nawet ja mogę założyć, tylko będzie to kolejne miałkie gów.no , takie jak milion innych. Można ją lubić albo nie, ale dla mnie jest profesjonalistką, która siedzi całą sobą w swojej pracy i widać po niej, że nie zalezy jej na przymilaniu się do widza i sponsorów, bo ją zwyczajnie stać na to co inne dostają za darmo !
  • gość 2016.04.27 [20:27]
    A te jej całe glambrasze to niby nie chińska tandeta?!Wystarczy poczytać opinie dziewczyn na necie o tym całym hankowym szicie, a nie tylko słuchać koleżaneczek z jutuba, który każdy bubel po znajomości reklamują. Wypadające włosie, rozklejające się pędzle, szczota do ryja, którą trzeba trzymać palcem, żeby się przypadkiem nie złamała...Nawet Ewka miała tą szczotę złamaną, ale wymyśliła "zręczne" wytłumaczenie, że jej spadła. Kółko wzajemnej adoracji...
  • gość 2016.04.27 [21:07]
    no dobra ale pomysł na biznes miała, co do jakości sie nie wypowiadam bo pędzli nie posiadam. Uważam, jednak ze lepsze to niż koszulki albo kubki. Poza tym Hania się nimi maluje, wygląda to dobrze, więc teoretycznie produkt spełnia swoje oczekiwania. Nie denerwuj się kolezanko, bo zaloze sie ze kazda z nas ma w domu 70% produków pochodzenia chinskiego, a ukochane przez nas sieciówki to nic innego jak wielki indyjski i azjatycki koncern inditex usmiech.gif nie mam nic do azjatyckich rzeczy bo sama ich używam, mniej lub bardziej swiadomie ale wkurza mnie chwalenie chinskich szmat ktorych jakosc jest jaka kazdy widzi usmiech.gif
    tak czy siak uważam, że od hani należałoby się odwalić, bo jej recenzje są rzetelne, a testuje przeciez produkty, ktorych sama nie jest autorką (nie mam tu na mysli swoich pędzli, ale np wysokopołkowe podkłady)
  • gość 2016.04.28 [09:53]
    gość wczoraj [21:07]
    To, że Ty tak uważasz nie znaczy, że inni muszą. I nie mów że należałoby się od niej odwalic bo nikt tu jej krzywdy nie robi, a po drugie nie wmawiaj ludziom co należy a co nie. Wielka obronczyni się znalazła. Tak jak w komentarzach pod filmami, miej nie daj Boże inne zdanie to Cię "fanki" zjedzą pechowiec.gif
  • gość 2016.04.28 [12:42]
    Hanna miała męża,bo swego czasu umieściła filmik z wesela i wtedy pierwszy raz się wydały jej gabaryty... Ale ciekawa jestem co się z tamtym panem stało, bo rzeczywiście od jakiegoś czasu nie nosiła obrączki a tu teraz pierścionek... Szkoda ze dziś ludzie popełnienią tyle błędów, tak szybko się rozstają
  • gość 2016.04.28 [12:48]
    Hanka swojego czasu umieszczała na insta hasztagi #17dnidorozwodu jezyk.gif
  • gość 2016.04.28 [12:54]
    Nawet jesli wziela rozwod to co z tego? To juz rozwiesc sie nie mozna? Ale z Was idiotki.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...