Odpowiedz na ten temat

HejRajtuzy cz. 22.

• gość 2017.05.02 [07:43]
    Nowy temat, tamten strasznie sie tnie.
    link do poprzedniego :
    http://f.kafeteria.pl/temat/f22/hejrajtuzy-cz -xxi-p_6735672
    cool.gif
  • gość 2017.05.02 [07:46]
    co do nowego testu na żywo to Karo od poczatku byla negatywnie nastawiona na podklad zresztą na bazę tez. Pewnie sama za włąsna kase kupiła to narzeka, darmoszkę by wychwalała
  • gość 2017.05.02 [07:47]
    " Trzy pompki bazy na pol twarzy, a ta sie dziwi, że jej się produkt roluje. Rudy cien, niebieska linia, plamy z brazera i szpachla na twarzy. No bjuti guru. Jak nic."
    x
    hahaha o tym samym pomyslalam jak ogladalam film, 3 pompki bazy ? haha nieraz jedna to za duzo smiech.gif podkladu pewnie nawalila 10 pompek i te brwiiiiiii...wołają o pomste pechowiec.gif
  • gość 2017.05.02 [07:53]
    3 pompki bazy ale na PÓŁ TWARZY! mistrzynismiech.gif
  • gość 2017.05.02 [08:18]
    karo to calkiem fajna babka dopoki jest SAMA, przy darku głupieje, dziecinnieje, wiekszosc hejtu ja nia moze zawdzieczyc męzulkowi
  • gość 2017.05.02 [08:33]
    Dokładnie z bazą to im mniej tym lepiej. Karolcia spróbuj z połową pompki na całą buzię, będzie lepiej.
  • gość 2017.05.02 [08:42]
    Podajcie mi proszę link do pudełka. Chciałabym przeczytać komentarze o Karo i dg a nie mogę go znaleźć. Z góry dzięki.
  • gość 2017.05.02 [08:43]
    *PUDELKA
  • gość 2017.05.02 [08:47]
    Wejdz na pudelka i wpisz "stylizaxje" w wyszukiwarke. Duzo komentarzy zostalu juz wykasowanych. Karo cala noc klikala "zglos to" lol - bo byly kom o wielkiej babie i drobnych chlopcu, mamie i synu etc a juz duzo z nich nie ma
  • gość 2017.05.02 [08:49]
    8:47 to na Pudlu można samemu wykasowywac posty?
  • gość 2017.05.02 [08:50]
    nie wykasować, ale zgłosic do usunięcia komentarze
  • gość 2017.05.02 [09:04]
    gość dziś [07:46]
    Na samym początku testu mówiła, że kupiła ten podkład, że słyszała dobre opinie o nim i musiała kupić.
    Dla mnie to zakrawa o chorobę - zbieractwo (syllogomania). Jedni zbierają śmieci itp. Karo zbiera kosmetyki, bo uroiła sobie, że jest beautyguru.
  • gość 2017.05.02 [09:16]
    no nie do konca, lubi kosmetyki, ja swojego czasu tez mialam strasznego pier/dolca na punkcie kosmetykow. Ale karo pewnie za włąsną kase kupila podklad i myslala ze jej z gęby fotoszopa zrobi czy co ? z taka cera podklad za tysiac zł nie bedzie wygladal dobrze
  • gość 2017.05.02 [09:28]
    Lubi kosmetyki? Zamiast inwestować w nowy podkład mogła zafundować sobie wizyte u dietetyka. Lepiej by jej to na zdrowie wyszło. A tak? Podkład pójdzie do szuflady i będzie miała kolejny do kolekcji drogich kosmetyków. Zbieractwo mówie Wam.
    Ma dostęp do tylu kosmetyków i do tej pory nie była w stanie znaleźć tego najlepszego? Jej cerze by to pomogło. I z pewnością nikt nie zauważy, że Karo nie robi testów. Na testy kosmetyków może sobie pozwolić ktoś bez problematycznej cery, bo tylko wtedy jest to rzetelne. U niej nic nie będzie wyglądać dobrze.
  • gość 2017.05.02 [09:43]
    Fajnie sie nowy filmik oglądało dopóki DG nie wsadził swojej japy w obiektyw, ale on ma upośledzony wzrok..pechowiec.gif
  • gość 2017.05.02 [10:26]
    Akurat ze zbieractwem się nie zgodzę. Rajtuza nagrywa, więc kupuje, dostaje dużo kosmetyków do testów. Jej kanał to głównie kosmetyki więc nie dziwi mnie ich ilość.
  • gość 2017.05.02 [10:43]
    Zauważyliście ze eMka w ogole nie pokazuje sie z innymi dziewczynami? Kiedyś co chwila kogoś pokazywana w filmie-koleżankę Magdę, siostrę itd. Teraz jeśli już ktoś sie pojawia to jest to Olga lub Paula z UK, czyli tylko większe od niej dziewczyny. Jej paranoja sięga zenitu.
