Odpowiedz na ten temat

Hanka Digitalgirl

• gość 2017.03.20 [21:08]
    Hania cholernie konsekwentna? Dobre xd przecież ona co chwile albo się dzieli prywata a po sekundzie mówi Ci, że nie twoja sprawa. Ambitna tak, piękna owszem. Jej sylwetki nie widziałam to nie ocenie czy mimo nadwagi jest ok czy raczej wygląda jak matrona Karo że stylizacji
  • gość 2017.03.21 [10:52]
    Nie widzę z jej strony żadnej niekonsekwencji. Nie dziwię się jej też że przycina info dla tłumu wszak ci ludzie z insta czy komentarzy pod filmikami bywają nad wyraz upierdliwi, wścibscy i durni. Większość youtuberek i tak ma anielską cierpliwość.
  • gość 2017.03.21 [12:47]
    Jak to nie widzisz żadnej niekonsekwencji? Przecież nawet kilka komentarzy wcześniej ktoś pisał, że Hanka od zawsze się zapierała, że nie będzie jej prywatnego życia na yt tylko "praca", żadnych vlogów, żadnych "strojów dnia" na sobie i co? Wystarczy spojrzeć na insta. To samo ze ślubem, wakacjami i różnymi prywatnymi zwierzeniami na instastory. Albo takie "przypadkowe" wstawki z Misiaczkiem na filmach, których przecież nie można było wyciąć jezyk.gif A później zdziwiona i oburzona pytaniami w komentarzach, bo to jej prywatna sprawa. Gdzie tu konsekwencja? Ciąży również nie musiała pokazywać. Przecież ona robi tylko makijaże więc nie widać jej reszty ciała. W mediach ogólnie albo jesteś KONSEKWENTNY i nie pokazujesz i nie opowiadasz NIC prywatnego i masz spokój, albo idziesz w drugą stronę. Widać to po niektorych sławnych osobach u nas w Polsce czy za granicą. Są takie o których nie wiemy praktycznie nic, bo mówią tylko o swojej pracy, pasji. H. jest taka trochę "chciałabym, ale się bojĘ" smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [12:55]
    12:47
    ale uspokój się oczko.gif Dla mnie Hania jest konsekwentna a niektóre widzki wścibskie. Pokazuje to co uznaje za słuszne. Tylko krowa nie zmienia zdania. To że pokazała narzeczonego nie znaczy że zachęca do prywatnych pytań.
  • gość 2017.03.21 [13:15]
    Hania sama prowokuje do tej naszej ciekawości pokazując coś a po chwili chowając
  • gość 2017.03.21 [16:33]
    wczoraj [16:30] wejdz na jej profil na wizażu (byl wczesniej link) i popatrz na wątki w których sie udzielała,tam są jakieś foty (głownie makijaże w suumie)
  • gość 2017.03.21 [16:39]
    gość dziś [13:15]
    Hania sama prowokuje do tej naszej ciekawości pokazując coś a po chwili chowając
    x
    Mnie do niczego nie prowokuje. Nie przekraczam granicy którą ktoś stawia.
  • gość 2017.03.21 [16:59]
    dziś [13:15] Dokładnie. Sama troche pokaże, narobi ciekawości, a później WARA, to moja prywatność.
    Nie rozumeim takiego toku postępowania. Albo dzieli się z widzkami częscia swojego zycia ,albo nic nie wspomina i tylko robi makijaze.
  • gość 2017.03.21 [17:01]
    dziś [16:39] to po co tutaj wchodzisz i czytasz ? smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [19:04]
    God znalazłam te sexi zdjęcia z wizażu. Ale szczupła była pechowiec.gif
  • gość 2017.03.22 [17:19]
    lubie ja ogladac, robie to od 6 lat, ale... hanka kiedys byla bardziej niemila, pyskowala w komentarzach :/ taka wyniosla. teraz mnie sie wydaje, ze jest milusia bo ma swoja firme, kiedys sprzedawala tylko boxy na cienie a teraz mnostwo produktow a wiadomo ze kupuja tylko widzki bo reszta nie ma pojecia o glam shopie i glam produktach, wiec hanka musi byc mila dla nas, widzek, zebysmy kupowaly usmiech.gif a tak poza ty, jest bardzo zapatrzona w siebie, zakochana, uwaza sie za boska pieknosc usmiech.gif za cud natury i bog wie co jeszcze, polska dżejloł jezyk.gif hanka jest ladna to fakt, ale palma jej odbila
  • gość 2017.03.22 [18:02]
    Ma wady i wpadki, ale i tak jak na jutubowe standardy mało prywaty pokazuje. I za to ją lubię.