  • gość 2017.05.02 [11:06]
    To nie paranoja, ona chroni prywatność osób spoza yt jezyk.gif
  • gość 2017.05.02 [11:18]
    Na blogu Olfaktorii sprzed kilku tyg eMka wyglada przy niej jak MONSTRUM hihihihi
  • gość 2017.05.02 [11:19]
    Vlogu*
  • gość 2017.05.02 [11:19]
    Pokazuje sie na tle wielkich bab, kredka to przecinek przy Karo.
  • gość 2017.05.02 [11:21]
    10:43
    Pokazuje sie jeszcze z Olfą (Btw co ta dziewczyna widzi w Łobuzach?) i Szusz raz do roku- ale wtedy widać tylko 1/4 Karoliny a te drugą jutuberke całą oczko.gif jakbym była nią, to odkąd rozpoczęłabym starania o dziecko- nie pokazywałaby sie na YT, bo dziecko by było najważniejsze. No ale hajs sie musi zgadzać oczko.gif
  • gość 2017.05.02 [11:38]
    gość 2017.04.30 [23:31]
    Jakby ktoś nie widział: http://www.pudelek.pl/artykul/109618/malzenst wo_youtuberow_spodziewa_sie_dziecka_nie_bedzie_pokazywane_al e_ludzie_sie_zmieniaja_moze_kiedys/?statid=e4f4e58d7
    To proszę oczko.gif
  • gość 2017.05.02 [12:03]
    Ciąża ciąża, ale kasę zarabiać musza. Wiadomo ze Mka nie moze zrezygnować z prowadzenia swojego kanału, ale uważam ze w tej sytuacji jej mąż powinien w isc sue do pracy i zacząć zarabiać na swoim s nie wrzucać idiotyczne testy raz na miesiąc. Odciążyłby ja a kasa by nadal wpływała. A tak to ona sie udziela i jeszcze doszedł teraz hejt.
  • gość 2017.05.02 [12:12]
    12:03
    Przecież każdy tu pisze, ze obi zarabiają miliony. Chyba ich stać na kilka miesięcy przerwy od YT- zreszta mogą nagrywac dalej- ona makijaże czy fryzury a on testy. Jakby chciała prywatności, to by nie musiała ogłaszać ciąży- przecież i tak nagrywała sie od ramion w gore oczko.gif
  • gość 2017.05.02 [12:48]
    Spokojnie mogliby nie mówić o ciąży, Karolina i tak pokazuje głównie głowę i ręce, a obecny rozmiar ma od 2 lat, więc nawet nieszczególnie byłoby widać. Wiele youtuberek było w ciąży i spokojnie wykonywały swoją pracę, bez robienia wokół tego szumu.
    W ogóle dla mnie cały ich kanał vlogowy mógłby nie istnieć, bo tam się nic ciekawego nie dzieje i dużo widzowie by nie stracili, gdyby przez kilka miesięcy nie było filmików z jazdy uberem czy kadrów na żarcie w restauracji. Ale wydaje mi się, że oni mają różne umowy z firmami i muszą ciągnąć tego vloga, by pokazywać paczki, zakupy z Lidla, promować swój sklep, Biuru itp. Np. ta chamska reklama telefonii komórkowej w ostatnim filmiku - gdyby nie vlog, nie mieliby gdzie wcisnąć tej całej gadki o duetach. To samo było w grudniu - część kalendarzy adwentowych dostali za darmo, więc musieli codziennie je otwierać, nawet jeśli w międzyczasie wyjechali do LA, to z umowy trzeba się było wywiązać. No, a hasła typu "ślub", "rocznica", "ciąża", "pokój dla dziecka" itp. przyciągają widzów i reklamodawcy widzą dużo wyświetleń.
  • gość 2017.05.02 [12:58]
    No to jeśli dla nich priorytetem jest Fejm i kasa, to Ok. Ale niech nie oczekują poszanowania swojej prywatności ( łobuzy i prywatność w jednym zadaniu, to sie jakoś gryzie). I żeby ciąże i dziecko przez to spadło na dalszy plan...
  • gość 2017.05.02 [12:59]
    Karolina ukończyła medioznawstwo, wcześniej pracowała w agencji marketingowej. Więc poza kanałem beauty ma pojęcie o tym jak coś sprzedać itp. Wiedziała na co jest popyt i od lat wciska ludziom kit. Żadna nowość.
  • gość 2017.05.02 [13:00]
  • gość 2017.05.02 [13:07]
    12:59
    Nie wierze, ze osoba po medioznastwie odniosła taką porażkę na YT. Nie dość, ze jej widownia to 99% dzieci, to właśnie w przypadku dzieci nie można mowić o świadomym wyborze tego, co sie ogłada. Taki kontent jest łatwy do pozyskania i najmniej ceniony przez dorosłych ytberow. Swoją droga, kiedy ja miałam z 10 lat, to osoby w wieku 20 wyzwalały mi sie stare. Nie mówiąc po 30... Dlatego oni oboje grają takich młodzieżowych, kolorowe makijaże, pełno gadżetów itp aby dzieciom sie wydawało, ze sa młodsi. Schody zaczynaja sie, gdy ich kanał odwiedzi ktoś starszy i nie znajduje nic dla siebie u kobiety lat 32 i jej faceta lat 23...
  • gość 2017.05.02 [13:28]
    Mają widzów, bo dzieciaki obecnie to straszne głupki.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...