  • gość 2017.03.22 [19:49]
    a ja nie moge juz wytrzymac,ze porownuje wszystkie kosmetyki do swoich. dla mnie nie jest juz rzetelna, teraz bedzie reklamowala tylko swoje cienie ktore nawet nie chca sie rozcierac. trageeeeedia
  • gość 2017.03.22 [21:07]
    dziś [17:19] w sedno !
  • gość 2017.03.22 [21:08]
    HAHAHA
    Nie no Hanka w dzisiejszym filmie to poleciała. Porównuje swoje cienie do prestiżowej marki...masakra.
    Za wysokie progi Haniu. Pora zejść na Ziemie
  • gość 2017.03.23 [09:22]
    gość wczoraj[21:08]A co w tej palecie 4(!)cieni za bagatela ponad dwieście złotych,było takiego nadzwyczajnego?Bo ja uważam że nic.Owszem kolorki śliczne,ale widziałaś jak wyglądał Hani makijaż nią zrobiony. pechowiec.gif
  • gość 2017.03.23 [14:23]
    Hania, to bardzo ładna i sympatyczna dziewczyna. Lubię jej filmy, a nie lubię ludzi, którzy z zazdrości tylko krytykują innych.
  • gość 2017.03.23 [15:20]
    14;23 ja tak samo
  • gość 2017.03.23 [15:27]
    ość wczoraj [19:49]
    a ja nie moge juz wytrzymac,ze porownuje wszystkie kosmetyki do swoich. dla mnie nie jest juz rzetelna, teraz bedzie reklamowala tylko swoje cienie ktore nawet nie chca sie rozcierac. trageeeeedia
    x
    ja ostatnio z pędzlami dokupilam cienie i sa swietne , nie mam zadnych problemow z rozcieraniem, widocznie masz kiepska baze albo ladujesz bez to zaden cien nie bedzie sie dobrze rozcieral jezyk.gif
  • gość 2017.03.23 [16:38]
    gość dziś [09:22]
    gość wczoraj[21:08]A co w tej palecie 4(!)cieni za bagatela ponad dwieście złotych,było takiego nadzwyczajnego?Bo ja uważam że nic.Owszem kolorki śliczne,ale widziałaś jak wyglądał Hani makijaż nią zrobiony. pechowiec.gif
    xxx
    A widziałaś makijaże innych dziewczyn czy ślepo wierzysz jednej recenzji?
  • gość 2017.03.23 [18:10]
    dziś [09:22]
    Właśnie, cztery cienie z taką ceną to juz raczej mówi samo za siebie. Marka charlotte tilbury jest marką luksusową , znaną na cały świecie. Porównywanie cieni glam do tych to tak jakby porównywać kalosze do szpilek Lagerfelda.
    Wszystko jest beee, tylko glam najlepsze.
    Mam cienie glam i nie widze szału. Częsciej sięgam po Ingloty ,a ostatnio nawet po paletke z maybelline, glam lezą i się kurzą. I nie jestem laikiem makijażowym ,znam się na tym i wiem jak kosmetyk powinien sie zachowywać i pracować.
    Lubiłam Hania i zawsze jej wierzyłam w recenzje i testy, ale po tym filmie duuuużo straciła w moich oczach, bardzo dużo smutas.gif
  • gość 2017.03.23 [18:20]
    Nie mam cieni Hani więc ciężko mi coś powiedzieć.Tamta paleta,z wczorajszego filmiku,jakkolwiek piękne cienie posiada,to raczej nie skusiłabym się... :/
  • gość 2017.03.23 [18:50]
    dziś [18:20] Ja równiz bym sie nie skusiła z wielu powodów.
    Jednak mimo wszystko ten makijaz jaki wykonała moim zdaniem był troche na 'odwal się' i było to jednak zamierzone. Nakładała złoty cień pędzlem, gdzie ten cień ma formułę foliową. Czy Ona swoje cienie tego typu (np Pralina ,pani generał) nakłada w taki sposób pędzlem ?Nigdy nie widziałam. Później swatch na dłoni i tam widać jaki piękny kolor i formułe posiada ten cień, ale lepiej wsadzić tam pędzel, ktory WIADOMO z góry ,ze produktu nie nabierze.
    Z resztą wystarczy obejrzeć filmy z uzyciem tej palety zagranicznych youtuberek.
    Naprawde Hanie lubiłam jako nie liczną z naszych PL youtuberek i pierwszy raz sie zawiodłam na jej podejściu.
  • gość 2017.03.23 [21:41]
    Ja osobiście lubię oglądać filmy Hani, jednakże podchodzę do nich z dystansem. Każdy ma inny rodzaj skóry inne wydzielanie sebum itp itd dlatego tez, do recenzji podchodzę na luzie, a jak mnie coś zainteresuje to szukam innych opinii o produktach. Hania jest bardzo ładna nawet piękna potrafi to podkreślić makijażem. Nawet jeśli czasem stylizuje się na J.LO coż z tego ja jakbym miała takie uwarunkowania ( rysy twarzy) pewnie też bym z tego czasem korzystała. Zauważcie proszę że wszystkie próbujemy zrobić coś na wzór i podobieństwo kogoś, czegoś np. makijaż w stylu Kim K włosy ala boska MM, czy dekolty i biustonosze BB czy to jest coś złego kiedy czerpiemy coś dla siebie? moim skromnym zdaniem nie, o ile nie zatraca się własnej osobowości i nie upodabnia się do kogoś za wszelką cenę. Ja oglądając filmy makijażowe Hani próbuję się czegoś nauczyć odkryć np. jak trzymać pędzel i jaki dla maksymalnego efektu. I nikt mi nie wmówi że Hania nie robi tego świetnie efekty powalają. Nie wypowiem się czy technicznie jest to poprawne czy nie, ale łączenie formuł, odcieni kolorów ich struktur wychodzi jej super więc czego chcieć więcej. oglądajmy i cieszmy się tym co widzimy albo poszukajmy na yt inny kanał. Nikt nam nie każe tego oglądać. Jeszcze kilka słów o pędzlach kupowałam je sukcesywnie i powiem że syntetyczne + ten z włosia wiewiórki, kabuki, ławkowiec są suuper uwagi mam do tych z włosia kozy niestety kłują i wolę te z Hakuro, Zoevy czy moje ulubione z Morphy
  • gość 2017.03.23 [22:26]
    A co tak obiektywnie sądzicie o tych cieniach,warto zakupić kilka? Używam głównie Mac-a, Inglota, UD, czy będę zawiedziona?
  • gość 2017.03.24 [12:07]
    Ja mam matowe i błyszczące (podchodzące pod folię) z glam.
    Błyski są fajne,ale tylko nałożone na mokro,wtedy dają cały efekt.
    Matowe średnie, matowe wole inglota zdecydowanie. Glam sie sypią (szczegolnie kolor kawa osypuje sie niemiłosiernie i to po lekkim dotknieciu pedzlem w tym cieniu). Trwałość u mnie dość średnia, oczywiscie na bazie, dodam ,ze mam powieke opadajacą i tłustą.
  • gość 2017.03.24 [14:58]
    Aaaa Pani Krystyna nawet makeup.tv komentuje smiech.gif
  • gość 2017.03.24 [16:09]
    gość wczoraj [22:26]
    A co tak obiektywnie sądzicie o tych cieniach,warto zakupić kilka? Używam głównie Mac-a, Inglota, UD, czy będę zawiedziona?
    x
    sprobuj jeden cien to 12 zl to nie majatek i sama sie przekonasz usmiech.gif
  • gość 2017.03.24 [22:59]
    mam kilka i jestem zadowolona bardzo szczególnie z matów polecam
  • gość12122121 2017.03.25 [08:52]
    przepraszam nie dodało sie zdjecie!
    Tutaj Hanka naprawde dobrze wygladala i jaka figura wow.!
    https://zapodaj.net/782c53a91a5c9.jpg.html

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...